Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.

Хюго ги нареди всичките. То не беше д-р Кембъл, то не беше Ричард Бранд... само Мангъра дето още не е забрал :D
 
Всеки си има глава на раменете, жив и здрав да си.
Да де ама не ми признавате главата на раменете, Конституция, закони, и харта на човека. В замяна ми наливате корпоративна пропаганда, изкарвате ме престъпник, анти-"ваксър", ако и да съм ваксан от бебе, по пълна програма. Четох закона в Австрия, дето искаха да ги вкарват у затвора, ако откажат медицински експеримент. Наглеците са цитирали нарочната буква от хартата на човека, която нарушават. В името на "науката" дето я налагат с тоягата. В един документ седят.

В резултат тия вашите глави се отделят от раменете, 2 пъти ви пускам официалните статистики, и пак не разбрали. Робърт Малоун, сега се сетих, откривателя на PCR, за което получи Нобелова награда.
В момента е блокиран у ВСИЧКИ социални мрежи, може да провериш. Защото не ВЯРВА у ВАШАТА "наука".
Ползвате му тестовете, блокирате го, после ми разправяш за вяра в наука.
 
Медиците са разделени на 2, статистиките са стряскащи, вие смеете да ме равнявате с Путин, защото не вярвам у вашата "наука". Нашата пък, наука, гледа нашите нобелови лауреати как умират един след друг, визирам откривателя на СПИН.

"Над 7 800 лекари и учени обвиняват създателите на политиките за СОVID в „престъпления срещу човечеството“ – лично д-р Робърт Малоун, създателят на иРНК (mRNA) технологията за ваксини чете Декларацията на лекарите! (ВИДЕО)"

 
Ако Русия-Украйна приключи скоро, нещо друго ще дойде, примерно талибаните.
Талибаните са остаряла мода, но виж извънземните още не са идвали :)

Иначе, Русия ще е главната история почти до края на лятото.
Макар че в Google Trends търсенето за тая история буквално е ударила нулата. Ето например ако търсим Ukraine:
1651581353331.png
Но ако съдя по военната тема тук във форума, още не сме приключили с тоя въпрос, има още интерес. Аз лично вече се отвращавам от всичко украинско и руско, и американско, че и българско (Просто казано).

В началото на войната, бях публикувал интересна снимка, в която няколко седмици преди Украйна, има драстичен спад на случаи по целия свят. Със самолети ли пръскат нещо, статистиката ли манипулират кой знае. Но малко преди войната са спряли, за да отпуснат хората и после да ги концентрират във войната.
Нит са самолети, нит са манипулирали статистиката. Точно обратното - спряха да я манипулират. Ковид e една медийна илюзия от самото начало, която на наивните хора изглеждаше толкова страшна, колкото се пропагандираше да бъде. Сега когато се пропагандира съвсем друга тъпотия, дори и наивните могат да видят, че няма никакъв опасен коронавирус, който да върлува наоколо и да избива народа.

Ще има още кови докато въведат дигитализация на информация и пари.
На мен тук нещата не ми се връзват. Знам, че това се води върховна конспиративна цел, но като цел ми се струва мнооооого лесна за постигане, която не налага да се измислят вируси и войни, и да се вкарва цялата планета в излишни психози, които вероятно изискват огромни икономически и политически ресурси. Хората по света масово хал хабер си нямат от пари. Ако просто кажат "Ей, от догодина всички пари ще станат дигитални", то просто ще се случи без много съпротива, защото хората които са против това вече сме малцинство.

Може би двете огромни пропаганди през последните 2+ години съществуват просто защото могат да съществуват. Нещо като експеримент за какво може да се постигне, ако се впрегнат медиите като оръжие за нанасяне на пропаганда. И не само медиите, а и световната политика, която изглежда през последните 2-3 десетилетия се е превърнала в една глобална организация, в която световните лидери са в съглашение, въпреки че понякога (както в момента) се карат за пред хората. Световен политически картел.
 

Хюго ги нареди всичките. То не беше д-р Кембъл, то не беше Ричард Бранд... само Мангъра дето още не е забрал :D
Ууаууу... :eek: това си е next level stuff!

А пък @етерИум е зациклил на тия неговите рептили-джудисти и нема мърдане, батко...
Ся като му светне че имаме планетарен конфликт Луциферианци vs Рептили...

blow-mind-mind-blown.gif
 
Талибаните са остаряла мода, но виж извънземните още не са идвали :)


Макар че в Google Trends търсенето за тая история буквално е ударила нулата. Ето например ако търсим Ukraine:
Виж файлът 23936
Но ако съдя по военната тема тук във форума, още не сме приключили с тоя въпрос, има още интерес. Аз лично вече се отвращавам от всичко украинско и руско, и американско, че и българско (Просто казано).


Нит са самолети, нит са манипулирали статистиката. Точно обратното - спряха да я манипулират. Ковид e една медийна илюзия от самото начало, която на наивните хора изглеждаше толкова страшна, колкото се пропагандираше да бъде. Сега когато се пропагандира съвсем друга тъпотия, дори и наивните могат да видят, че няма никакъв опасен коронавирус, който да върлува наоколо и да избива народа.


На мен тук нещата не ми се връзват. Знам, че това се води върховна конспиративна цел, но като цел ми се струва мнооооого лесна за постигане, която не налага да се измислят вируси и войни, и да се вкарва цялата планета в излишни психози, които вероятно изискват огромни икономически и политически ресурси. Хората по света масово хал хабер си нямат от пари. Ако просто кажат "Ей, от догодина всички пари ще станат дигитални", то просто ще се случи без много съпротива, защото хората които са против това вече сме малцинство.

Може би двете огромни пропаганди през последните 2+ години съществуват просто защото могат да съществуват. Нещо като експеримент за какво може да се постигне, ако се впрегнат медиите като оръжие за нанасяне на пропаганда. И не само медиите, а и световната политика, която изглежда през последните 2-3 десетилетия се е превърнала в една глобална организация, в която световните лидери са в съглашение, въпреки че понякога (както в момента) се карат за пред хората. Световен политически картел.
Тук бяха, но си тръгнаха с Нанди-то.
 
На мен тук нещата не ми се връзват. Знам, че това се води върховна конспиративна цел, но като цел ми се струва мнооооого лесна за постигане, която не налага да се измислят вируси и войни, и да се вкарва цялата планета в излишни психози, които вероятно изискват огромни икономически и политически ресурси. Хората по света масово хал хабер си нямат от пари. Ако просто кажат "Ей, от догодина всички пари ще станат дигитални", то просто ще се случи без много съпротива, защото хората които са против това вече сме малцинство.
Умно момче си, но не четеш Етериум и ти се губи ключово звено - базовият социален доход. За да се въведе минимална парична доза, която да държи раята в подчинение, е нужна страховита рецесия. С пландемията се стартираха процесите, а с войната се реализират ударно.

Иначе как да си обясним цялото безумие на колективния Запад: ''ще си убием индустриите и икономиките от любов към укро-кенефа"?

Китай не пеят в тоя хор, ама там са хай левъл - 'ората вият от ужас по терасите...
 
Умно момче си, но не четеш Етериум и ти се губи ключово звено - базовият социален доход. За да се въведе минимална парична доза, която да държи раята в подчинение, е нужна страховита рецесия. С пландемията се стартираха процесите, а с войната се реализират ударно.

Иначе как да си обясним цялото безумие на колективния Запад: ''ще си убием индустриите и икономиките от любов към укро-кенефа"?

Китай не пеят в тоя хор, ама там са хай левъл - 'ората вият от ужас по терасите...
За да се въведе минимална парична доза трябват хора, които биха искали да получават безплатно всеки месец тази парична доза. Технически това е ранна пенсия. Т.е. търсят се хора, които искат да се пенсионират рано. Що ли ми се струва, че ако реално предложиш такъв вариант на хората, повечето ще кажат влажно "ДА!". Виж колко народ се съгласиха да им инжектират спорна субстанция в тялото, и то многократно, та няма да се съгласят да им даваш парички ли?

То в известен смисъл това вече се случва, в малко по-различна форма. Нали постоянно се наливат нови валутни единици в обращение - те влизат в икономиката през определени сектори, някой ги получава. За да има все пак баланс, от другата страна системата се отводнява през данъци и такси, които разбира се ги плащат обикновените хора. Така може да се избира в кои сектори да се наливат новите средства (и да се балонизират) и това да е за сметка на обикновения данъкоплатец.

Като имаш базов доход, ти даваш валутните единици на обикновените хора. Обаче пак за да има баланс, трябва нещо да им вземаш. Не може само да влиза и нищо да не излиза. Затова например програмираш тези пари автоматично да изчезват, ако не бъдат похарчени за определено време. И ако можеш да контролираш параметрите на този процес, тогава контролираш и поведението на хората. А пък ако можеш да контролираш поведението на една група от хора спрямо друга група от хора, ти можеш да ги нахъсваш едни срещу други и да си правиш шоу.

Но пак, всичко това и сега си се случва, само че механизмите са по-различни. Не са толкова дигитални и автоматични, може би не позволяват свръхконтрол, но пак работят. Затова според мен още не са въвели този базов доход, но също така мисля, че скоро ще започне да се въвежда - със или без страховити рецесии. Необходимото условие според мен е техническата грамотност, а не рецесия. Просто сега много трудно ще накараш някоя баба да работи със смарт машинки, но тези поколения вече си отиват. Също така и машинките стават по-лесни за използване, така че времената на базовия доход чукат на вратата.

Иначе как да си обясним цялото безумие на колективния Запад: ''ще си убием индустриите и икономиките от любов към укро-кенефа"?
Как още не си разбрала, че безумието не е само на запада, а и на изтока, и на севера, и юга, на всички заедно. Това задружие демонстрираха цели 2 години. Те и сега го демонстрират, с изключение на една единствена държава (Русия), която обаче само се преструва на незадружна към останалите. Иначе казано, Путин, Зеленски и Байдън си пият кафето, пушат си цигарките и се коканизират заедно, и за тях това дето се случва в Украйна е просто една по-реалистична видеоигра, която заедно играят в един общ мултиплеър. През гъза им е за хората по света, за тях ние сме просто NPC-та (Non-player character) с относително висока степен на контролируемост.

Войната не е между Русия и Украйна, или между Изтока и Запада, а между политиката и народа. Но аз смятам, че в крайна сметка народа ще спечели тази война. Защото сега правителствата са като едни глупави агресивни родители, опитващи се да контролират децата си. Децата обаче порастват, научават триковете и вече не могат да бъдат контролирани.
 
Има и друг много тънък аспект - депопулацията. Вируси или ваксини, няма значение. Ползвателите на базов доход трябва да се намалят драстично.

На мен обаче ми е интересно друго - като ни намалят до желаната бройка, какво ще ги правят тия огромни пустеещи територии. То и сега има географски райони, които не са населени, а после не ми се мисли колко земя ще пустее, и не говоря само за обработваема земя.

Не знам.. Ужасно е, дори само като концепция.
 
Баси може ли поне една тема да не засирате с война, Украйна, Путин и т.н. Нямате ли си цял раздел по въпроса?
 
Баси може ли поне една тема да не засирате с война, Украйна, Путин и т.н. Нямате ли си цял раздел по въпроса?
Ти си много нервен. Излишно е..

Няма как да разглеждаме проблема с ваксинирането, изключвайки го от глобалната картина. А тя включва и войната. Това дебатираме.

Нали искаш отговор защо те принуждават да се ваксинираш с експериментални медикаменти? Ами затва..
 
Има и друг много тънък аспект - депопулацията. Вируси или ваксини, няма значение. Ползвателите на базов доход трябва да се намалят драстично.

На мен обаче ми е интересно друго - като ни намалят до желаната бройка, какво ще ги правят тия огромни пустеещи територии. То и сега има географски райони, които не са населени, а после не ми се мисли колко земя ще пустее, и не говоря само за обработваема земя.

Не знам.. Ужасно е, дори само като концепция.
Ние с теб от избраните ли ще сме.
 
Нали искаш отговор защо те принуждават да се ваксинираш с експериментални медикаменти? Ами затва..
Отговорът го знам отдавна.
Тоя го починаха наскоро, както и много други светила, дето им се набъркаха у фашизма.

 
Има и друг много тънък аспект - депопулацията. Вируси или ваксини, няма значение. Ползвателите на базов доход трябва да се намалят драстично.
Не виждам какво значение има бройката на ползвателите. В крайна сметка съвременните валути, а и потенциалните бъдещи валути за базов доход са напълно виртуални, и няма ограничение в това какви количества могат да се емитират. Така че дали ще раздадеш милион валутни единици на милион човека, или милиард валутни единици на милиард човека... разликата е само в броя на нулите. Виж ако беше злато, да правиш базов доход с нещо ограничено като златото - това няма как да стане :)

То може някой да иска едновременно депопулация и базов доход, но поне аз не виждам едното да е необходимо условие да се въведе другото.

Ти си много нервен. Излишно е..
Той винаги си е така :) Ако решиш да спреш цигарите, ще станеш точно като него :p
 
Отговорът го знам отдавна.
Ние тука сичките знаем и всичко отдавна ни е ясно.

Работата е там че всеки знае различно нещо и иска да допълни знанията на останалите със своите знания.
 
Не виждам какво значение има бройката на ползвателите.
Е, как да няма? Това е разход на енергийни и други ресурси. По-малко паплач - по-малко потребление на зелена енергия и всякакви екстри. И по-малко консуматори на изкуственото месо на Бил Гейц. ;)
Ако решиш да спреш цигарите, ще станеш точно като него
Замислих се, цигарките дали ще влизат в позволените стоки, които можем да купуваме с базовия доход?
 
Не виждам какво значение има бройката на ползвателите. В крайна сметка съвременните валути, а и потенциалните бъдещи валути за базов доход са напълно виртуални, и няма ограничение в това какви количества могат да се емитират. Така че дали ще раздадеш милион валутни единици на милион човека, или милиард валутни единици на милиард човека... разликата е само в броя на нулите. Виж ако беше злато, да правиш базов доход с нещо ограничено като златото - това няма как да стане :)

То може някой да иска едновременно депопулация и базов доход, но поне аз не виждам едното да е необходимо условие да се въведе другото.
Да не би да оспорваш теорията на @етерИум за депопулацията (№2 от любимите му)??
Чакай само да дойде довечера..

Той винаги си е така :) Ако решиш да спреш цигарите, ще станеш точно като него :p
То спирането не става тъй - все 1 да отнемеш нещо на човека без нищо в замяна.
Ако спре цигарите ще трябва да мине на пури и лули.
 
Да не би да оспорваш теорията на @етерИум за депопулацията (№2 от любимите му)??
Чакай само да дойде довечера..


То спирането не става тъй - все 1 да отнемеш нещо на човека без нищо в замяна.
Ако спре цигарите ще трябва да мине на пури и лули.
Ноке, Дефа е силно притеснен, че си се дал на вакса-мафията. Верно ли е?
 

Горе