ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК! despart е шибан, гаден измамник. Беше пуснал обява за размяна на линкове ( http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=16193 ), след което той поставя линк към моя сайт ( http://igri4ki.net/ ), а аз към неговия. Всичко е точно. За първи път разменям линк, понеже ми се струва неефективно, и реших да проверя дали още седи и какво да видя - оп, няма го. Всички, които са разменили с despart, нека премахнат линковете си към него преди той да го е направил. Все повече ме разочароват хората в интернет какви глупаци са и вместо да си помогнем и да минем наистина големите, те все гледат да надцакат дребните риби като мен. Последен съвет: НЕ СКЛЮЧВАЙТЕ СДЕЛКИ С despart!
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

А той какво каза след като го пита защо го няма линка?

А защо той трябва да пита ?! Коректно е, след като @despart му маха линка, да се свърже с него и да го осведоми.
 
Последно редактирано:
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

Аз ако бях страна по сделката първо щях да питам човека, който е махнал линка. Може да е станала грешка, кой знае.
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

Че имало смени на дизайна, че линкът се е изгубил. Много интересено! Момчето каза, че ще го оправи. Не съм длъжен аз да се свързвам с него, да му звъня или каквото и да е - няма да го търся под дърво и камък. Изгуби ми няколко минути да видя кой е регистраторът на домейна. И пак: дори да има грешка, това не го оправдава! Vtorichepik, ако не бях видял, щеше да е още така и аз да го линквам ей така. Първото, за което мога да се сетя като видя сайта му, е това, че е измамник - безплатна, готова система с вероятно готов темплейт. Момчето не е инвестирало с нищо и няма какво да губи.
 
Последно редактирано:
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

Много се извинявам но преди някои да ме нариче изманик просто е трябвало да вдигне телефона или да ми драсне ендно лично и да ме попита защо линка му не е сложен. Линка не е махнат убишлено наистина имаше смяна на дизаина и линка по-внимание се е изгубил толкова неща са ми на главата. Исъкп публично извинение. За това че съм наречен измамник и темата да се премахне. Не е честно първо да те нарекат измамник и после да те пита защо линка е махнат. При смяна на дизаин не мога да попмня всичко нали-месят се кодове други неща. Наистина нещата са станали по-невнимание. но веднага измамник. е това вече минава границите преди темата можеш да ми званиш или да ми пишеш лично и тогава да пишеш ама като и да е деца.
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

Така особата която написа че съм изманик ми се обади по телефона. Извиних му се искрено че линка е махнат и му обесних но изглежда човека не иска да чува. съжалявам че се изгубил линка искъм ИСКЪМ ПУБЛИЧНО ИЗВИНЕНИЕ ПЪРВО СЕ ПИТА И ТОГАВА СЕ ГОВОРИ. бЕСЕН СЪМ ЧЕТНО ДА ВИ КАЖА
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

А аз имам въпрос. Защо не си проверявате случаите преди да седнете и да започнете да храните тук. Винаги има 2 гледни точки и често се случва да не е така както повечето си мислят, че е, но нали са агитирани от ситуацият, в която са ощетени и се получава куцо. И то много куцо, че чак и до модериране се стига. Предполагам си прав за себе си, но имай предвид, че с това не само споделяш проблема си, но и удряш иниджа на потребителя, който го е гранил малко или много тук. И ако не успее да излезе добре от ситуацията, ще има бъдещи проблеми с правена на бизнес с другите тук. Или тези, които проучват човека преди евентруална работа с него. Не искам да кажа нищо, но го имайте в предвид. Успехи и се надявам, да се появи човека и да даде неговата гледна точка. ;)
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

Казах моята гледна точка наистина линка емахнат по-невнимание за което се извиних. Местихме целия дизаин кодове херъди и всичко и това трябваше да сате за часове. Станал епропуск при копирането линковете при мен не се слагат автоматично а на кодове ръчно ровисе из кода и при това ровене може да се допусне грешк. мисля че не е нужно повече да обеснявам на запознатит. НАСТОЯВАМ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЗА ИЗВИНЕНИЕ ОТ ПОТРЕБИТЕЛЯ.
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

Точно преди 2 дена имахме работа с despart и всичко мина супер гладко. На мен ми остави много добро впечаление на коректен предприемач.
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

Линкът ми все още седи към твоя сайт. Вместо да го поставиш веднага осъзнавайки своята грешка, ти реши да пишеш веднага в темата. Сложи ми линка и няма да си измамник и приеми моите извинения, но в моите очи ще си немърлив, защото такива грешки трудно се допускат и въобще не трябва да се допускат!
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

Допълнение към темата Линка е бил поставен не е махнат. тоест бил е принесен със другите линкове. Проблема е другаде има променлива кояко не позволява да се показват определен брои линкове в менюто тоест 4 тъи като ликовете са повече твоя линк не се е виждал но е бил през цялото време на мястото си. Така че не си загубил нищо и гогогле те е индексирал при мен така че дължиш сериозни извинения. не те знам на колко години си но по-телефона ми звучеше като много малак аз мога да съм ти чико ако не и да ти бъда баща така че се извини . очаквам темата да бъде премахната от админите и потребителя да понесе наказание. За бидните си деиствия и оронването на авторитета ми в този форум. С когото съм работил всеки ще пътвърди че е нямало проблем с мен.
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

Тцтцтц, лошо, за един линк толкова врява. Гледайте на нещата по-отвисоко бре хора :)
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

Ау, чичо, ау баща. Линкът бил там през цялото време, ама друг път! Проверих в сорскода и го нямаше. Къде е бил? В базата данни ли - ами браво, ама там не ми върши работа.
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

дано админите да вземат отношение по-бързо.
Има да чакаш...
g035.gif
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

Какво отношение да вземат админите? Какво са виновни те, че някой е проявил немарливост в дадена ситуация?

Първо: despart е длъжен ако е необходимо дори да си запише линковете някъде, за да няма такива разминавания. Понеже при размяна на линкове се разменя и някакво доверие, което е много важно при онлайн бизнеса.

Второ: Martin_Radev трябваше първо да се свърже с despart и когато се изяснят, тогава да се вдига врява ако има нужда.
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

Темичката е живо доказателство как може да са безкрайно коректни и двете страни, а в крайна сметка да няма полза от това за никого:)
 
От: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК

@despart, ама ти много нагъл тип си бил а ? И хич не се усещаш, какви ги говориш, че даже "искъш публично извинение".
 

Горе