Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: OSH
Тоя сайт да не е на севдето, че само от него пускаш линкове? И ако е герберастки само да те светна, че никой не цъка на линковете
Трябва да се справят с глупоста на Булгар, после с вируса. Издишаме там.
 
  • Like
Реакции: OSH
Абе тъпи антиваксърчета, като го изкарате ковида и оживеете ще говорите на друг език. А тази селяндурка nandibandi трябва да не да я ваксинират, а да я кастрират, за да не се възпроизвежда повече, достатъчно екземпляри има като нея безполезни за обществото! Тя е от тия ненормални майки, според които за децата ще е адски огромен стрес да се изплюят в една торбичка и да се тестват!
Тази не я пипай, там е загубена кауза. Повечето са смели, четат разни глупости, убедени, че света се върти около тях и тяхното безценно оцеляване, и в краен случай - лапат всички. Така е било винаги. Излез в чужбина, и там има едни специални екземпляри, които носят славата ни по цял свят. И където и да отидеш е пълно с тях. Тя не плюе, там е важно да е сух. :)

Тези като нея не им стиска дори за момента да си покажат носа в някое ковид отделени. А като го изкарат вируса, обръщат палачинката. Седят пред компютъра и вдигат революции задмониторно. Живеят с глава пълна и въртяща всякакви конспирации, и така като са "намерили" такава някъде, че чувстват умни и много по-осъзнати от останалите, а реално са луди за връзване шизофреници.

На практика средностатистическият антикорона ваксър и антитестер в Булгаристана, ходи на врачка, пуска SMS-и към някой Маг по телевизията да му каже бъдещето и какво да прави. Щото, той хваща конспирациите, но как да си управлява живота и да бъде полезен, няма си и на идея. И най-важното не вярва на ваксини и е убеден, че тестовете за деца събират ДНК-то им и са световна конспирация.

Та, горе-долу с такива хора се спори тук. Всички други сме идиоти. Аз го правя за спорта, защото ми е чудно дали ще чуя някои нова глупост в темата от този тип булгар.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
@$INeed$

Добре бе, глей ся, аз съм си от тия тъпи, клавиатурни и кви бяха. Тва ясно. :)
Кажи само ти боцна ли се. Щото беше казал нещо от сорта "Не съм казал, че съм се или не". Кажи боцна ли се, да съм спокоен, че поне един от тука се е спасил? Аре молим те де, зарадвай ме.
Това ли те притеснява теб? Не те ли притеснява, че нещо друго не е у ред? Ама както казах, вие сте специален тип ора. И да съм и да не съм, поддържам позицията, която смятам за разумна, нали за това се дърпаме тук? Не знам защо си мислиш, че точно на теб и другата банда фанатици ще давам обяснение. :)
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:

Скоро и по вашата телевизия. Би било разумно. След като си с убеждения и вярваш в тях, трябва да имаш топки и да си поемеш отговорността и риска. Иначе си само поредния клоун, който сее глупости.

Чей да посеем още малко глупости, преди да си почеша отговорните топки.

До 01.09.21 имат 78% напълно боцнати... към днешна дата ~83%

3.png

Виждаме какво се случва след 01.09... със заразените
1.png

и фаталните...
2.png


А.. да, много важно е да се отбележи, че около 12% от населението на Сингапур са деца.. т.е. моеМ да заявим, че 95% от имащите право да получат целебната отвра са се възползвали, жалко за тия 5% дето нема да ги лекуват...

А колко действа... се вижда по-горе. Ясно мое да се види миналата година вс. тази.

Бъди отговорен. Спаси живот. Боцни се! Мисли!
 
Някой може ли да предположи защо фирмата за тестовете изчезна ?
И видях коментар, че в Бавария влизали мерки за излизане от вкъщи само с основателна причина.
Който иска може да провери дали е така реално и колко са случаите заразени и смъртни

Провери ти, не само да Ни копи/пейст от фейсдокторите.

За момента нема такава мярка. Но пък има достатъчно други безмислици...
Иначе и тука болниците са почти на макс запълнен капацитет, обявиха код червено, въпреки ~67% вакснати.

Иначе по темата за колебаещите се, Германия и Франция също спират да предлагат Ваксината на Модерна за под 30 годишни, да имате едно на ум, ако сте решили да сте модерни.
Причините си ги фактчеквайте сами.
 
Нека сега да предадем урока за разликата между заразени, регистрирани, хоспитализирани, починали. И пак да почнем да си чешем всички топките, поне който ги има. Пич, тези статистики са едно, влизането в ковид отделение, минаването през това е друго. Каква тишина? Не знам кои набори сте, може да сте около мен, но щом сте преживели гаражния алкохол, не знам защо го играете толкова нежни? :) Нандито я разбирам, тя си е намерила други начини да си потроши здравето.
 
Нека сега да предадем урока за разликата между заразени, регистрирани, хоспитализирани, починали. И пак да почнем да си чешем всички топките, поне който ги има. Пич, тези статистики са едно, влизането в ковид отделение, минаването през това е друго. Каква тишина? Не знам кои набори сте, може да сте около мен, но щом сте преживели гаражния алкохол, не знам защо го играете толкова нежни? :) Нандито я разбирам, тя си е намерила други начини да си потроши здравето.

Я го предай тоя урок и да ме приключиш.

От Сингапур ме прати в ковид отделенията...
После темите се завъртят
 

Скоро и по вашата телевизия. Би било разумно. След като си с убеждения и вярваш в тях, трябва да имаш топки и да си поемеш отговорността и риска. Иначе си само поредния клоун, който сее глупости.

След като плащам над 140лв на месец здравни осигуровки - трябва да получавам нещо насреща.
Другото - според закона държавата няма право да отказва медицинска помощ при спешен случай.

Ако се наложи такава мярка ще е още една и то добра причина да ме подтикне да сменя държавата.
Защо? До момента срещу плащаните данъци нищо не виждам насреща. Всичко е на и под санитарния минимум или изобщо го няма.
- Кратери по улиците и булевардите (не се пипат с месеци или изобщо);
- нередовно сметосъбиране;
- не се косят паркове и треволяци, завзели тротоарите;
- не се пръска за комари и кърлежи (1 път в годината при неокосена трева е чиста проба отбиване на номер);
- липса на контрол при ремонти;
- липса на контрол над движението по пътищата;
- липсваща пътна маркировка на много места;
- неразкриване и пълно нехайство по отношение на битова и дребна престъпност;
- болници в лошо състояние;
- доплащане за почти всяко нещо при лекуване, въпреки че съм здравно осигурен;
- детски градини и училища в лошо състояние и вечно просещи пари от родителите;
- лоша учебна база;
- ниско качество на образованието;
- ако останеш без работа обезщетението е около 200лв на месец, без значение на каква сума си се осигурявал;
Останалото несвързано с данъците, но също толкова дразнещо:
- редовни прекъсвания на електрозахранването и/или токови удари;
- постоянни аварии от ВиК;

Това е на прима виста. Ако се замисля повече ще излязат и още неща. Впечатленията са от средата в град Варна и като цяло.

С едва няколко процента разлика в облагането в една Германия получаваш адекватно връщане на данъци, адекватни детски добавки и обезщетение ако останеш без работа, все още добро качество на образование, ако пък искаш да видиш член от семейството ти в чужбина - ти се приспада от данъците сумата на самолетните билети за целта. И прочее неща. Да не говорим за огромните възможности за професионално развитие. Доста неща им куцат напоследък с всичките тези араби и прииждащи от нашите ширини цигани, но не е в това въпроса, а в това какво човек получава срещу данъците, които плаща.
 
След като плащам над 140лв на месец здравни осигуровки - трябва да получавам нещо насреща.
Другото - според закона държавата няма право да отказва медицинска помощ при спешен случай.

Ако се наложи такава мярка ще е още една и то добра причина да ме подтикне да сменя държавата.
Защо? До момента срещу плащаните данъци нищо не виждам насреща. Всичко е на и под санитарния минимум или изобщо го няма.
- Кратери по улиците и булевардите (не се пипат с месеци или изобщо);
- нередовно сметосъбиране;
- не се косят паркове и треволяци, завзели тротоарите;
- не се пръска за комари и кърлежи (1 път в годината при неокосена трева е чиста проба отбиване на номер);
- липса на контрол при ремонти;
- липса на контрол над движението по пътищата;
- липсваща пътна маркировка на много места;
- неразкриване и пълно нехайство по отношение на битова и дребна престъпност;
- болници в лошо състояние;
- доплащане за почти всяко нещо при лекуване, въпреки че съм здравно осигурен;
- детски градини и училища в лошо състояние и вечно просещи пари от родителите;
- лоша учебна база;
- ниско качество на образованието;
- ако останеш без работа обезщетението е около 200лв на месец, без значение на каква сума си се осигурявал;
Останалото несвързано с данъците, но също толкова дразнещо:
- редовни прекъсвания на електрозахранването и/или токови удари;
- постоянни аварии от ВиК;

Това е на прима виста. Ако се замисля повече ще излязат и още неща. Впечатленията са от средата в град Варна и като цяло.

С едва няколко процента разлика в облагането в една Германия получаваш адекватно връщане на данъци, адекватни детски добавки и обезщетение ако останеш без работа, все още добро качество на образование, ако пък искаш да видиш член от семейството ти в чужбина - ти се приспада от данъците сумата на самолетните билети за целта. И прочее неща. Да не говорим за огромните възможности за професионално развитие. Доста неща им куцат напоследък с всичките тези араби и прииждащи от нашите ширини цигани, но не е в това въпроса, а в това какво човек получава срещу данъците, които плаща.

Лошото е, че голяма част от хората не ги виждат тези неща и си мислят, че живеят в перфектна среда, толкова са заблудени. Аз като ги пиша тези работи ме изкарват комунист и гербомразец.... Заради кочината, в която превърнаха любимия град, вече почти не излизам в самия град, директно към магистралата и другаде. Зимата от офиса в къщи и това е, не мога да я гледам тая гняс повсевместна...

Не знам в кой квартал си, на нас в Младост ни окрадоха шахтите, сега слагат едни бетонни кръгове, още по грозно и отвратително става....
 
На практика средностатистическият антикорона ваксър и антитестер в Булгаристана, ходи на врачка, пуска SMS-и към някой Маг по телевизията да му каже бъдещето и какво да прави. Щото, той хваща конспирациите, но как да си управлява живота и да бъде полезен, няма си и на идея. И най-важното не вярва на ваксини и е убеден, че тестовете за деца събират ДНК-то им и са световна конспирация.
А стига бе. Първо спри да лепиш на хората, които проявяват критично мислене етикета антиваксъри.
Хората, които познавам и не искат да ги бодат като овце са все добре образовани и достатъчно успели в живота.
 
Пушиш химиите на големите тютюневи предприятия, ядеш зеленчуци с нитрати, дишаш лайната във въздуха, а няма да си сложи една ваксина, евалата, желая ти безсмъртие. :)
Като изключим цигарите, ти живееш в същата еко-система, а те е страх от един нищожен вирус, който в огромния процент се кара леко и дори безсимптомно. :)

Аз поне съм дала реално информирано съгласие. На кутиите пише "пушенето води до импотентност" - съгласявам се да поема този риск, плащам и заминавам. Въпросът е ти под какво се подписа, когато декларира, че си запознат с рисковете? Запознат ли си? Попита ли? Чете ли? Информира ли се, или реши, че на някой му пука за теб повече от теб самия? Или пък си от най-жалките вакси-зомбита - тия, дето браните с кръв повелите на директивата, а не смеете да си вкарате благинките, които тя щедро ви предлага? И в двата случая не заслужаваш уважение, така че по-леко с високомерния тон, мишо. Бъди жив и здрав.
 
Чей да посеем още малко глупости, преди да си почеша отговорните топки.

До 01.09.21 имат 78% напълно боцнати... към днешна дата ~83%

Виж файлът 22173

Виждаме какво се случва след 01.09... със заразените
Виж файлът 22174

и фаталните...
Виж файлът 22175


А.. да, много важно е да се отбележи, че около 12% от населението на Сингапур са деца.. т.е. моеМ да заявим, че 95% от имащите право да получат целебната отвра са се възползвали, жалко за тия 5% дето нема да ги лекуват...

А колко действа... се вижда по-горе. Ясно мое да се види миналата година вс. тази.

Бъди отговорен. Спаси живот. Боцни се! Мисли!
Мале 12 смъртни случая в Сингапур... това е заради отворените мерки и неваксинираните
 

Горе