Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Лумпен? Имаш сериозни проблеми с нервната система. А уж не си ваксиниран, защо така?

Абе момче, чети нататък, той получи мозъчен аневризъм, делнаха му псувнята, ама останаха някои неща , ще видиш, особено как смята статистики и проценти :D
 
Цял Португалия е Израел ваксинирана, не видях населението да е намаляло или затъпяло. Бай Тошо добре ни е смазал още навремето. Няма и да се оправим, жалко.
 
Абе момче, чети нататък, той получи мозъчен аневризъм, делнаха му псувнята, ама останаха някои неща , ще видиш, особено как смята статистики и проценти :D
Хахахаха, сега сигурно ще си бодне някой друг ник и ще се развихри наново.
 
Нали видя Иван Тъпото какво направи - 2 седмици мрънка за неговата статистика, накрая се оказа грешна и получи мозъчен аневризъм.
Кое е грешното, отпадък? Тия простотии дето ми ги пускаш на мемета - ти си ги измисли. Не каза дименсията на твойта цифричка, помислих, че е резултат от деленето. 0,006 Е 0,6%.
Туй което съм ти пуснал и зад което стоя - 18 хиляди УБИТИ, само за САЩ, само от Файзър, само регистрираните. Повечето от тях щяха да изкарат ковида, и ся да са живи и здрави. От познатите ми повечето изкараха вируса, нищо им няма. Ако се бяха ваксали - не се знае.
Иначе недей така за Иван и Биткойна - аз там с Иван Тъпото сме на едно мнение - всмисъл не му чета нещата, защото знам, че не е технически компетентен откъм технология,
Кат някаква бабичка дуднеш, вадиш ги от гъза си.
аз там достатъчно добре се аргументирам, както и тук, но реално как да се води дискусия с аргументи, като трябва да доказвам, че нямам сестра
Нищо не си се аргументирал, като поредния чалга лумпен ни лепиш етикети, конспирации и путиноизъм. Затова те псувам, поредното чалга лайно си, дето иска и аз да поемам корпоративните отрови, дето са ти направили мозъка на желатин.
и смята, че 0.006 е почти 1 - трябва да сте го смачкали, дори и с небивалици...
Боклук, помислих, че си писал абсолютна стойност. 0,006 е 0,6 %.

ReminD каза:


Абе момче, чети нататък, той получи мозъчен аневризъм, делнаха му псувнята
Тюю, жалко, трябва пак да те псувам!
 
6gq0qi.jpg
 
То някъде има ли инфо.. колко трябва да е минималния процент починали, за да се смята една ваксина за безопасна?

Извинявай, ама рисърчърите и докторите, да не са идиоти, които работят, и след това онези, които ги одобряват и провеждат първоначалните тестове. И какво толкова опасно според теб има - нали ти вкарват част от вируса, малка част - РНК/ и другата каква беше - какво толкова ще ти стане, ще ви чипират ли, какво според теб? Нали е една течност - съдържаща някакви неща от ковид, за да предизвика реакция и имунитет - та какво толкова може да ти вкарат според тебе? катран? чип?
 
Лумпен? Имаш сериозни проблеми с нервната система. А уж не си ваксиниран, защо така?
Е само вие ли ще ни викате путиноиди, антиваксъри и конспиратори? Вадя ви най-официалните възможни статистики, само по ВАЕРС са около 25 000 сумарно избити

Само от Файзър 42 000 ранени. Не пишат колко % от пострадалите имат трайни, сериозни здравни проблеми. EMA обаче ги пишат, там има разбивка с подробности, обаче пък не пишат труповете. 16800 по груби сметки са осакатени, трайно, само в САЩ, само регистрираните по vaers, само за Файзър.
 
Извинявай, ама рисърчърите и докторите, да не са идиоти, които работят, и след това онези, които ги одобряват и провеждат първоначалните тестове.
Вяра в корпоративната, пленена "наука", дотук.
Докторите много добре знаят, ама имат милиарди да гонят, и който се обади за фактите го самоубиват, като оня африканеца, като откривателя на СПИН, нобеловия лауреат. Още един хвърлиха от високите етажи, забравих му името, също учен. Откривателя на PCR, също нобелист, го баннаха у всички соц. мрежи, докат му ползват тестовите за здравен терор.
И какво толкова опасно според теб има - нали ти вкарват част от вируса, малка част - РНК/ и другата каква беше - какво толкова ще ти стане, ще ви чипират ли, какво според теб? Нали е една течност - съдържаща някакви неща от ковид, за да предизвика реакция и имунитет - та какво толкова може да ти вкарат според тебе? катран? чип?
Вкарват ти РНК, почва да генерира т.нар. шипов протеин, по нашенско белтък. Имунната система яростно атакува собствените ти клетки, после се събуждаш парализиран от кръста надолу, плюс зверски болки дето не се влияят от успокоителни.
 
Вяра в корпоративната, пленена "наука", дотук.
Докторите много добре знаят, ама имат милиарди да гонят, и който се обади за фактите го самоубиват, като оня африканеца, като откривателя на СПИН, нобеловия лауреат. Още един хвърлиха от високите етажи, забравих му името, също учен. Откривателя на PCR, също нобелист, го баннаха у всички соц. мрежи, докат му ползват тестовите за здравен терор.

Вкарват ти РНК, почва да генерира т.нар. шипов протеин, по нашенско белтък. Имунната система яростно атакува собствените ти клетки, после се събуждаш парализиран от кръста надолу, плюс зверски болки дето не се влияят от успокоителни.
Ае сопри се малко. Аз съм против ваксината за ковид, но това, което правиш е да се излагаш.
 
Ае сопри се малко. Аз съм против ваксината за ковид, но това, което правиш е да се излагаш.
Бабешки приказки. Чакам да чуя кое не е вярно, от туй дето пиша.
1. Ваксина няма, дори в техните си документи го пишат като препарат в експериментална фаза 3. Има и четвърта.
2. Десетки хиляди избиха, и то основно млади и такива със силна имунна система. Направо умират пред камерите, в ефир. Мъка ми е какви хубавици погубиха, една репортерка се метна от някаква вишка, падна като талпа както дава репортаж. В Италия с портретите на убитите си деца, правиха шествие към гробищата, после пред парламента.
3. Дива цензура, само за вяра в наука ми плямпате, докато баннахте тоя де ви даде PCR теста.

Кажи кое не е вярно, туй за кое си против и за - мене слабо ме вълнува. Има си закони, имам си законни права, тия дето ги нарушават пак по закона са за дрънголника. Злоупотреба със служебно положение, и принуда.
Конкретните цифри изобщо не са от значение, дори ако "ваксината" беше напълно безопасна!
Или спазваме законите, и Президентът дето въведе "зеления сертификат" - направо в панделата.
Или почваме да се избиваме като по развития запад.
 
Представете си, ако идиот като горният отговаряше за населението по време на някаква пандемия, и смъртноста не беше 2.4 на ковид, а хипотетично - 20% - според ЕР-Малък - ще трябва да чакаме 7 години за да е формално 'ваксина' , нищо че ще измре населението на Земята, въпреки че имаме 0.006% смъртност с ваксината - но 0.006 е почти като 1 - , а 1 е близо до 20 - тоест много опасна работа.

Вярно, че не разбира от числа, а май само от цифри, и без десетични запетаи ама това вече е комедия :D
 
Бабешки приказки. Чакам да чуя кое не е вярно, от туй дето пиша.
1. Ваксина няма, дори в техните си документи го пишат като препарат в експериментална фаза 3. Има и четвърта.
2. Десетки хиляди избиха, и то основно млади и такива със силна имунна система. Направо умират пред камерите, в ефир. Мъка ми е какви хубавици погубиха, една репортерка се метна от някаква вишка, падна като талпа както дава репортаж. В Италия с портретите на убитите си деца, правиха шествие към гробищата, после пред парламента.
3. Дива цензура, само за вяра в наука ми плямпате, докато баннахте тоя де ви даде PCR теста.

Кажи кое не е вярно, туй за кое си против и за - мене слабо ме вълнува. Има си закони, имам си законни права, тия дето ги нарушават пак по закона са за дрънголника. Злоупотреба със служебно положение, и принуда.
Конкретните цифри изобщо не са от значение, дори ако "ваксината" беше напълно безопасна!
Или спазваме законите, и Президентът дето въведе "зеления сертификат" - направо в панделата.
Или почваме да се избиваме като по развития запад.
Там на село няма Ковид, нали така беше? Какво се палиш толкова?
 
Представете си, ако идиот като горният отговаряше за населението по време на някаква пандемия,
Няма такъв, дето "отговаря за населението". Има си закони, действаме по тях, тия дето ги нарушават стават нечия булка на държавна издръжка.
и смъртноста не беше 2.4 на ковид, а хипотетично - 20% - според ЕР-Малък - ще трябва да чакаме 7 години да измре населението на Земята, въпреки че имаме 0.006% смъртност с ваксината.
В историята няма АКО. 0,006% е цифра дето вадиш от гъза си. Дори не ми се проверява.
Вярно, че не разбира от числа, а май само от цифри, и без десетични запетаи ама това вече е комедия
Я пак се посмей на човек на легло, 2 поста нагоре е, прикован след трета доза. Пак да те напсувам, и да ти туря цифричките дето слънце не огрява. Ако се събудиш сакат до края на живота хич не те топлят тия цифрички.
 
Там на село няма Ковид, нали така беше? Какво се палиш толкова?
Искам ефективно осъдени. За престъпления с/у човечеството. Нагазиха половината наказателен кодекс, избиха повече от атомните бомби на американците.
 
АЙДЕЕ - показа автоимунно заболяване - край - убеди ме, че ще умра като съм ваксиниран, заедно с 66% от населението на Земята. Кога да очакваме инвалидния стол и ковчега?

Я го питайте тоя идиот Иван - ако ваксината съдържа част от вируса - и неговата статистика показва, че е идиот, който не може да чете и да смята, да попитам само резонно - какво смята, че има във ваксините? Катран? Чипове? Урина? Хималайска Сол?
 
Искам ефективно осъдени. За престъпления с/у човечеството. Нагазиха половината наказателен кодекс, избиха повече от атомните бомби на американците.

Те идиотите като теб отърваха глобата, имаш късмет, че нямаше задължително ваксиниране, че иначе щеше да плащаш и да спиш като бебе - 2 часа спиш , и 2 часа се будиш и ревеш като бебе, после пак лягаш.
 
Я го питайте тоя идиот Иван - ако ваксината съдържа част от вируса - и неговата статистика показва, че е идиот, който не може да чете и да смята, да попитам само резонно - какво смята, че има във ваксините? Катран? Чипове? Урина? Хималайска Сол?
Тия въпроси не са от медицинска компетенция, а от прокурорска. Не ми е работа да знам какво има, знам че имам нарушени основни права, и тоя дето злоупотреби с положение е за затвор.
 
Тия въпроси не са от медицинска компетенция, а от прокурорска. Не ми е работа да знам какво има, знам че имам нарушени основни права, и тоя дето злоупотреби с положение е за затвор.
Кое право ти е нарушено точно на тебе - един безполезен идиот, който от 2 седмици разпространява фалшиви новини и всява паника, че ваксините имат смъртност над 1000 пъти по-висока от истинската?

Впрочем ти нарушаваш закона, има член за такива като тебе, радвай се , че сме кочина - както тук, така и държавата, и не гони такива безполезници и нещастници.
 
Те идиотите като теб отърваха глобата, имаш късмет, че нямаше задължително ваксиниране,
Как мислиш, че ще ме задължат, при все, че 80% от народа е пас? Ще пандизят няколко милиона като нас?
Само добитък като вас набодените няма против друг да отговаря за здравето му, да ви продава по 20 $ на Бурла.
 

Горе