Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Последно редактирано:
Австрия планиар при по сериозна бройка на заразени да въведе локдайн за неваксинирани :D :D :D :D

Отново Австрия и съм сигурен скрор и Германия ще са в центъра на новия световен конфликт. Само ми се струва, че този път когато всичко приключи този път половината европейски държави няма да съществуват.

Не знам защо все още има хора които си мислят, че целия този цирк изобщо има някаква връзка със здравето на хората....
 
Благодаря ти, Тедка! Това, че точно ти мислиш, че съм изтъкан от фейк, е истински комплимент. Съвсем искрено го мисля. Обратното щеше сериозно да ме притесни.
За Радев да кажа, ако позволиш: за държавното преустройство е все тая кой са назначили за селски първенец, той ще подписва и прокарва каквото са му спуснали от централата, иначе ще го махнат (ако трябва и ще го самоубият, или ще му получат инфаркт като някои от ония четири малки африкански вожда наскоро) и ще сложат друг да подписва. Ако държавата е света, ние сме едно селце, и, особено за това, което идва, дали утре Боко, Учиндолски или Радев ще върти държавните дела, разликата е минимална (Може за някои да има някаква разлика от естетическа гл.т., това мога да го разбера след толкова години с Тиквеното превъплащение на Тато начело). Мен ако питаш, Митьо Пищова най-добре би олицетворил величието и важността на поста главен туземен колониален администратор. (Според мен, де.)


dimitre7, според кого да ти цитирам? Ако ти цитирам някой суперспециалист, когото обаче днес обозначават като дезинформатор, ще приемеш ли? Или искаш да ти цитирам някой, чиито твърдения обозначават с "вярна информация", който казва, че няма риск от ADE и всичко е безопасно?
Проф. Жак Габриел Балик, като малък пример сред многото такива, човека цял живот правил операции, спасявал хора, уважаван, на позиция, и сега само за да каже едни официални данни (без да бърка в много по-дълбокото), преди да започне казва "Бързам да уточня, че не съм нито конспиратор, нито антиваксър". К'во да говорим?!

Вече си казах, че съм много доволен и ако всички се набодат. Като те чета колко си все по-убеден, че съмняващите са некомпетентни, мисля, че си готов за игла. Аз напълно те подкрепям в твоите намерения. Сериозно, даже ако искаш ще те придружа за морална подкрепа до пункта, ако ме включиш с нещо дребно в завещанието си преди да тръгнем. Един часовник поне, а? :) Паро бернската мастия не слага ли инжекции, директно при него да идеш, да ти обясни колко е безопасно, да ти я бие, и после да ти обяснява, че усложненията нямат връзка с инжекцията, докато зачервен му викаш "К'во ми става, г-н Илиев?!" :) Майтап, всичко е безопасно, кога ще се ваксаш? Много силно искам да се ваксаш, но решениети си е твое де. Кога, кога?:)
Виж сега, имаше един доктор дето в началото говореше как ваксинираните като се разболеят ще получат ADE. И какво стана сега прав ли беше - НЕ ! Не се получава ADE при ваксинираните, които се разболеят. Не ми трябва научни статии като то се вижда. За какво ADE говориш, че то много мнение, но нито едно не съм видял да е истина.
Който е ваксиниран и се разболее получава ADE
Който е боледувал и се ваксинира докато има антитела ли получава ADE
Или само като се ваксинираш получаваш ADE
 
Австрия планиар при по сериозна бройка на заразени да въведе локдайн за неваксинирани :D :D :D :D

Отново Австрия и съм сигурен скрор и Германия ще са в центъра на новия световен конфликт. Само ми се струва, че този път когато всичко приключи този път половината европейски държави няма да съществуват.

Не знам защо все още има хора които си мислят, че целия този цирк изобщо има някаква връзка със здравето на хората....
100% е ясно. Аз изобщо не си мисля, че след цялата работа ЕС или държавите ще съществуват или ако съществуват, то ще са в някаква много сериозна криза или друг проблем.
За какъв по-точно световен конфликт говориш, че ще са Австрия и Германия и защо точно те ?
 
Австрия планиар при по сериозна бройка на заразени да въведе локдайн за неваксинирани :D :D :D :D

Отново Австрия и съм сигурен скрор и Германия ще са в центъра на новия световен конфликт. Само ми се струва, че този път когато всичко приключи този път половината европейски държави няма да съществуват.

Не знам защо все още има хора които си мислят, че целия този цирк изобщо има някаква връзка със здравето на хората....
Цирк е в тъпата ти глава. Умират хора, това не е представление. Айде сега ми се изсмей, чакам те с нетърпение.
Утре Р.Р. сигурно ще уволни Кацаров, за да се спаси на изборите. Ето това ще е циркът.
 
Австрия планиар при по сериозна бройка на заразени да въведе локдайн за неваксинирани :D :D :D :D
...
Не знам защо все още има хора които си мислят, че целия този цирк изобщо има някаква връзка със здравето на хората....
Ами а де. Аз ако въвеждах мерки и гледах за здравето, щях да направя локдаун, само че щях още в първите дни когато тръгнат да се появяват случаи да кажа на хората да зареждат тоалетна хартия, яденье и пиенье, че след 2 седмици да има локдаун за 2 седмици. Особено пък зимата е идеално, стоиш си вкъщи на топличко и се кефиш на живота. Когато хората са подготвени е тооооооолкова по-лесно. А те нищо не подготвят, само мрънкат като ощипани лелки - ако това стане, ако онова стане, и накрая мерките от днес за утре. Абе алоооу, ти го чакаш да стане или искаш да го предотвратиш да не стане? Мисля, че е всеки знае отговора, след като всички мерки навсякъде се въвеждат точно на върха на случаите.
 
Цирк е в тъпата ти глава. Умират хора, това не е представление. Айде сега ми се изсмей, чакам те с нетърпение.
Утре Р.Р. сигурно ще уволни Кацаров, за да се спаси на изборите. Ето това ще е циркът.
Вземи да прочетеш това онова. Хал хабер си нямаш какво се случва реално. После тези като теб са първите дето ще пискат: Олеле ама що стана така
 
1908 година - Османската империя, по времето на управлението на Султан Абдул Хамид II.
Сертификат за ваксина, поставена по време на пандемиите от морбили или бубонна чума на 10-годишно дете от Турция


Историята се повтаря. Явно тогава елита не е успял след това е направил още 10 опита и не е успял и сега пак пробва. По времето на световната война е имало група нацисти протестиращи срещу ваксините и са мислели, че искат да ги стерилизират или да ги убият и е световен заговор. Естествено нищо не е станало.
Пак казвам според мой познат как Бил и другите са знаели, че ще стане пандемия той ми обясни, че има лекари и хора, които разбират от тези неща и знаят, че е въпрос на време да стане такава пандемия. Например както сеизмолозите знаят, че в зоната, в която има земетресения често, то пак ще дойде, но просто е въпрос на време. Същото е и с пандемията те са били сигурни, че ще дойде пандемия някой ден и от много години се работи по въпроса. Аз лично наистина попаднах на научна статия от преди 2010г. за SarS-CoV-1 и MERS и там пишеше, че в бъдеще ще се повторят коронавирусни епидемии като тях и че трябва да се работи по разработване на ваксина. Наистина от тогава се работи дори и просто когато се появи нов коронавирус адаптират ваксината към новия, а не я мислят сега на момента.
 
Ами а де. Аз ако въвеждах мерки и гледах за здравето, щях да направя локдаун, само че щях още в първите дни когато тръгнат да се появяват случаи да кажа на хората да зареждат тоалетна хартия, яденье и пиенье, че след 2 седмици да има локдаун за 2 седмици. Особено пък зимата е идеално, стоиш си вкъщи на топличко и се кефиш на живота. Когато хората са подготвени е тооооооолкова по-лесно. А те нищо не подготвят, само мрънкат като ощипани лелки - ако това стане, ако онова стане, и накрая мерките от днес за утре. Абе алоооу, ти го чакаш да стане или искаш да го предотвратиш да не стане? Мисля, че е всеки знае отговора, след като всички мерки навсякъде се въвеждат точно на върха на случаите.
И да се въведат по-рано няма да е по-различно. 2 седмици всички стоят вкъщи вълната спада после излизаме навън и вълната пак тръгва. Дори вируса да се е изолирал от България, то сме в световна икономика и постоянно се влиза и излиза от България и пак ще тръгне вълната. Може да се намали да насмогнат болниците, но да се спре вируса не може. Освен това може да е ефективен метод наистина да се направи локдаун за 2 седмици, но айде ти отиди стани министър и кажи локадун за 2 седмици и всички антиваксъри ще те обесят
 
Тези мерки, зелени сертификати, нямат нищо общо със нашето здраве. Единствената цел е цялото население да бъде инжектирано с тези експериментални продукти. А какво се цели с това, може само да предполагаме. Най - вероятно ще се разбере след 5-6 игла. Това, което ще се случи в Австрия, със сигурност ще се случи и при нас. Този процес е задействан, и вече не може да бъде спрян. Предполагам даже, че неваксинираните в даден момент ще бъдат обявени извън закона. Сценаристите на този Green transition няма да се спрат пред нищо. Въобще цялата тази пандемия е един параван за прилагането на тези " ваксини", и прелюдия към нов начин на функциониране на нашето общество.
 
Тези мерки, зелени сертификати, нямат нищо общо със нашето здраве. Единствената цел е цялото население да бъде инжектирано с тези експериментални продукти. А какво се цели с това, може само да предполагаме. Най - вероятно ще се разбере след 5-6 игла. Това, което ще се случи в Австрия, със сигурност ще се случи и при нас. Този процес е задействан, и вече не може да бъде спрян. Предполагам даже, че неваксинираните в даден момент ще бъдат обявени извън закона. Сценаристите на този Green transition няма да се спрат пред нищо. Въобще цялата тази пандемия е един параван за прилагането на тези " ваксини", и прелюдия към нов начин на функциониране на нашето общество.

Споделям теория - моя и е само теория.
Всъщност ще споделя само 2-3 думи, които разбере.
Вирус, които наистина убива, страх, решение, доза 1-2-3-4-5-6, сертификат, сертификат докато стане ежедневие и забравиш какво е да си без него, криза - гориво, ток, инфлация, безработица,решение - държавата помага. Как помага, какво означава това, до какво ще доведе ... ако някой е схванал някак какво искам да кажа сигурно ще се сети.
И от тук мисля, че целта сега не е да затрият цялото население, а новото нормално.
Тоест или новото нормално или смърт. Нали знаеш, че може да ни гледат сеира и 5 години. Както казах 2 избора има. Не е толкова смъртоносен ? Може пък да мутира към нов щам ? Въпроса на време е дали 1г или 5г.
Ако съм прав и е така както мисля, то е по-добре от една страна да си ваксиниран, защото може би ваксината няма да има странични ефекти, а се цели съвсем друго нещо, не избиване на хората
 
Ако съм прав и е така както мисля, то е по-добре от една страна да си ваксиниран, защото може би ваксината няма да има странични ефекти, а се цели съвсем друго нещо, не избиване на хората
Ами ваксинирай се, твоя си работа. Не знам защо ме цитираш. Аз съм твърдо против ваксините, които скоро ще се налага да поставяш всеки 6 месеца, като доживотен абонамент. Въобще повече нямам намерение да комуникарам с човек с два профила.
 
Unvaccinated Americans are more likely to die of non-Covid causes than those who received their shots, CDC report finds
Предполагам скоро ще четем, че акулите нападат предимно не боцнати.
 

Ето защо самотните души като Тедката толкова безрезервно вярват във всички абсурди на създалата се ситуация. Бих казал задължителен материал за всички, макар че е леко дълъг.

Значи за да бъде толкова лесно хипнотизиран, Тедката е имал:

1. Слаба връзка с хората около него
2. Липса на смисъл в нещата, които прави
3. Натрупано безпокойство, без да може да определи от къде идва или как да го реши
4. Натрупани неудовлетворение и гняв

Изведнъж сред цялата тази обърканост и безцелност се появява могъщата Корона и му дава стимул в живота. Тедката вече вижда причина да се бори за нещо. И не е сам, защото има много такива като него. Носене на маски, спазване на дистанция - това вече са любимите му занимания, защото ги прави заедно със своите съмишленици. Вече има и цел в живота - да смекчи кривата, да спаси бабите (освен тези преди него в аптеката), да помогне на лекарите. При целият този нов смисъл на живот е готов дори да предложи тялото си за многообещаващ медицински експеримент. И разбира се да се бори срещу онези, които не виждат света по същия вдъхновяващ начин.

А когато аз съм му повтарял "Тедка, мисли логично, разсъждавай", той ме е чувал като един дразнещ глас, един от многото, които сякаш искат да го отдалечат от новата му светлина в живота. "Не, не искам, няма да те слушам" си е казвал той, влюбен и загубен в неговата прекрасна Корона, извор на обърканост за мнозина, но донасяща нов ред в неговия досега объркан живот.
 
Последно редактирано:
Ще ви кажа това което ми каза майка ми на мене - ако си млад и здрав човек, може да не се ваксинираш. Ако си 3та възраст и особенно с хронични заболявания - ваксинирай се. Майка ми е пенсионер, 70 годишна(лекар), която работи до ден днешен и е в ковид отделението от както доди вируса унас.
 
 
Единствения проблем, който аз за сега виждам е, че аз бих само с Файзер се ваксинирал и с никоя друга. Искам да е РНК, но Модерна при млади хора предизвиква перикардит често. В определени държави е само за хора над 40г. Янсен освен, че често не образува много антитела, то и в страничните ефекти често май се наблюдава неврологични проблеми.
А Файзер в България срока им е до септември месец на флакона, но те казали, че можели до декември месец и го удължили срока. Според лекарите първоначално се произвежда със срок например 6 месеца, тъй като са нови и не знаят колко време им е срока. След тези 6м се тестват и се вижда, че са ефективни и го удължават с още 3м. После може да го тестват и удължат с още 3м.
Аз обаче лично като отида и на флакона пише до септември месец, а те ми казват е да ама от Файзер казаха, че може до декември..
Сякаш да отида за хляб и да е минал срока преди 2 дена и да ми кажат е да ама той е още хубав виж го не е мухлясал.
Може и да греша, но.. мен лично това ме притеснява + 6м са много време и съхранението им какво е било..
Ако направят нова поръчка и дойдат пресни .. :D
 
Единствения проблем, който аз за сега виждам е, че аз бих само с Файзер се ваксинирал и с никоя друга. Искам да е РНК, но Модерна при млади хора предизвиква перикардит често. В определени държави е само за хора над 40г.
А Файзер в България срока им е до септември месец на флакона, но те казали, че можели до декември месец и го удължили срока. Според лекарите първоначално се произвежда със срок например 6 месеца, тъй като са нови и не знаят колко време им е срока. След тези 6м се тестват и се вижда, че са ефективни и го удължават с още 3м. После може да го тестват и удължат с още 3м.
Аз обаче лично като отида и на флакона пише до септември месец, а те ми казват е да ама от Файзер казаха, че може до декември..
Сякаш да отида за хляб и да е минал срока преди 2 дена и да ми кажат е да ама той е още хубав виж го не е мухлясал.
Може и да греша, но.. мен лично това ме притеснява + 6м са много време и съхранението им какво е било..
Ако направят нова поръчка и дойдат пресни .. :D

Ти ако пишеш по форумите в защита на ваксините още година-две без да си се боднал, може и на мумифицирана ваксина да попаднеш.
 

Горе