Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
спазването на правилата е за всеки, и последното предупреждение беше за езика и начина ти на изразяване. Не вярвам, че само така можеш да се изразяваш.
За мен "путинист" и "антиваксър" и "конспиратор" са обида. Нося им възможно най-правоверните документи. Путин е диктатор и заради това не го понасям. Ваксан съм по пълна програма, дори като се набода на желязо отивам да ми боднат ТАП или както се казва ваксината против тетанус.
Или търпиш едните пък за другите си Матросов на амбразурата? До колкото разбрах вече сте "наваксани" с Кулис, мога да ти разбера пердето пред очите. Нещо ви правят тия препарати.
;)

Като е такъв форума, какво правиш тук? И продължаваш да правиш?
Инфектирам ти малкото останали тийнчета, след като сериозните хора отдавна се изнесоха оттук.
То другите теми са само алъш вериш на Фейсбук странички. Там съвсем не ми е интересно.
 
Gregg Gonsalves is... an epidemiologist, an associate professor at Yale School of Public Health and an associate professor (adjunct) at Yale Law School..the public health correspondent of the progressive magazine The Nation, според неговата Wikipedia.

"Тази епидемия от маймунска шарка е идеална възможност за Фаучи да започне отново да обикаля гей баните, както направи през 80-те години, за да „разследва“.
:D
Подозираше се, че има нещопедалско в цялата история...
 
Последно редактирано:
Тука видях нещо интересно... Не, че целият текст не е:

Поствам така, че нещо не мога чрез приложението:

''30.05.2022, понеделник. Днес огромно удоволствие ми носи мисълта, че 75-тата международна среща на Световната нездравна организация, провела се между 22 и 28 май в Женева, завърши с шамар за сенилните старци с амбиции за нов световен ред.
На тази среща се очакваше чинно маскираните делегати да гласуват и приемат предложените от Главния сенилен старец (познат още като президент на Америка) промени в Международните регулации от 2005, чрез което да превърнат целия свят в подвижен лазарет, подчинен на СЗО и нейните спонсори .

За съжаление на Америка, Австралия, Канада, Германия или Англия (гласували в подкрепа на светлото бъдеще с безкрайни пландемии), някои членове на междугалактическия съвет отказаха да проявят далновидност и отклониха амбициите на СЗО да се грижи еднолично за здравето на народите им.
Най-първо се опълчиха представителите на африканския континент. На 25.05 (което по съвпадение е и Денят на Африка) държавата Ботсвана излезе с общо изявление от името на всички 47 африкански държави и сподели, че засега ще се въздържат от предложените реформи, тъй като имат някои притеснения относно техния смисъл.

Малко по-късно същите притеснения бяха споделени и от други държави, сред които Русия, Индия, Китай, Южна Африка, Иран и Малайзия, а Бразилия директно уведоми, че не само няма да гласува промени и реформи, ами и ще напусне СЗО.
Принудени от така стеклите се обстоятелства, инициаторите на здравните реформи трябваше да отстъпят, което, разбира се, съвсем не означава, че напълно са се отказали. Здравната асамблея се закри с обещанието, че тутакси ще бъде свикана работна група, която да подготви "технически препоръки за предложените реформи" и да ги върне в преработен вариант за гласуване в началото на 77-та международна среща през 2024.

За финал и вместо с тематична снимка, ще визуализирам днешната си радост със скрийншот от страницата на СЗО, посветена на белите рицари на международното здраве. Намирам за любопитно, че приносът на Германия е почти двойно по-голям от този на Америка, а приносът на една-единствена личност и прилежащите ѝ организации е по-голям от този на всички останали, но тъй като обикновените домакини не разбират нищо от статистика и математика, ще оставя това на учените и ще отида да си разбъркам яхнията. Манджи, софри и престилки, Сетая.''


Ето и снимката:

285247951_1062420264481078_4877168794880804678_n.jpg
 
2370ee2c8fd039b3b153876847dc6fdc.png


Забележи гугъл как се досеща отдолу, от къде е тръгнало... И спрях да чета, като прочетох "пландемия".
 
Беше добра идея, но го въведоха твърде прибързано.
И? Колко живота спаси тоя безумен пропуск? Тая индулгенция?
 
Беше добра идея, но го въведоха твърде прибързано.
Бе не ми се е налагало, ама си бях наумил да го извадя и да пикам баш пред мола.
Нарушиха ми 3 от най-елементарните човешки права. Да откажа опасен експеримент, свободно придвижване, и право на труд. Последното конкретно не ме засегна, някои и от това изпатиха.
Или се бодеш или без работа. И ако имаш ипотека и деца после ми разправяй колко доброволно било. Натириха ги хем да им налеят незнаен експериментален бъркоч, хем и да се подпишат че по тяхна воля и отговорност. Фашизъм на квадрат!
 
 
Бе не ми се е налагало, ама си бях наумил да го извадя и да пикам баш пред мола.
Нарушиха ми 3 от най-елементарните човешки права. Да откажа опасен експеримент, свободно придвижване, и право на труд. Последното конкретно не ме засегна, някои и от това изпатиха.
Или се бодеш или без работа. И ако имаш ипотека и деца после ми разправяй колко доброволно било. Натириха ги хем да им налеят незнаен експериментален бъркоч, хем и да се подпишат че по тяхна воля и отговорност. Фашизъм на квадрат!
Аз се набодох далеч преди идеята за сертификат, т.е. нямаш оправдание да ме хейтиш.
 
Аз се набодох далеч преди идеята за сертификат, т.е. нямаш оправдание да ме хейтиш.
Че аз не те хейтя, защото си се набол. Хейтя те, че ни отнехте най-елементарните права, да се набодем и ние.
Дали е безопасно, дали съм прав и т.н. решавам АЗ, за себе си. Ти като искаш се набоди като таралеж, твоя си работа.
 
Това е д-р Геогри Тодоров, председател на аптекарското дружество в България. Работил е в република Гана, от първо лице е виждал инфекции и зарази, каквито тукашните писарушки дето ни затвориха като добичета - не са и сънували. Дълго е интервюто, на мене лично ми беше много интересно. Познава лично повечето от мишоците дето се търкат у СЗО. Хвърчели бонуси - 3 бона за шофьор, 8 бона за доктор, 10 и нагоре за важен плъх. Парично мотивирани доктори после чакай от тях истина за здравето ти. Той самият го каза - Бил Гейтс е от основните спонсори на СЗО.
От първо лице разправяше колко опасен медикамент е Ремдесивир, той е работил с него, причинява бъбречна недостатъчност. Тия линкове на ЕМА всеки може да погледне че му дават десетки пъти по-малко странични ефекти, от коя да е "ваксина".
 
Последно редактирано:
Че аз не те хейтя, защото си се набол. Хейтя те, че ни отнехте най-елементарните права, да се набодем и ние.
Дали е безопасно, дали съм прав и т.н. решавам АЗ, за себе си. Ти като искаш се набоди като таралеж, твоя си работа.
Какво си ти отнел АЗ??? Не те слуша главата теб. Ако утре спра да ям плодове, сигурно ще ти отнема правото да ядеш плодове. Това е логиката ти.
 
Какво си ти отнел АЗ??? Не те слуша главата теб. Ако утре спра да ям плодове, сигурно ще ти отнема правото да ядеш плодове. Това е логиката ти.
Зеленият сертификат е сагрегация, принуда. Нямам против "ваксините" ви. Не искам да ми ги натрапвате. Ако работеха досега отдавна да сме забравили за Ковид, както забравихме за едрата шарка. Точно с ваксина я изтриха от лицето на Земята. Нашето поколение имаме белег на рамото, още от бебета, точно от тая ваксина. Всеки го има.
 
Зеленият сертификат е сагрегация, принуда. Нямам против "ваксините" ви. Не искам да ми ги натрапвате. Ако работеха досега отдавна да сме забравили за Ковид, както забравихме за едрата шарка. Точно с ваксина я изтриха от лицето на Земята. Нашето поколение имаме белег на рамото, още от бебета, точно от тая ваксина. Всеки го има.
Сано за българите спазването на законите е "принуда". Чакам сега хейт как това не е закон и т.н.
 
Сано за българите спазването на законите е "принуда". Чакам сега хейт как това не е закон и т.н.
Какъв закон бе нещастник, министерска подзаконова разпоредба не е закон. И няма право да противоречи на закона. Някакви чиновнически галоши си позволиха да се гаврят с Конституционните ни права, а президентът (малко п) удари печата отгоре. Вместо пазител на Конституцията той брутално я поруга.
Законът е Конституцията, гарантира ми право на труд, придвижване и отказ от медицински експерименти. Накрая пише, че никой закон не може да противоречи на Конституцията.
 
Какъв закон бе нещастник, министерска подзаконова разпоредба не е закон. И няма право да противоречи на закона. Някакви чиновнически галоши си позволиха да се гаврят с Конституционните ни права, а президентът (малко п) удари печата отгоре. Вместо пазител на Конституцията той брутално я поруга.
Законът е Конституцията, гарантира ми право на труд, придвижване и отказ от медицински експерименти. Накрая пише, че никой закон не може да противоречи на Конституцията.
Айде без обиди, ако обичаш. Падаш много ниско.
 
Айде без обиди, ако обичаш. Падаш много ниско.
Теб няма нужда те обижда никой. Кажи сега боядиса ли за лятото?

Интериорна антибактериална боя Vitex Vairo​

  • Антивирусна и антибактериална боя за интериорна употреба
  • Тествана срещу коронавирус SARS-CoV2, с антивирусно действие > 99.9%
  • Противоплесенно действие
  • Клас A+ за качество на въздуха в интериорни помещения
  • Висока устойчивост на често миене - Клас 1
  • Кадифено-матов завършек
  • База - за тониране (оцветяване) по каталог
 
Спаниш флу отпреди 104 г.

карантина
When-in-Quarantine-foto-Telegram.jpg


стилове маски (и за пушене)
Masks-shows-Individuality-of-Wearer-foto-Telegram.jpg
Ancientdaces-foto-Telegram.jpg
 

Горе