Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Да ви дам малко инфо, а пък, ако има някой ваксиниран да каже да сравним кой колко антитела има.

Преди месец го преболедувах (още нямам обоняние). Днес си направих тест за антитела - излезе ми 7.1 над нормата или нещо от рода на 1300 бау, честно казано не запомних точно. Важното е, че имам вече зелен сертифика хахаха. Интересно ми е ваксинираните с колко антитела са, защото един познат с 2 дози в момента вече 1 месец е болен и си има симптомите.
 
А стига бе. Първо спри да лепиш на хората, които проявяват критично мислене етикета антиваксъри.
Хората, които познавам и не искат да ги бодат като овце са все добре образовани и достатъчно успели в живота.
Кой е писал обратното, но тези твоите познати дали сеят по цял ден негативизъм из интернет? Дали тези хора са достатъчно образовани и отворени към света да не ангажират с 3-часова лекция защо са взели този избор и как 5G ще хващат и от външния клозет на баба си. С две думи - глупости. Не ме е страх от вируса, нито от каквато и токсична среда да ми излеят, мен ми пука първо да имам нормален живот, второ да мога да гарантирам спокойствието и здравето (разбира се не на 100%, но по добре от нищо) на околните и семейството. Всичко друго ми е все едно.
 
Пичове, ние сме си тъпи и неграмотни балкански антиваксъри ама глейте к'во праят белите народи:
тука писва че 84.4% са фул боднати (отговорни, свободни и всички суперлативи на днешната пропаганда)
тука викат, че фкарват локдаун o_O
Я ни знъм ко значат тия работи, мъ е така да си седят.
ПП извинети за правописа, прозт селянин съм, от скоро ми викат и антиваксър.
 
мен ми пука първо да имам нормален живот, второ да мога да гарантирам спокойствието и здравето (разбира се не на 100%, но по добре от нищо) на околните и семейството.
Колко наивно, чак умиляващо. В крайна сметка с ваксина няма да постигнеш нищо от желаното - фактите го показват. Фикснатите продължават да заразяват околните и семействата си - НАУЧНО ДОКАЗАНО и признато дори от клакьорите на директивата!!!

Нормалният живот след ваксинация си остава мираж - справка: вакснатите държави. :)

Сори, че ти валя на парада/пукам ти балона, но когато фактите говорят, е тъпо да се завиеш през глава под юргана и да отказваш да ги чуеш. Метафора - знам, че на теб не ти пука. ;)
 
Много любим филм
И супер-хипохондрика в тоя филм се казва Димитри. Тия са взели за прототип наш Митко 7. Случаенос???
 
Тука един хематолог индиректно признава, че 90% от смъртните случаи у нас се дължат не на кьовида, а на т.нар. "лечение".

Причините много пациенти да отиват в тежко състояние с К-19 в болниците е грешното лечение. У нас има две течения като протоколи – едното разделя заболяването на фази, а другото – по тежест. Ние ги обединихме в нашия протокол. Ако той се спазва, смъртността ще се намали с 90%.

 
Фикснатите продължават да заразяват околните и семействата си - НАУЧНО ДОКАЗАНО и признато дори от клакьорите на директивата!!!
То това не знам кой и как го доказа, чак пък нАучно. Въобще всички тия сведения кой човек колко други заразявал, имам чувството че си ги вадят директно от г.з. Конкретно това дето вакснатите били заразоносители го казваха производителите преди година, и то по-скоро не бяха много сигурни дали вакснатия пренася или не. От тогава почна всеки да го повтаря и стана общоприета истина. Може и да е имало нАучни изследвания да го докажат, ма явно съм ги проспал.
 
То това не знам кой и как го доказа, чак пък нАучно. Въобще всички тия сведения кой човек колко други заразявал, имам чувството че си ги вадят директно от г.з. Конкретно това дето вакснатите били заразоносители го казваха производителите преди година, и то по-скоро не бяха много сигурни дали вакснатия пренася или не. От тогава почна всеки да го повтаря и стана общоприета истина. Може и да е имало нАучни изследвания да го докажат, ма явно съм ги проспал.
Не разбирам?? Искаш да кажеш, че фикснатите не пренасят заразата? Та това с кисела физиономия беше признато дори от баба ти Радка Аргирова, която през март нагло лъжеше, че било научно доказано как ваксините спират преноса на бацила.

Самите нива на заразяване в най-боцнатите държави го потвърждават на практика.

Асенчо, не спори с кака си. :)
 
Пичове, ние сме си тъпи и неграмотни балкански антиваксъри ама глейте к'во праят белите народи:
тука писва че 84.4% са фул боднати (отговорни, свободни и всички суперлативи на днешната пропаганда)
тука викат, че фкарват локдаун o_O
Я ни знъм ко значат тия работи, мъ е така да си седят.
ПП извинети за правописа, прозт селянин съм, от скоро ми викат и антиваксър.

Дания дето се тупаше сама по рамото как след мега вакса маха всички мерки, също се окенза месец-два по-късно.

Един промиващ мозъчето цитат..
She urged citizens to get the jab, noting that infections are spreading from the unvaccinated to elderly and other at-risk people who have been vaccinated, but who still need protection.

Вариант 1: Приемаш написаното за вярно, препсуваш не боцнатите и продължаваш живота си като герой от новото време...

Вариант 2: Абе я чей малко, да те еб@...

Кои всъщност са небоцнатите в Дания?

Дания:
Според Г. вакснати(75,8%) от популацията
Популация: ~5,820,000(100%)
0-19 годишни ~1,290,000(22,5%) / от които ~750,000(13,3%) под 12 (т.е. на тоя етап нема как да се боцнат)

Тъй:
Популация(100%) - вакснати(75,8%) = невакснати(24,2%)

невакснати(24,2%) - под12(13,3%) = невакснати(10,9%)

Т.е. тия 10,9% сееят ли сееят заразата...

пп. Да не забравим, че в тия 10,9% влизат най-вероятно и ДЕЦА между 12-19 години(9,2%), както и тези, които така или иначе няма как да се вакснат по медицински причини.

Edit: А.. да.. има и едни 7% през които вируса е минал.. колко от тях са се боцнали или са решили да разчитат на добрия стар имунитет може само да гадаем... Но е важно да ги споменем.

Кой точно очакват да се ваксинира още, че да се спре тва чудо...?

Приемам всекви оспорващи аргументи (знания по математикя, 24часа, фейсбуклечители, фактчекери и всекви други източници)

Мерси.
 
Последно редактирано:
Не разбирам?? Искаш да кажеш, че фикснатите не пренасят заразата? Та това с кисела физиономия беше признато дори от баба ти Радка Аргирова, която през март нагло лъжеше, че било научно доказано как ваксините спират преноса на бацила.

Самите нива на заразяване в най-боцнатите държави го потвърждават на практика.

Асенчо, не спори с кака си. :)
Аз си правя моите наблюдения и за да повярвам в нещо наистина, трябва да съм си го доказал някак. Това точно е трудно за доказване, щото трябва да хвана някой вакснат, някак да го заразя с короната, после да го накарам да се целува с някой чист и да видя дали чистия ще почне да ръси сополи. Или поне да видя достатъчно независими сведения, че хора са хванали вирОса от вакснати. Пък баба ти Радка какво разправя грам не ме интересува.

Аз дори не съм убеден в присъствието на вирОса по начина, по който го описват. Тестовете са нерелевантни, засичат каквото трябва и каквото не трябва. Хората по болниците не се знае от вирОс ли мрат, от вентилатора или от нечовешко отношение. Никой не знае какъв % досега са били заразени, никой не го и интересува.

До преди короната аз не съм правил разлика между грип и настинка, а предполагам и повечето хора. Бърза справка обаче може лесно да ги разграничи. И дори не ти трябват тестове за това, толкова е лесно. Ако не си на легло имаш настинка, ако не можеш да станеш значи си грип. И дете може да даде диагноза.

Короната обаче включва всички възможни ситуации - от грип на N-та степен до Singing in the rain. Никой не може да ти каже какво имаш и дали въобще го имаш, ако не ти направи прословутия писоар. И ако ми няма нищо, а писоара пищи, че съм положителен, това какво означава - че имунитета ми е Волтрон (защитникът на вселената) или че писоара се е сбъркал? Ами ако ми има нещо и не мога да стана от леглото, тогава корона ли имам или грип?

След като коронясан може да бъде всеки - от напълно безсимптомен младеж до умираща грипясана бабичка, тогава тази диагноза е безсмислена. По-добре да наречем коронавируса грип и да го водим като грип. Който е на легло да е грипясан, а на който му се танцува да е с настроение.

Значи не знаем даден човек има или няма корона, щото не знаем дори короната какво е, ами приемаме че вакснатите я разнасяли. Аз не мога да си докажа, че невакснатите разнасят такова нещо, еле па вакснатите. А дори да са направили тея "ваксини" наистина да имунизират с конкретния геном на короната, това как пречи същите хора да хванат и да разнасят старомодния грип, който по-късно чрез счупените писоари да бъде засечен при заразените от тях като корона?

Разбираш ли, когато писоара даде положителен резултат, ние приемаме това за наличие на короната. Но ако писоара може да дава фалшиво-положителни резултати, тогава получаваме една такава представа за нещата, която можем да интерпретираме и изкривяваме по всякакъв начин. Ако започнем да тестваме животните, и тях ще изкараме преносители. Растенията също. Ако започнем да тестваме Кока Колата... е такава пандемия ще счупи всички рекорди. Всичко е нагоре с краката, ти искаш да повярвам в притчите на баба ти Радка Аргирова :)
 
Дания дето се тупаше сама по рамото как след мега вакса маха всички мерки, също се окенза месец-два по-късно.

Един промиващ мозъчето цитат..


Вариант 1: Приемаш написаното за вярно, препсуваш не боцнатите и продължаваш живота си като герой от новото време...

Вариант 2: Абе я чей малко, да те еб@...

Кои всъщност са небоцнатите в Дания?

Дания:
Според Г. вакснати(75,8%) от популацията
Популация: ~5,820,000(100%)
0-19 годишни ~1,290,000(22,5%) / от които ~750,000(13,3%) под 12 (т.е. на тоя етап нема как да се боцнат)

Тъй:
Популация(100%) - вакснати(75,8%) = невакснати(24,2%)

невакснати(24,2%) - под12(13,3%) = невакснати(10,9%)

Т.е. тия 10,9% сееят ли сееят заразата...

пп. Да не забравим, че в тия 10,9% влизат най-вероятно и ДЕЦА между 12-19 години(9,2%), както и тези, които така или иначе няма как да се вакснат по медицински причини.

Edit: А.. да.. има и едни 7% през които вируса е минал.. колко от тях са се боцнали или са решили да разчитат на добрия стар имунитет може само да гадаем... Но е важно да ги споменем.

Кой точно очакват да се ваксинира още, че да се спре тва чудо...?

Приемам всекви оспорващи аргументи (знания по математикя, 24часа, фейсбуклечители, фактчекери и всекви други източници)

Мерси.
Е ти си се постарал повече. Чак толкова смелено, че да го попиваш със сламка. Ама надали "умните" ще се замислят дори.
 
Аз си правя моите наблюдения и за да повярвам в нещо наистина, трябва да съм си го доказал някак. Това точно е трудно за доказване, щото трябва да хвана някой вакснат, някак да го заразя с короната, после да го накарам да се целува с някой чист и да видя дали чистия ще почне да ръси сополи. Или поне да видя достатъчно независими сведения, че хора са хванали вирОса от вакснати. Пък баба ти Радка какво разправя грам не ме интересува.

Аз дори не съм убеден в присъствието на вирОса по начина, по който го описват. Тестовете са нерелевантни, засичат каквото трябва и каквото не трябва. Хората по болниците не се знае от вирОс ли мрат, от вентилатора или от нечовешко отношение. Никой не знае какъв % досега са били заразени, никой не го и интересува.

До преди короната аз не съм правил разлика между грип и настинка, а предполагам и повечето хора. Бърза справка обаче може лесно да ги разграничи. И дори не ти трябват тестове за това, толкова е лесно. Ако не си на легло имаш настинка, ако не можеш да станеш значи си грип. И дете може да даде диагноза.

Короната обаче включва всички възможни ситуации - от грип на N-та степен до Singing in the rain. Никой не може да ти каже какво имаш и дали въобще го имаш, ако не ти направи прословутия писоар. И ако ми няма нищо, а писоара пищи, че съм положителен, това какво означава - че имунитета ми е Волтрон (защитникът на вселената) или че писоара се е сбъркал? Ами ако ми има нещо и не мога да стана от леглото, тогава корона ли имам или грип?

След като коронясан може да бъде всеки - от напълно безсимптомен младеж до умираща грипясана бабичка, тогава тази диагноза е безсмислена. По-добре да наречем коронавируса грип и да го водим като грип. Който е на легло да е грипясан, а на който му се танцува да е с настроение.

Значи не знаем даден човек има или няма корона, щото не знаем дори короната какво е, ами приемаме че вакснатите я разнасяли. Аз не мога да си докажа, че невакснатите разнасят такова нещо, еле па вакснатите. А дори да са направили тея "ваксини" наистина да имунизират с конкретния геном на короната, това как пречи същите хора да хванат и да разнасят старомодния грип, който по-късно чрез счупените писоари да бъде засечен при заразените от тях като корона?

Разбираш ли, когато писоара даде положителен резултат, ние приемаме това за наличие на короната. Но ако писоара може да дава фалшиво-положителни резултати, тогава получаваме една такава представа за нещата, която можем да интерпретираме и изкривяваме по всякакъв начин. Ако започнем да тестваме животните, и тях ще изкараме преносители. Растенията също. Ако започнем да тестваме Кока Колата... е такава пандемия ще счупи всички рекорди. Всичко е нагоре с краката, ти искаш да повярвам в притчите на баба ти Радка Аргирова :)
Елементарно е Уотсън. Виж данните от вакснатите страни - имат по-голям процент заразени в момента, отколкото е процентът на невакснатите, които в Дания се оказа, че само деца под 12г. Кой сее заразата, ако не фикснатите? Или както уместно е попитал Nova PS 10,9% ли сеят заразата? И защо "защитените" се заразяват. Изводът е, че тия отвари освен миокардити и трмби друго не правят.
 
Да ви дам малко инфо, а пък, ако има някой ваксиниран да каже да сравним кой колко антитела има.

Преди месец го преболедувах (още нямам обоняние). Днес си направих тест за антитела - излезе ми 7.1 над нормата или нещо от рода на 1300 бау, честно казано не запомних точно. Важното е, че имам вече зелен сертифика хахаха. Интересно ми е ваксинираните с колко антитела са, защото един познат с 2 дози в момента вече 1 месец е болен и си има симптомите.
Фейсбук групата - "ваксинирани с comirnaty" или нещо такова беше има и за модерна и влез там има хора качили си изследванията след като са се ваксинирани след 1-2-3-4 месеца след 3-та доза и каквито искаш има може да гледаш и сравняваш. има някой праят по 10-20 хил не знам по коя мерна единица беше
 
Тука един хематолог индиректно признава, че 90% от смъртните случаи у нас се дължат не на кьовида, а на т.нар. "лечение".



На Чавдар Ботев му знам протокола и хич не е лек, а и препоръчва ваксинация също.
Протокола включва доста лекарства, ивермектин, бромхексин, антистенокардин, цинк,селен, вит Д, авирон, дексометазон и т.н
Казва, че високата смъртност се дължала на антибиотиците, а аз го питах дали просто високата смъртност не се дължи на това че Ковид е опасен, а не точно заради антибиотиците и че не казвам, че е полезно и правилно да се пият, но не е точно заради тях и написаха "ДА"
 
Димитре7, виж ся нещо. Ти за някои неща относно общата схема за контрол си прав. Обаче, гледай сега личния момент кво прави с фактите: прекарал си тежък постковид (или нещо което смяташ, че е това; не знам). Кофти, не ти го пожелавам пак, да си жив и здрав, да илядиш. Но на повечето останали не им е станало кой знае какво. Освен тва си на 30, преди пландемий си имал некви планове и надежди, и сега имаш... И всичко тва не мислиш ли, че малко ти изкривява обективния поглед към престрашността на кофид и депопул. елемента на плана? Не съм ли малко поне прав. (Като сигурно и аз си го нагласям някъде спрямо мен си.)
Аз и сега си имам планове и си ги следвам. Смисъл нищо не се е променило от тази гледна точка.
Прав си, че на много хора не им става нищо, но на много хора им и става нещо. Това че тука например 5 човека са го изкарали леко не означава, че при всички ще бъде така. Просто покрай Ковида съм в много групи за ваксини, антиваксърски, преболедували, боледуващи в момента, на лекари и какви ли не групи и виждам колко млади как го карат. Смисъл най-важното е да са живи и без тежки усложнения. Такива като сърцебиене, виене на свят, задух и куп други продължаващи с месеци не ги смятам за нищо, ако естествено не са свързани с нещо по-сериозно. Също това, че не си усетил веднага на момента, че ти има нещо сериозно не значи нищо. Тедката дето ги праща Чавдар Ботев, ако му беше гледала клипчетата можеше и да знае, но.. И сега ще кажат много хора, че няма как след 1-2 години да знаеш, че е било заради Ковид. Всъщност има как, но просто никой не ги прави тези изследвания веднага след Ковид. Ако ги направят и следят във времето може да се докаже дали е от него или не. Но да оставим такива трудно доказващи неща има хора, които имат пост-ковид синдорм дори има такива групи и там не малко хора търсят мнения, препоръки и т.н
 
Виждал съм истории малки деца на корткостероиди, плазма и имуновенин, за да успеят да се справят с MIS-C.
Добре пак, че лекарите са намерили всичко и са обърнали внимание.
Така че някой като ми каже, че е безобиден и просто не искам да говоря с такъв човек.
От ваксини не разбирам, ако някой ми каже, че може да вредят може да имам мнение, но никога не мога да кажа категорично, че съм прав.
Но да казваш, че Ковид няма или че е лек грип и т.н просто не мога да разбера.
 
Виж данните от вакснатите страни...
Е ти мислиш ли, че не ги гледам? :) Но това са числа, преминали през филтъра на писоара. Имам ги предвид, но не ги вярвам напълно. Затова всеки път като показвам мои изчисления върху тези числа казвам "според официалните данни", което значи че изчисленията ми са верни до колкото са верни и официалните данни. Въобще при цялата тая дандания кой ги знае и лабораториите как ги бълват тия числа и до колко въобще използват писоари. Та дори обикновените хора до някаква степен изкривяват числата като плащат на доктора да изсипе отварата в мивката например.

Точността на статистиките зависи поне от следните неща:
- точността на тестовете
- колко правилно се използват тестовете
- колко вярно се обработват данните
- колко правилно се лекуват хората в болниците
- колко отварки са излети в канализацията
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:

Горе