Важен въпрос?

mar4ela

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Тук предлага ли се някаква реална работа за която накрая човек да получи реални пари. Без да става дума за направа на сайтове, допълнения към тях и пр.
Искам да намеря нещо, което да изработя или напиша, но да знам за какъв труд каква сума ще получа.
 
От: Важен въпрос?

здравейте и добре дошла в predpriemach.com!

Като за начало кажете какво умеете.
 
От: Важен въпрос?

Прави всичко, стига да получи реални пари.
 
От: Важен въпрос?

Тук предлага ли се някаква реална работа за която накрая човек да получи реални пари. Без да става дума за направа на сайтове, допълнения към тях и пр.
Искам да намеря нещо, което да изработя или напиша, но да знам за какъв труд каква сума ще получа.

Доста услуги се търсят/предлагат в секцията Пазар/Freelance Jobs & Projects
Другото у форума е главно предприемачество, т.е. инвестираш пари време и труд.
 
От: Важен въпрос?

ThinkFast го каза най-точно

това е от мен : има една секция офтопик която не е за препоръчване да позлваш заради един линк,който ще ти излезе в хисторито и всеки ще си прави извода
по добре запрятай ръкава и почвай : статии да пишеш, линкове - идеи,сателитки (както им казват на блоговете ) и четене :)


Добре дошла и от мен
 
От: Важен въпрос?

Май не съм за тука. Аз мислех, че се предлага някакъв вид работа т.е. предлагат ти някакви материали и трябва да изработиш нещо. Бих могла да се пробвам в писането на статии, но бих искала да видя някакви образци за да съм наясно какви статии вървят - като тематика, размер, стил.
Някой що не предложи един вид виртуално обучение. Така много млади хора вместо да скитат по улиците ще се занимаят с нещо полезно. Дори да предложите безплатни лекции съм сигурна, че след време този ваш труд ще бъде възнаграден стократно.
 
От: Важен въпрос?

На първо място се поразчети из форума. Гаранция ще си отговориш поне на 90% от въпросите :)

Тва се едно аз да прасна първото си мнение "търся някой да ми направи сайт без пари" :)
 
От: Важен въпрос?

Форумът е препълнен с безплатни лекции.
Само да има кой да търси и да чете.

Който (по принцип търси но) не ги е намерил и оценил, е безнадежден случай и няма смисъл който и да било да си губи времето да му обяснява - такъв индивид никога няма да вложи акъл и труд в нещо и евентуално да успее да си уреди някакъв нормален живот. Бъдещето му е около кофите.
 
От: Важен въпрос?

Noke малко си краен в изказването си, но не ти се сърдя. Да наистина сега като се поразчетох из форума наистина има доста интересна и полезна информация.
И интересни хора също.
Надявам се, че ще намеря нови приятели, а и нещо от което да изкарам някой лев
или ако не поне ще се образовам малко по някои въпроси.
 
От: От: Важен въпрос?

Noke малко си краен в изказването си, но не ти се сърдя.
Що бе, аз обичам да ми се сърдят?
Разочароваш ме така...
 
От: Важен въпрос?

mar4ela, добре дошла във форума. ThinkFast е е насочил къде можеш да поразгледаш какви услуги се търсят и предлагат тук. Има и примери. Ако можеш да вършиш някоя/и от тях си направи тема, в която да напишеш и покажеш какво предлагаш и колко струва.
Но наистина прочети повечко из форума, така много неща ще ти се изяснят и няма да се налага да питаш вече многократно коментирани казуси.
Успех!
 

Горе