Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Пък да не говорим, че едни такива писаници, най-малкото застрашават животи, като обясняваш на хората неверни твърдения.
Инокулиран опитен плъхо,
Айде всеки да си решава кое е право кое криво. Казах ти, че нямам против да си правите гъза на игленик.
Само не искам мене да занимавате.
Имам право да съм неук, да греша. Кво те бърка тебе?
Правите престъпления срещу човечеството, с тая дива принуда да се бодем квото ни забъркат корпорациите.
Мое е решение дали да им вярвам. Тебе не се бъркам.
 
Ми то вариантите са 2 - или не вижда смисъл, щото ще го прекара без кой знае какви трудности, или 2 - страх го е да не хвърли топа. Втория вариант лека полека си заминава като вариант с времето - така че и това ще стане в някой момент. Конете с капаци у форума си личат, те и след 10 години ще пускат глупости, че ковид ваксините убиват :) . А Сметалото като гледам как се пени - добре, че пише - като видят някои потребители как протича мисловната дейност при антиваксър пропагандист - несъмнено ще се ваксинират - така, че дава добър пример в насока с какво интелектуално развитие са някои антиваксъри и как мисълта им тече назад.
 
А Сметалото като гледам как се пени - добре, че пише - като видят някои потребители как протича мисловната дейност при антиваксър пропагандист - несъмнено ще се ваксинират - така, че дава добър пример в насока с какво интелектуално развитие са някои антиваксъри и как мисълта им тече назад.
Контрата е твоят човек, той е от по-умните и трезвомислещи (щом го взе за ваксиниран, смятай...). На крачка е, почти е навил ръкава.
 
Конете с капаци у форума си личат, те и след 10 години ще пускат глупости, че ковид ваксините убиват :) . А Сметалото като гледам как се пени - добре, че пише - като видят някои потребители как протича мисловната дейност при антиваксър пропагандист - несъмнено ще се ваксинират - така, че дава добър пример в насока с какво интелектуално развитие са някои антиваксъри и как мисълта им тече назад.
Инокулиран биоробот, нямам против да мислите квото си искате. Тъп съм, неук, не съм боледувал и нямам намерените да ставам опитно свинче като вас.
Искам да спазвате законите, и тия дето ми смачкаха елементарни човешки права да ги видя зад решетките, поне. Такъв е законът в момента!
 
Тедка, ти уж си сериозен последовател на ученията на д-р Фаучи, виден Ковид моралист и любител на човечеството. Как въобще си се съгласил да участваш в парти с толкова ненабодени, не помисли ли за живота им? :))))) Все пак са ти приятели. Ако те не могат да се грижат за здравето си, кой трябва да се погрижи, нали ти. Не трябва да допускаш такива неща, трябваше да викнеш полиция :))
Ти явно си много далече от нещата. Аз и още трима се заразихме в заведението, а другите в последствие. Не всички едновременно. Има 1-2 дни безсимптомно заразяване. Чети повече, не се излагай.
 
Инокулиран биоробот - тая словесна диария - вярно, че Свинаря Пасков я ползваше. Може да ползваш и "лаборантно тунингован".



Разбира ги нещата Пацката.
 
Това с ваксините ми прилича на завистта на един френд. Бях заложил на 1 супер изненадващ мач и спечелих. И до ден днешен ми обяснява, че съм бил яко късметлия и не знам си колко положения били изпуснати. Ама парите от печалбата дрънкаха в джобчето ми.
Та и вие така - ваксинирах се и ми няма нищо, ама вие продължавате да се дразните. Много сте готини.
 
Това с ваксините ми прилича на завистта на един френд. Бях заложил на 1 супер изненадващ мач и спечелих. И до ден днешен ми обяснява, че съм бил яко късметлия и не знам си колко положения били изпуснати. Ама парите от печалбата дрънкаха в джобчето ми.
Та и вие така - ваксинирах се и ми няма нищо, ама вие продължавате да се дразните. Много сте готини.

Е ти мислиш ли, че някой е ограничил 'правата' на въпросния селчо по някакъв начин? То не е завист, а глупост. 99% ако са се ваксинирали след години примерно, тоя единствен сам да е останал - ще трови и ще пуска клетви до последно. Да не говорим, че освен права, хората имат и задължения. В извънредна обстановка, точно такова задължение имаха такива като него, да носят маски.

То сега се сетих, че наричаше маските парцали за лице и там нещо недоволстваше, не можел да диша, "бат горгиии задушавам сааа" - хора припадали, умирали - щото носели маска за ковид. Ама такива глупости, добре че нормален човек няма как да се върже на такива кукички.
 
Инокулиран биоробот - тая словесна диария - вярно, че Свинаря Пасков я ползваше. Може да ползваш и "лаборантно тунингован".
Може да се наричаме с квито и да е епитети, истината е една. Законите ми позволяват избор за мед. експерименти, свободно придвижване и право на труд. Пише го изрично в Основния закон. Конституцията.
Вие ми ги нарушихте, и сте углавни престъпници. За по-малко са пращали на бесило в Нюрнбергския процес.
Изобщо не се Аби да ми обясняваш колко си прав.
Углавни престъпници за смъртна присъда са мъчителите ви и мойте. Ей затова те псувах, не за друго!
Ако ще и бистра водица да ми наливат от Корпорацията - мой избор е да откажа.
Това поне разбра ли го, или още да те псувам?
Тоя очилатия доктор дето ми го навираш в очите ако е в София лично ще отида да го заплюя. Баси нищожеството, срам за професията!
 
избор на медицински експерименти - кое ти е нарушено точно?

- свободно придвижване - я ми намери в конституцията какво точно се казва, щото даже не си си направил труда да видиш какво са ти ограничили и дали изобщо имаш такива очаквания, вместо да ревеш като госпожичка, да беше отделил една минута да прочетеш конституцията за такава точка.

(1) Всеки има право свободно да избира своето местожителство, да се придвижва по територията на страната и да напуска нейните предели. Това право може да се ограничава само със закон, за защита на националната сигурност, народното здраве и правата и свободите на други граждани.

Като гледам най-много да са те индексирали с някой кожен отзад, при бой на негри в тъмна нощ, защото ако визираш ваксинирането - навярно не си ваксиниран, че да мрънкаш като девица, как са те ограничили.
 
избор на медицински експерименти - кое ти е нарушено точно?
Еми или се инокулирам, или нямам право да влизам в обществени заведения като търговски центрове над 300 квадрата.
- свободно придвижване - я ми намери в конституцията какво точно се казва, щото даже не си си направил труда да видиш какво са ти ограничили и дали изобщо имаш такива очаквания, вместо да ревеш като госпожичка, да беше отделил една минута да прочетеш конституцията за такава точка.
Еми ограничението да пикам в мола кво е бе? Министерска разпоредба е подзаконов акт, няма такъв закон да ми забранява пикането в мола. Инокулациите дето ги тествате още са в експериментален стадий.
Като гледам най-много да са те индексирали с някой кожен отзад, при бой на негри в тъмна нощ, защото ако визираш ваксинирането - навярно не си ваксиниран, че да мрънкаш като девица, как са те ограничили.
Ей майка ти и леке, хем обиждаш хем нагъл хем после ходиш да ревеш на възпитателя!
Като искаш културен диалог не почвай да се изхождаш пръв!
Като изкарат ваксина ще се ваксинирам. Туй дето ви дупчат е всичко друго но не и ваксина.
Кво ти пука за нас, мене пука ли ми че избиха над 100 000 лековерни, и 2,5 милиона оплаквания, само тия регистрираните?
 
По конституция имаш право на свободно придвижване в мола? Ти си вярно специален случай.
Ти и в нас сигурно ще кажеш, че имаш правата да дойдеш и да ме набиеш по конституция, щом пише, че имаш право на свободно придвижване?

Давай пак чети, щото явно трябва 2 -3 пъти и бавничко, за да стигне до мозъка.

(1) Всеки има право свободно да избира своето местожителство, да се придвижва по територията на страната и да напуска нейните предели. Това право може да се ограничава само със закон, за защита на националната сигурност, народното здраве и правата и свободите на други граждани.

Да беше чел наистина конституцията, щеше да знаеш, че има и един друг член 17

(3) Частната собственост е неприкосновена.

А пък този 45 мисля, че беше, за придвижването по територията на страната не е двусмислен, и се тълкува точно така, както се и чете.

Вече ако този, който чете, не знае, че моловете са частна собственост - е друга бира.


Не можа да се изпикаеш в Мола а? Верно са за затвор - я провери , сигурен ли си, че няма някой член, който ти дава право да пикаеш по частните домове и където намериш за добре, ако си на зор? Кой знае... - като те слушам как се обясняваш нищо чудно:

- да ми дойдеш на вратата и да искаш да ходиш до тоалетна
- да ти тегля една и да захлопя вратата

- да ми се явиш след 2 седмици с адвокат и да ме съдиш за геноцид, че не си се изпикал в моята тоалетна, и съм ти ограничил свободата на пикаене.
 
По конституция имаш право на свободно придвижване в мола? Ти си вярно специален случай.
Ти и в нас сигурно ще кажеш, че имаш правата да дойдеш и да ме набиеш по конституция, щом пише, че имаш право на свободно придвижване?

Давай пак чети, щото явно трябва 2 -3 пъти и бавничко, за да стигне до мозъка.



Да беше чел наистина конституцията, щеше да знаеш, че има и един друг член 17



А пък този 45 мисля, че беше, за придвижването по територията на страната не е двусмислен, и се тълкува точно така, както се и чете.

Вече ако този, който чете, не знае, че моловете са частна собственост - е друга бира.


Не можа да се изпикаеш в Мола а? Верно са за затвор - я провери , сигурен ли си, че няма някой член, който ти дава право да пикаеш по частните домове и където намериш за добре, ако си на зор? Кой знае...
Престъпник Денков, Кокорчо, Кунчев - накараха частните молове да не ме пущат ако не поема Експеримента. Дори в началото ви караха да подписвате, рисковете за ваша сметка. Хем ни принуждават, хем да подписвам.
Мол е частен имот и обществено място, и да не ме пущат зарад медицински статус е сагрегация. Конституцията забранява делене по вяра, пол и етнос. Както и по медицински статус.
Кунчев за малко да пукне от трета доза. Ся не смее да слага четвърта. Стигнаха го клетвите народни!
 
Престъпник Денков, Кокорчо, Кунчев - накараха частните молове да не ме пущат ако не поема Експеримента. Дори в началото ви караха да подписвате, рисковете за ваша сметка. Хем ни принуждават, хем да подписвам.
Мол е частен имот и обществено място, и да не ме пущат зарад медицински статус е сагрегация. Конституцията забранява делене по вяра, пол и етнос. Както и по медицински статус.

Има конституция - като мрънкаш да се гледа конституцията, това че не можеш да четеш, не те оправдава. Конституцията е ясна и категорична - пък ти какво си сънувал и какви мечти имаш - изобщо не ни интересува.

Как може да има хора, дето 1 месец мрънкат, че му ограничили конституционните права, а дори не е прочел какви са му, и да види кой член, кое точно му е нарушено - иначе ще праща по затворите и ще разстрелва, щото му теглили майната в частен имот, и не е изпразнил мъртвеца.

И такива индивиди като тоя, по някаква причина решават, че са компетентни да дискутират теми на здравна тематика - материала ли е много зле, или тоя е специална порода.

И кажи миналия път като ми каза, че си говорил с приятел адвокат, и той ти е казал, че имаш КЕЙЗ, и ще пращаш по затворите - колко пиян беше, щото няма адвокат, който да ти каже това - само ми кажи колко намотан пишеш тука попринцип.


Пък в мола могат да те изгонят щото си им грозен и имаш физиономията и мисленето на идиот. Могат и нищо да не ти кажат, и пак да не те пуснат. Нямаш никакви права по конституция дали може да пикаеш по моловете - ако те пуснат, ако не - заминаваш.
 
И такива индивиди като тоя, по някаква причина решават, че са компетентни да дискутират теми на здравна тематика - материала ли е много зле, или тоя е специална порода.
Вече ти казах, че с набоден плъх като тебе не дискутирам и времето навън.
Имам право да решавам, и колкото разбираш от медицина толкова и от конст. право.
Като искате си турете 4 ташака, нас не занимавайте с простотиите си.
Днес ме задължават с набедена за ваксина, утре ще ми сменят и пола насила. В тая посока копаят.
Що не си рискувате тихо живота, ами гледате все у нашето канче?
 
Ако ще те убеждавам в нещо - е само да се качиш на висока сграда и да полетиш надолу. Мисля, че с последния ти резил за конституционните ти права - кое ти нарушено и кое не - ти си по-полезен като тор за слънчоглед за нашата държавица , отколкото дишащ.
Пък за хабенето на ваксина, за същество като тебе -в никакъв случай - много добре и правиш, че не се ваксинираш. Винаги си свободен да полетиш от сградата надолу към почвата де.
 
Ако ще те убеждавам в нещо - е само да се качиш на висока сграда и да полетиш надолу.
И едва оня ден рева на възпитателката, че ви пращам който иска да мре.
Ти ме пращаш да мра щото не ви приемам отровите.
Къв ти е проблемът с нас, кво си се закъхарил, кво ти пука? За по-умен ли се имаш, нас за невменяеми, че и да ни задължавал да се бодем.
Колко още стотици хиляди трябва да умрат от Експеримента, че да се кротнете?
 
Ами то е точно така. Ама вие сте с конспиративните теории, каквото намерите - това ще подкрепяте - стига да е обратното на истината, щото не може в никакъв случай да стане пандемия и това дето се случи - невъзможно.

Попринцип антиваксърите са контент в сферата на комедията и ентъртеймънта. Никой нямаше да пусне тема дори, ако не се чувствахте толкова специални, да пропагандирате глупости и дивотии от години, само и само да е някаква конспирация.

Ти си fallacy of incredulity - ако не може да разбереш нещо, значи не е така. Ковида не уби народа, върнаха ви 'свободите', махнаха ви маските, ваксинацията не беше задължителна, както ти твърдеше, че ще бъде навремето.

Изобщо цялата тирада от конспирацийки пропадна с времето, но това ни най малко ще ви откаже или промени мнението по темата.
Ти май не се усещаш, че ти си който говори за конспирации, не аз. Аз те питах само за ваксините.

Специални се чувствате вие, лековерните хипохондрици. Повярвали на медиите, че Ковид е еквивалент на апокалипсиса. Страхуващи се да не кихнете. Страхуващи се да си покажете носа навън без няколко слоя парцали, да не би да ви се лепне проклетията и да се свърши с жалкия ви живот. Особено млади и здрави хора, каквито вероятно сте във форума. Някога такива са ходили на война, на почти сигурна смърт. Сега ви треперят ушите от страх. Човек да се чуди дали да ви ожали или да ви се смее.

Толкова разбираш ти от свободи. Въобще не трябваше да се стига до където се стигна. Остави България, ние тук никога няма да направим нещата по план, ако ще и тоя план да е за добро или за зло. Свободите бяха отнети на милиарди хора на планетата. Принудиха ги да ги боцкат, да се тестват, да си вадят зелени QR кодове. Все повтаряте - не било задължително. Гъза ми. За повечето хора беше задължително, защото работата им зависеше от това. При нормални условия никога не биха се наболи с тая пикня.

Вместо конспирации аз използвам термина gaslighting. Ама няма да ти обяснявам сега какво е, сам си проучи.
 

Горе