Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Като стана дума за медийни манипулации, кажете Web 3.0 ще има ли или да се примиряваме с дистопичното бъдеще?
Като фен на криптото ще кажа, че съм много скептичен. Още не сме възприели койните за разплащане, пък нова версия на интернет ще правим... няма как да стане.
 
Когато си толкова тъп, че да отправяш абсурдни обвинения към човек, доказал и продължаващ да доказва своя професионализъм.

 
Когато си толкова тъп, че да отправяш абсурдни обвинения към човек, доказал и продължаващ да доказва своя професионализъм.


Както отбелезах преди няколко дни - почти няма лекар/учен с висока титла, дето да е излязал с името си и и да е препоръчал ваксинаж.

И в случая имаме някакво неодушевено понятие, наречено БЛС.
 
И в случая имаме някакво неодушевено понятие, наречено БЛС.
Ма, то по-тъпото е, че доказан специалист трябва да се обяснява писмено пред тая абстрактна материя (БЛС), заради донос от некъв сополив баничар. Некъв тъпанар си позволява да занимава Мънги с личното си опиянение от страха пред ковидятото. Баш времето на инквизицията, когато всеки е могъл да хвърли някого на кладата, понеже не го кефи личния му (в случая професионален) мироглед.

След бай Иван (Борислав Цеков) и тоя "царист" ми се издигна леко в очите с това интервю:

 
Последно редактирано:
Ма, то по-тъпото е, че доказан специалист трябва да се обяснява писмено пред тая абстрактна материя (БЛС), заради донос от некъв сополив баничар. Некъв тъпанар си позволява да занимава Мънги с личното си опиянение от страха пред ковидятото. Баш времето на инквизицията, когато всеки е могъл да хвърли някого на кладата, понеже не го кефи личния му (в случая професионален) мироглед.

След бай Иван (Борислав Цеков) и тоя "царист" ми се издигна леко в очите с това интервю:

Същото с аборта. Не искат правителството да решава дали ще убиват или не деца и Моето тяло мой избор. Сега обаче тялото притежава на правителството и могат да решават вместо нас с какво ще бива инфжектирано. Аз съм Транс-факсиниран.
 
Последно редактирано:
Кой ненормалник реши да извади видео от тикток за да го пусне в тубата, и на всичкото отгоре написал kovid. Дафък. Но още по-странното е как ти си попаднал на такова нескопосано видео с толкова малко гледания. Не че информацията във видеото е невярна или нещо, но технически е нескопосано видео :)
 
С надеждата да върнем поне малка част от опонентите, че темата замря - ГОРЕЩА ОФЕРТА!!!

266066542_10165965357000711_6318395315566382132_n.jpg
 
С надеждата да върнем поне малка част от опонентите, че темата замря - ГОРЕЩА ОФЕРТА!!!
Аз се чудя що не им отговаряте вече, а те милите явно спрели да пишат. Интересно как така изведнъж и повсеместно, дали не са им спряли преводите :confused:
 
Аз се чудя що не им отговаряте вече, а те милите явно спрели да пишат. Интересно как така изведнъж и повсеместно, дали не са им спряли преводите :confused:

Как съвпадна изчезването им с края на изборите обаче :) Случаеност, не мисля :) Едни и същи хора бяха и в политическите теми и в Кови темите. Там за гроб, тук за Кови.
 
Концентрацията на тъпотия и малоумие в темата стигна критично ниво и нормални хора няма как да продължат да участват редовно в нея.
 
Концентрацията на тъпотия и малоумие в темата стигна критично ниво и нормални хора няма как да продължат да участват редовно в нея.
Не е ли това идеята на цялата тема, при този зададен въпрос ?
Въпроса е равносилен на "Харесвате ли аналния секс" всеки го възприема по различен начин. Дали ще те боцкат или ти ще боцкаш :D
едит: ние сме от групичката, които не обичат да ги боцкат и точка. За другите секс ориентацията си е техен избор ;)
 
Аз се чудя що не им отговаряте вече, а те милите явно спрели да пишат. Интересно как така изведнъж и повсеместно, дали не са им спряли преводите :confused:
Па ти не виждаш ли, че сами си говорим от няколко дни. Даже седмака изчезна..

Поради липса на общ враг, Етера го отнесе. Много нежна душа се оказа. На надгробната му плоча ще пише: "Остана неразбран". :cry:
 
Правилно - много е добра. И е права: много нежна душа съм. Останалото от коментара: е изтрито впоследствие:)
 
Последно редактирано:

Горе