Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Така ще направя.
-
Арабските алтернативки го удариха - каналът Джабала-джубала директно за вас:
 
Distributed Shared Cyberspace Virtual Representation
A decentralized social news aggregator built on the Internet Computer
w2w.deepl.com/translator
 
SZO.jpg
 
Най-накрая малко добри новини! Оказва се, че според професионалните проверяващи факти в Ройтерс:
няма никакви доказателства, че годишната среща на Световния икономически форум [която се провежда в Давос в момента] е била планирана да съвпадне с тези огнища на маймунска шарка“

Уфф, така се бях притеснил, добре че казаха, че нямало.
 
И сексът засилих, гадна скапана вакса!
Най-накрая се разбра от къде тръгва маймунската шарка. Само овцете не подкарвай
 
Ти имаш опит с мазолите явно, не аз.
За разлика от теб имам жена и деца, не надуваема кукла и спринцовки под леглото ;)
 
Най-накрая малко добри новини! Оказва се, че според професионалните проверяващи факти в Ройтерс:


Уфф, така се бях притеснил, добре че казаха, че нямало.
Ако П
За разлика от теб имам жена и деца, не надуваема кукла и спринцовки под леглото ;)
Аз личният си живот с никого няма да споделя. А ти си гадай какъв съм, хич не ми пречиш.
 
За разлика от теб имам жена и деца, не надуваема кукла и спринцовки под леглото ;)
Нещо май наркоман ме наричаш или се бъркам? Малко попрекаляваш ми се струва. Ама така е, селянията е трудна за разбиране...
 
Нещо май наркоман ме наричаш или се бъркам? Малко попрекаляваш ми се струва. Ама така е, селянията е трудна за разбиране...
Както искаш така си го приемай ;) почваш да копаеш доста под дъното, ама това си е твой проблем.
 
Както искаш така си го приемай ;) почваш да копаеш доста под дъното, ама това си е твой проблем.
То ти си толкова огромно дъно, че чак ми е жал за теб. Само без подобни обиди ще те помоля. Коментирай си за ваксините, ама без спринцовки под легла ако обичаш.
 
Разбира се, да отбележим (поне аз отбелязвам), че официалните статистики за странични ефекти и смъртност са силно занижени, в пъти. Така че нещата са далеч по-сериозни. И примерно разказите на всякакви обикновени хора из интернет за техни близки и приятели; за гледки на преди пълни, но сега празни старчески домове; също разкритията от първо лице на няколко дългогодишни директори на гробища, че никога преди не са виждали толкова много работа (като акцентираха на "толкова много младежи и деца"), отколкото след началото на вакскампаниите - всичко тва е "разобличено" от "независими фактчекъри".
(Само малка част от нещата, материал за свръхсмъртност - вкл. и по официални данни от здравните органи - има бол. Има и множество неофициални статистики, вкл. такива водени от дългогодишни медицински специалисти, вкл. професори.)

Същото е и в Русия, като там дори не водят официална статистика, забранено е. Ето част от неофициалните регистратори (като се има предвид, че съобщават само за случаи, които хората са съобщили, или до които сами са се добрали - така че е далеч по-дебела работата):


Ето и съвсем малко от официозната руска преса, където нищо "няма връзка с ваксханалията":

Смъртността в Русия през последната година се превърна в рекорд след войната
В периода от декември 2020 г. до ноември 2021 г. смъртността надхвърли 2,4 милиона души, а спадът на населението се приближи до 1 милион руснаци

Има 1 милион по-малко пенсионери, регистрирани в Пенсионния фонд на Руската федерация
Броят на пенсионерите, регистрирани в Пенсионния фонд на Руската федерация, е намалял с 970 хиляди през 2021 г. От началото на пандемията цифрата намалява по-бързо от прогнозите.

Сигурно е от короната...:)

(И все пак, работата е и винаги е била в дългосрочните търсени стран. и други ефекти. Там ще е голямата работа.)
На нандибанди не й пука за тези смотани руснаци. Само западните власти могат да вършат зло. Очевидно.

Това е чудесно мислене. И съвест.:)
 
iu

28 АПРИЛ 2022 Г

Смъртните случаи през януари са шокиращите 2965 (22%) над изходното ниво за Австралия. Това увеличение съвпадна с голямо увеличение на инфекциите с ковид19, което се смята за причина. Въпреки това, ако се поразровим малко по това твърдение, то не се оправдава.

Данните за ABS показват, че през януари са регистрирани само 442 смъртни случая от ковид. Какво е обяснението за останалите 2443 смъртни случая над изходното ниво?

file.jpg

Source: ABS https://www.abs.gov.au/statistics/h...hs-by-week-1-february-2021-to-30-january-2022

COVIDjanuary.png

Source: ABS https://www.abs.gov.au/articles/cov...-due-to-covid-19-year-and-month-of-occurrence

Коментар отдолу:

По-лошо е, отколкото ABS казва, тъй като те не включват един източник на данни за смъртта - тези, които се обработват директно от погребалните къщи. Ако броят на смъртните случаи е висок, това представлява сериозен източник на грешка в данните за ABS.
Мога да покажа това лесно – в Qld всички смъртни случаи трябва да бъдат регистрирани в рамките на 14 дни след смъртта, независимо от това как се обработва смъртта. Януари 2022 г. показва разлика (излишък) на смъртните случаи между смъртните случаи за 2010-2019 г. от 824. ABS казва, че през януари е имало 2630 смъртни случая, Qld е 20% от населението на Австралия, така че от данните за ABS бихме очаквали 526 смъртни случая в Qld в Януари
Разликата е 298 смъртни случая – ABS подценява смъртните случаи с около 35%.
Става по-лошо – данните за Qld са налични до март 2022 г. – Броят на свръх смъртните случаи е 378 през февруари, 1030 през март (умножете по 5, за да получите оценка за Австралия). Моята оценка е, че разглеждаме 60 000 повече смъртни случая тази година в Австралия, или приблизително толкова хора, колкото са били убити през Първата световна война (1914-18).
 
Да напомня. Данните на Европейската мед. агенция. Цъкаш приемане на кукита, после цъкаш долу на буквичка С за COVID. После с търсачката на браузъра, в страницата, "covid", че са много лекарства. Излизат репортнатите проблеми на всички ваксини на пазара, в реално време. Най-официалното от официалното, по - правоверно няма. Да не ме обвинявате в конспирология.
Малко бавно работи, ама животът ВИ е в ТЕХНИТЕ ръце, всеки да си решава дали да попада в тия статистики. Почти милион регистрирани проблема, само от Файзър. Таман ги гледам.
 
Последно редактирано:



  • This website does not provide the total number of cases reported with a fatal outcome. It provides the number of cases reported as fatal for specific reactions groups (e.g. cardiac disorders) and for specific reactions (e.g. myocardial infarction). Since one individual case may contain more than one suspected side effect, the sum of the number of fatal cases per reaction group will always be higher than the total number of fatal cases.

0.006%
 
Говедо инокулирано, това просто НЕ Е ВЯРНО. Бодете се бе майка ви проста, само нас не закачайте! Нямам против тия боклуци, само не искам да ви виждам набодените задници! Като искате и с бело се наливайте, не ми пречите, само ми се махайте от очите!
 
Говедо инокулирано, това просто НЕ Е ВЯРНО. Бодете се бе майка ви проста, само нас не закачайте! Нямам против тия боклуци, само не искам да ви виждам набодените задници! Като искате и с бело се наливайте, не ми пречите, само ми се махайте от очите!
@Blinky няма ли да го пуснеш (тоз екземпляр) лятна ваканция? То бива да имаш гледна точка ама не сме на къра.
 
Я да вкараме малко съспенс:

Сестра ми: неваксинирана - със сравнително тежък ковид вече 10 дни;
Зетя: ваксиниран с янсен, бустериран с не знам какво - заразен, но само с лека кашлица.

Кой както иска/може да го тълкува. Аз се замислих. :)
 

Горе