Вайбър автоматични съобщения?

de7ox

Member
Имам впредвид нещо като на speedy, някой знае ли какви са ми вариянтите?

Би било полезно да постнеш и тук за да знаем коя е въпросната фирма.
Разбира се ако не противоречи на правилата на форума

zoomaniak

Well-Known Member
Yelloy такси имат Перфектен БОТ - с него си викам Таксита от фирмата им през Вайбър - безпогрешен е.

de7ox

Member
Мобика ООД
Направих запитване по телефона и ми изпратиха мейл с подробна информация

webstil

Well-Known Member
Мобика ООД
Направих запитване по телефона и ми изпратиха мейл с подробна информация
Здравей, може ли един въпрос? Има ли вариант чрез тази или друга подобна фирма да се заменят SMS-ите/Viber-известията на куриерите (Econt/Speedy) за доставена в офис пратка?
По-скоро се, чудя има ли как да стане това автоматично и бързо, без да се въвежда за всеки получател адрес на офиса и сума на наложен платеж примерно? :)
Или по-скоро може да се ползват само за маркетинг на магазина ти, аз редовно получавам такива съобщения от големи магазини.

Svetliooo

Well-Known Member
Здравей, може ли един въпрос? Има ли вариант чрез тази или друга подобна фирма да се заменят SMS-ите/Viber-известията на куриерите (Econt/Speedy) за доставена в офис пратка?
По-скоро се, чудя има ли как да стане това автоматично и бързо, без да се въвежда за всеки получател адрес на офиса и сума на наложен платеж примерно? :)
Или по-скоро може да се ползват само за маркетинг на магазина ти, аз редовно получавам такива съобщения от големи магазини.
Чисто технически - може.
Ако направиш това да се случва при теб. Обработваш пратката в твоята платформа и като я обработиш, се изпраща СМС известие до получателя на въведения телефон. Единственият проблем е да знаеш кога ще бъде доставена реално - повечето пъти е на следващия работен ден, но когато имаш почивни дни, както например беше края на Април месец става малко объркващо. Така че ако имаш някакъв API с който да вземеш информация от куриера кога ще бъде доставена, тогава другото е лесно.

пс: Не знам дали има такъв готов модул.

de7ox

Member
От мобика бяха казали, че преди време са работили с еконт

Горе