Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Видях го това 37-минутно видео от фейса. Голяма част от него не е за ваксините, а за терапиите, прилагани на болни неваксинирани хора. Това, което казват за парацетамола и производните му вече го писах същото в тази тема.
По-гръмките предупреждения конкретно за ваксините са стари - от края на миналата и началото на тази година. Всички потенциални опасности вече е ясно, че не съществуват или шансът да се проявят е изключително минимален. Например antibody dependent enhancement на вируса вече е ясно, че няма. Първите ваксинирани са от пролетта на миналата година и все още се наблюдават, а и при създаването на ваксините са взети мерки да не се слагат неща, които биха предизвикали подобна реакция.
Общо взето, след като изгледах видеото не виждам опасност нито за себе си като вече ваксиниран, нито за хората, на които им предстои да се ваксинират. За всяко едно предупреждение може да проверите по научните сайтове какви са последните факти, свързани с него, ако ви интересува толкова и имате нужния капацитет да разберете прочетеното. Това разбира се изобщо не е задължително и може просто да се доверите на препоръката на властите в кажи-речи всяка една цивилизована държава на планетата Земя, да отделите 2-3 минути за ваксинация, а след това да си гледате работата и повече да не мислите за ковид.
Сакън, сега ще те обвинят, че ги АГИТИРАШ. Те са много чувствителни тъпу...опа, сори, антиваксърите.
 
  • Like
Реакции: Test
Дай му буустерна доза, той пари си има. ;)
Такива екстри са само за висшето общество. Простите антиваксъри нямат достъп до магическата отвара :(
 
 
Леле, народът тотално оглупя...
 
Току що по новините казаха, че тази година най-вероятно ще бием рекорда по смъртност от цялата история на България - свински грип, холера, испански грип, и въобще. Освен това ще бием рекорди по смъртност в ООН и нашите за ВСИЧКИ времена !
Бройките са завишени нали ? Смъртността е като през другите години просто инсултите ги прехвърляли към Ковид нали ?
 
Току що по новините казаха, че тази година най-вероятно ще бием рекорда по смъртност от цялата история на България - свински грип, холера, испански грип, и въобще. Освен това ще бием рекорди по смъртност в ООН и нашите за ВСИЧКИ времена !
Бройките са завишени нали ? Смъртността е като през другите години просто инсултите ги прехвърляли към Ковид нали ?
Разбира се, че го правят
 
Току що по новините казаха, че тази година най-вероятно ще бием рекорда по смъртност от цялата история на България - свински грип, холера, испански грип, и въобще. Освен това ще бием рекорди по смъртност в ООН и нашите за ВСИЧКИ времена !
Бройките са завишени нали ? Смъртността е като през другите години просто инсултите ги прехвърляли към Ковид нали ?
То верно си с акъла на 7-годишен...
 
Забелязвам, че по селата никой не спазва карантина в магазини където и да е, много обичам един израз който на руски звучи нещо такова : "всем похуй"
А после като ни затворят в градовете "снова всем похуй", ама нас не похуй;)
Да бе ясно тея працали не пазят от нищо, затова се ваксинирайте и бай Пешо се е ваксинирал, но с 60 градуса домашна парцуца и "ему всьо ....." знаете какво;)

Така, че ако некой се оплаква да отива на село, аз често прескачам до вилата затова ги знам тея неща, истинската свобода е на село, това е истината.
 
Видях го това 37-минутно видео от фейса. Голяма част от него не е за ваксините, а за терапиите, прилагани на болни неваксинирани хора. Това, което казват за парацетамола и производните му вече го писах същото в тази тема.
По-гръмките предупреждения конкретно за ваксините са стари - от края на миналата и началото на тази година. Всички потенциални опасности вече е ясно, че не съществуват или шансът да се проявят е изключително минимален. Например antibody dependent enhancement на вируса вече е ясно, че няма. Първите ваксинирани са от пролетта на миналата година и все още се наблюдават, а и при създаването на ваксините са взети мерки да не се слагат неща, които биха предизвикали подобна реакция.
Общо взето, след като изгледах видеото не виждам опасност нито за себе си като вече ваксиниран, нито за хората, на които им предстои да се ваксинират. За всяко едно предупреждение може да проверите по научните сайтове какви са последните факти, свързани с него, ако ви интересува толкова и имате нужния капацитет да разберете прочетеното. Това разбира се изобщо не е задължително и може просто да се доверите на препоръката на властите в кажи-речи всяка една цивилизована държава на планетата Земя, да отделите 2-3 минути за ваксинация, а след това да си гледате работата и повече да не мислите за ковид.
Не се хаби, само кукичката пускаш и кълве. Е още в началото бях качил пълна линейка с чували за биологични отпадъци и не след дълго се появиха риби, които да кажат, че е зеле, щото оti3vоrа точка цом или някоя подобна клоака го беше написала като сензационна новина. :D
Само напиши една статия, която да почва със "само умните ще го разберат", "само за хора, които търсят истината", нещо конспиративно вътре, щипка страшна музика, ако е клип, и шеровете по кoвид измaмaта групите потичат. Ако сложиш пък и БГ субтитри, гле'й кво става... :D
 
Може ли да се включа в дискусията? Ще ме обвинят в шизофрения, обаче.
 

Горе