Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Междувременно из Россия. Просто така, информативно:

И човека ти го каза, ако не вярвате още в Ковид сте глупаци. Ваксинирайте се !
Освен това моето мнение е, че в Русия въведоха мерки и това е много добре, но ние булгаристан,чалгистан не искаме мерки, не искаме ваксини, не искаме маски, няма ковид, дай ракията, дай да говорим за тайния заговор и т.н
Знам, че там им плащат локдауна и ще мрънкате, че тука не го плащат, ама там е Русия, а не България и все пак, ако можете да мислите малко ще знаете, че локдауна дори и неплатен за кратък период е много по-добре ама ...
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Тедка???
Значи по твоята логика понеже почти всички да не кажа всички лекари в света са ваксинирани и те ще умрат. Мале представяш ли си след 2 години няма да има лекари на тази планета. Аз мислих, че елита иска да живее дълго и цели безсмъртние, а не да си убият лекарите и медицината така че утре при един вирус или нещо друго да няма кой да им помогне и на тях. До сега мислих, че те искат медицината да напредне, да има лекарства и изследвания, лечения за много болести и да ги има поне за тях, но съм се объркал явно. А напредъка на медицината се дължи на всички лекари и всички хора, болници, лаборатории. Не може да си отделят за тях 3-4 лекаря и медицината да напредва по такъв начин.
 
елита иска да живее дълго и цели безсмъртние, а не да си убият лекарите и медицината
Ти лекарите за елит ли ги смяташ? Може и дае било до преди 30 години да означава нещо да си лекар. Сега повечето са.....
 
Ти лекарите за елит ли ги смяташ? Може и дае било до преди 30 години да означава нещо да си лекар. Сега повечето са.....
Не ги смятам за елит, а за работници на елита. Елита няма да иска да си убие нужните му лекари и медицина, защото му трябват и на него.
Ако елита убие всички лекари с ваксини после кой ще ги лекува ?
Все повече лично поне аз се убеждавам, че целта не е ваксина да убие хората, а свободата. Тоест сега който не се ваксинира си рискува живота, за да извоюва свободата на цяла Европа и цял свят, докато останалите са защитени вие рискувате да го карате тежки с усложнения, но пък за сметка на това сте борци за свобода. Ако за вас си струва вашето здраве и риск, за да защитите цяла Европа, докато те са защитени и плюят по вас, че сте глупави може да спите спокойно, че сте герои
 
Не ги смятам за елит, а за работници на елита. Елита няма да иска да си убие нужните му лекари и медицина, защото му трябват и на него.
Ако елита убие всички лекари с ваксини после кой ще ги лекува ?
Все повече лично поне аз се убеждавам, че целта не е ваксина да убие хората, а свободата. Тоест сега който не се ваксинира си рискува живота, за да извоюва свободата на цяла Европа и цял свят, докато останалите са защитени вие рискувате да го карате тежки с усложнения, но пък за сметка на това сте борци за свобода. Ако за вас си струва вашето здраве и риск, за да защитите цяла Европа, докато те са защитени и плюят по вас, че сте глупави може да спите спокойно, че сте герои
Ама ти верно вярваш, че докторите на елита и докторите, които се занимават плебса, демек с теб са едни и същи :D
 
Мите, започни да разсъждаваш. Опитай. Не е много болезнено. Е, може би само в началото. :)

Въпреки ужасния италиански дублаж, изгледай видеото, което постнах по-рано. Там говорят истиински, достойни учени, а не платените клакьорки на директивата.

И наистина си точно като Тедката. Въпреки всички факти, които благородно ти предоставяме наготово, ти периодично си изпяваш баналните глупости като кукувичка, на всеки кръгъл час.

Ако не искаш да провериш цялата информация, за да си съставиш обективно мнение, направи услуга на човечеството - ВАКСИНИРАЙ СЕ!!!
 
Не ги смятам за елит, а за работници на елита. Елита няма да иска да си убие нужните му лекари и медицина, защото му трябват и на него.
Ако елита убие всички лекари с ваксини после кой ще ги лекува ?
Все повече лично поне аз се убеждавам, че целта не е ваксина да убие хората, а свободата. Тоест сега който не се ваксинира си рискува живота, за да извоюва свободата на цяла Европа и цял свят, докато останалите са защитени вие рискувате да го карате тежки с усложнения, но пък за сметка на това сте борци за свобода. Ако за вас си струва вашето здраве и риск, за да защитите цяла Европа, докато те са защитени и плюят по вас, че сте глупави може да спите спокойно, че сте герои
Тези които лекуват плебса са продукт на умишлено унищеното образование и то не само в България.

Според теб до колко е нормално да се прави диганостика според предписания или по телефона? Дори в годините на на болести в миналите векове или войните истиснките лекари са били на първа линия.

Това дистанционно диагностициране нищо ли не ти говори?
 
Ти как разбра, че всички или почти всички лекари са вакснати? За показно мотивационно ваксване на важни особи, нали знаеш какво има? А ако не е показно, има и писане по документ за извършена процедура. И защо ще им трябват всички лекари, а не отбрани, които са много компетентни и със съвременните технологи, и с тия, дето още не са наяве.
Да си отделели "3-4 лекаря":) А що не 3хил или 30хил? Освен това да не отварям темата как се предизвиква обществен срив необходим за хубаво зануляване и преустройство, след което ще има нужда от много по-малко обслужващ персонал от всякакъв тип.

И не ми викай, че съм глупав, защото днес получих съобщение, че съм "много харесван" с над 100 лайка! Преди, като бях под 100, бях един по-никакъв, свит, гласът ми не се чуваше.. Но сега вече имам самочувствие и не можеш да ми говориш така, разбра ли?! :):):)
Да, лекарите от България, Сърбия, Македония, Испания са в заговор всички.. това ти казвам и да не са всички например едни 80-90% са наистина ваксинирани. И ако останат едни 10-20% лекари според теб ще напредва ли медицината ?
На мен лично не ми се вижда възможно с 30 000 лекаря да напредва медицината. За зануляването, ако искат да останат само 500 000 човека и след като всички ваксинирани си отидат и останете вие, но сте 2 000 000 мислители, че пак няма да те премахнат по друг начин ?
 
Ама ти верно вярваш, че докторите на елита и докторите, които се занимават плебса, демек с теб са едни и същи :D
Не са едни и същи, но без всички тези доктори не виждам как може да напредне медицината. Освен там 30 000 доктора да могат да измислят лекарства и лечения и апарати и оборудване за всички ново после като населението е съкрането на 500 000 то като измислят нова ваксина как ще я тестват на 3 млрд както сега :D
Не знам аз съм на мнението, че не им трябва зануляване или да убият всички лекари. Моето мнение е, че им трябва контрол и работни пчелички
 
Не са едни и същи, но без всички тези доктори не виждам как може да напредне медицината.
Я хубаво помисли първо, можеш и да поровиш из нета, книги, вестници и може и да ти направи впечатление, че всички значими открития във всяка сфера на човешката история са дело на 700-800 личности. Какви милиони лекари те гонят не знам...
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Крайно време е да го закрият тоя ВИНС.
 
  • Haha
Реакции: OSH
Слагам същото видео, ама на английски, че това с италианския дублаж е голяма мъка
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:

Горе