Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Борисчо е една говореща глава и нищо повече, идва другия и всичко е както трябва да продължи. Въпросът е как ще продължи, което не зависи от говорещата глава сложена на пост.

От линка на партито, Борката накрая казва също:
"Борис Джонсън също призова хората да бъдат предпазливи, особено през последните няколко месеца на зимата: „Всички трябва да останем предпазливи през тези последни седмици на зимата. Само в Англия все още има над 16 000 души в болница. Пандемията не е приключила.”

Демек "Не сме приключили с прожекцията на филма "Пандемията", на мен така ми звучи. Но лично предпочитам позитивният вариант, нямам интерес да изпитвам или сея страх.:) Но то ако ей така приключваше.. Ще надавам ухо за "продължението на края на пандемията", засега е налице временно положение.
 
Последно редактирано:
Тя и Тереза Мей беше курназ, ама като видя какви мътни вълни се задават се отказа. Освободи мястото на Борко клоуна
 
Абе паунда върви нагоре за сега. Брекзит им е доста печеливш ход. Знам какви дрънкат разбирачите, но след макс 2-3 години ще са напълно ОК.
Аз друго знам. Не е от първо лице, от познат в Бирмингам. Но бързо се адаптират. Това им го признавам. :)
 
Оххх айде трее пак да сФветкам :) хах :)
Омикрона е пуснат умишлено от "новите негри" щото им писна на уя.. ДА! НЕ ВЕРВАТЕ ЛИ??! На свободните им писна разни терикати да прават кинти на гърба на човешкото страдание, и ЧеРеЗ собствени лаборатории създадоха ОЙмикрон - лек вариант, изкарващ го почти всеки, с идеята колкото се може повече гня да го придобие, запознае ниедни те си клетки с него, та в крайна сметка да се придобие "имунитета на оФцете", така КОЙто и да е ковид, колкото и зловещ да е, вече ще има ЕСТЕСТВЕНА спънка от ОРГАЗЪМните на пустите човеци, които вече няма да са в шах и ще имат някакви съпротивляващи се сили срещу тази напаст..
Или краткият вариант - негрите пак го набиха четвъртит на белите бизнесмени :)

Та, толкоз за ковида... следващата петилетка - евентуално пак :D
 
Седи под ламБата ламерюгий ниеди :D За твое добро е :) или за мое, или за Ганя :p
Но това си е самата истина, знам, че не го пише на главната в дир-а ;)
 
:)Айде пак. Нищо не си чел и "първа страница на дир-а":) Тупанче!:) Информирам се само от много на брой доказани (чрез перманентно сбъдване на много от прогнозите им) западни източници:)

Но ти да кажеш си е друго нещо - луминисценция, почти луциферация; онея са фенерчета пред тебе:)
 
:)Айде пак. Нищо не си чел и "първа страница на дир-а":) Тупанче!:) Информирам се само от много на брой доказани (чрез перманентно сбъдване на много от прогнозите им) западни източници:)

Но ти да кажеш си е друго нещо - луминисценция, почти луциферация; онея са фенерчета пред тебе:)
Доказвай си и източниците и прогнозите :) Аз в тази тема немам "грешка", можеш да чекнеш коко иСкаш назад, нема шес - беш.. 1/1 целим събитията мн мн мн преди умрелите ти гламави източници :D

Щом пишем, че ОМИкрона е пуснат с тази си цел, значи е така! Просто го приеми, и ако искаш лягай, ако искаш дерзай :p
 
Доказвай си и източниците и прогнозите :) Аз в тази тема немам "грешка", можеш да чекнеш коко иСкаш назад, нема шес - беш.. 1/1 целим събитията мн мн мн преди умрелите ти гламави източници :D

Щом пишем, че ОМИкрона е пуснат с тази си цел, значи е така! Просто го приеми, и ако искаш лягай, ако искаш дерзай :p
Попрочетох назад, порадвах се на некои неща, друга са булшитец отвсекъде - както за всички, вкл. и някои мои (ма по-малко;) Тъй, че мойта версия за участието ти е, че "имаш и попадения":)
Тва версийчЕ за ОйМайКронът хич и не го коментирам, то е такава дива глупост. "Свободните" го пуснале да прецакат ваксидилията на бизнесменете:) Назад си, назад си с матряла бая:)

Но се радвам, че се завръщаш де, даже и само за тая вечер/нощ да е:)
 
КОГА прочете бе палячо :)

Айде легай..нямаш идея дори за параЛЕЛЕпипеда.. добре че не си само ти зомбе атак :D
Амън от тупани.. беги беги....
Твоята версия бате илитератский, няма и два грама стойност ахахах смешникоФ недоклатенИЙ :D:D:p
 
Ти на практика нямаш версия. Тва версия ли е?:) Според нея, доколкото мога да отгатна, до Оморкрона нещата са били както ни ги представяха медийно: лоши, смъртоносни варианти, спасението от които е с доказано полезните и безвредни вакси. Няма надписани бройки, бройки "СЪС" и "БЕЗ" писани "ОТ", няма преувеличение на умрелността, страничните вакшиефекти са измислени от алтернативните лъжци, напротив - ваксите са ок, нужни са; няма напън за дигитализация, за некакъв смешен нов св. ред и натам. Всичко, което са ни съобщавали медийно и правителствено е било ок. Всички мерки са били адекватни заради лошите предомикронни варианти... И Т.Н.

Свободните пускат омакрона и властмедийно пак реагират адекватно и отново ни съобщават истината: омикрона е лек, пандемията мина, мерките отпадат. (Щото организмите вече са запознати с ковидо) Честните Бизнесмени, които грам не са излъгали до момента са прецакани, принудени да признаят истината и да се предадат пред реалността, която свободните тарикати са им сервирали...

Нещо такова ли казваш?
:):):):) Малоумник.:D
 
като некав рап батъл се получава. Бой с учебници по думи. Кефите ме . Ама с етера и тупана .. Иска ми се да изразя мнение но образованието не ми позволява да изразявам адекватно мнение :p:D:D
 
като некав рап батъл се получава. Бой с учебници по думи. Кефите ме . Ама с етера и тупана .. Иска ми се да изразя мнение но образованието не ми позволява да изразявам адекватно мнение :p:D:D
Записвай сичко, записките под възглавката, легай и на сутринта ше се изпитваме!:):)

пс: Ма само моите размисли, ония другия е Жертва на псиоп ченгесарски дезинформиращи псевдоалтернативки, разбирачи и спициалисти, храчещи умишлено ограничени историйки. Да Продължава да набляга на емоциите и вяли опити за обиждане.:)
 
Последно редактирано:
Ама не, сериозно, не знам как ги виждате вие нещата.. Но, да кажеш, че "сега свършва заради лекия орморкрон", не значи ли, че казваш "преди продължаваше заради лошите делто-незнам-кви-още-бяха"? Не казваш ли, че горе-долу всичко преди това е било точно, действията са били адекватни? Не узаконяваш ли предишното? И също: не казваш ли, че "да има го, установен е кьофида по надлежния ред, измерена е заразуемусттъ с точното тесче"? И също "да, преди ваксите и сертификейто са били адекватна мярка", щом като СЕГА ВЕЧЕ няма нужда от тях?

А?:)
 
Ако гореказаното от мен е така, очаквайте (всички ще очакваме) филма "Ето, пак стана лошо, Громокрон дойде, и сега пак има нужда от предишните ваксо-сертифо-локдауно алабали". Не е ли така?
(А откъде ли може да дойде една доста по-истинска пухандемия или/и една реална усмартителност? От дългосрочната проява на защитата у защитените?)
 
Последно редактирано:
А бе, къде е Тедката? :rolleyes:
Ти сега ли установи, че го няма? Той и Митко-седмака изчезна от темата преди няколко месеца.

Мен лично в момента ме притеснява ReminD, защото последно каза, че е болен. Макар да каза, че го кара леко, никак не съм спокойна. Тия ваксаните, дето го карат леко, най-трудно прескачат трапа. Дано всички са добре. Независимо дали в момента сме на едно мнение, утре всичко ще свърши и ще забравим глупавите спорове.
 

Горе