Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Филм от 1963-та. Съвпадение, не мисля !



exemple%20film.webp
 
Ако липсва ваксинирана опозиция, мога се пробвам да вляза в ролята че да не замира хубавата тема.

Ама има опасност четящите масово да почнат да се ваксинират.
 
Смятах да ви поздравя с това, ама много бавно го давате
 
Кака няма антитела.. :(:(:(

Ужас... Изобщо не отлагай, даже още довечера в бара питай на всеослушание дали случайно няма лекар сред клиентелата да ти бие ваксина!

... Или поне някой дето му се играе на Чичо Доктор.
 
Нека - и в чест на провесените старомодни христоневи йелачи - завърша с едно старо мое стихче за "теле под вола":

На двора, там под вола
лежи едно теле
и чопли си мазола
туй бъдещо филе.

Мерси:)

Тоя филм гледал ли си го?


Още утре на ваксина.
 
Както се очертава Фервуари-Март и аз ще съм на пангaра :) и че ва припсувам както си му е реда. Тукашните башибозуци са се надъхали на задължителна ваксина... и като гледам ще се случи. Ся разцъквам алито за фейк арм :)

Майтам да няма... Имало ... Хаха

Hf35330c56ab74ed4b0c9d1790f0620139.jpg
 
Ужас... Изобщо не отлагай, даже още довечера в бара питай на всеослушание дали случайно няма лекар сред клиентелата да ти бие ваксина!

... Или поне някой дето му се играе на Чичо Доктор.
Чакам на 6-ти да дойде микроня и са гмуркам. Тоя вариант се кара леко и без загуба на важни рецептори.
 
Както се очертава Фервуари-Март и аз ще съм на пангaра :) и че ва припсувам както си му е реда. Тукашните башибозуци са се надъхали на задължителна ваксина... и като гледам ще се случи. Ся разцъквам алито за фейк арм :)

Майтам да няма... Имало ... Хаха

Hf35330c56ab74ed4b0c9d1790f0620139.jpg
Я се прибирай по-добре. Тука сме на ниво Швеция почти. Даже поомекнаха с кандърмите за ваксиниране.

Одеве по бтв една леля от БАН съвсем усмухнато ни успокои, че микрона ще е лек и дори има притеснения, цитирам "че вируса няма да се разпространява достатъчно бързо" - беше много превъзбудена и се изпусна.
 
Я се прибирай по-добре.
Немам тоя шанс.

Попаднахте ли на видеото с маршутът в памет на загиналите от/след ваксина? Тва в Парма, същото са направили и в Южна Корея. Ако не е фейк.. тъжна история.. седмицата може да преброи младите..
 
Вече продават и кукли за деца с маски. Така че скоро няма да приключи цирка. Ясно е, че овцете са над 70% от населението, та ще се тества на макс до къде може да продължи корона-филма.
 
Време е да затворят границата за около 1 месец поне до нова година докато мине ОМИКРОН вълната, щото вече няма да се справим с новата вълна..

ВРЕМЕ Е ДА НЕ ПУСКАТ ХОРА ОТ АМЕРИКА, Африка, Азия .. колко по рано се направи това толкова по бързо ще се отървем ... 1 месец спираме и гледай след нова година как ще е минало всичко.
 
Време е да затворят границата за около 1 месец поне до нова година докато мине ОМИКРОН вълната, щото вече няма да се справим с новата вълна..

ВРЕМЕ Е ДА НЕ ПУСКАТ ХОРА ОТ АМЕРИКА, Африка, Азия .. колко по рано се направи това толкова по бързо ще се отървем ... 1 месец спираме и гледай след нова година как ще е минало всичко.

Късно е, джанъм - един от първите заразени от Ю. Африка се е приземил в Туркия.

Демек вече е тук.
 
Време е да затворят границата за около 1 месец поне до нова година докато мине ОМИКРОН вълната, щото вече няма да се справим с новата вълна..

ВРЕМЕ Е ДА НЕ ПУСКАТ ХОРА ОТ АМЕРИКА, Африка, Азия .. колко по рано се направи това толкова по бързо ще се отървем ... 1 месец спираме и гледай след нова година как ще е минало всичко.
Време е да спрем да вярваме на тв и да си живеем, както преди. Не "новото нормално", а истинското нормално. Не с маски и ваксини. Време е хората да се осъзнаят малко и да излязат от цирка.
 
Както се очертава Фервуари-Март и аз ще съм на пангaра :) и че ва припсувам както си му е реда. Тукашните башибозуци са се надъхали на задължителна ваксина... и като гледам ще се случи. Ся разцъквам алито за фейк арм :)
Аз още си държа на моето предположение/надежда, че в скоро време нещата с вирОса ще приключат. Тия задължителни боцкания са малко странни с това, че са сравнително доста напред във времето. Обикновено всички мерки за от днес до утре, досега не е имало такива за след месеци. И този нов модел вирОсче сега, дето уж много страшно, ама явно не, Току вземат да кажат, че видите ли, положението вече е спасено и за награда няма да има задължително боц - да се радват народите (каквото е останало от тях) на своите спасители дето са ги спасили от задължителното боц. А и при толкова боцнати да се продължава със същия филм е още по-неадекватно отколкото досега.. Те самите боцнати вече лека-полека стават анти-боц.
 
Няма задължителни боцкания. Има условия, с които се събразяваш, ако не си. Това е всичко момци. Както не пускаш някой във вас, ако се е насрал, нали? Всеки си има условия и това дали отговаряш на тях си е твой проблем. Кво? Много ти се оди у моло? Или на кръчма да мяташ салфетки. В суперите, аптеките, банките и другите - никой не е спрял никого. Ничие съществуване не е засегнато. Освен, ако не можете без кръчми, дискотеки и молове. :)

И за раб. места е така. Държавата въвежда правила, бизнеса се съобразява. Иска да върне 50% от хората си, ама как като една 20% са ваксинирани. Другите го раздават девици и моралисти. И да, летиш. Шефът ти казва на мен ми наложиха това, аз трябва да правя това и това....ти какво ще прави? И според отговора и желанието и обежденията си.

Някои боцнати са го направили и не мислят да го правя 4,5,6ти път. След 3тата вече идва малко в повече, и нормално. Не може цял живот да се бодеш, защото излизат нови и нови лайна. Според мен който каквото могат, ще го навият до макс трета игра и после всеки ще тегли по един среден.
 
Както не пускаш някой във вас, ако се е насрал, нали? Всеки си има условия и това дали отговаряш на тях си е твой проблем.
Едно време и за негрите са смятали, че са мръсни и ще оцапат нещото, до което се докоснат. Сега сме етикетирани на вакси и антивакси.
След 3тата вече идва малко в повече, и нормално. Не може цял живот да се бодеш, защото излизат нови и нови лайна. Според мен който каквото могат, ще го навият до макс трета игра и после всеки ще тегли по един среден.
Изчакай, ще свикнеш с мисълтта. Сега 3 ти се вижда нормално. Преди числото беше 2. След време ще бъде 4 и те така.
Много ти се оди у моло? Или на кръчма да мяташ салфетки. В суперите, аптеките, банките и другите - никой не е спрял никого. Ничие съществуване не е засегнато. Освен, ако не можете без кръчми, дискотеки и молове.
О аз въобще не държа на това. Какво ще кажете за децата ни? Какво ще стане след няколко години, когато тези деца трябва да ползват НЕнаученото?
 
Тая картинка беше мега тъпа още оня ден, но ние снизходително не реагирахме. Ако мислиш обаче да ни я пускаш всеки ден, недей. Правена е за опитни мишки, а не за хора, които могат да мислят логично. ;)
 

Горе