Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Обаче ми прави впечатление наличието на все повече такива материали, също и в youtube. Цензурирането нещо е на пауза май :)
Да, дали са поле на всякакви. Щом Азис си вее щура, защо да не спрат да махат антиваксъри да обясняват некви неща. :)

Току що по новините казаха, че тази година най-вероятно ще бием рекорда по смъртност от цялата история на България - свински грип, холера, испански грип, и въобще. Освен това ще бием рекорди по смъртност в ООН и нашите за ВСИЧКИ времена !
Бройките са завишени нали ? Смъртността е като през другите години просто инсултите ги прехвърляли към Ковид нали ?
Мани ги тия пияници. В доста кофти ситуация сме, но така си го направихме всички.
 
Сега си пролича колко долни са медиите и за пари на какво са способни, това са последните години на телевизията, така, че насадете се на залеза и в тази форма която е в момента, давам и максимум 10 годинки преко сили, ама с ковиду може и 5.
Като кажеш кабелна и ще те гледат като индианци след някоя и друга година:)
 
Сега си пролича колко долни са медиите и за пари на какво са способни, това са последните години на телевизията, така, че насадете се на залеза и в тази форма която е в момента, давам и максимум 10 годинки преко сили, ама с ковиду може и 5.
Като кажеш кабелна и ще те гледат като индианци след някоя и друга година:)
Аз съм на ефирна с антена за цифрова :)
 
Да, дали са поле на всякакви. Щом Азис си вее щура, защо да не спрат да махат антиваксъри да обясняват некви неща. :)
Не виждам про-ваксърите да са спряни да обясняват техните неща. Телевизии, радио, новинарски сайтове, всичко това е про-ваксърска територия. Но мисълта ми беше друга. Ако наистина са отпуснали цензурата, дали е случайно или пък не.
 
Не виждам про-ваксърите да са спряни да обясняват техните неща. Телевизии, радио, новинарски сайтове, всичко това е про-ваксърска територия. Но мисълта ми беше друга. Ако наистина са отпуснали цензурата, дали е случайно или пък не.
Няма нищо случайно.
 
Обяснението е много просто. Ваксинационните цели са постигнати в почти цяла Европа, САЩ, Китай и т.н. За тях вече е все едно какво пише за ваксините и къде. Модерацията на съдържание струва много пари, защото се прави от хора, които получават заплати. Нуждата да се плаща един значителен разход е отпаднала и парите се насочват другаде.
 
Сега си пролича колко долни са медиите и за пари на какво са способни, това са последните години на телевизията, така, че насадете се на залеза и в тази форма която е в момента, давам и максимум 10 годинки преко сили, ама с ковиду може и 5.
Като кажеш кабелна и ще те гледат като индианци след някоя и друга година:)
Че кой вярва на медии. Повече са пълен шит. Най-четените са най-големите боклуци, поне тук. За световния медиен пазар не са по-различни нещата, но тук и класациите го говорят, че е тиняка на всичко. Мое мнение, че хората трябва да ползват абсолютно индивидуални способи за намира на информация и по възможност да я сверяват с други места. Имам едни кукондрели, които седят пред блиц и цял ден го рефрешват, говорили истината. Ей тия да почнат да ми говорят за ваксини, само това остана.
 
>За всяко едно предупреждение може да проверите по научните сайтове какви са последните факти, свързани с него, ако ви интересува толкова и имате нужния капацитет да разберете прочетеното>

@НаСтарКраставичарКраставици

Евааа, капацитет! Пкххх. Ми грантовете на научните списания да им ги проверим ли? Всеки виден представител на фактчукаритета, мисля, че е редно да ни предупреждава и къде точно да си турим кепенците на капацитето - като усетим, че намираме зависимост м/у последователността в потока от изнасяните "последни факти" и бизнеса на спонсорите на списанията,
или от по-рано като най-ефикасна превенция от престъпмисли:
<може просто да се доверите на препоръката на властите в кажи-речи всяка една цивилизована държава на планетата Земя>

Пак казвам: Евааа, капацитет!
---

@Солташакпути

Двамцата с Тесчо ли сте водещите офицери на оперативната група Митко Китката&Теди Беър? ;) Кво стАна последно: те изчезнАха, вий изскочИхте - ба таа корелация бате! Е ма има нужда, че те бързо се изчерпват. Друго си е корифеите на инфантилизмите собствено да додадат направо от мишата клоака.

Ма нали знайте, че после вий можете и да лазите за сдбц-то, ама трябва да има и кой да ви го даде? Излишният персонал обичайно се фърля на кучетата.

Във византийският императорски двор са режели езиците на слугите. Днес ги пускат по форумите - времена и нрави...
Преди 18 години в Ебане.нет беше публикуван легендарен материал, описващ видовете лайна. Като прочетох поста ти се сетих за желаното лайно. Седиш на супника, усещаш мравките в червата си. Потиш се, пускаш няколко пръдни, на практика правиш всичко... освен да сереш. Та и това, което си написал е пълно с напъни за оригиналност и емоционални пръдни. Четеш, четеш и очакваш всеки момент да дойде развръзката, когато противникът бива разбит с аргументи. Километрите с редове вървят и не спират. Обаче в един момент стигаш до края и... нищо. Супникът остава празен, а тоалетната хартия виси някак ненужна встрани и обвинително се клати, докато вдигаш гащите и заминаваш без да пуснеш водата, защото няма нищо за отмиване освен срамът от неоправданите надути заявки.

 

Фактчекна ли го тоя случай?

Ей къде е "статията"
Публикуваме без редакторска намеса:


“Здравейте ,аз съм мед. сестра Галева! От съображения за сигурност не мога да кажа другите си имена! Вчера напуснах работата ,която практикувам от повече от 30 години! Това винаги е бело моята страст.Сега обаче положението в световен мащаб е страшно и аз отказвам да участвам в този геноцид.Не искам да убивам невинни хора!


Изобщо не знаем какво има в този разтвор.Никой не ни казва ,крият!
Нали не очакваш човек дето го е страх да си каже имената... да се покаже с истинската си снимка...
Това във връзка разсъжденията на журналята от 24 часа по темата, след малко чЕ се върна пак на тях.

От друга страна, тоя сайт "Народна воля" е пълен жмел и смърди от всякъде. На по-малко от 2 месеца е, и "статиите" му са с по 1,2 изречения. Тряя си пълен калъф да го четеш и не моем да намерим точната дума... за да им верваш. Фейк е на 100%

Да се върнем на 24 часа,... мернах тая статия
„24 часа“ се извинява най-искрено за 14-те минути, в които на сайта бе качено видео, свързано със смъртта на фолкпевеца Денис Теофиков.
Неопитен колега го е публикувал без да вникне в съдържанието му – поради лошото качество на клипа е бил убеден, че става въпрос за реакции на приятели на починалия.
Видеото бе премахнато от редакторите точно 14 минути след качването му. Журналистът, който дежури отскоро в сайта, е наказан
Ай молим ти се кажи колко вярваш на тая история за журналето новобранка, да си напрайм преценка колко внимание да ти объщам за напред. Мерси.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Всички потенциални опасности вече е ясно, че не съществуват или шансът да се проявят е изключително минимален.
И трябва да приемем и това наивно твърдение на доверие ли? Щото офиициалните данни сочат друго...

Ако всички опасности са елиминирани, то на какво се дължи внезапното решение на мин. здраве да пусне информативна брошура за заболяванията, при които ваксината на Файзер (а всъщност всички до една) е противопоказана?

В тоя бюлетин са посочени хипертония, компрометиран имунитет (автоимунни заболявания) и прием на антокоагуланти. Много странно, щото това са на практика всички възрастни хора, даже не чак толкова възрастни - 40+. А нали това бяха рохките яйца, сухите съчки? Тях първи ги набодоха и до вчера разни бабички с титли фърляха плюнки по телевизиите как възрастните и тези с автоимунни заболявания най-силно се нуждаят от ваксина? Е, и кво правим с хиляди набодени, за които се оказа, че ковид ваксините са противопоказани? Ами децата, чиито сърца са трайно увредени?

Не знам доколко внимателно си гледал документалката за Италия, но там д-р Робърт Малоун споделя, че има прекалено много данни, които все още не са вписани в официалната статистика, показващи, че вредата от тая гняс надвишава ползите. Това е създателят на мРНК технологията!

Всички учени, участващи във филма, начело с проф. Люк Монтание, алармират за последиците от ваксинация по време на активно разпространяване на заразата. А това е най-вече мутация на вируса, благодарение на която той заобикаля антителата, създадени от отровата и става по-силно заразен и по-смъртоносен. Та кой е виновен за пика на заразените - ние или вие?

И не ми давайте пример с набодените държави, щото там ужасът тепърва започва. Учените във филма (а, той не е правен вчера) са единодушни, че масовата ваксинация ще предизвика временно плато на инфекцията в тези страни, след което ще тръгне рязко нагоре.

Пренаписаха медицината, отхвърлиха всички научни достижения. Подиграват се на светила в науката - Нобелови лауреати! Подиграват се разни пишлемета като теб и оня с грозния зъбат аватар.

Високомерието ви е меко казано неуместно, но хубавото е, че сте от маркираните говеда. Сами сте си наложили наказанието. Както казва Зеланд: "когато много си вириш носа, съдбата винаги намира начин да те фрасне по него." Успех със защитата ;)
 
Робърт Малоун не е изобретателят на РНК ваксините. Написал е две статии преди около 30 години, когато е бил на 28 години, в които споменава идеята, че може да се ползва РНК за ваксини. Хората, които измислят и създават на практика това, което ползваме като продукт днес са съвсем други. Малоун е ваксиниран с Модерна, между другото. Преди това е изкарал ковид, от който има хронични усложнения. В Туитър многократно го хващаха вече да споделя информация, която после се оказва напълно лъжлива. Всички тези неща няма как да ги знаеш, защото нямаш достатъчно интелигентност да стигнеш до истината и да си проверяваш информацията. Хората за такива като тебе неслучайно казват: кифла, която се мисли за кроасан. Изключително тъпа си, но се мислиш за много умна.

Монтание първо е на 89 г. и второ, интервюто, което са включили в клипа е от януари тази година, когато тъкмо беше започнало масовото слагане на ваксини. Вече имаме тонове нова информация за ефектите от ваксините и всичките му опасения е ясно, че не се потвърждават.


Линкът е към списание "Атлантик", което е най-престижното в света с трицифрен брой години история. В него е публикувал статии и писателят Марк Твен. Информацията, която публикуват винаги се проверява изключително внимателно.
 
Последно редактирано:
Хората за такива като тебе неслучайно казват: кифла, която се мисли за кроасан. Изключително тъпа си, но се мислиш за много умна.


soap-opera.gif
 
То верно си с акъла на 7-годишен...
Много е селско да обиждаш всички, които не мислят като теб. Сети се, че светът не се върти само около теб. Но дали има с какво да се сетиш.....
 
  • Like
Реакции: OSH
Само да вметна, да не се чуди някой. Сега като праскат всеки ден новини от сорта на "Над 5000 новозаразени с COVID-19 у нас", да не забравяме че хората се засилиха не само да се боцкат, а и да им завират пръчки в носа. Повече писоари = повече "заразени".
 

Горе