Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Все мие тая кой на кого е протеже според теб, важното е да работи и да върши работа.
Такива като теб ревете, че ГЕРБ нарушавали законите.
Ама няма приблем, като Радев рита Конституцията с канадеца: "Вижте какво симпатично момче, оставете го да си работи..."
 
Някой има ли информация дали лекарите, които поставят ваксините взимат някакви пари за тези поставени ваксини ? Например на брой поставни ваксини ли или пък на досавки т.е като сложат всички и поръчат нова партида и печелят ли по този начин ?

Вземат.

Даже близък беше казал, че като звъннал на личния си лекар и му описал симптомите си (типичен Ковид), оня поискал да му бие ваксина... На вече болен, забележете!
 
Някой има ли информация дали лекарите, които поставят ваксините взимат някакви пари за тези поставени ваксини ? Например на брой поставни ваксини ли или пък на досавки т.е като сложат всички и поръчат нова партида и печелят ли по този начин ?
Не е добре положението. И за съжаление лошотията в човешката природа отива към поемане на, айде да не кажа тотална власт, но много голяма. Капсуловането и самовглъбяването напредват с бързи темпове. Аз това виждам. На мен ми изглежда, като контролирано взривяване на сграда в която са поставяни експлозиви в различни ниши и ъгълчета през годините. Дано не става още по-зле, макар че според мен по-зле ще става. Относно ваксинацията и високопоставените лица не знаят в какво да вярват. Ясно е, че директивата е за масова ваксинация и в крайна сметка пак опира до личен избор, доколкото е личен.
 
Маската на лицето, вече не само се превръща в ежедневен аксесоар, ами започва да се възприема като нещо cool.
 
Не е добре положението. И за съжаление лошотията в човешката природа отива към поемане на, айде да не кажа тотална власт, но много голяма. Капсуловането и самовглъбяването напредват с бързи темпове. Аз това виждам. На мен ми изглежда, като контролирано взривяване на сграда в която са поставяни експлозиви в различни ниши и ъгълчета през годините. Дано не става още по-зле, макар че според мен по-зле ще става. Относно ваксинацията и високопоставените лица не знаят в какво да вярват. Ясно е, че директивата е за масова ваксинация и в крайна сметка пак опира до личен избор, доколкото е личен.
Не знам аз питах за парите дали получават при ваксинация, защото много лекари препоръчват ваксина без значение дали имаш заболяване - автоимунно или друго, без значение коя ваксина е, без значение дали скоро си боледувал просто каквото и да питаш и каквато и да е ситуацията те казват - да се ваксинира. Понякога има странични реакции на хора, които след няколко часа от ваксината получават странични ефекти и продължават с месеци и лекарите им казват няма как това да е от ваксината - е да то пък такова съвпадение...
От друга страна пък наистина има много болни. Преди малко чета за майка пише мъжа и детето й (22г) им в болница на апарат с въздух и се моли жената и пита за някакви лекарства по-силни, ако имала от къде да вземе. Също няколко човека, които познавам бегло казаха, че няколко негови съученици (те са големи възрастни мъже) починали от Ковид. Всички са без предружаващи заболявания.
Има група за съвети от лекари при Ковид и там виждам постоянно какви неща пишат хората и как има и млади момичета и момчета в болници или вкъщи, но са много зле. Не е шега работа.

От друга страна ако решиш да се ваксинираш пък идват ей такива мисли:

Цитат от книгата на Жак Атали:
Жак Атали е съветник на Франсоа Митеран (бивш президент на Франция) и е написал това през 1981 г.
"Бъдещето ще бъде за намиране на начин за намаляване на населението.
Ще започнем с възрастните хора, защото когато човек е над 60, 65 години, живее по-дълго, отколкото произвежда и излиза скъпо на обществото.
После слабите и после безполезните, които не допринасят с нищо за обществото, защото стават все по-глупави и ненужни.
Евтаназията се отнася към тези групи;
Евтаназията трябва да бъде съществен инструмент за бъдещите ни общества във всички случаи.
Разбира се няма да можем да можем да екзекутираме хора, или да организираме лагери.
Ще се отървем от тях, като ги оставим да повярват, че е за тяхно добро.
Твърде голямо и в някаква степен ненужно население е нещо икономически неизгодно.Социално е много по-добре човешката машина да спре рязко, отколкото ако това се прави постепенно.
Няма да можем да направим тестове за интелигентност на милиони и милиарди хора, можете да си представите това!
Ще намерим или предизвикаме нещо; пандемия, която е насочена към определени хора, истинска икономическа криза, или вирус, който ще засегне възрастните, няма значение, или слабите и страхуващи те се, които ще поддадат.
Тъпите ще повярват и ще поискат да ги лекуват. Ще сме се погрижили лечението да бъде планирано, лечение, което ще бъде решението.
Така подбора идиотите ще си направят сами, сами ще отидат на заколение."
Този фрагмент е от книгата му "Кратка история на бъдещето", издадена във Франция през 2006 година.
Цитатът е изваден от Александър Траоре.
 
От друга страна ако решиш да се ваксинираш пък идват ей такива мисли:
Ако вярваш на такива неща трябва и аспирин да не пиеш, и да се откажеш изобщо от медицината, защото не знаеш в кое лекарство могат да сложат нещо, което убива всички над 60 след 5 години или по някакви други критерии. Най-добре да спреш да купуваш и храна, защото не знаеш дали не слагат нещо в хляба или друг популярен продукт. Има опасност да го пуснат и във водата, тъй че те съветвам за по-сигурно да избягаш някъде в гората, далеч от всякакви хора. Тогава може и да оцелееш. За нас вече е късно, но гледай ти поне да се спасиш.
 
Ще ме побъркате с това полезно-вредно. Като хванете Ковида и ви натъпчат с лекарства, те надали са по-полезни от ваксината. Дори парацетамола разказва играта на черния дроб. Да не говорим за щетите от самия вирус.

А за Канадеца ще ви кажа, че ако направи партия, ще спечели изборите. Това не значи, че му симпатизирам. Но доста хора ще го подкрепят.
 
Ако вярваш на такива неща трябва и аспирин да не пиеш, и да се откажеш изобщо от медицината, защото не знаеш в кое лекарство могат да сложат нещо, което убива всички над 60 след 5 години или по някакви други критерии. Най-добре да спреш да купуваш и храна, защото не знаеш дали не слагат нещо в хляба или друг популярен продукт. Има опасност да го пуснат и във водата, тъй че те съветвам за по-сигурно да избягаш някъде в гората, далеч от всякакви хора. Тогава може и да оцелееш. За нас вече е късно, но гледай ти поне да се спасиш.
Пич, аспирин има от сумати години на пазара както и останалите лекарства, така че се знаят страничните ефекти.
Има разлика от ваксина, която се инжектира директно в кръвта и лекарство, което преминава през корема.
Има разлика и в начина на действие на ваксината при коронавирус и от лекарство.
Дори според един доктор, който разработка ваксини и лекарства от 30г и е работил над 10г за една от компаниите, които сега правят ваксините и казва, че има разлика дори от ваксините за ковид и от обикновените ваксини
При обикновена ваксина се вкарва 5 милименса мъртъв вирус, докаро при сегашните mrNA и DNA ваксини се въвежда 5 милименса ДНК код, който кара да произвежда тялото такива като тук вече не се знае дали ще произведе 250 милименса ,150 милименса или повече или по-малко, а не както при обикновените да се вкара 5 милимненса вирус. Така при всеки реагира различно и има неконтрилируем процес и не се знае какво ще стане и едни хора може да имат увреждания, а други да нямат и грам болка. Този протеин, който се произвежда е този, който съсирва кръвта и останалите поразии.
Виж какъв е начина на работа на една ваксина и начина на работа на едно хапче.
 
И защо сме с най-голяма смъртност от вируса ? Да ви кажа ли ?
Защото в болниците няма лекарства, нито апаратура.
Това го знам с доказателства. Тоест влизаш там, но нямат лекарствата, които ти трябват
 
Някой има ли информация дали лекарите, които поставят ваксините взимат някакви пари за тези поставени ваксини ? Например на брой поставни ваксини ли или пък на досавки т.е като сложат всички и поръчат нова партида и печелят ли по този начин ?
 
И защо сме с най-голяма смъртност от вируса ? Да ви кажа ли ?
Защото в болниците няма лекарства, нито апаратура.
Това го знам с доказателства. Тоест влизаш там, но нямат лекарствата, които ти трябват
И още нещо което помогна много хора да си заминат. Винаги при подобни вируси лечението е било симптоматично, при Кови директно ти вливат коктейл от антибиотици, без значение какво ти е състоянието. По този начин утрепаха маса младежи и хора, дето влизат на крака, излизат в запечатан ковчег. Другия метод беше с респираторите. Мангъров като обясняваш, че това е за възможно най-краен случай, те слагаха тръбата за щяло и нещяло. А там шанса е под 30%, както стана ясно.

Жив геноцид си беше....
 
И още нещо което помогна много хора да си заминат. Винаги при подобни вируси лечението е било симптоматично, при Кови директно ти вливат коктейл от антибиотици, без значение какво ти е състоянието. По този начин утрепаха маса младежи и хора, дето влизат на крака, излизат в запечатан ковчег. Другия метод беше с респираторите. Мангъров като обясняваш, че това е за възможно най-краен случай, те слагаха тръбата за щяло и нещяло. А там шанса е под 30%, както стана ясно.

Жив геноцид си беше....
Ако има достатъчно лекарства, ако се прилагат правилно, ако има достатъчно респиратори, ако има правилно и адекватно лечение според мен едни 30-40% от хората щяха да са живи. И все още не знаят как да го лекуват. Все още болниците са с различни протоколи, което означава, че според едните едно помага,а според другите друго. Все още лични лекари изписват на 2-ри ден антибиотик без нужните симптоми, а да не говорим, че според мен на 2-ри ден няма как да има бактериална инфекция, а другото е, че те не знаят дали въобще има, защото ги изписват на хора с нехарактерни симптоми на бактериална инфекция.
Едно от лекарствата с което се лекува в България в листовката пише - да не се прилага при тежки активни инфекции.
Едните изписват имуностимулатори, а другите кортикостероиди, които са с имуносупресивно действие (обратното на имуностимулатор).
Едните изписват Авирон (което пише, че е имуностимулатор в листовката,но всъщност е противовирусно само, но все пак може да има имуностимулиращ ефект, а ефекти към коронавируса няма доказан, което го прави излишен), биозин (което е имуностимулатор май) и подобни, а изписват и кортикостероиди, които са с имуносупресивно действе.
Според вас знаят ли какво правят ?
 
Последно редактирано:
Ако има достатъчно лекарства, ако се прилагат правилно, ако има достатъчно респиратори, ако има правилно и адекватно лечение според мен едни 30-40% от хората щяха да са живи. И все още не знаят как да го лекуват. Все още болниците са с различни протоколи, което означава, че според едните едно помага,а според другите друго. Все още лични лекари изписват на 2-ри ден антибиотик без нужните симптоми, а да не говорим, че според мен на 2-ри ден няма как да има бактериална инфекция, а другото е, че те не знаят дали въобще има, защото ги изписват на хора с нехарактерни симптоми на бактериална инфекция

Ще допълня само, че ги изписваха по телефона, след нещо като виртуален преглед :)
 
Ама няма приблем, като Радев рита Конституцията с канадеца:
Точно по тоя въпрос да мълчиш, защото в тая област се насрахте още първия мандат. Дянков беше американски гражданин през цялото време, докато беше министър с подадена молба за анулиране на гражданството, но не задействана процедура. След като нтиквун си изми ръцете с него и го махна, Дянков оттегли молбата си и запази американското си гражданство.

Не говори повече по теми, по които гроб са се осрали много повече.
 
Ми една от причините да се ваксинирам, е да не стане някакво чудо, и да се наложи да ме вкарат в болница, нито лекарства, нито читави доктори ще попаднеш и като нищо ще те уморят.
 
239224243_4402908216439052_5862346229961740326_n.jpg
 
Да разбирам ли, че след 8 години ще се ваксинираш Нанди, като излязат дългосрочните 'ефекти'.
 
Точно по тоя въпрос да мълчиш, защото в тая област се насрахте още първия мандат. Дянков беше американски гражданин през цялото време, докато беше министър с подадена молба за анулиране на гражданството, но не задействана процедура. След като нтиквун си изми ръцете с него и го махна, Дянков оттегли молбата си и запази американското си гражданство.

Не говори повече по теми, по които гроб са се осрали много повече.
Никога Дянков-постната пица е нямал американско гражданство.
От страницата 'Обичам Радев' ли черпиш информацията си?
rrr.png
 
Типин това пък да ти е проблема, че човека има двойно гражданство... Страшен проблем, ще кажеш, само Гешката не е излязъл да каже, че Кирил Петков шпионира за Канада
 
Никога Дянков-постната пица е нямал американско гражданство.
От страницата 'Обичам Радев' ли черпиш информацията си?

Хехехе, от централата на гроб с ютия ли ви заглаждат единствената мозъчна гънка?

Нали знаеш, че интернет съдържа и по-стара и различна от гробските директиви информация.

Ето ти статия от 2010г. Цитирам само част:

Т. е., според думите на Дянков, на 27 юли 2009 г. правителството, в чийто състав е бил и той, се закле в Конституцията на Република България. Три седмици по-късно самият Дянков, гражданинът с американски паспорт обяви, че ще се откаже от американското си гражданство! Пита се: като какъв тогава се е заклел в българската Конституция Дянков, след като три седмици след клетвата в парламента сам обяви, че тепърва ще се отказва от американското си гражданство?


 

Горе