Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
С надеждата да върнем поне малка част от опонентите, че темата замря - ГОРЕЩА ОФЕРТА!!!

266066542_10165965357000711_6318395315566382132_n.jpg
Да, това не са ли подаръчи за вашия фронт? :) Че от там идват тъпотите, не от вакснатите. Хубаво е да ни захраниш с надежда, мила. Да храниш изтощените си от слабоумието, което срещат в темата опоненти.

Концентрацията на тъпотия и малоумие в темата стигна критично ниво и нормални хора няма как да продължат да участват редовно в нея.
Както писах по-горе, това си е отличителна черта на тези хора, драпат до последно и са много обедени в себе си и това, което пълват по форуми, групи и на други социални сбирщайни.

А професора @AseasRoa сигурно получава оргазъм в момента, защото ни пребори с тъпотията си и фейк инфото, което по цял ден рови и намира, за да залее форума с шит. Да се радва момчете, да му рипа малйката бухалка, сега му е паднало. На мен малко ми писна едно и също да си пиша. Вместо това реших да пусна някакви полезни за форума теми, нещо което за жалост вас няма да видя да правите никога. Как точно да продължа да си пиша с вас, като дори не се приближавате до нормалното за едно онлайн къмюнити?

Па ти не виждаш ли, че сами си говорим от няколко дни. Даже седмака изчезна..

Поради липса на общ враг, Етера го отнесе. Много нежна душа се оказа. На надгробната му плоча ще пише: "Остана неразбран". :cry:
Не, той го отнесе, защото е такъв капацитет. Не се притеснявай, сигурно и в реалния живот му се случва, та не му е сефте. ;) Дръжте го във форма.
 
Да, това не са ли ..

Време е да признаеш пред себе си че просто ви лъзнаха по пързалката.
Кой го фана шубето, кой повярва че няма да зарази роднините си, но маса народ се върза.

Имаше и една част дето вероятно трябваше да се ваксинират но решиха че не си заслужава краткосрочния риск и изглежда имаха планове да избутат до 120 години (барабар с диабета, килограмите и другите си патологии).

Айде първата категория поне изкараха късмет (повечето).
Могат да благодарят на съдбата, не на акъла си.
 
След като Сената поряза Байдън за задължителната ваксинация в САЩ се надявам и ЕС да се вземе в ръце и да разкара тия зелени сертификати, или поне България да даде крачка в правилната посока и бизнеса да вземе да живне.
Между другото за туристи влизащи в българия няма почти никакви изисквания, а за обикновените граждани - тестове, сертификати и тн. Това е супер лицемерно и малоумно от сегашното правителство
 
Останалото от коментара: е изтрито впоследствие
Ама не е много ок да се правиш на дядо коледа, който влиза тайно през коминя, докато децата спят или са на работа в бара.

Пишеш разни неща, после триеш и бегаш. Подозирам, че пускаш яко псувни и после триеш, все едно не е било. А??? :)

Оставяй си ги, де. Аз нося на хранилка. ;)
Да, това не са ли подаръчи за вашия фронт? :) Че от там идват тъпотите, не от вакснатите. Хубаво е да ни захраниш с надежда, мила. Да храниш изтощените си от слабоумието, което срещат в темата опоненти.
Не знам за ковид, ама неразбиращото се писане се оказа много заразно. Тоя пост ще си остане пълна мистерия за мен. Мили! :)
 
За написалия първи пост на страница 300 от @Blinky ще получи пълен пакет ваксини и бустери
Защо бе бате. Аз не съм фен да се боде човек на 6 месеца. :) Или съм се издал. :D

Обаче вървим скоростно към страница 300. Докато е модерно да се говори за това, сигурно ще стигне и до 500.
 
За написалия първи пост на страница 300 от @Blinky ще получи пълен пакет ваксини и бустери
Отблокирай Тедката в скайп и му пиши да се върне.
 
Време е да признаеш пред себе си че просто ви лъзнаха по пързалката.
Кой го фана шубето, кой повярва че няма да зарази роднините си, но маса народ се върза.

Имаше и една част дето вероятно трябваше да се ваксинират но решиха че не си заслужава краткосрочния риск и изглежда имаха планове да избутат до 120 години (барабар с диабета, килограмите и другите си патологии).

Айде първата категория поне изкараха късмет (повечето).
Могат да благодарят на съдбата, не на акъла си.
Не, време да спра да пита, както направих, в темата с пълна с фанатици. :) Мисля, че това е най-правилното решение за мен, но пък от време на време трябва и да се държи темата актуална, защото очаквам някой бисер някое умно анти.

Масата народ са умни, което ме радва. Една част, която не е малка, се мислят за още по-умни, ама не е точно така, нещо като читаджийте, мислят, че трябва да се раздават, защото имат голям инструмент, който не е направен само за една жена, но за жалост е някаква вътрешна самозаблуда. Та и тук така.

Не знам какво и къде четете, около мен няма ваксиниран на умирачка. Явно мозъците ви са по-склонни да вярват на някакви написани глупости, отколкото на това, което се случва около вас, което е тъжно. Като другите неща, от които рабира булгар - футбола и политиката. Никой никога не ги е практикувал, ама е компетентен. Нека благодарим за акъла си, тези със слабият мозъчен заряд са тези, които пишат и се палят в интернет. Дано разбираш какво ти говоря.

@nandibandi , едното е да имаш 1-2 грешни букви, друго е да бълваш глупости от някакви "ресурси", които си ровила цял ден, кой от кой по-голям гъзобарсач.
 
Отблокирай Тедката в скайп и му пиши да се върне.
Така е мила. Едни и същи глупости постоянно. Не, че не е интересно, но минава в графа Жалко. Единият постоянно го гони живака, на другия са му отнели свободата, на третия му трябват документи, за да се ваксне, на четвъртия му се виждат конспирация на масоните, на петия му се струва, че е световен експеримент и ей така, цирка си продължава вече в 290 страници във форума за предприемачи. ;)
 
Ся като се разбра че Омикрон е слаба ракия и се почва с нови опорки, но със старата кауза - да вакснем всички!

По "радиото" чувам че се залага на дълготрайния пост-Ковид ефект, дето все още не бил изучен добре и бил потенцеално упасен...

Демек изучихме ефекта от ваксините за няколко месеца, ама за този от вируса сме още в неведение и дайте за по-сигурно да се боднем.
 
@nandibandi , едното е да имаш 1-2 грешни букви, друго е да бълваш глупости от някакви "ресурси", които си ровила цял ден, кой от кой по-голям гъзобарсач.
Ама аз не говоря за правописни грешки, а за пълна липса на логика в конкретния текст. Изобщо не ти фанАх мисълта. Ако си вложил такава - извинявай. :)
 
Не знам какво и къде четете, около мен няма ваксиниран на умирачка. Явно мозъците ви са по-склонни да вярват на някакви написани глупости, отколкото на това, което се случва около вас, което е тъжно. Като другите неща, от които рабира булгар - футбола и политиката. Никой никога не ги е практикувал, ама е компетентен. Нека благодарим за акъла си, тези със слабият мозъчен заряд са тези, които пишат и се палят в интернет. Дано разбираш какво ти говоря.

Точно това е, гледаме какво се случва около нас, а не какво ни пее радиото. Смъртоносния вирос го карах без никакви проблеми, по леко и от настинка. Покрай мен още 100 човека го караха по същия начин и няколко по-възрастини го караха, като тежък грип. Да, имам няколко познати на познати починали, но все пак няма как и без това, в тези условия. Та, на база информацията която има + личния опит, който имам, как да се бодна с 3 дози + бустер от субстаниция в експериментален период? Не знам колко тъп трябва да си за да го направиш. Или че омикрон го било най-страх от боднати с различни видове вакси. Ебати и простотията...

Пак ще го кажа! И все пак Мангъров беше прав! Ако нямаше локдауни, ако нямаше експериментални субстанции, ако нямаше умишлено създадена паника, вече да бяхме забравили. Както със свинския грип, птичия грип и всички подобни досега.
 
На мен малко ми писна едно и също да си пиша. Вместо това реших да пусна някакви полезни за форума ...
Така кажи, че ти е скучно и се чудиш какво полезно да пуснеш във форума. Веднага ми хрумна, че можеш да се разнообразиш като отговориш на въпросника ми от преди.
 
Така кажи, че ти е скучно и се чудиш какво полезно да пуснеш във форума. Веднага ми хрумна, че можеш да се разнообразиш като отговориш на въпросника ми от преди.
Слепечо, прекалено си ангажиран да пълваш глупости явно:

 
Ама аз не говоря за правописни грешки, а за пълна липса на логика в конкретния текст. Изобщо не ти фанАх мисълта. Ако си вложил такава - извинявай. :)
Недей, има за какво да се извиняваш. Това тук дори не го брой. :)
 
Ама аз не говоря за правописни грешки, а за пълна липса на логика в конкретния текст. Изобщо не ти фанАх мисълта. Ако си вложил такава - извинявай. :)
"Трий, кат си нямаш друга работа.
mml.gif
mml.gif
mml.gif
"

Незнам закакво говориш, моя отговор беше: какви грешки каква логика каква мисъл, станало ли е нещо?! Другото незнам койгое писал
 
Последно редактирано:
Неяфана щот синазад от другарйъ! Проблемасие твой! Немисла така! Крайнонуждаещия от $ другар писа дву-плюсдобра реч!

"...Крайната цел бе членоразделната реч да идва от ларинкса, без изобщо да засяга мозъчните центрове.Тази цел открито се признаваше в новговорната дума паткореч, която означава да крякам като патица. Както много други думи в речник Б, паткореч имаше двойно значение. Щом мненията, които се изкрякват, са правоверни, тя не означава нищо друго освен похвала и когато „Таймс“ пише за някой от ораторите на партията, че бил дву-плюсдобър в своята паткореч, това означава, че му се прави сърдечен и ценен комплимент."

Дву-плюсдобро писа другаря щот ял мн. хранпрол!

"...някои думи демонстрираха откровено и пренебрежително отношение към същността на обществото. Пример за това е хранпрол — евтините развлечения и лъжливите новини, с които партията подхранваше масите."

Ти кат ни си яла нисъ убаждай разбрали?!?!

(коминтара ша бъди истрит фполдствие...дадразна нандабанда)
Коментаръ ша бъди цитиран, за да остане за бъдните поколения.

Трий, кат си нямаш друга работа.
mml.gif
mml.gif
mml.gif
 

Горе