Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Мда, пък аз не мисля да му влизам в предната дискусия с него, дали 1 е почти колкото 0.006 или 1000 пъти по-голямо. Не мога да си обясня как може нормален човек така да псува като селянин, и то за неща, които определено не разбира - или е дефицит на мозък, или е най-сериозния случай на Дюнинг Крюгер ефект.
 
Я да вкараме малко съспенс:

Сестра ми: неваксинирана - със сравнително тежък ковид вече 10 дни;
Зетя: ваксиниран с янсен, бустериран с не знам какво - заразен, но само с лека кашлица.

Кой както иска/може да го тълкува. Аз се замислих. :)

Добро утро, трябва ли да ти дойде лично, че да се осъзнаеш, след милиард ваксини поставени вече. Ама винаги може да кажат, че просто така си го кара - леко, и не е от ваксината. Пък то и не е кой знае какво в тая ваксина - пускат ти малко от вируса, и тялото реагира с анти тела ( не съм доктор, не ме пилейте за обяснението как работят ).

Зетя не е глупав, ама защо не е убедил сестра ти да се ваксинира. Въпреки че, повечето хора не щат, заради някакви тяхни си съмнения и пропаганди, дето си мислят.

Като ходих буустерната да си сложа, излизам и отивам на едни хотдози и гофрети при мацката да я видя и да ям нещо - някаква чакаше за сандвич и като чу, че съм ходил да се ваксинирам от разговора ни - каза: ама ти сериозно ли си се ваксинирал? Що? Да не си луд? Малеее - и т.н.. - крайно очудена, като че ли са ми боднали бензин. Та трябваше да и показвам новия сертификат и стария, че не вярваше...
 
Има едно предупреждение. Не, че много се трогват някои. ;)
Тука работата е на живот и смърт, съвсем буквално. Наистина няма да ме трогне някакво си предупреждение. Дискутираме проблеми с 2 порядъка по-сериозни от модерация в треторазреден форум, с някакви си тийнове.
Надявам се няма да се присъединяваш към партийната радиоточка на корпоративните медии, като д-р Кунчев. Той тъй си изправи физиономията в ефир, призова ни, "ваксинира" се, после го стигнаха клетвите на народа. 3 месеца ни жив ни умрял.
 
На живот и смърт е определено - болест със смъртнсот 2.20% и доста усложнения след прекаралите я - и 0.006 вече благодарение на ваксините.


246379836_2017497181749269_8957355955921348317_n.jpg



Във всички болници положението и тук беше така. Даже мангъра го бяха питали малумника в ефир, и се издаде, като каза, че от 50 души, няма нито един ваксиниран на апарат.
Та така и от тази снимка, да ни напомня кое е на живот и смърт - 41 души на вентилатор - 1 ваксиниран от тях, навярно възрастен с усложнения и други болести.

@Blinky банвай го направо, сега ще се разпсува пак, виж че не може да води дискусия, отделно снася пропаганда и небивалици от 1 месец в темата.


едит: Сега пак се набира - никой не е споменавал нищо за задължителна ваксинация. Идва пиян и почва да бълва как искаме да го ваксинираме и му мачкат правата. Не знае, че сертификатите и с тест негативен се вземаха, и че сертификати няма вече - ужас.
 
Мда, пък аз не мисля да му влизам в предната дискусия с него, дали 1 е почти колкото 0.006 или 1000 пъти по-голямо. Не мога да си обясня как може нормален човек така да псува като селянин, и то за неща, които определено не разбира - или е дефицит на мозък, или е най-сериозния случай на Дюнинг Крюгер ефект.
Тия цифри ти си ги измисли, само в твоята инокулирана главица. са.
Дори да беше вярно, че е 0,006 каквото не е.
Все още имаме законното право да решаваме за себе си. Данните ви ги давам най-официални, не може да ме обявиш в конспирации. Всеки да си решава нататък, не да ми приказвате за задължителна инокулация, като добитък.
 
На живот и смърт е определено - болест със смъртнсот 2.20% и доста усложнения след прекаралите я - и 0.006 вече благодарение на ваксините.


Виж файлът 24368



Във всички болници положението и тук беше така. Даже мангъра го бяха питали малумника в ефир, и се издаде, като каза, че от 50 души, няма нито един ваксиниран на апарат.
Та така и от тази снимка, да ни напомня кое е на живот и смърт - 41 души на вентилатор - 1 ваксиниран от тях, навярно възрастен с усложнения и други болести.

@Blinky банвай го направо, сега ще се разпсува пак, виж че не може да води дискусия, отделно снася пропаганда и небивалици от 1 месец в темата.
Пропагандни медии и картинки мога да ти намеря с тоновете, 99% от нета е пълен с тях.
Пищите като ощипани моми, аз дори не ви споря за вярата, че е ваксина. Още не е утвърдена като ваксина.
Не е пропаганда, най-официалните данни ти давам.
Псуване ти е малко, да си благодарен, че не си парализиран. Данните ти са пред очите. Най-много проблеми са регистрирани от неврологично естество. Благодари на Бога, че не си влязъл в тия статистики, дето ви лъжат, че е 0,06.
За корпорациите си 20$ нацяло, и боклук едновременно. Хич няма да се трогнат ако пострадаш от тях. Просто ще добавят единичка към базата, дето ти я давам. Ако изобщо.
 
Пък то и не е кой знае какво в тая ваксина - пускат ти малко от вируса, и тялото реагира с анти тела ( не съм доктор, не ме пилейте за обяснението как работят ).
И точно тук е заровено кучето, че никой не знае какво точно има в тия медикаменти. Другото притеснително е начинът, по който се появиха и започна масовото им прилагане. Пълното освобождаване на производителите от отговорност е другият фактор за недоверието към тия така наречени ваксини.

Даже да предположим, че помагат за по-леко каране на инфекцията, не знаем реално какви са ефектите в дългосрочен план.

Точно затова сестра ми не се ваксинира. А зетя, за да не бъде разубеден от нея, го направи скришом. Отиде, ваксинира се и след това ѝ го съобщи, поставяйки я пред свършен факт.
 
И точно тук е заровено кучето, че никой не знае какво точно има в тия медикаменти. Другото притеснително е начинът, по който се появиха и започна масовото им прилагане. Пълното освобождаване на производителите от отговорност е другият фактор за недоверието към тия така наречени ваксини.

Даже да предположим, че помагат за по-леко каране на инфекцията, не знаем реално какви са ефектите в дългосрочен план.

Точно затова сестра ми не се ваксинира. А зетя, за да не бъде разубеден от нея, го направи скришом. Отиде, ваксинира се и след това ѝ го съобщи, поставяйки я пред свършен факт.

Е то не знаем, дали няма да ни удари метеорит ако излезем навън :) . Пък ваксинацията не дойде веднага, знаеш, че мина към година докато синтезират нещата и направят първите тестове. Но реално бизнеса се успокои доста, като се видя, че скоро може да отвори, щом има ваксини ( говоря за световните пазари, не бг ).

Иначе какво да има? :) дългосрочно един кренвирш да изядеш, не знаеш как ти вреди.

И последно - знае се много добре какво има - отвори научни трудове от nature, или някоя адекватна медия. Ако търсиш новини, относно колко са лоши ваксините и колко не знаем как работят и какво има в тях - ще намериш доста бълвоч, ама идеята е да гледаш на нещата както сега каза - хем лично виждаш какво е, хем сме минали над милиард ваксинирани и няма никакви съмнения и притеснения, че може да вреди дългосрочно.


И мисли логично - никой няма да умори 1 милиард души+. Ваксините работят, времето го доказа, преди година хубаво да имаш тез съмнения, ама сега.... Някак не върви.






И сега както си на замисляне - хайде погледни тези видеа пак, но гледай от рационална и логична гледна точка, моля те, много ще се радвам ако се вразуми някой от активно пишещите.
 
Точно затова сестра ми не се ваксинира. А зетя, за да не бъде разубеден от нея, го направи скришом. Отиде, ваксинира се и след това ѝ го съобщи, поставяйки я пред свършен факт.
И ся кво?
Развод?

Коя сестра, м/у другото - близначката или тая дет пуши?
 
и няма никакви съмнения и притеснения, че може да вреди дългосрочно.
Няма съмнения само в полирани чалга мозъчета. Търси парите, има една поговорка от римско време. Урсула фон дер лайнън НЕ Е избирана демократично, мъжът ѝ работи и е собственик на корпорация за препарати за "ваксини". Договора който сключи с Файзър още е засекретен.
Само добитък може да не се притесни от такова нещо. Взели са евро комисията на концесия. Платили са за кормилото, да доят добитъка, и да му налагат расов геноцид. Не съм чул примерно - задължителни "ваксини" в африка.
Римската декларация ви я пусках тука. 17 ХИЛЯДИ учени се съмняват в безопасността на "ваксините". Ама сте като зомбита, попивате само квото по босфор ТВ ви дърдорят.
 
Говедо инокулирано, това просто НЕ Е ВЯРНО. Бодете се бе майка ви проста, само нас не закачайте! Нямам против тия боклуци, само не искам да ви виждам набодените задници! Като искате и с бело се наливайте, не ми пречите, само ми се махайте от очите!
Те тия с белото също ги е страх от ваксините. Има едно наркоманче в квартала, на хероинче е и скоро плюеше ваксините. То не е смешно, а е тъжно.
 
И ся кво?
Развод?

Коя сестра, м/у другото - близначката или тая дет пуши?
Няма развод - всичко е ток.

Ноке, и двете ми сестри пушат, както и двете племеннички - всички сме пушачи, включително зетьовете.

Иначе, става въпрос за по-голямата от мен сестра. Другата (близначката ми) го мина леко още есента. И двамата с другия зет, въпреки, че не са ваксинирани, минаха тънко. Иди разбери...
 
Я да вкараме малко съспенс:

Сестра ми: неваксинирана - със сравнително тежък ковид вече 10 дни;
Зетя: ваксиниран с янсен, бустериран с не знам какво - заразен, но само с лека кашлица.

Кой както иска/може да го тълкува. Аз се замислих. :)
Извън споровете - дано й мине без последствия. В крайна сметка сме хора и това е просто здравето ни.
 
Те тия с белото също ги е страх от ваксините. Има едно наркоманче в квартала, на хероинче е и скоро плюеше ваксините. То не е смешно, а е тъжно.
Кое е тъжно, че нямам твоята "вяра" в "науката" на корпоративния фашизъм ли? Всичко цензурирано, скрито покрито, и се мъчат да ме задължават да ги ползвам.
Робърт Малоун баннаха отвсякъде, пък му ползват PCR тестовете. Нобелови лауреати цензурират, докато ползват изобретенията им.
Как да им ВЯРВАМ на тия, то всичко важно е скрито - покрито.
 
Кое е тъжно, че нямам твоята "вяра" в "науката" на корпоративния фашизъм ли? Всичко цензурирано, скрито покрито, и се мъчат да ме задължават да ги ползвам.
Робърт Малоун баннаха отвсякъде, пък му ползват PCR тестовете. Нобелови лауреати цензурират, докато ползват изобретенията им.
Как да им ВЯРВАМ на тия, то всичко важно е скрито - покрито.
Никой не те принуждава за нищо бе човек, излез от филма!
 
Няма развод - всичко е ток.

Ноке, и двете ми сестри пушат, както и двете племеннички - всички сме пушачи, включително зетьовете.

Иначе, става въпрос за по-голямата от мен сестра. Другата (близначката ми) го мина леко още есента. И двамата с другия зет, въпреки, че не са ваксинирани, минаха тънко. Иди разбери...
Ясна работата :)

ohuohu-funny.gif
 
Тука работата е на живот и смърт, съвсем буквално. Наистина няма да ме трогне някакво си предупреждение. Дискутираме проблеми с 2 порядъка по-сериозни от модерация в треторазреден форум, с някакви си тийнове.
Надявам се няма да се присъединяваш към партийната радиоточка на корпоративните медии, като д-р Кунчев. Той тъй си изправи физиономията в ефир, призова ни, "ваксинира" се, после го стигнаха клетвите на народа. 3 месеца ни жив ни умрял.
Не ме интересува какво дискутираш, спазването на правилата е за всеки, и последното предупреждение беше за езика и начина ти на изразяване. Не вярвам, че само така можеш да се изразяваш. ;)

Като е такъв форума, какво правиш тук? И продължаваш да правиш? Не ги разбирам такива като теб, често. ;)
 

Горе