Вайбър автоматични съобщения?

de7ox

Member
Имам впредвид нещо като на speedy, някой знае ли какви са ми вариянтите?
 
Би било полезно да постнеш и тук за да знаем коя е въпросната фирма.
Разбира се ако не противоречи на правилата на форума
 
Yelloy такси имат Перфектен БОТ - с него си викам Таксита от фирмата им през Вайбър - безпогрешен е.
 
Мобика ООД
Направих запитване по телефона и ми изпратиха мейл с подробна информация
 
Мобика ООД
Направих запитване по телефона и ми изпратиха мейл с подробна информация

Здравей, може ли един въпрос? Има ли вариант чрез тази или друга подобна фирма да се заменят SMS-ите/Viber-известията на куриерите (Econt/Speedy) за доставена в офис пратка?
По-скоро се, чудя има ли как да стане това автоматично и бързо, без да се въвежда за всеки получател адрес на офиса и сума на наложен платеж примерно? :)
Или по-скоро може да се ползват само за маркетинг на магазина ти, аз редовно получавам такива съобщения от големи магазини.
 
Здравей, може ли един въпрос? Има ли вариант чрез тази или друга подобна фирма да се заменят SMS-ите/Viber-известията на куриерите (Econt/Speedy) за доставена в офис пратка?
По-скоро се, чудя има ли как да стане това автоматично и бързо, без да се въвежда за всеки получател адрес на офиса и сума на наложен платеж примерно? :)
Или по-скоро може да се ползват само за маркетинг на магазина ти, аз редовно получавам такива съобщения от големи магазини.
Чисто технически - може.
Ако направиш това да се случва при теб. Обработваш пратката в твоята платформа и като я обработиш, се изпраща СМС известие до получателя на въведения телефон. Единственият проблем е да знаеш кога ще бъде доставена реално - повечето пъти е на следващия работен ден, но когато имаш почивни дни, както например беше края на Април месец става малко объркващо. Така че ако имаш някакъв API с който да вземеш информация от куриера кога ще бъде доставена, тогава другото е лесно.

пс: Не знам дали има такъв готов модул.
 
От мобика бяха казали, че преди време са работили с еконт
 

Горе