Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ми друго казваш, на снимката от предния ми пост, където съм скриншотнал. Няма да се връщам пък пак, където обясняваше, точно, че смъртността е тази, изобщо не говореше за симптоматика.
Защото статистиката както е истината - смъртността е 0.007 - не знам какво ще ти послужи като аргумент да спориш с мен колко са опасни ваксините?

Файдата да ти обясняам май е нулева, като не можеш да смяташ дроби и десетични запетаи не знаеш какво са - как да обяснявам - остави. Ако не ти върне никой - трябва да ходя да се оправям и да шофирам има няма 450км. Някой друг със сметало да те хване - аз не ща да ме псуват и кълнат, като че ли съм най-долния човек.
 
ти ми тегли и ми наеба МАЙКАТА.
Радвай се само тва да е.
Можеше и да влезеш в черната статистика.
Бе кво ви бърка да си мрете в тишина?
Не тъй ами пищите до Бога. Докладвате . най-долното нещо.
 
Файдата да ти обясняам май е нулева, като не можеш да смяташ дроби
Мри, не ми се обяснявай! 100 000 вече го направиха.
Като деца биехме портажиите. Тоя дето докладва. Най - долния боклук.
И в казармата също.
Корпорациите като ви изтребят светът ще е по-добро място.
За доносници и предатели никой не плаче.
 
Ти май наистина не разбираш, какво е 100 000 , при направени милиард и 100 милиона ваксинации ( минимум ) , би ли ми казал каква процентна смъртност е това, и каква е смъртноста при ковид?

Ако отиде човек да се ваксинира, смъртността е колко процента вероятност да умре? ЕЙ така ако те пита някой - какво ще му кажеш - искам да чуя! - каква е вероятността да умре.
 
Ти май наистина не разбираш, какво е 100 000 , при направени милиард и 100 милиона ваксинации
Ти май наистина не разбираш кво е да останеш парализиран.
Смрадовете ти не ме интересуват. Радвай се че само с псуване се отърва!
 
Няма да отговориш на въпроса - какъв е шанса да умреш? 2 процента или 0.007, и едното хиляди пъти по-малко ли е, от другото? Това те питам -отговори ми на въпроса - идва човек не знаещ, и те пита , ама иска статистика - пак ли ще му дадеш 2.47 като число, или истинското - 0.007 ?

Парализирани са тея с автоиммуни заболявания - стига си мрънкал измислици. Такива даже и със ГРИП не се ваксинират, че и от ваксината от грип могат да се парализират. Отговори на въпроса ,ти мъкнеше 1 месец статистиките тука да се правиш на много умен, добре че отне точно 30 секунди да се види, че не можеш да смяташ.
 
Няма да отговориш на въпроса - какъв е шанса да умреш? 2 процента или 0.007, и едното хиляди пъти по-малко ли е, от другото? Това те питам -отговори ми на въпроса - идва човек не знаещ, и те пита , ама иска статистика - пак ли ще му дадеш 2.47 като число, или истинското - 0.007 ?
Смрадовете ти си ги дръж за тебе. Лично познавам жертви от корпоративния експеримент.
Доносническа мърша!
 
Познаваш, не познаваш - нали ти се хвалеше със статистиките - ясно - срам те е да се извиниш и да покажеш истинското число - да беше казал.

О сигурен съм, стотици хиляди си погребал.. Напускам, че ме чака път, и ти си доказателство за безмозъчно същество - сам си пуска линковете, сам ги твърди, като го обориш - вика " ааа не знам, вие си ги пускайте тея неща", дето допреди седмица само заради това, че не могат да разберат статистиките и откъде идват процентите, се мислят за много умни - ти да видиш.
 
Няма да отговориш на въпроса - какъв е шанса да умреш? 2 процента или 0.007, и едното хиляди пъти по-малко ли е, от другото? Това те питам -отговори ми на въпроса - идва човек не знаещ, и те пита , ама иска статистика - пак ли ще му дадеш 2.47 като число, или истинското - 0.007 ?

Парализирани са тея с автоиммуни заболявания - стига си мрънкал измислици. Такива даже и със ГРИП не се ваксинират, че и от ваксината от грип могат да се парализират. Отговори на въпроса ,ти мъкнеше 1 месец статистиките тука да се правиш на много умен, добре че отне точно 30 секунди да се види, че не можеш да смяташ.
Искам да си мрете в тишина и да не ни занимавате.
Като е имал автоимунно що не му казаха, ами го парализираха?
За 30 сребърника, ето защо.

"само заради това, че не могат да разберат статистиките и откъде идват процентите, се мислят за много умни - ти да видиш."
Е не мога ама съм жив и здрав. За разлика от опитните плъхове кат тебе.

Доносническа мърша!
 
184 хил. преглеждания

Споделяйте, цитирайте! Корпоративната мафия ще го изтрие, а нас ще набута в концлагери. В момента ги строят.
От затвор се излиза. От гроб не. В момента правят яростни опити да отменят конституциите. Наясно са, че в момента правят углавни престъпления. Хитлер е като пионерче по къси гащи пред тия дето натискат да ни шият на 4 месеца.
От коментарите под видеото:
Наистина това , което ни в вкарват с тези ваксини в нашия организъм ни парализира и има последиците и са ужасни
☹️
Аз също съм като този човек след втора доза , за сега благодарение на Бог и с помощни средства се все още се движа . Ваксината ни убива
През последните месеци чувах за все повече и повече хора, които познавам, получили тежки странични последици малко след като им е била инсталирана доза „Пфайзер“. Също така забелязах, че нито една новинарска агенция, журналист, репортер или който и да е, не разследва задълбочено тези събития, нито е публикувал данните.
След това започнаха да прилагат генетичната експериментална субстанция и върху нашите деца. Тогава реших аз да се заема с тази задача.“
Така започва израелското документално разследване „Свидетелства“. То е не просто филм, а проект, чиято интернет страница на 14 езика (включително български) се намира тук: https://www.vaxtestimonies.org/bg/ Там можете да благодарите, не само устно, на хората, създали филма, и на българите, които са го превели и субтитрирали. От личен опит знам колко трудоемко е това." Божидар Божков 7 февруари в
13:38
ч
 
Последно редактирано:
Парализирани са тея с автоиммуни заболявания
Да, ама тях най-силно ги натискаха да се вакснат. Според ''новата наука'' - те бяха в най-рисковата група за тежко прекаран ковид. Пропуснаха обаче да уточнят, че ковид може и да ги пропусне, но ваксината - Не!
 
Да, ама тях най-силно ги натискаха да се вакснат. Според ''новата наука'' - те бяха в най-рисковата група за тежко прекаран ковид. Пропуснаха обаче да уточнят, че ковид може и да ги пропусне, но ваксината - Не!
Някъв немски патолог бяха докарали в София. Човекът 1 час показваше микроскопски снимки как инокулацията ПРИЧИНЯВА автоимунни заболявания. Не знам защо най-често РНК капсулите отиват баш у сърцето, почват да произвеждат вирусен белтък, и имунната система атакува. Миокардит.
То да са един да са два, дето им казаха да не се инокулират. Не тъй ами в Австрия и в затвор искаха да набутват, който неще миокардит. Тука само 3 конституционни права нарушиха - право на избор на мед. експерименти, право на свободно придвижване и право на труд.
Пак да се радват, че само с псувни са се разминали. Някои останаха без долната част на тялото си, то умирачката в тоя случай е по-добрия вариант.
Нямам против да си правят експерименти квито искат, ама що дърпат и нас в Ада! Хили се на прикован на легло, и ме ДОКЛАДВА. Мамка му и доносник скапан!
 
Да, ама тях най-силно ги натискаха да се вакснат. Според ''новата наука'' - те бяха в най-рисковата група за тежко прекаран ковид. Пропуснаха обаче да уточнят, че ковид може и да ги пропусне, но ваксината - Не!
Някой с познания като теб и мен сигурно ги е разправял тея работи.
 
Пак ли ме псуваш бе? Репорт. Кажи му антиваксър и няма нужда от повече епитети.
 
Пак ли ме псуваш бе? Репорт
Репортвай репортвай, мама ти проста!
То да излъга един път, да са дваж. 100 пъти излъга, че съм казал, дето 2,5% умрели. Толкова са умрелите от пострадалите, около 40 % са сериозни поражения, по ЕМА.
Ся колко са оцелели нямам идея, аз не вярвам на СМРАД и ти давам препратки към официални източници.
За задължиш някой да се набоде, и после да умре кво е? Убийство, както и да го погледнеш. Ако се парализира е осакатяване. Баш криминални деяния, за 3 доживотни за всеки корпоративен проводник, поотделно.
Да лъжеш някой да се набоде си е подстрекаване към убийство. За панделата сте, не за доноси!
Доносът е по-долно от лъжата.
Като ме изгоните ще си убивате на воля.
Туй що го трият от тубата? Да изтрепят повече балъци.
 
Последно редактирано:
Някой с познания като теб и мен сигурно ги е разправял тея работи.
И аз така си мисля - точно с такива познания са, ама се окичили с титли д-р и професор. Обикаляха телевизиите като луди да агитират баш хората с автоимунни да се бодат - за тях беше най-наложително.

Не споря, че хората с автоимунни карат по-тежък ковид - явно е така. Едната ми сестра изкара ковид миналата есен по-леко от всеки сезонен грип, а другата миналия месец щеше да си замине, ако не бяхме намерили лекар, съгласен да я прегледа, докато е в карантина. При нея беше по-тежко защото има Хашимото и ХОББ ( Хронична обструктивна белодробна болест) - факт. Но мина, слава богу с адекватно лечение. Не съм сигурна, че с ваксина щеше да ѝ се размине, обаче.
 
Как да му не вярваш на тоя дзвер! Обвиняват я че заразила почти 1000 човека със СПИН, по немърливост. Не намирам статията, май от в. Демокрация.

Дзвер.jpg
Проф. Аргирова не изключва вероятността всяка година да си поставяме ваксина

Прочетете целия материал на следния линк: https://www.actualno.com/healthy/pr...na-da-si-postavjame-vaksina-news_1634108.html © Actualno.com

Като ви разправям, че искат да ни дупчат докат мърдаме! Миналата година нямаше да повярвате, че и в нужника няма да ме пущат без втора доза. Вече говорят за червърта, и се обзалагам, че пак ще ми затворят обществените заведения ако не се надупча 4 пъти.
 
При такива умопомрачителни суми няма човек да устои. Тоя доносническия мишок вярва ли си, че ако знаят за проблем с инокулацията ще му кажат баш на него!
Крачещи 30 сребърника е, корпорациите гледат на него по-лошо от добиче. Все пак стопанинът е материално заинтересован хайванчетата му да са живи. На копорацията и пука само за парите, а дори и не ще да ти вижда физиомутрата лековерна! Вяра в науката им, науката на трилиони $$$ без възможност за загуба.

Проф. Аргирова: $10 трилиона са дадени, за да се направи ваксината с такава скорост


"Хе хе ! Може ли да има връзка между парите , дадени за нещо и скоростта за изобретението му? Тая не е в час. Що не си признае , че ваксините са започнати много преди да се заговори за Ковид 19. Дадени са много пари и сега ни пришпорват , за да си ги приберат. Да не съм ги карал да я разработват , та да съм длъжен да им плащам. Това си е тяхно решение. Или сега цял свят ще плаща , защото някой си решил да прави ваксина ? Нагледци! В Лондон ви пеят , сложете си ваксината отзад!"
 
Да не съм ги карал да я разработват , та да съм длъжен да им плащам.
Ми ти си я платил, сега остава да склониш да я използват по предназначение. ;)
 
@Blinky @coolice ще махнете ли псувните на майка и мърша, клетви да се умира поне. То тоя май и беше предупреждаван, при последния му земетръс в темата, пак чукаше наред майки.

Поне вече е безаналогово кой е най-глуповатият антиваксър от всички антиваксъри тука. Всичко друго преди този, поне знаеха какво е дроб, и как се умножава/ дели - тука и това е липса - много бонус точки в класацията. Пък и като вземеш напредвид, че предния път в 10-тина поста обясняваше как ще съди държавата за ограничени права - чупи всички тъпомери досега.
 

Горе