Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.

Каква изненада :)
Което още повече доказва, че човек трябва да се ваксинира за него. Ама ти сам не се досещаш за това...мъкаааа...
 
Което още повече доказва, че човек трябва да се ваксинира за него. Ама ти сам не се досещаш за това...мъкаааа...
Ей го и твоя шаман, но ти недей чака, че се притеснявам за теб.

 

Каква изненада :)

"Абсолютно съм убеден, че той идва от американски биотехнологични лаборатории, а не от природата. Само да отбележа, че имаше две години интензивно изучаване. Това е гаф, според мен, на биотехнологията, а не естественото разпространение.

И всички сериозни трудове научни, казват точно обратното.


Ауу падам



ИконоМист , а не доктор, ей това е да си роб на пропагандата и да се връзваш на каквоот ти пуснат :)
 
Ей го и твоя шаман, но ти недей чака, че се притеснявам за теб.

Ех, ех...няма оправия...
 
"Абсолютно съм убеден, че той идва от американски биотехнологични лаборатории, а не от природата. Само да отбележа, че имаше две години интензивно изучаване. Това е гаф, според мен, на биотехнологията, а не естественото разпространение.

И всички сериозни трудове научни, казват точно обратното.


Ауу падам



ИконоМист , а не доктор, ей това е да си роб на пропагандата и да се връзваш на каквоот ти пуснат :)
Ма теб като ти постнат доктор вирусолог нобелов лауреат, пак същото отговаряш, МИЛАНИАЛЧООООО облъчен. Който и да каже и докаже нещо противно на псиопа, който ти е засаден в пачия незрял акъл - същото отговаряш, рипаш кат ужилен.

Отделно такива, дето се характеризират с комбинацията от свирепо настроение за "къртене" + ТОТАЛНА липса на чувство за хумор (освен за присмех, обикновено неоснователен), са ясни кат бял ден, кво мислиш? Дечко. Ходи в тийнейджърски форум с бивши и настоящи играчи на видеоигри. (Заради такива олюви кат теб форума дава заден. То всъщност друг няма де.)

пс: Кво стана с лендлиза и киевския призрак?
 
И всички сериозни трудове научни, казват точно обратното.
Което още повече доказва, че човек трябва да се ваксинира за него. Ама ти сам не се досещаш за това...мъкаааа...
И кой ги разправя тия неща? Зомбирани от рекламите на СМРАД-овете опитни мишки. На корпорацията не ѝ пука дали утре ще си пукнал от експериментите им. Постигнаха философския камък, само вземат пари от вас, без да инвестират. Държат СМРАД-овете, кво друго очаквате да ви наливат у кухите лейки? Чакаш да ти пуснат всички гледни точки???
За тях си едни самоходни 30 долара печалба, на доза инокулация. Без риск и без загуба. Загуба за тях, за теб може да изгубиш много неща, вкл. и живота си.
 
Над 100 000 умрели дотук. Почти 2 милиона репортнати сакатлъка в ЕМА.
Колко още ти трябват?

ми не знам, ти понеже си зле с математиката, не знаеш какво е десетична запетия - ще питам друг - 1 200 000 000 ( 1 милиард и 200 милиона ) , от 100 000 - почти еднакви ли са? 0.007 е почти като 2.7 - така ли беше? Та теб няма да те питам, друг ще трябва да каже, поне някой, който е ползвал сметало в първи клас.

Since December 2020, more than 469 million doses of COVID-19 vaccine have been administered in the U.S., and VAERS has received 10,483 reports of death (0.0022%), according to the CDC. (Numbers as of Dec. 29, 2021.)

0.0022 е почти същото като 2.4нали? Та 469 милиона ваксини, 10 000 смъртни случаи ( 0.0022% - не се надявам да прочетеш числото - знам, че не разбираш дроби.
 
Да не почнеш пак да псуваш, поради незнаението ти относно 0.0022% - не се мъчи - сложно е - приеми, че е хиляди пъти по-назад от 2.47% , както твърдеше преди седмици, че 0.007 е било почти същото като 2.47 - вярно, че само хиляди пъти, ама не всички явно знаят какво са дроби, и запетаи в представянето на числа.


ЕДИТ: КОЙ КЪЛНЕШ И НАРИЧАШ ПАРЦАЛ БЕ - репортвам те , нещастник такъв, ей сега ще ти върна да видиш, щото явно и не помниш какви ги писа преди 3 седмици
 
както твърдеше преди седмици
Не съм твърдял. Казах да мрете.
Корпорациите се прегрупираха. В момента ни строят затвори.
Няма да сте живи да го видите. Изконната ви мечта. който откаже да е опитен плъх - директно в концлагер.
 
Са ще млъкнеш ли, въпреки че последния път като не можеше да разбереш как се смята обща смъртност , не беше сигурно

b83a1f123541695f6341896405f4c39b.png


8f48b652b9d6b2c755ff4df5c9f28c87.png


Трябва да си рядко същество, за да не можеш да се извиниш за МАТЕМАТИКА, която ТИ СИ ДАВАЛ тук, сиреч да казваш, че 2+2 != 4

Да ти повторя ли идиотщината, заради която ме напсува и псуваше 2 страници?- Тея 2 процента си ги взе от общите симптоми репортнати - , а не от общо ваксинираните. И 0.007 не е почти колкото 2.48, само хиляди пъти.. За неразбралите - беше видял статистика на ЕС, и оттам видял 2.47 смъртност, само че това всъщност се оказа, че е процент от симптоми от ОБЩО ОПЛАКВАЩИТЕ СЕ, а не смъртност....



@coolice @Blinky Колко пъти предупреждения и за какво? , тоз като не може да смята, и не знае колко пъти 1 е по-малко от 1000 и започва да псува - а сега и ни кълне да мрем. Всеки път са псувни и клетви - пък сега :D , понеже му припомних срамотата му от преди 3 седмици - мога да съм убеден че ще последват още клетви и псувни.
 
ЕДИТ: КОЙ КЪЛНЕШ И НАРИЧАШ ПАРЦАЛ БЕ - репортвам те , нещастник такъв, ей сега ще ти върна да видиш, щото явно и не помниш какви ги писа преди 3 седмици
РНК модификаторите ви правят на парцал.
Докладването е занимание долно. По соца се насърчаваше.
 
Ми уважавам това, че се намирам 'в чужд дом'. Това, че си мислиш, че си на село, да псуваш и да ме кълнеш, защото не знаеш какво е десетична запетая и дроби - е твой проблем, че смяташ, че е долно. За мен само по-долно нещо от това да псуваш на майка и да кълнеш някого в интернет, е да не можеш да сметнеш колко пъти 1 е по-малко от 1000 - go figure

едит: е явно няма да се извиниш за идиотската грешка дето 1 месец пропагандираше тука, каква висока смъртност имало - ми добре, ама като даваше за пример статистиката от ЕС - дай я правилната - 0.0022
 
е да не можеш да сметнеш
И да четеш не можеш, мене остави.
Конституция едно такова.
Кво ви промиват по Смрад не ме интересува.
Докладвай ме на свети Петър.
 
Ама какъв "СМРАД", ти боравеше с тея числа, хвалеше се и се биеше по гърдите : " ТУКА СТАТИСТИКАТА ИСТИНАТА Е ТУКА! 2.47 ПРОЦЕНТА - МРАТ ЗДРАВО - КАЗАХ ЛИ ВИ - КАЗАХ ЛИ ВИ - ЕЙ ВИ ЛИНКОВЕ БЕ ВАКСНАТИ ГЛУПАЦИ"

Това бяха твоите линкове, с които си аргументираше, че са вредни ваксините. Много добре знаеш колко е статистиката, ако не броиш 2.47, а се получава 0.007 - което е колко пъти по-малко от 2.47? Така де, ти не можеш да смяташ дроби, ама дано някой ти поясни колко пъти е разликата.

6c908b3454060179484a21c40eb5df61.png



Сигурно ти се губи и памет? Това бяха твоите аргументи, ти даваше тея числа, и се биеше в гърдите - какъв си МАЧО, и ние какви сме прости - ама не мислиш изобщо да се поправиш, задето си объркал много жестоко процентите, дето цитираш? Не нали - що - то математиката как беше: "0.007 е почти същото като 2.47" - go figure.
 
ТУКА! 2.47 ПРОЦЕНТА - МРАТ ЗДРАВО
Тъй пише у Ваерс.
Ема ги е срам да броят умрели. Само осакатените.
Мрете. Нас не занимавайте.
Кунчев за малко да пукне след трета доза. Четвърта не смее.
Тоя същия дето не ме пущаше и да пикая, ако не го последвам. По-добре да беше пукнал.
 
ЗА СЕДМИ ПЪТИ - ПРОЦЕНТИТЕ - 2.47 - ТОВА СА ПРОЦЕНТИ СПРЯМО ДРУГИТЕ СИМПТОМИ, А НЕ СПРЯМО ВАКСИНАЦИИТЕ И СМЪРТНОСТТА, КАКТО ПРОПАГАНДИРАШЕ 1 МЕСЕЦ. - КОЕ НЕ РАЗБИРАШ? Смъртност ако има 2.47 при ваксините - да няма места по гробищата. Реалното число, което искаше да кажеш, но не можеше да се хвалиш с него е - 0.007 , или 0.00022 - в САЩ статистиката.

Ти си видял 2.47, които са спрямо другите симптоми от графата с репортнати проблеми, а не смъртност - кога ще го разбереш, или още не го разбираш? Преди 3 седмици ти дадох линкове пак към точно Ваерс - за да видиш, и да се поправиш - ти ми тегли и ми наеба МАЙКАТА.
 
Ти си видял 2.47, които са спрямо другите симптоми от графата с репортнати проблеми
Ми и аз това казвам.
На вас опитните плъхове ви се привижда кво ли не.
 

Горе