Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Хехехе, от централата на гроб с ютия ли ви заглаждат единствената мозъчна гънка?

Нали знаеш, че интернет съдържа и по-стара и различна от гробските директиви информация.

Ето ти статия от 2010г. Цитирам само част:




eurochicago дрън-дрън
 
Не знам аз питах за парите дали получават при ваксинация, защото много лекари препоръчват ваксина без значение дали имаш заболяване - автоимунно или друго, без значение коя ваксина е, без значение дали скоро си боледувал просто каквото и да питаш и каквато и да е ситуацията те казват - да се ваксинира. Понякога има странични реакции на хора, които след няколко часа от ваксината получават странични ефекти и продължават с месеци и лекарите им казват няма как това да е от ваксината - е да то пък такова съвпадение...
От друга страна пък наистина има много болни. Преди малко чета за майка пише мъжа и детето й (22г) им в болница на апарат с въздух и се моли жената и пита за някакви лекарства по-силни, ако имала от къде да вземе. Също няколко човека, които познавам бегло казаха, че няколко негови съученици (те са големи възрастни мъже) починали от Ковид. Всички са без предружаващи заболявания.
Има група за съвети от лекари при Ковид и там виждам постоянно какви неща пишат хората и как има и млади момичета и момчета в болници или вкъщи, но са много зле. Не е шега работа.

От друга страна ако решиш да се ваксинираш пък идват ей такива мисли:

Цитат от книгата на Жак Атали:
Жак Атали е съветник на Франсоа Митеран (бивш президент на Франция) и е написал това през 1981 г.
"Бъдещето ще бъде за намиране на начин за намаляване на населението.
Ще започнем с възрастните хора, защото когато човек е над 60, 65 години, живее по-дълго, отколкото произвежда и излиза скъпо на обществото.
После слабите и после безполезните, които не допринасят с нищо за обществото, защото стават все по-глупави и ненужни.
Евтаназията се отнася към тези групи;
Евтаназията трябва да бъде съществен инструмент за бъдещите ни общества във всички случаи.
Разбира се няма да можем да можем да екзекутираме хора, или да организираме лагери.
Ще се отървем от тях, като ги оставим да повярват, че е за тяхно добро.
Твърде голямо и в някаква степен ненужно население е нещо икономически неизгодно.Социално е много по-добре човешката машина да спре рязко, отколкото ако това се прави постепенно.
Няма да можем да направим тестове за интелигентност на милиони и милиарди хора, можете да си представите това!
Ще намерим или предизвикаме нещо; пандемия, която е насочена към определени хора, истинска икономическа криза, или вирус, който ще засегне възрастните, няма значение, или слабите и страхуващи те се, които ще поддадат.
Тъпите ще повярват и ще поискат да ги лекуват. Ще сме се погрижили лечението да бъде планирано, лечение, което ще бъде решението.
Така подбора идиотите ще си направят сами, сами ще отидат на заколение."
Този фрагмент е от книгата му "Кратка история на бъдещето", издадена във Франция през 2006 година.
Цитатът е изваден от Александър Траоре.
Е, да, глобалистите най-общо казано са известни какво мислят и струват. Това не могат да го направят. Пък и си дават сметка че ако можеха то някой високопоставен @Noke ще трябва да прислужва на някой високопоставен @John Galt . ;)
 
Не знам аз питах за парите дали получават при ваксинация, защото много лекари препоръчват ваксина без значение дали имаш заболяване - автоимунно или друго, без значение коя ваксина е, без значение дали скоро си боледувал просто каквото и да питаш и каквато и да е ситуацията те казват - да се ваксинира. Понякога има странични реакции на хора, които след няколко часа от ваксината получават странични ефекти и продължават с месеци и лекарите им казват няма как това да е от ваксината - е да то пък такова съвпадение...
От друга страна пък наистина има много болни. Преди малко чета за майка пише мъжа и детето й (22г) им в болница на апарат с въздух и се моли жената и пита за някакви лекарства по-силни, ако имала от къде да вземе. Също няколко човека, които познавам бегло казаха, че няколко негови съученици (те са големи възрастни мъже) починали от Ковид. Всички са без предружаващи заболявания.
Има група за съвети от лекари при Ковид и там виждам постоянно какви неща пишат хората и как има и млади момичета и момчета в болници или вкъщи, но са много зле. Не е шега работа.

От друга страна ако решиш да се ваксинираш пък идват ей такива мисли:

Цитат от книгата на Жак Атали:
Жак Атали е съветник на Франсоа Митеран (бивш президент на Франция) и е написал това през 1981 г.
"Бъдещето ще бъде за намиране на начин за намаляване на населението.
Ще започнем с възрастните хора, защото когато човек е над 60, 65 години, живее по-дълго, отколкото произвежда и излиза скъпо на обществото.
После слабите и после безполезните, които не допринасят с нищо за обществото, защото стават все по-глупави и ненужни.
Евтаназията се отнася към тези групи;
Евтаназията трябва да бъде съществен инструмент за бъдещите ни общества във всички случаи.
Разбира се няма да можем да можем да екзекутираме хора, или да организираме лагери.
Ще се отървем от тях, като ги оставим да повярват, че е за тяхно добро.
Твърде голямо и в някаква степен ненужно население е нещо икономически неизгодно.Социално е много по-добре човешката машина да спре рязко, отколкото ако това се прави постепенно.
Няма да можем да направим тестове за интелигентност на милиони и милиарди хора, можете да си представите това!
Ще намерим или предизвикаме нещо; пандемия, която е насочена към определени хора, истинска икономическа криза, или вирус, който ще засегне възрастните, няма значение, или слабите и страхуващи те се, които ще поддадат.
Тъпите ще повярват и ще поискат да ги лекуват. Ще сме се погрижили лечението да бъде планирано, лечение, което ще бъде решението.
Така подбора идиотите ще си направят сами, сами ще отидат на заколение."
Този фрагмент е от книгата му "Кратка история на бъдещето", издадена във Франция през 2006 година.
Цитатът е изваден от Александър Траоре.

Ясна работата.
 
Да..смъртоносния вирус е и толкова смъртоносен, защото няма лекарства.
Ако си болен от свински грип и не пиеш лекарство за свински грип как ще си ?
Има лекарства, които не са за ковид, но показват добра ефективност, но България ги няма !
Сега ми казаха (не знам дали е вярно), че сме изпуснали срока да ги поръчаме.
 
 
Какво общо има ивермектин ?
Кой ти говори за ивермектин ?
От лекари в България знам, че лекуват с това лекарство дето говоря. И на предишната вълна лекуваха с него. Така че действа и няма смисъл от подобни клипчета
 
Какво общо има ивермектин ?
Кой ти говори за ивермектин ?
От лекари в България знам, че лекуват с това лекарство дето говоря. И на предишната вълна лекуваха с него. Така че действа и няма смисъл от подобни клипчета

Разбра ли въобще какво говорят?
 
Всички дето пишете тук: ням да умрете нито от Ковид, нито от ваксината. Въпросът е, че като сте ваксинирани ще го минете на крак. То вече и малките деца го научиха това. Да, аз също мислех, че ваксинираните не пренасят вируса, ама явно не е така. Но силата на вируса с ваксина е 10 пъти по-слаба.
 
Разбра ли въобще какво говорят?
Аз го изгледах това и полезна информация не чух, което не е изненадващо като се има предвид кои са двамата разговарящи. Единият спори, че здравното министерство не било одобрило ваксината на Модерна. Тук става въпрос за игра на думи, тъй като approve и authorize са синоними. Някой казал, че ваксината е approved, а тя е authorized и от това Джо Роугън прави голямата сензация. Явно такова е нивото на слушателите му, че се впечатляват от такива неща.

Другият е известна фурнаджийска лопата с крайно десни политически коментари, въпреки че самият той не вярва в тях, но се е пребоядисал, за да печели повече пари, тъй като консервите кълват повече на конспирации и му носят повече гледания на подкаста от умните. Него го болял врата след втората доза на Модерна и това е всичко. Няма друга полезна информация.

Губиш си времето с Джо Роугън. Вече нито е забавен, нито е вярна информацията, която изнасят гостите в предаването му, тъй като кани основно крайно десни идиоти. За губене на време става, ако имаш такова и скучаеш, но с уговорката, че по подразбиране не трябва да се вярва на нищо от това, което се изнася там като информация.
 
Мерки има, но не точно, ваксинираме, ама само който иска.... :) Борим се яко с Кови, ама по полека :) Перфектни са на Радев министрите. Играят играта майсторски, браво!
От фейсбук-балонът си, ли черпиш информация? Защото действителността е друга.
За да не ти затвори бизнеса, служителите(клиентите) ти трябва да са ваксинирани:
 
Има лекарства, които не са за ковид, но показват добра ефективност, но България ги няма !
Сега ми казаха (не знам дали е вярно), че сме изпуснали срока да ги поръчаме.
Да, не сме се включили в общата поръчка на ЕС. Но всяка държава можела да си преговаря самостоятелно.
 
Губиш си времето с Джо Роугън. Вече нито е забавен, нито е вярна информацията, която изнасят гостите в предаването му, тъй като кани основно крайно десни идиоти. За губене на време става, ако имаш такова и скучаеш, но с уговорката, че по подразбиране не трябва да се вярва на нищо от това, което се изнася там като информация.

Объркал си се нещо. Виж какви стойностни дискусии могат да се чуят при него:

 
Всички дето пишете тук: ням да умрете нито от Ковид, нито от ваксината. Въпросът е, че като сте ваксинирани ще го минете на крак. То вече и малките деца го научиха това. Да, аз също мислех, че ваксинираните не пренасят вируса, ама явно не е така. Но силата на вируса с ваксина е 10 пъти по-слаба.
Според мен, ако си добронамерен, след като не обиждаш непознати (и дори да си го правил е било в момент на предизвикан афект, всички сме го правили), не злословиш - този тестов импринт, който си си набил е възможно да бъде премахнат.
 
Според мен, ако си добронамерен, след като не обиждаш непознати (и дори да си го правил е било в момент на предизвикан афект, всички сме го правили), не злословиш - този тестов импринт, който си си набил е възможно да бъде премахнат.
Защо не ме попиташ мен колко са ме обиждали. Човек има право на защита. Аз ако съм левскар, а ти цесекар, но сме приятели, се съмнявам, че ще се обиждаме. И нито аз, нито ти можеш да промениш предпочитанията.
 
Накратко по дискусията в темата:

- Вали.
- Метеоролог ли сте?
- Не, но можете да видите дъжда с просто око.
- Намерихте ли тази информация в Гугъл?
- Не, но няма и нужда. Просто погледнете дъжда, който пада на земята.
- Има ли сериозно научно проучване, което да подкрепя вашата теория?
- Коя теория? Всичките ми дрехи са мокри.
- Добре, но това не означава непременно, че вали. На какви източници се позовавате за да го твърдите?
- За какво са ми източници?
- Имам приятел, който работи в метеорологичната служба на ВВС и той каза, че днес няма да вали.
- Е, очевидно, вашият приятел е сгрешил…
- Да, бе. Разбира се. Защото вие сигурно знаете повече за дъжда от него, който е изучавал атмосферните налягания 10 години. Говорите така, защото сте анти-времето!
- Какво?! Нима не виждате, че небето е сиво в момента и от него пада вода?
- Да, о, добре. Разбрах. Вие сте конспиратор!‍♂️"
 
Накратко по дискусията в темата:

- Вали.
- Метеоролог ли сте?
- Не, но можете да видите дъжда с просто око.
- Намерихте ли тази информация в Гугъл?
- Не, но няма и нужда. Просто погледнете дъжда, който пада на земята.
- Има ли сериозно научно проучване, което да подкрепя вашата теория?
- Коя теория? Всичките ми дрехи са мокри.
- Добре, но това не означава непременно, че вали. На какви източници се позовавате за да го твърдите?
- За какво са ми източници?
- Имам приятел, който работи в метеорологичната служба на ВВС и той каза, че днес няма да вали.
- Е, очевидно, вашият приятел е сгрешил…
- Да, бе. Разбира се. Защото вие сигурно знаете повече за дъжда от него, който е изучавал атмосферните налягания 10 години. Говорите така, защото сте анти-времето!
- Какво?! Нима не виждате, че небето е сиво в момента и от него пада вода?
- Да, о, добре. Разбрах. Вие сте конспиратор!‍♂️"

Е вирусологията и медицината, не е като да установиш, че едно тяло когато се намокря, то става мокро. Ти на хирург ли би отишъл за операция, или при някой от фейса? И конспиратори, ами как да не, като по думите излиза, че учени и доктори от цял свят са се събрали и решили, да правят пари с ваксини...
 
Е вирусологията и медицината, не е като да установиш, че едно тяло когато се намокря, то става мокро. Ти на хирург ли би отишъл за операция, или при някой от фейса? И конспиратори, ами как да не, като по думите излиза, че учени и доктори от цял свят са се събрали и решили, да правят пари с ваксини...
Не е логично брат, кога са се изолирани здрави хора, кога ваксиниран може да зарази здрав, който всъщност може и да е болен, ама не знае.
Истинските антиваксъри като предизвикаха епидемия от едра шарка ли беше, защо нямаше атаки срещу тях и такава кампания. А се прояви разбиране, щото това било личен избор. За такива неща става въпрос...
 

Горе