Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не мога да повярвам, пред очите ти да измират след набождане, няма да повярваш. Вече се чудя дали не си платен ваксинен трол.
Хапчетата не си пил днес. Иди и на лекар, моля те.
 
Хапчетата не си пил днес. Иди и на лекар, моля те.
Аз съм от тия здравите. Вие се мъкнете по лекари. 4-та доза ли стана задължителна, по тия държави с най-свирепите локдауни. Тия с 3 дози и там им викат "антиваксъри". Ако имат чалъм и на 3 дни ще ви подкарат, като на хемодиализа. 20$ са си 20 $, фарма мафията от такива като вас станаха най-богати в света, за няма и 2 години. Няма човешка съвест да удържи на чак такъв съблазън. Затуй подкупват всичко наред, ние с капка разум да ни изкарат престъпници.
 
Аз съм от тия здравите. Вие се мъкнете по лекари. 4-та доза ли стана задължителна, по тия държави с най-свирепите локдауни. Тия с 3 дози и там им викат "антиваксъри". Ако имат чалъм и на 3 дни ще ви подкарат, като на хемодиализа. 20$ са си 20 $, фарма мафията от такива като вас станаха най-богати в света, за няма и 2 години. Няма човешка съвест да удържи на чак такъв съблазън. Затуй подкупват всичко наред, ние с капка разум да ни изкарат престъпници.
Добре, добре, успокой се. Няма да те караме насила :)
 
Добре, добре, успокой се. Няма да те караме насила :)
Напротив, точно това се опитвате да пробутвате в момента. Като говедата по Странджа, точно с инжекции ги избиваха едни циг.ани в бели скафандри.
 
Напротив, точно това се опитвате да пробутвате в момента. Като говедата по Странджа, точно с инжекции ги избиваха едни циг.ани в бели скафандри.
Леле, колко страшен свят...Тц, тц, тц ..
 
Радвай се, че не си влязъл в тия статистики дето ви ги нося. Щото има и такива от неправилната страна на тревичките.
Има, ама от Ковида са 100000 пъти в повече. Колко имаш по математика?
 
Има, ама от Ковида са 100000 пъти в повече. Колко имаш по математика?
Не са 100 000 пъти повече, неграмотно леке. Ковид има двойно по-висок шанс да се оправиш, отколкото ако влезеш в ония статистики със страничните ефекти. Ваксината е 2 пъти по-опасна от бацила. Д-р Зеленко го казва, тоя дето лекува предишния президент на Щатите. Видео искаш ли?
 
Не са 100 000 пъти повече, неграмотно леке. Ковид има двойно по-висок шанс да се оправиш, отколкото ако влезеш в ония статистики със страничните ефекти. Ваксината е 2 пъти по-опасна от бацила. Д-р Зеленко го казва, тоя дето лекува предишния президент на Щатите. Видео искаш ли?
Отивам да пия уиски и да гледам мача. Ако оживея, ще ти пиша. Че тук рискът е по-висок от ваксата ;)
 
Отивам да пия уиски и да гледам мача. Ако оживея, ще ти пиша. Че тук рискът е по-висок от ваксата ;)
Покрай бустера и алкохол пропи, дейба страничните ефекти...
 
Къде си бе, слънце, липсваше ми. Ако искаш и теб ще мандръсам, нямаш грижи.
Аз пък теб няма да те мандръсам. Защото ще ми прелееш некви гадости: спайк протеини, нанолайна и такива.
(Дигитално може да ти ударя една патка, евентуално.)
 
Аз пък теб няма да те мандръсам. Защото ще ми прелееш некви гадости: спайк протеини, нанолайна и такива.
(Дигитално може да ти ударя една патка, евентуално.)
Графенче също съдържам, бегай надалеч!
 

Горе