Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Защо не ги оставите на мира? Когато целият свят е под робство ще се чудят как сме стигнали до там. Ще ни следят с телефони, карантинират, и насилват хапчета с чипове като на психични пациенти. Защо изобщо се опитвате да събудите 2-3 човека? Нека си спят. Темата отдавна се изхаби. И се вижда че няма промяна от никоя страна. Те изобщо не четат какво се пише, а само нападат. Нека си вярват в манипулаци...тоест науката. Нека темата приключи или те да си пишат сами ако искат.
 
Гледай видеото на Пасков, докато не е почнал да иска пари. Адвокат ти обяснява, мъчат да вкарат закон без съд и присъда да отнемат имущество, без да обжалваш. Просто някой решил.
Понеже от СЗО го пробутват, искат да анулират всички Конституции, да станат над-национални, и да колят и бесят по тяхно осмотрение.
В САЩ мъдрят "ваксинация" от врата до врата, призовават за harassment на който се дърпа, искаш ли доказателства? За Австрия вече го дъвкахме, затворът за не-инокулирани не е отменен, просто малко отхлабиха примката, да не ни дойде много с тая хиперинфлация. На есен ще ги емнат да се бодат на 3 месеца, искат или не искат. За който няма 3500 евро за първи отказ, и 7000 евро за втори отказ, да си плати свободата. Бедните на иглата, като тебе.
В Карлуково търсят доброволци...
 
Защо не ги оставите на мира? Когато целият свят е под робство ще се чудят как сме стигнали до там. Ще ни следят с телефони, карантинират, и насилват хапчета с чипове като на психични пациенти. Защо изобщо се опитвате да събудите 2-3 човека? Нека си спят. Темата отдавна се изхаби. И се вижда че няма промяна от никоя страна. Те изобщо не четат какво се пише, а само нападат. Нека си вярват в манипулаци...тоест науката. Нека темата приключи или те да си пишат сами ако искат.
Изхаби се, умните се боцнаха, така е.
 
Вие, антиваксърчетата смешни, какво търсите във форум, в който и двамата админи са ваксинирани???
 
Вие, антиваксърчетата смешни, какво търсите във форум, в който и двамата админи са ваксинирани???
По-тъпо от това и ти няма да можеш да го докараш втори път. Пък може и да можеш. Ти не спираш да изненадваш с бисери. Ще почна да си ги събирам и да ги издам в книга.
 
Вие, антиваксърчетата смешни, какво търсите във форум, в който и двамата админи са ваксинирани???
Нанди, що като се правиш на много отворена не нападаш админите? Не ти стиска, нали? Е, така е, ти си трол и те е страх да не те баннат. Разбирам те.
 
Вие, антиваксърчетата смешни, какво търсите във форум, в който и двамата админи са ваксинирани???
Нанди, що като се правиш на много отворена не нападаш админите? Не ти стиска, нали? Е, така е, ти си трол и те е страх да не те баннат. Разбирам те.
Хихи, че аз Блинки не съм спрял да го нападам, още от първите си мнения. Поне 10 пъти му казах, че от най-свободните форуми в България, още като бяха на vBulletin, и имаше доста грамотни хора тук. Истински предприемачи, лично съм се виждал с хора дето сме се запознали оттук. Всички споделяме мнението, че вече стана модериран нужник като останалите форуми и социални мрежи. С малки изключения.
Остана плявата тука, като тебе, и единственото което ме води насам е да се забавлявам с наивността ви. Някои почнаха и да умират след като се набодоха. Ама като нямам доказателства и не го раздухвам. Придържам се към официалните данни, от същите тия фашисти, дето се канят да влизат с пушките в дома ми, както само преди 2 години избиваха здрави животни в Странджа. Добре си свършиха работата, селата опустяха, турците ги изкупуват за "един сигар пара".
Сега същите тия фашисти са дошли да изтребят и нас в градовете. Тая територия им трябва за нещо.
Жалко, ако Блинки и Кулис са се наболи. Съвсем ще угасне форумчето, въпрос на поредна доза е.
 
Нанди, що като се правиш на много отворена не нападаш админите? Не ти стиска, нали? Е, така е, ти си трол и те е страх да не те баннат. Разбирам те.
Толкова си инфантилен, Теди, че чак не мога да те приема сериозно. Я питай Блинки дали не съм се конфронтирала с него и колко пъти? Но не за ваксините, защото не ми влиза в работата какво правят с телата си, както и на тях не им влиза в работата какво правим ние с нашите.

Кула е друга бира. Готин и принципен. Той самият каза многократно, че е против експериментът да е масов и задължителен. Блинки също никога не е заявявал, че държи всички да сме в стадото.
 
Хихи, че аз Блинки не съм спрял да го нападам, още от първите си мнения. Поне 10 пъти му казах, че от най-свободните форуми в България, още като бяха на vBulletin, и имаше доста грамотни хора тук. Истински предприемачи, лично съм се виждал с хора дето сме се запознали оттук. Всички споделяме мнението, че вече стана модериран нужник като останалите форуми и социални мрежи. С малки изключения.
Остана плявата тука, като тебе, и единственото което ме води насам е да се забавлявам с наивността ви. Някои почнаха и да умират след като се набодоха. Ама като нямам доказателства и не го раздухвам. Придържам се към официалните данни, от същите тия фашисти, дето се канят да влизат с пушките в дома ми, както само преди 2 години избиваха здрави животни в Странджа. Добре си свършиха работата, селата опустяха, турците ги изкупуват за "един сигар пара".
Сега същите тия фашисти са дошли да изтребят и нас в градовете. Тая територия им трябва за нещо.
Жалко, ако Блинки и Кулис са се наболи. Съвсем ще угасне форумчето, въпрос на поредна доза е.
Ами мисли да наследиш форум, щом като ще мрат скоро...
 
Ами мисли да наследиш форум, щом като ще мрат скоро...
Тоя техния не ми трябва. Достатъчно го оцапаха. Разни тийнове дето си обсъждат сефтето не ми трябват. Такива като тебе дето питат кво биха инвестирали, ако имаха 1000 лева, ама и толкоз нямат. Обикновено инвестирате в някоя рекламирана модерна играчка, дето и вие не знаете за кво ви е.
Предложи му да ви иска документ за инокулация, че да можем да пишем. Само напълно "ваксинирани", като добитъка в текеесето.
 
Тоя техния не ми трябва. Достатъчно го оцапаха. Разни тийнове дето си обсъждат сефтето не ми трябват. Такива като тебе дето питат кво биха инвестирали, ако имаха 1000 лева, ама и толкоз нямат. Обикновено инвестирате в някоя рекламирана модерна играчка, дето и вие не знаете за кво ви е.
Предложи му да ви иска документ за инокулация, че да можем да пишем. Само напълно "ваксинирани", като добитъка в текеесето.
Що не им го кажеш на живо?
 
Тоя техния не ми трябва. Достатъчно го оцапаха. Разни тийнове дето си обсъждат сефтето не ми трябват. Такива като тебе дето питат кво биха инвестирали, ако имаха 1000 лева, ама и толкоз нямат. Обикновено инвестирате в някоя рекламирана модерна играчка, дето и вие не знаете за кво ви е.
Предложи му да ви иска документ за инокулация, че да можем да пишем. Само напълно "ваксинирани", като добитъка в текеесе
 
Кажи им в очите, че ще умират, да се подготвят!
Милите португалци, те са пътници всичките...Милите англичани, дето се бодоха с Астрата...И те...Милите франсета и немци, няма да могат вече да се размножават. Сфърши света, край!
 
Кажи им в очите, че ще умират, да се подготвят!
Милите португалци, те са пътници всичките...Милите англичани, дето се бодоха с Астрата...И те...Милите франсета и немци, няма да могат вече да се размножават. Сфърши света, край!
Е чак всички не. Само стотина хиляди, дотук. Няма как да ни подкарат всички наведнъж към инокулационния център. Ако си ловил риба ще знаеш. Пази се тишина, и тихичко се вадят мрежите, да не се наплашат хайванчетата. Дето още са на свобода.
Сега се мъчат да вкарват закони който откаже да им ползва отровите директно да го пандизят, и да му експроприират имотите, и тия на роднините му. Дори в Сев. Корея няма чак такъв фашизъм.
 
Малка част от нещата, накратичко (работата е много по-дебела). Но пак е добро клипчето:
 
Публикация от юни 2011 г на британски вестник „The Sovereign Independent“ „Депопулация посредством принудителна ваксинация“ В нея шефът на „ Майкрософт“ Бил Гейтс (за пореден път) призовава да се намали населението на земята. Тази публикация сега практически не може да се намери в книжен вариант, но една предприемчива британка запазила своя брой на вестника. И сега тя гордо позира в разпространяваната в интернет снимка. Но всъщност, достатъчно е да се доберете до първоизточника в интернет, ето линка на този брой на вестника: Independent/pdf Ваксините са огромна измама «Ваксините са огромна измама… Те не са спасили нито един живот, но ...
Bill.jpg
 

Член на европарламента Кристин Андерсън за Договора за Пандемията:
-колонизация на всички държави
- безусловната власт на една организация
Да добавим към казаното и още:
- право на СЗО да ВКАРВА ЧУЖДА ВОЙСКА в държава членка ако не изпълнява заповедите или предписанията им.
Как стоят нещата с нисковксана България?
Ако продължава да се инати народа й е длъжна да поиска външна помощ, сиреч намническа армия, която какво да прави тук освен да ни извлича от местообитанията ни и да ни ваксинира.
1f1e9_1f1ea.png
Германският евродепутат Кристин Андерсън предупреждава за Договора за пандемия:
"Договорът дава на СЗО правомощия над всички държави-членки без право на глас в националните парламенти. Това означава край на демокрацията и началото на световното управление!”
Нашите евродепутати да не са си глътнали езиците по въпроса? А президента? На практика губим власт над държавата си и над телата си.
 
Разбира се, да отбележим (поне аз отбелязвам), че официалните статистики за странични ефекти и смъртност са силно занижени, в пъти. Така че нещата са далеч по-сериозни. И примерно разказите на всякакви обикновени хора из интернет за техни близки и приятели; за гледки на преди пълни, но сега празни старчески домове; също разкритията от първо лице на няколко дългогодишни директори на гробища, че никога преди не са виждали толкова много работа (като акцентираха на "толкова много младежи и деца"), отколкото след началото на вакскампаниите - всичко тва е "разобличено" от "независими фактчекъри".
(Само малка част от нещата, материал за свръхсмъртност - вкл. и по официални данни от здравните органи - има бол. Има и множество неофициални статистики, вкл. такива водени от дългогодишни медицински специалисти, вкл. професори.)

Същото е и в Русия, като там дори не водят официална статистика, забранено е. Ето част от неофициалните регистратори (като се има предвид, че съобщават само за случаи, които хората са съобщили, или до които сами са се добрали - така че е далеч по-дебела работата):


Ето и съвсем малко от официозната руска преса, където нищо "няма връзка с ваксханалията":

Смъртността в Русия през последната година се превърна в рекорд след войната
В периода от декември 2020 г. до ноември 2021 г. смъртността надхвърли 2,4 милиона души, а спадът на населението се приближи до 1 милион руснаци

Има 1 милион по-малко пенсионери, регистрирани в Пенсионния фонд на Руската федерация
Броят на пенсионерите, регистрирани в Пенсионния фонд на Руската федерация, е намалял с 970 хиляди през 2021 г. От началото на пандемията цифрата намалява по-бързо от прогнозите.

Сигурно е от короната...:)

(И все пак, работата е и винаги е била в дългосрочните търсени стран. и други ефекти. Там ще е голямата работа.)
 
Разбира се, да отбележим (поне аз отбелязвам), че официалните статистики за странични ефекти и смъртност са силно занижени, в пъти. Така че нещата са далеч по-сериозни. И примерно разказите на всякакви обикновени хора из интернет за техни близки и приятели; за гледки на преди пълни, но сега празни старчески домове; също разкритията от първо лице на няколко дългогодишни директори на гробища, че никога преди не са виждали толкова много работа (като акцентираха на "толкова много младежи и деца"), отколкото след началото на вакскампаниите - всичко тва е "разобличено" от "независими фактчекъри".
(Само малка част от нещата, материал за свръхсмъртност - вкл. и по официални данни от здравните органи - има бол. Има и множество неофициални статистики, вкл. такива водени от дългогодишни медицински специалисти, вкл. професори.)

Същото е и в Русия, като там дори не водят официална статистика, забранено е. Ето част от неофициалните регистратори (като се има предвид, че съобщават само за случаи, които хората са съобщили, или до които сами са се добрали - така че е далеч по-дебела работата):


Ето и съвсем малко от официозната руска преса, където нищо "няма връзка с ваксханалията":

Смъртността в Русия през последната година се превърна в рекорд след войната
В периода от декември 2020 г. до ноември 2021 г. смъртността надхвърли 2,4 милиона души, а спадът на населението се приближи до 1 милион руснаци

Има 1 милион по-малко пенсионери, регистрирани в Пенсионния фонд на Руската федерация
Броят на пенсионерите, регистрирани в Пенсионния фонд на Руската федерация, е намалял с 970 хиляди през 2021 г. От началото на пандемията цифрата намалява по-бързо от прогнозите.

Сигурно е от короната...:)

(И все пак, работата е и винаги е била в дългосрочните търсени стран. и други ефекти. Там ще е голямата работа.)
Пиши романи, имаш талант...
 

Горе