Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
 
Поне вече е безаналогово кой е най-глуповатият антиваксър от всички антиваксъри тука. Всичко друго преди този, поне знаеха какво е дроб, и как се умножава/ дели - тука и това е липса - много бонус точки в класацията.
Да чистят, пак ще трябва да те псувам.
И тъй и не вдяна, че съм ваксан по пълна програма.
Данните и дробите от Смр....
 
Последно редактирано от модератор:
Или си взимаш от магазина за микровълнова и не се занимаваш с глупости. Само трябва да видя с точност името на една фирма , щото няколко пъти вземам по повече от другите ( 2 други компании различни ) , че излизаха по евтино - а всъщност са някакво менте копие - всичко по-скапано, даже и плика, в който се намират - е скапан.
 
Или си взимаш от магазина за микровълнова и не се занимаваш с глупости. Само трябва да видя с точност името на една фирма , щото няколко пъти вземам по повече от другите ( 2 други компании различни ) , че излизаха по евтино - а всъщност са някакво менте копие - всичко по-скапано, даже и плика, в който се намират - е скапан.
Не се сдържах. То няма да има ток, какви микровълнови... :)
 
@Blinky @coolice ще махнете ли псувните на майка и мърша, клетви да се умира поне. То тоя май и беше предупреждаван, при последния му земетръс в темата, пак чукаше наред майки.

Поне вече е безаналогово кой е най-глуповатият антиваксър от всички антиваксъри тука. Всичко друго преди този, поне знаеха какво е дроб, и как се умножава/ дели - тука и това е липса - много бонус точки в класацията. Пък и като вземеш напредвид, че предния път в 10-тина поста обясняваше как ще съди държавата за ограничени права - чупи всички тъпомери досега.
Каквото е репортвано е премахнато. ;)

Да. Беше предупреден. Сега малко ще се пооткаже да пише такива красоти. ;)
 
@Blinky ама като ще баняш бъди принципен. Проглупав антиваксър за мен е обида, за теб не знам.

п.с. Тюю, зарад обиждащото лекенце събори сървъра, докат се чудиш де беше бан бутона
 
Последно редактирано:
Каквото е репортвано е премахнато. ;)

Да. Беше предупреден. Сега малко ще се пооткаже да пише такива красоти. ;)
Трябва да се развеселим с нещо, някой клип и аз не знам.
 
 
Трябва да се развеселим с нещо, някой клип и аз не знам.
Осакатяват хората, тебе ти е весело. С тия доносничества (най-жалкото морално попълзновение) реално допринасяте още повече народ да осакатеят или умрат. Блинки май изтрил клипа с дядото на легло след втора доза. И оня израелския филм и него.
Дано си мислите, че правите нещо полезно с тая едностранчива модерация, отиваща към пропаганда. Мене може да ме натирват на тъп антиваксър, аз не мога да го псувам?
Като ви разправям, че е станало на тийнфорум и бегемама, това имам предвид. Малко е проваксърската цензура по СМРАД-овете, че и тука!
 
Последно редактирано:
Или си взимаш от магазина за микровълнова и не се занимаваш с глупости. Само трябва да видя с точност името на една фирма , щото няколко пъти вземам по повече от другите ( 2 други компании различни ) , че излизаха по евтино - а всъщност са някакво менте копие - всичко по-скапано, даже и плика, в който се намират - е скапан.
И аз преди да улуча марката се прецаквах няколко пъти с едни със специална семка за сваляне на пломби и корони. Някои бяха с размерите на онези малки стъклени топчета (не мога да се сетя за името сега), с които едно време играхме (подобно на чук и педя) хаха.
 
Осакатяват хората, тебе ти е весело. С тия доносничества (най-жалкото морално попълзновение) реално допринасяте още повече народ да осакатеят или умрат. Блинки май изтрил клипа с дядото на легло след втора доза. И оня израелския филм и него.
Дано си мислите, че правите нещо полезно с тая едностранчива модерация, отиваща към пропаганда. Мене може да ме натирват на тъп антиваксър, аз не мога да го псувам?
Като ви разправям, че е станало на тийнфорум и бегемама, това имам предвид. Малко е проваксърската цензура по СМРАД-овете, че и тука!
Блинки ти изтри псувните и гадостите, които изписа. Клиповете са косвена жертва, дори не съм и знаел, че нещо много важно си искал да покажеш с тях. ;)
 
Билюр.

Ще псувам в отделни постове да не горят важните.
Кво му направи на форума, едва мърда.


билюр се казва топчето.
Не, няма да псуваш и обиждаш въобще, пич. На пазара, тук ако обичаш ни го спести. ;)
 
Билюр.
Хаха, не ги наричахме така, но се зарибих да потърся името. Не го откривам (това, което ние ползвахме), но пък ти разбрах града - уж в Русе им викали така.

п.с. Голяма мания си беше играта. Е, не като сегашните таблети, но ставаше :D
 
Не, няма да псуваш и обиждаш въобще, пич. На пазара, тук ако обичаш ни го спести. ;)
Блинки, за престоя ми тук рядко съм те виждал да размахваш показалец. Не предприемай нищо за 10мин pls. Отивам да взема едни билюр пуканки и се връщам. Абонирам се за темата до края на вечерта :D.
 
Блинки, за престоя ми тук рядко съм те виждал да размахваш показалец. Не предприемай нищо за 10мин pls. Отивам да взема едни билюр пуканки и се връщам. Абонирам се за темата до края на вечерта :D.
Хора умират и осакатяват в най-мащабната измама в човешката история.
Вие педантично сте се хванали за чистотата на езика.
Един дядо комшия викаше - мъж който не псува не е мъж и жена дето не кълне не е жена.
 
Хаха, не ги наричахме така, но се зарибих да потърся името. Не го откривам (това, което ние ползвахме), но пък ти разбрах града - уж в Русе им викали така.

п.с. Голяма мания си беше играта. Е, не като сегашните таблети, но ставаше :D
Гелнички им викахме.
Очевидно името се определя от географското положение:
В различните краища на България стъклените топчета имат различни имена. Много от тях са производни на турската дума билюр (billûr), която означава „кристално стъкло“.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Игра_на_топчета
 

Горе