Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
6gq0qi.jpg
 
Предполагам се е случило чудото дигитализация.. репорта от 1990 е въведен 2003..

Според нета последните години у САЩ се противогрипно се ваксинират около 50% от населението...

Т.е. грубо.. последните 2 години около 150М на година с FLU ваксина.. или иначе казано ~300M



169 рипортнати случая от 2020 насам..



С ковид препарат са около 258M с поне една доза...

27,968 рипортнари случаи от 2020 насам..
Мани това, гледах за Ремдесивир, наистина опасно лекарство, докторите са на тръни като го ползват. За 20-тина години репортнати около 1000 странични ефекта.
Ковид навъртяха милиони репорти, за няма и 2 години.
 
Мани това, гледах за Ремдесивир, наистина опасно лекарство, докторите са на тръни като го ползват. За 20-тина години репортнати около 1000 странични ефекта.
Ковид навъртяха милиони репорти, за няма и 2 години.

1000 e почти същото като 1 - не виждам проблем.


Ти си си отговорил сам преди 1 час:
Не ме интересува каква математика седи зад тия числа, просто ти ги цитирам.
 
Понеже си антивакс, и може да не може да сметнеш, сега ще ти го сметна

f8348f90ecf1571f3ec132380407f6d6.png


300 000 000 ваксини ( въпреки че са повече - хайде с 300 милиона да смятаме ) , 18,202 смъртни случая - това прави смъртност при ФАЙЗЕР :


0.006067333333333333
Значи взимаш бройка набодени в Европа и сравняваш това число с бройка ритнали камбаната в Америка, щото VAERS е няква американска боза. Отделен въпрос е кой какво и колко е репортвал на VAERS. Нещо гнили ябълки със семена от люти чушки се опитваш да сравняваш ми се струва.
 
Значи взимаш бройка набодени в Европа и сравняваш това число с бройка ритнали камбаната в Америка, щото VAERS е няква американска боза. Отделен въпрос е кой какво и колко е репортвал на VAERS. Нещо гнили ябълки със семена от люти чушки се опитваш да сравняваш ми се струва.

Добре де, коректни ме - и да видим колко проценти са. И аз не съм пускал тези статистики - ЕР-Малък ( Ванката ) ги разправя от 2 седмици, как бил пуснал статистика, със смъртността, пък само той знаел за нея - тея неща са негов аргумент - обърни се към него.
 
Добре де, коректни ме - и да видим колко проценти са. И аз не съм пускал тези статистики - ЕР-Малък ( Ванката ) ги разправя от 2 седмици, как бил пуснал статистика, със смъртността, пък само той знаел за нея - тея неща са негов аргумент - обърни се към него.
Kaртинките ти ме забавляват.
Сещаш ли сте що сте престъпници, или филтърът твърдо не ви го показва?
 
Kaртинките ти ме забавляват.
Сещаш ли сте що сте престъпници, или филтърът твърдо не ви го показва?

Можем да смятаме и с десетици, стотици и хилядни от цялото число и знаем какво е дробна част?
 
Можем да смятаме и с десетици, стотици и хилядни от цялото число и знаем какво е дробна част?
Мога да откажа експериментите, ако биха били и с твърдо нулева опасност. Каквото някой от вас инокулираните маймуняци беше написал.
Май съжаляваш, че се набоде?
 
Мога да откажа експериментите, ако биха били и с твърдо нулева опасност. Каквото някой от вас инокулираните маймуняци беше написал.
Май съжаляваш, че се набоде?
0.JPG
 
Инокулирано нищожество, тия цифрички са само в твоята глава. Вменяваш ми неща, каквито не съм твърдял. Твърдя, че таблицата е вярна, 2,48 % от 700 000 репортнати са си 18 000 убити от корпорациите, каквото и пише. С помощта на НЕизбираната Урсула със седемте си деца и мъж в тая индустрия надминахте ядрените атаки над цивилни японци. Искат да стават милиардери, и стъпват по труповете ви.
Тия 100 000 дето са сумарно за САЩ и Европа, зорлем избити, голямата част от тях са млади хора, спортисти в добро здраве, и щяха да изкарат КОВИД без проблем.
Вие, боклуци ги убихте, в разцвета на силите им.
 
Инокулирано нищожество, тия цифрички са само в твоята глава. Вменяваш ми неща, каквито не съм твърдял. Твърдя, че таблицата е вярна, 2,48 % от 700 000 репортнати са си 18 000 убити от корпорациите, с помощта на НЕизбираната Урсула със седемте си деца и мъж в тая индустрия. Искат да стават милиардери, и стъпват по труповете ви.
Тия 100 000 дето са сумарно за САЩ и Европа, зорлем избити, голямата част от тях са млади хора, спортисти в добро здраве, и щяха да изкарат КОВИД без проблем.
Вие, боклуци ги убихте, в разцвета на силите им.

6gq0qi.jpg
 
Добре де, коректни ме - и да видим колко проценти са.
Последно изчислявах такива проценти през Ноември за БГ. Изчислявах, защото те не са написани така директно. В този сайт на правителството (https://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/) всеки ден пускат числа за това колко били починали от короната, както и какъв % от тях не били ваксинирани. Ето например за днес пише така:

100 % от починалите лица не са били ваксинирани. Починали са:

мъж на 85 г., за когото към момента няма информация за придружаващи заболявания;

жена на 82 г., за която към момента няма информация за придружаващи заболявания;

мъж на 52 г. с хронично белодробно и сърдечно заболяване;

мъж на 88 г. със сърдечно заболяване;

мъж на 83 г. с хронично неврологично и сърдечно заболяване;

жена на 49 г., за която към момента няма информация за придружаващи заболявания.

Обаче за други дни ще видиш например 87.5%, дори и 54.55%. При толкова малко починали точността е ужасна, затова трябва да се осреднят стойностите за много дни. Но когато го правих това през Ноември, средното число беше някъде под 95%. Ето част от графиката ми, включваща данни от 25 Септември до 25 Ноември:

1652958449970.png

Трябва също да отбележа нещо много важно - този период започва с 19.02% боцнати и завършва с 25.09% боцнати. В момента не са много повече, едва 29.7%. Процента на боцнати има значение когато оценяваш ефективността на ваксинката, щото когато боцнатите хора са относително малко, ти и не можеш да очакваш голям наплив от такива в болницата.

Но ти търсиш процент от общото население. При добро желание може да се извади точна бройка на хората. Аз имам общия брой на записани като починали от короната от 1 Август до 25 Ноември, и тя е 9550. Но репортването на това какъв % от починалите не са били боцкани започва от 25 Септември. С някаква крива точност можеш да предположиш, че от всички починали боцнатите са 5-10%, като не зарбавяш, че боцнатите въобще са няма и 30%. Ако искаш по-голяма точност, трябва за всеки ден от 25 Септември да извадиш точната бройка на починалите боцнати :)

Между другото тук има една статистика, но максимума е 14 дни:

1652960535158.png

И отново да припомня, защото е важно когато се сравняват боцнати с небоцнати - контингента на боцнатите е по-малък от този на небоцнатите. Т.е. ако на горната графика пише 11.86%, то това число трябва да се коригира и ще стане още по-голямо.
 
МИ хубаво де, хвани Израел и някоя от държавите със почти 100% ваксиниране и да видим колко умират от ваксината.
 
МИ хубаво де, хвани Израел и някоя от държавите със почти 100% ваксиниране и да видим колко умират от ваксината.

То за да "видим" трябва да се води някъде тая статистика.

То някъде има ли инфо.. колко трябва да е минималния процент починали, за да се смята една ваксина за безопасна?

Давай да коминтираме тва дето излезе от Версата..

При ваксинирани ~300М против грип за последните две години - 169 фатално репортнати
При ваксинирани ~260M против ковидято за последните две години - 27,968 фатално репортнати
 

Горе