Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ето решение от ДОКТОР и да се приключва темата. Да, това е ДОКТОР, а не подкупен палячо по телевизията, който промотира ваксината по цял ден. В момента има куп неизползвани ваксини и още пристигат и се чудят как да ги начукат на хората. Политици плащат на такива като Демонов и Путафчийски да ги пробутват. На този ДОКТОР половината клипове ги блокират поради фалшиви новини, въпреки, че говори медицински факти и насърчава здравословен живот. Междудругото аз за цялата пандемия не съм чул доктори да насърчават хората да тренират, хапват здравословно и да приемат натурални витамини като Витамин Д. Въпреки, че голяма част от жертвите са поради Диабет, сърдечни проблеми като високо кръвно и др, които идват от малки храни и напитки от МКшит и Кока, пълни с транс мазнини, сол и захар. Вместо да се обърне внимание на това, те ти набутват лайна. Все едно да пиеш хапчета за високо кръвно, но продължаваш да се тъпчеш с мазнини и сол. Ама, нали това искат цял живот да пиеш хапчета. Очилата не помагат, даже вредят, хапчета и витамини се предписват без алтернативи или съвет за здравословен живот. Думата фармация идва от думата "Pharmakeia", което се превежда като вещерство или натравяне. Логото на фармацията е прът със змия.
images

Пръчката изобразява дървото, а змията Сатаната. Както се знае, Сатаната съблазнява Ева, уж да и помогне, но всъщност за да я прати в Ада. В нашия случай ваксините помогат, но с шанс за дефект. Хапчетата помагат, но с цел доживотна печалба от нас. Те ни разболяват и те ни "помагат". И естествено, ваксините не убиват/увреждат веднага, но знаеш ли какво може да се случи след време. Говоря за ковид вакса. То ако хората измират като мухи веднаха след ваксинация и никой няма да се ваксинира. Да не говорим какво ще стане по света за такъв геноцид.
 
Последно редактирано:
1000000000 пъти ви обясниха, че ваксините не спират заразата, а просто хората карат много по-леко и смъртните случаи намаляват над 90 процента. Кво се пънете не мога да ви разбера. Какво се опитвате да докажете? Като не я искате - не си я бийте. Ние нали сме си я били, не ни мислете нас. То е ясно, че докато не я напраят задължителна, в бг най-много 30 процента да се боднат. Пийте си ПОЛЕЗНАТА ракия и яжте вкусните ГМО-та.
 
Ето решение от ДОКТОР и да се приключва темата. Да, това е ДОКТОР, а не подкупен палячо по телевизията, който промотира ваксината по цял ден. В момента има куп неизползвани ваксини и още пристигат и се чудят как да ги начукат на хората. Политици плащат на такива като Демонов и Путафчийски да ги пробутват. На този ДОКТОР половината клипове ги блокират поради фалшиви новини, въпреки, че говори медицински факти и насърчава здравословен живот. Междудругото аз за цялата пандемия не съм чул доктори да насърчават хората да тренират, хапват здравословно и да приемат натурални витамини като Витамин Д. Въпреки, че голяма част от жертвите са поради Диабет, сърдечни проблеми като високо кръвно и др, които идват от малки храни и напитки от МКшит и Кока, пълни с транс мазнини, сол и захар. Вместо да се обърне внимание на това, те ти набутват лайна. Все едно да пиеш хапчета за високо кръвно, но продължаваш да се тъпчеш с мазнини и сол. Ама, нали това искат цял живот да пиеш хапчета. Очилата не помагат, даже вредят, хапчета и витамини се предписват без алтернативи или съвет за здравословен живот. Думата фармация идва от думата "Pharmakeia", което се превежда като вещерство или натравяне. Логото на фармацията е прът със змия.
images

Пръчката изобразява дървото, а змията Сатаната. Както се знае, Сатаната съблазнява Ева, уж да и помогне, но всъщност за да я прати в Ада. В нашия случай ваксините помогат, но с шанс за дефект. Хапчетата помагат, но с цел доживотна печалба от нас. Те ни разболяват и те ни "помагат". И естествено, ваксините не убиват/увреждат веднага, но знаеш ли какво може да се случи след време. Говоря за ковид вакса. То ако хората измират като мухи веднаха след ваксинация и никой няма да се ваксинира. Да не говорим какво ще стане по света за такъв геноцид.
Vepp0Aq.jpg
 
1000000000 пъти ви обясниха, че ваксините не спират заразата, а просто хората карат много по-леко и смъртните случаи намаляват над 90 процента. Кво се пънете не мога да ви разбера. Какво се опитвате да докажете? Като не я искате - не си я бийте. Ние нали сме си я били, не ни мислете нас. То е ясно, че докато не я напраят задължителна, в бг най-много 30 процента да се боднат. Пийте си ПОЛЕЗНАТА ракия и яжте вкусните ГМО-та.
Въпроса е хората да знаят и риска и позитивите. И че ако го е прекарал и има анти тела да не се боцка. Кое миу е лошото? Всеки сам решава след като е получил мнение от компетентен доктор, който не е подкупен. Младите най-леко го прекарват и най-уязвимите трябва да се ваксинират. А сега не е задължителна? Не можеш да пътуваш, да работиш без паспорт. Сега като ги одобрят навсякъде ще искат паспорт. И к'во като е задължителна? Да не би да дойдат с полиция да ме насилят без мое съгласие. Нито доктори, нито правителство може да те инжектира с каквото и да е било без съгласие. Независимо от обстоятелствата.
 
Последно редактирано:
Еми слушай си Демонов и Путафчийски. Вашите спасители. Те някой ден ще ви кажат, че трябва да ви изнасилят за ваше добро и пак ще им позволите. То всичко за вас извън новините е лъжа. Егати ограничения тип.
 
Еми слушай си Демонов и Путафчийски. Вашите спасители. Те някой ден ще ви кажат, че трябва да ви изнасилят за ваше добро и пак ще им позволите. То всичко за вас извън новините е лъжа. Егати ограничения тип.
А ти Кацарката ли слушаш или Мангърката?
 
Погледни по-глобално, приятел! За каква икономика пишеш ако водните запаси на планета свършат. Как с "растящия брой консуматори" ще се увеличи питейната вода, която е едва 3% от водата на земята? Същото е и с нефта, изтъняването на озоновия слой... Какво ще съдиш ако плодородната почва намалява, не само заради глобалното затопляне ами заради химикалите, които земеделците ползват, за да могат да изхранят повече хора и постигнат по-добри печалби
Точно защото гледам глобално, затова не съм съгласен. Питейната вода също се произвежда, изобщо не разчитаме само на естествения ресурс. Нефта изобщо не свършва, поинтересувай се за наличните, а и за предполагаемите залежи, особено тези в русия. Виж, литият използван в прехвалените електромобили е друга история, той наистина не е много, но ние смело залагаме на него за бъдещето.

Проблема на човеците не е броят им, а начина по който се пилеят ресурсите. Когато даден ресурс намалее значително, единственото което ще се случи е, че ще стане много по-скъп и труднодостъпен, и всичко ще си дойде на мястото.
 
А ти Кацарката ли слушаш или Мангърката?
Да. Защо? Те по-малко компетентни ли са? Останалите разчитат само на ваксините. Доказано е, че деца и младежи го прекарват по-леко, доказано е, че натурален имунитет се задържа за по-дълго ако не завинаги, предпазва от други варианти иначе досега човечеството нямаше да съществува. Факт е, че нездравословния и застоял живот засяга хората повече. Те не го говоря ей така, щото не е истина. Науката за една година я промениха. Не тренирайте, тъпчете се с вредна храна пък си и си бийте ваксините.
 
1000000000 пъти ви обясниха, че ваксините не спират заразата, а просто хората карат много по-леко и смъртните случаи намаляват над 90 процента. Кво се пънете не мога да ви разбера. Какво се опитвате да докажете? Като не я искате - не си я бийте. Ние нали сме си я били, не ни мислете нас. То е ясно, че докато не я напраят задължителна, в бг най-много 30 процента да се боднат. Пийте си ПОЛЕЗНАТА ракия и яжте вкусните ГМО-та.
Аз лично изредих най-важните доводи (за мен лично, защото аз си вземам решението). Не го разбирам, като пънене. Иначе не съм много наясно, защо ти скачат с грубости от другия лагер. Не съм прочел ти да се отнасяш грубо с други хора, да се опитваш да ги засягаш.
 
Да. Защо? Те по-малко компетентни ли са? Останалите разчитат само на ваксините. Доказано е, че деца и младежи го прекарват по-леко, доказано е, че натурален имунитет се задържа за по-дълго ако не завинаги, предпазва от други варианти иначе досега човечеството нямаше да съществува. Факт е, че нездравословния и застоял живот засяга хората повече. Те не го говоря ей така, щото не е истина. Науката за една година я промениха. Не тренирайте, тъпчете се с вредна храна пък си и си бийте ваксините.
Карат го по-леко и после възникват много добри усложнения. Знаеш ли, че приятел спортист, млад човек само загуби мирис и 6 месеца не може да спортува, щото се задъхва? Мисли повече, като пишеш и вярваш на Мангъровия.
 
Аз лично изредих най-важните доводи (за мен лично, защото аз си вземам решението). Не го разбирам, като пънене. Иначе не съм много наясно, защо ти скачат с грубости от другия лагер. Не съм прочел ти да се отнасяш грубо с други хора, да се опитваш да ги засягаш.
Те ми имат зъб от политиката, затова ;)
 
Аз чакам да вида дали талибанците в Афганистан ще наложат локдаун и задължителна ваксинация...

 
Еха, протежето на Радев не си поплюва...

Виж файлът 21802
Точно затова не е здравен министър, а икономически. За щастие здравния е перфектен! Мерки има, но не точно, ваксинираме, ама само който иска.... :) Борим се яко с Кови, ама по полека :) Перфектни са на Радев министрите. Играят играта майсторски, браво!
 
Еха, протежето на Радев не си поплюва...

Виж файлът 21802

Точно пък протеже, и то на Радев, не е. Единствената причина, да го мразиш, е че се разчовърка в далаверите на ГЕРБ + ДПС.
 
Точно пък протеже, и то на Радев, не е. Единствената причина, да го мразиш, е че се разчовърка в далаверите на ГЕРБ + ДПС.
Недей така, имат си опорки и трябва да ги следват. Все пак трябва и да се работи по малко, нищо, че скоро няма да се докопат до властта.
 
Недей така, имат си опорки и трябва да ги следват. Все пак трябва и да се работи по малко, нищо, че скоро няма да се докопат до властта.


тая лекция от преди няколко години в ТЕДТАЛК му е много добра. Много мотивиращо говори, не само тук, където и да го срещна по интервюта, пък миналият министър на икономиката не мога и да се сетя как му беше името и какво търсеше там.

609a96c57520a.jpeg.webp


Много смешно, че някои ГЕРБАВИ, му лепнаха прякора Харварда, като че ли е някаква обида, ама то като няма за какво да се хванат, натам отиват. Те си мислят, че това са техните калинки, като "момичето с дънковото яке" , шефката дето я уволниха първите дни на правителството на инвестицииите, тая беше голям резил , леле като се сетя, чакайте да и намеря интервюто

:D

Впрочем жалко, че го нямаше на 1 година от протестите, но пък успях тогава да стисна ръката на Бойко Рашков и да му пожелая успех срещу дебилите, надявах се да си ударя една снимка с Кирил Петков тогава.
 
Последно редактирано:
Точно пък протеже, и то на Радев, не е. Единствената причина, да го мразиш, е че се разчовърка в далаверите на ГЕРБ + ДПС.
Дори го уважавам, особено затова което направиха с баща си за Боян Петров.
Но си е протеже(синоним - покровителствувам) на Радев, щом е канадец и може да е министър.
 
Все мие тая кой на кого е протеже според теб, важното е да работи и да върши работа. Това, което направи досега, ми харесва. Да не говорим, че включванията, и въпросите /отговорите на живо от фейсбуук и то от това министерство бяха нещо невиждано досега. Остави човека да работи, а Радев пък не знам как пък го намразихте герберите толкова, какво толкова ви направи, човека няма реална власт, да променя каквото и да било, пък вие го обвинявате за всичко.

Чудя се кой ще пуснат ГЕРБ за президент? Кобрата или Стъки? Че не знам какви кадри имат, ама Радев ще ги отнесе на тея избори за страх.

fcf7331e40a5a76489b6068fa59667ae.jpg



Пък за това да не говорим :D , да и изкара джипката, количката отпред на търг , ЕВАЛА!!!!
 
Някой има ли информация дали лекарите, които поставят ваксините взимат някакви пари за тези поставени ваксини ? Например на брой поставни ваксини ли или пък на досавки т.е като сложат всички и поръчат нова партида и печелят ли по този начин ?
 

Горе