Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Слепечо, прекалено си ангажиран да пълваш глупости явно:

Еее браво бе! Те така се прави. Не съм го видял, щот разбира се съм те блокнал. Макар че преди малко рових да видя дали все пак не си ми попълнил анкетата, но сред всички писаници...

Но ти по почти всички въпроси имаш мнение като на човек от "наште". Само за Науката и Ваксините мислиш малко афиф (по начина по който пропагандират по ТВ), но като цяло има надежда :)
 
Еее браво бе! Те така се прави. Не съм го видял, щот разбира се съм те блокнал. Макар че преди малко рових да видя дали все пак не си ми попълнил анкетата, но сред всички писаници...

Но ти по почти всички въпроси имаш мнение като на човек от "наште". Само за Науката и Ваксините мислиш малко афиф (по начина по който пропагандират по ТВ), но като цяло има надежда :)
Много умно. Хем очакваш нещо от мен, хем си ме блокнал. :) Мда, прави си за едно много глупости се изписаха. За ваксините и науката, не знам кое точно е правилното, но точно телевизията не ми е дала насока за ваксините. И да те питам, теб случайно да имаш детски ваксини? Явно противогрипни не си си бил никога. Но карай, да речем, че всичко ти е ясно. Виж, некато ти го обобщя и смеля отново - всичко нормални хора мислят еднакво логично и правилно, различава ги единствено и само техния бит, за да изкриви част от представите и нуждите им. Не знам какво дълбаем.
 
Нали споменах че поддаде ли човек, лъзне ли се леко да даде раменце... и вече нема връщане.

Чисто психологически е маркиран като ваксър и ще защитава ГМО-то си докрай.
 
Точно това е, гледаме какво се случва около нас, а не какво ни пее радиото. Смъртоносния вирос го карах без никакви проблеми, по леко и от настинка. Покрай мен още 100 човека го караха по същия начин и няколко по-възрастини го караха, като тежък грип. Да, имам няколко познати на познати починали, но все пак няма как и без това, в тези условия. Та, на база информацията която има + личния опит, който имам, как да се бодна с 3 дози + бустер от субстаниция в експериментален период? Не знам колко тъп трябва да си за да го направиш. Или че омикрон го било най-страх от боднати с различни видове вакси. Ебати и простотията...

Пак ще го кажа! И все пак Мангъров беше прав! Ако нямаше локдауни, ако нямаше експериментални субстанции, ако нямаше умишлено създадена паника, вече да бяхме забравили. Както със свинския грип, птичия грип и всички подобни досега.
Бате, Мангъров президент. и те така. ;)

А колко тъп трябва да си, за да обесняваш на хората, че ваксините са излишни и убиват?
 
Нали споменах че поддаде ли човек, лъзне ли се леко да даде раменце... и вече нема връщане.

Чисто психологически е маркиран като ваксър и ще защитава ГМО-то си докрай.
@AseasRoa , и се продължава с тъпотиите. Няма да намериш свестни коментари, а не се учудвам, че не намери и моите отговори. Като мине всеки и се изплюе с ей такова коментарче и то цялата тема започва да става глупава. ;)
 
Бате, Мангъров президент. и те така. ;)

А колко тъп трябва да си, за да обесняваш на хората, че ваксините са излишни и убиват?

Много заеква, не става за президент. В медицината винаги се търси втори и трето мнение, от тази гледна точка, мнението на Мънги е супер важно. Аз съм видял повече логика в неговите тези и съм решил да възприема тях. Ти се решил да възприемеш тезите на телевизора, фармата и математиците, нямам проблем с това. Ама не искам да ми обясняваш, че само ти си прав. Живота си е мой, аз решавам за него. Солидарност и тн. шитни не ми ги разправяй. Който го е страх да си седи в къщи. И да, доста тъп трябва да си, за да се бодеш с три дози ваксина в тестов период. Дали убиват или не, не ме интересува. Въпреки че имам двама познато починали на следващия ден след втора доза файзер.
 
@AseasRoa , и се продължава с тъпотиите. Няма да намериш свестни коментари, а не се учудвам, че не намери и моите отговори. Като мине всеки и се изплюе с ей такова коментарче и то цялата тема започва да става глупава. ;)

Най-добре след като мине пандемията, да съберем всички ваксинирани и да ги изолираме на некой остров... :(

... Въпреки че имам двама познато починали на следващия ден след втора доза файзер.

:oops::eek:o_O...
 

Да, двама. Боц с втора доза и на следващия ден чао. Верно възрастни, ама не мисля, че е чак такова съвпадение. Може и от страх да е, може да е всичко, но това са фактите.
 
Виж, некато ти го обобщя и смеля отново - всичко нормални хора мислят еднакво логично и правилно, различава ги единствено и само техния бит, за да изкриви част от представите и нуждите им. Не знам какво дълбаем.
Наистина и аз не виждам какво повече има да се дълбае в тая гл.т. Какво повече?

Кои са тия "всичкО нормални хора", може би? Подозирам, че ще излезе с нормална дефиниция от нормални авторитети, предназначена да формира визията за нормалномислещ човек на нормалните хора. На Запад са над 70%. Тука - около 30.

А и я гледай на кво дередже сме! И същите ненормални спрямо стандарта на напредналия свят взеха ненормалното под 30%-но решение по въпроса на темата. Тия многото дето зарад тях сме на дъното по всичко, сега вземат ненормално решение, което м/ународните финансови институции посочиха за главна пречка пред бизнес развитието ни и добрата ни връзка с развития свят. Всичко съвпада, как би могло да е иначе? Мисловна идилия...

Асъм мноо доволен от тва мислене.

>Ноке, изчакай де, виж пак накрая на другата година. Може да не се наложи изолация, а нещо друго завършващо с ация и започващо с крем. Понеже процента е сериозен. (А тя всъщност май е за запазване на останалите...)

редакция след неочакван лайк: аз ли пак се изразих грешно, или грешно бях разбран?! не върви добре, следващата е нандибанди казвам ви..... какво се обърка, какво подяволите се случва, исключете шибаното 5джи!!
 
Последно редактирано:
Неяфана щот синазад от другарйъ! Проблемасие твой! Немисла така! Крайнонуждаещия от $ другар писа дву-плюсдобра реч!

"...Крайната цел бе членоразделната реч да идва от ларинкса, без изобщо да засяга мозъчните центрове.Тази цел открито се признаваше в новговорната дума паткореч, която означава да крякам като патица. Както много други думи в речник Б, паткореч имаше двойно значение. Щом мненията, които се изкрякват, са правоверни, тя не означава нищо друго освен похвала и когато „Таймс“ пише за някой от ораторите на партията, че бил дву-плюсдобър в своята паткореч, това означава, че му се прави сърдечен и ценен комплимент."

Дву-плюсдобро писа другаря щот ял мн. хранпрол!

"...някои думи демонстрираха откровено и пренебрежително отношение към същността на обществото. Пример за това е хранпрол — евтините развлечения и лъжливите новини, с които партията подхранваше масите."

Ти кат ни си яла нисъ убаждай разбрали?!?!

(коминтара ша бъди истрит фполдствие...дадразна нандабанда)

Много добре та разбирам, щото и мене на интервали ма напъва да напиша некоя простотия, обаче при мене големият минус е че обикновено разбират написаното и негативните реакции не закъсняват :rolleyes:

М/у другото, куотнато не може да се изтрие.
 
Много умно. Хем очакваш нещо от мен, хем си ме блокнал. :) Мда, прави си за едно много глупости се изписаха. За ваксините и науката, не знам кое точно е правилното, но точно телевизията не ми е дала насока за ваксините. И да те питам, теб случайно да имаш детски ваксини? Явно противогрипни не си си бил никога. Но карай, да речем, че всичко ти е ясно. Виж, некато ти го обобщя и смеля отново - всичко нормални хора мислят еднакво логично и правилно, различава ги единствено и само техния бит, за да изкриви част от представите и нуждите им. Не знам какво дълбаем.
Е не мога да те следя постоянно. Проверявах дали си отговорил на въпросите до едно време, после явно не съм ти видял поста. А няма как да съм го пропуснал нарочно, щото виж какъв е интересен, показваш че си на 90% като нас. Даже все едно друг човек го е писал, щото останалите ти постове са некви супер заядливи.

Имах белег на рамото, някога това беше от не знам си коя бебешка ваксина, щото и другите деца имаха такива белези. В съзнателните ми години са ми били нещо на ръката, дето после се мереше с линийка колко е широко зачервяването. После покрай казармените истории не знам дали са ми били нещо или бяха само рентгени. Въобще докато приключих с висшето, каквото са ме карали всичко съм изпълнявал. Спомням си думата Манту. След като се отървах и от даскалото вече нищо не са ми били.

Ти ся ще кажеш - ма нали си жив, това е доказателство, че ваксините са безопасни. Аз не съм толкова сигурен, макар че няма как да се върна назад във времето да го докажа. Само знам, че като дете, като тийн и дори след това все съм имал какви ли не алергии и глупости, бях супер кекав. Може да е било от храната, не знам. Но сега съм 2 пъти по-стар, а съм по-здрав от преди. По принцип май трябваше да е обратното, младите хора да са здрави на чук и после здравето им да увяхва.
 
Е не мога да те следя постоянно. Проверявах дали си отговорил на въпросите до едно време, после явно не съм ти видял поста. А няма как да съм го пропуснал нарочно, щото виж какъв е интересен, показваш че си на 90% като нас. Даже все едно друг човек го е писал, щото останалите ти постове са некви супер заядливи.

Имах белег на рамото, някога това беше от не знам си коя бебешка ваксина, щото и другите деца имаха такива белези. В съзнателните ми години са ми били нещо на ръката, дето после се мереше с линийка колко е широко зачервяването. После покрай казармените истории не знам дали са ми били нещо или бяха само рентгени. Въобще докато приключих с висшето, каквото са ме карали всичко съм изпълнявал. Спомням си думата Манту. След като се отървах и от даскалото вече нищо не са ми били.

Ти ся ще кажеш - ма нали си жив, това е доказателство, че ваксините са безопасни. Аз не съм толкова сигурен, макар че няма как да се върна назад във времето да го докажа. Само знам, че като дете, като тийн и дори след това все съм имал какви ли не алергии и глупости, бях супер кекав. Може да е било от храната, не знам. Но сега съм 2 пъти по-стар, а съм по-здрав от преди. По принцип май трябваше да е обратното, младите хора да са здрави на чук и после здравето им да увяхва.
Най-накрая да ти ти дам един лайк. Това, което написа ми допада. Когато нещо е добро, имам топки да си призная, че е така. ;) Същото съм го преживял и аз. Както писах, не се различаваме кой знае колко. Хвани нещо друго да пишеш, че май стигаме до примирие. :D
 
Весела събота на трезво мислещите, дори когато не са трезви но мислещи :p


259761505_3067284260257644_2311457852318102193_n.jpg


А за останалите са пуснали нови дъвки за Коледа ;)


265897636_3073824576270279_5482665116890466209_n.jpg
 
Много добре та разбирам, щото и мене на интервали ма напъва да напиша некоя простотия, обаче при мене големият минус е че обикновено разбират написаното и негативните реакции не закъсняват :rolleyes:
ммм? незнам, незнам...
М/у другото, куотнато не може да се изтрие.
но пък мога да изтрия оригинала и да твърдя че съм жертва на хакерска маниполациа
 
Последно редактирано:

Да прочетете как се "лекува" в болницата. После кой от какво умира, всеки сам може да си прецени.
 
Най-накрая да ти ти дам един лайк. Това, което написа ми допада. Когато нещо е добро, имам топки да си призная, че е така. ;) Същото съм го преживял и аз. Както писах, не се различаваме кой знае колко. Хвани нещо друго да пишеш, че май стигаме до примирие. :D
Да ама това че някога са ме боцкали не значи, че сега бих се боцнал. Тогава нито съм разбирал какво и защо ми бодат, нито съм се интересувал. Давал съм съгласие и съм запретвал ръкава, но определено не е било информирано съгласие. Когато сме деца, па дори и ученици и студенти, до голяма степен го има тоя момент дето правим каквото "големите" кажат, без да се противим. Затова като са ни казвали да ходим на манту и подобни такива - няма не искам, няма недей. Преглъщаме някак усещането за принуда и тръгваме. Не сме си знаели нито правата, нито вероятните последствия ако откажем, нито нищо. Директно сме се подчинявали. Това дори в днешно време е така при повечето хора в много сфери на живота, затова в много голяма степен всички изпълняваме някакви неща спуснати от правителствата само защото така са ни казали. Сляпо подчинение.

Когато обаче човек обърне малко по-сериозно внимание на нещата в обществото, седне да се пообразова и си направи изводите, на повърхността изплуват странни неща. Правителството вече не е това невероятно (най-често грубо) създание с божествен характер. Появяват се едни причинно-следствени връзки, които са били невидими преди това или са изглеждали съвсем различно. Изведнъж разбираш, че правителството всъщност може да прави грешки. И то не само че може, ами ги прави в не малки количества. И не само правителството, а и други такива големи структури с власт - компании, организации. Оказваш се в средата на един водовъртеж от чужди намерения за това как да живееш собствения си живот. Някои добри намерения, но някои лоши.
 
Да ама това че някога са ме боцкали не значи, че сега бих се боцнал. Тогава нито съм разбирал какво и защо ми бодат, нито съм се интересувал. Давал съм съгласие и съм запретвал ръкава, но определено не е било информирано съгласие. Когато сме деца, па дори и ученици и студенти, до голяма степен го има тоя момент дето правим каквото "големите" кажат, без да се противим. Затова като са ни казвали да ходим на манту и подобни такива - няма не искам, няма недей. Преглъщаме някак усещането за принуда и тръгваме. Не сме си знаели нито правата, нито вероятните последствия ако откажем, нито нищо. Директно сме се подчинявали. Това дори в днешно време е така при повечето хора в много сфери на живота, затова в много голяма степен всички изпълняваме някакви неща спуснати от правителствата само защото така са ни казали. Сляпо подчинение.

Когато обаче човек обърне малко по-сериозно внимание на нещата в обществото, седне да се пообразова и си направи изводите, на повърхността изплуват странни неща. Правителството вече не е това невероятно (най-често грубо) създание с божествен характер. Появяват се едни причинно-следствени връзки, които са били невидими преди това или са изглеждали съвсем различно. Изведнъж разбираш, че правителството всъщност може да прави грешки. И то не само че може, ами ги прави в не малки количества. И не само правителството, а и други такива големи структури с власт - компании, организации. Оказваш се в средата на един водовъртеж от чужди намерения за това как да живееш собствения си живот. Някои добри намерения, но някои лоши.

Тук няма да се съглася с теб.

Като виден "антиваксър", съм напълно ЗА ваксините срещу наистина смъртоносни инфекции. Факт е, че едни от най-страшните зарази са вече история, именно благодарение на ваксините.

Имам всички имунизации + реимунизации срещу тетанус. Преди няколко години ми направиха нова проба манту (това, дето го мерят с линийката), заради документ - жива съм и не съм се притеснявала от нищо. Защото това са ваксини, произведени по установените норми и тествани във времето.

Абсурдно е да слагаме знак на равенство между утвърдените ваксини и тия странни субстанции, с които масово бодат добитъка по паркове, молове и обществени кенефи. Дори самата "ваксинация" срещу ковид се прави НЕ по правилата.
 
Тая групичка, начело с румънеца отново радват бунтарското ми сърце.

@Noke, германската евродепутатка ще промени мнението ти, за креативността на нацията. Реч, която трябва да влезе в учебниците.

"Фармацевтичните компании искат хората да бъдат здрави, колкото оръжейната индустрия иска мир". Точка!

 

Горе