Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Снощи гледам новини, където без умора се опитват да ни убедят колко тежко са претоварени болниците. Показват софийската св. Ана (окръжна), където ковид леглата са пре-заети. А познайте каква е ЧУТОВИЩНАТА МЕГА-ГИГА БРОЙКА?? :)

30 легла - това е!

Там обаче са заети цели 37!!! Баси майката! ЦЕЛИ 37 ЛЕГЛА за една малка столична болничка, построена за лечение на всичкото добитък от софия окръг. Много са 37 лежащо болни, пичове. Аз съм супер уплашена. Отивам да се ваксинирам, а преди това ще пийна малко бензин - профилактично. Болниците са на ръба, а ние сме безотговорни. При определени 30 ковид легла са заети цели 37! Засрамете се!!! How Dare You?! :mad::mad::mad:
 
За квалифицирани медицински лица като Митко-седмака

 
Снощи гледам новини, където без умора се опитват да ни убедят колко тежко са претоварени болниците. Показват софийската св. Ана (окръжна), където ковид леглата са пре-заети. А познайте каква е ЧУТОВИЩНАТА МЕГА-ГИГА БРОЙКА?? :)
Ей ги 37 човека в каква стая се побират

Описанието под снимката е "In this 1918 photo volunteer nurses from the American Red Cross tend to influenza patients in the Oakland Municipal Auditorium, used as a temporary hospital."

Припомням, че тогава са умрели 10 пъти повече хора. И е било преди 100 години, не знам дали и ток са имали тогава. Нашите сега само мрънкат като недо%бани лелки... легла не стигали, доктори не стигали. Желание не стига. Или наистина просто си клатят краката докато пъшкат жално пред медиите.

Ето още едно видео от видинската лудница... искам да кажа болница:
 
Ами толкова съм беден, че нямам възможност, а не смятам да поемам риска да продавам апартаменти и всичко, да напусна работа и да заминавам в Африка...
Само че тези бедните държави след време ще бъдат много изолирани и много зле и ако си в тях няма да може да влизаш в държавите с тотал контрол , а нищо чудно след време и тези малките държави да станат роби или нещо подобно на тотал контрол държавите. Има филми по подобен сценарии. Другото, което е тези малки държави ще бъдат смазани и няма да имат дори и тези неща, които имат и сега т.е ако не си в тотал контрол държавите трябва да отидеш в някоя гора като амазонка и да си направиш копие да ловуваш, стрелящ с лък, правиш си лекарства от билки и т.н. само че нашите тела няма да издържат на тези неща нито с бактериите там, храната, която не е толкова чиста и т.н.
Това нещо се спира от вътре навън, а не чрез бягане и единствения начин е, ако всички са готови да умрат т.е казват ако искате ни убивайте ние няма да правим това. Ще убият 2 милиона - 5 милиона - 3 млрд и все някога ще се откажат. Това е само решението няма друго, само че много добре знаеш, че никога няма да стане. Само че ако бяха почнали да стрелят хората и да ги затварят никой нямаше да стои. Правилото е - да не се отнема надеждата ! Ако няма надежда хората не им пука и ...., но ако има дори малко надежда те не правят нищо. В края може и да е без надежда, но вече късно
 
Последно редактирано:
Ето още едно видео от видинската лудница... искам да кажа болница:
Искам да ти кажа, че в тия условия няма да оцелеят и американските "тюлени", камо ли грипави старци. После ние сме виновни, че хората мрат като мухи.
 
Искам да ти кажа, че в тия условия няма да оцелеят и американските "тюлени", камо ли грипави старци. После ние сме виновни, че хората мрат като мухи.
типнтин гледам няколко страници назад пак завъртял плочатаи почнал отначало с някаква график - колко много били умрели.
Как пък веднъж не писа или да се замисли що са умрели тоя бот не знам
 
253409418_107633865058746_594159302642912725_n.jpg
 
@nandibandi - щом ягодата се определя като краставица, според новите канони тя е краставица и може да се опрашва с краставици, както и да осиновява разсад от семена на краставица.

Някой има ли копие на текста на декларацията за съгласие, която се подписва?
Онзи ден се зачудих за следната хипотеза:
Като повечето млади хора имате на гърба си ипотека. Ипотеката върви със задължителна застраховка живот в полза на банката.
Как би се тълкувало обаче ако такъв клиент на банката се разпише на декларация, която (само ще предположа сега, затова и искам точния текст) казва, че отговорността в следствие на усложнения или смърт са на подписалия се, вземе че си постави ваксина и след Х дни/седмици се спомине?
Ще признае ли застрахователя събитието/ ще покрие ли дължимото по главницата от кредита? Или ще се измъкне, поради факта, че има подписана декларация, с която заявяваме определени неща?
 
На този му видях други видеа и често казва, че не вярва цялата постановка да е режисирана от илюминати, масони или каквито ще да са. Според него е масова истерия и политиците правят глупости от паника и изгода. Ето тук обсъжда това. Един вид, Клаус е просто един футурист мечтател, Бил Гейтс се е превъзбудил защото цял свят говори за любимата му тема, а пък Фаучи не може да се наслади на медийното внимание. И всичко отива по дяволите не защото тези тримата (или колкото ще да са) имат съглашение да контролират света. Светът се насра защото ей така от нищото една масова психоза се е разляла върху политиците по цялата планета, та даже е достигнала и до отделни политически незначителни особи като Тедката, Тестчо, Каменчо и други.

Добре, обаче станаха почти 2 години и ефекта на тази психоза не само не изветрява, ами се засилва. Най-малкото вече и на тях трябваше да им е писнало и поне на някои места по света да кажат "Абе, направихме каквото можахме, вижда се че спасение няма, дайте поне да не изнасилваме икономиката, всеки да се спасява от вирОса както намери за добре и да става каквото ще". Аз още не съм чул такова обръщане на палачинката от някой политик. За сметка на това всички многократно вече сме чували класическото "Споко, не е по-различно от грип... Опа, апокалипсис, вадете чувалите, яко ще се мре".

Такава теория, че всичко е просто политическа истерия, е по-добрия вариант от това всичко да е подготвено и режисирано от определена тайна група. И дано е така. Но съм си го мислил преди и някак си не ми се връзва напълно. Може да е частично вярно, но според мен определено ги има и тези (не толкова) тайни сили, които придърпват конците. Те дори са застанали и го правят пред очите на всички. Например, сега на никой, ама на никой не му пука дали имало някакви климатични промени и колко били CO2 емисиите. Въпреки това все по-често се забелязва пробутване в медийното пространство и на тази апокалиптична картина.
 
Ипотеката върви със задължителна застраховка живот в полза на банката.
Не е задължителна. Справка кредитния калкулатор. Има банки и банки. Имот обаче мисля е задълже.
 
На този му видях други видеа и често казва, че не вярва цялата постановка да е режисирана от илюминати, масони или каквито ще да са. Според него е масова истерия и политиците правят глупости от паника и изгода. Ето тук обсъжда това. Един вид, Клаус е просто един футурист мечтател, Бил Гейтс се е превъзбудил защото цял свят говори за любимата му тема, а пък Фаучи не може да се наслади на медийното внимание. И всичко отива по дяволите не защото тези тримата (или колкото ще да са) имат съглашение да контролират света. Светът се насра защото ей така от нищото една масова психоза се е разляла върху политиците по цялата планета, та даже е достигнала и до отделни политически незначителни особи като Тедката, Тестчо, Каменчо и други.

Добре, обаче станаха почти 2 години и ефекта на тази психоза не само не изветрява, ами се засилва. Най-малкото вече и на тях трябваше да им е писнало и поне на някои места по света да кажат "Абе, направихме каквото можахме, вижда се че спасение няма, дайте поне да не изнасилваме икономиката, всеки да се спасява от вирОса както намери за добре и да става каквото ще". Аз още не съм чул такова обръщане на палачинката от някой политик. За сметка на това всички многократно вече сме чували класическото "Споко, не е по-различно от грип... Опа, апокалипсис, вадете чувалите, яко ще се мре".

Такава теория, че всичко е просто политическа истерия, е по-добрия вариант от това всичко да е подготвено и режисирано от определена тайна група. И дано е така. Но съм си го мислил преди и някак си не ми се връзва напълно. Може да е частично вярно, но според мен определено ги има и тези (не толкова) тайни сили, които придърпват конците. Те дори са застанали и го правят пред очите на всички. Например, сега на никой, ама на никой не му пука дали имало някакви климатични промени и колко били CO2 емисиите. Въпреки това все по-често се забелязва пробутване в медийното пространство и на тази апокалиптична картина.

Може да са се панирали само тия дето вземат решения за "справяне" с пандемията. Всички останали са в луда надпревара за някакъв келепир.

И не само той говори че в САЩ специално има напън за ресет и преразпределяне на икономическите сили. Големите индустриалци от класически отрасли като нефтодобив, имоти и пр. биват избутани от новите милиардерчета - Зукърбърг, Дорси, етц. под маската на всички тъпотии дето ги бълват социалистите последните 15 години - антирасизъм, ЛГБТ, трансджендеризъм, климатични промени...

В един момент се оказа че няколко мизерни човечета контролират информацията. Което във време кога всеки се е забучил в телефона си се оказва от ключово значение.

Гейтс като гледам просто се отказа да се конкурира с тия паляци и сигурно реши че щом те контролират ИНФОРМАЦИЯТА, аз па ше контролирам ХРАНАТА!... И почна да изкупува земеделски земи де що свари. Още преди години се сещам че говореше как големи успехи ще има тоя дето успее да осигури достатъчно и евтина храна.
 
@nandibandi - щом ягодата се определя като краставица, според новите канони тя е краставица и може да се опрашва с краставици, както и да осиновява разсад от семена на краставица.

Някой има ли копие на текста на декларацията за съгласие, която се подписва?
Онзи ден се зачудих за следната хипотеза:
Като повечето млади хора имате на гърба си ипотека. Ипотеката върви със задължителна застраховка живот в полза на банката.
Как би се тълкувало обаче ако такъв клиент на банката се разпише на декларация, която (само ще предположа сега, затова и искам точния текст) казва, че отговорността в следствие на усложнения или смърт са на подписалия се, вземе че си постави ваксина и след Х дни/седмици се спомине?
Ще признае ли застрахователя събитието/ ще покрие ли дължимото по главницата от кредита? Или ще се измъкне, поради факта, че има подписана декларация, с която заявяваме определени неща?
Сваляш файла от линка в синия текст под текста (приложение към т.8..) и си ти:


И не, не мисля, че застрахователят ще изплати застраховка живот при смърт, за която евентуално си дал своето съгласие, подписвайки документа. Така мисля поне...
 
И официалното признание за пълният крах у нас:

 
И официалното признание за пълният крах у нас:


Ще почна да те докладвам за спам. Ебати безмозъчния трол.... Тука пишем лични мнения, спорим, обосноваваме се и тн. Това твоето вече преминава всякакви граници! Разбирам че ти плащат на пост и споделен линк, ама съобразявай се къде се намираш, щото почваш да дразни много. На ден по 10 пъти почна да го правиш :confused:
 
Тъпин, засега поне още не мрат масово по стълбищата пред болниците. Маалко по-добре е от миналата есен.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Айде вече можете със старите методи дето ги искахте. Като всяка друга за грип е
 
Айде вече можете със старите методи дето ги искахте. Като всяка друга за грип е
Искате ги вие - действайте. Аз противогрипна ваксина не съм си слагала и няма да си сложа.

Ето какво да правите, ако се наложи:

 
Последно редактирано:

Скоро и по вашата телевизия. Би било разумно. След като си с убеждения и вярваш в тях, трябва да имаш топки и да си поемеш отговорността и риска. Иначе си само поредния клоун, който сее глупости.
 

Горе