Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ми ти сега си реално погледнато на към 14, ако се съди по неграмотните ти, пълни с всякакви липси обяснения на ситуация с тая, с другата, украинската, а и в други теми. (Гугъл и майкрософт са тръгнали от гаража...) Лумпенизиран льохман с хипертрофирало самочувствие (вероятно иградено след общуване с още по-тежки случаи на инфантилитет). Героят на глупците си ти - мек и лек, като безкофеиново сутрешно кафе.

/Жалко за сутрешното кайве. Айде спорен ден и от мен. :)
Ами аз като те гледам не пишеш в нито една професионална тема, така че не смятам че си ти човека, който "знае" началото на Google, било то и на "документи". Нямам намерение да се занимавам с нападките ти. Това е форум. Обсъждат се мнения, но се спазва и добрия тон, за да има някакъв диалог, а не да ми се правиш на мъж през клавиатурката. Предлагам ти да спестим предстоящия off-topic за доброто на темата и така нататък. Ако ли не, пускам ти един репорт и въобще няма да се занимавам с пубертетски изводи и нападки, а и не смятам, че на някой му се слушат такива. Ти решаваш. Поздрави.
 
Ами аз като те гледам не пишеш в нито една професионална тема, така че не смятам че си ти човека, който "знае" началото на Google, било то и на "документи". Нямам намерение да се занимавам с нападките ти. Това е форум. Обсъждат се мнения, но се спазва и добрия тон, за да има някакъв диалог, а не да ми се правиш на мъж през клавиатурката. Предлагам ти да спестим предстоящия off-topic за доброто на темата и така нататък. Ако ли не, пускам ти един репорт и въобще няма да се занимавам с пубертетски изводи и нападки, а и не смятам, че на някой му се слушат такива. Ти решаваш. Поздрави.
ahahahahahahahaha....aaaaaaaahAHAHAHAHAHAHAHAH....hahahahahahaahh..ha..ha..ha...

Обърках, извинавай, състарих те. Още си на 13.
Пускай репорта. Айде, шошонко.
 
@contra , да знаеш, да си помислиш следващия път, когато решиш да ме гъбаркаш:
Това е форум. Обсъждат се мнения, но се спазва и добрия тон, за да има някакъв диалог, а не да ми се правиш на мъж през клавиатурката.
Ако ли не, пускам ти един репорт и въобще няма да се занимавам с пубертетски изводи и нападки, а и не смятам, че на някой му се слушат такива.
Аз само казвам,
Ти решаваш.
 
Ми ти сега си реално погледнато на към 14, ако се съди по неграмотните ти, пълни с всякакви липси обяснения на ситуация с тая, с другата, украинската, а и в други теми. (Гугъл и майкрософт са тръгнали от гаража...)

/Жалко за сутрешното кайве. Айде спорен ден и от мен. :)
Последно редактирано от модератор: преди 9 минути
---
Ами не е лоша модерацията, на мен доста ми допада (и не разбирам какво толкова се оплакват някои от модерацията, според мен е на високо ниво). Наистина в поста ми като че ли беше излишно това:
Лумпенизиран льохман с хипертрофирало самочувствие (вероятно иградено след общуване с още по-тежки случаи на инфантилитет). Героят на глупците си ти - мек и лек, като безкофеиново сутрешно кафе.
Правилно решение беше да се премахне.
 
Последно редактирано от модератор: преди 9 минути
---
Ами не е лоша модерацията, на мен доста ми допада (и не разбирам какво толкова се оплакват някои от модерацията, според мен е на високо ниво). Наистина в поста ми като че ли беше излишно това:

Правилно решение беше да се премахне.
Наблюдателен си. Явно щом го повдигаш като въпрос много се гордееш с поста си. :)
 
Наблюдателен си. Явно щом го повдигаш като въпрос много се гордееш с поста си. :)
Не, но се гордея с удачната и навременна модерация във форума и реших да ти/ви направя комплимент.:)
(Не като някои дето само хулят.)
 
ahahahahahahahaha....aaaaaaaahAHAHAHAHAHAHAHAH....hahahahahahaahh..ha..ha..ha...

Обърках, извинавай, състарих те. Още си на 13.
Пускай репорта. Айде, шошонко.
Аз така и не мога да фана началото на това спречкване! Толкова леко и фино я подхванахте, че страничният наблюдател не може да разбере от какво ескалира напрежението.

Друго си е при нас с Дефа - ''куха и проста'' = ''ай, да ти маменцето и татенцето''. Класика!
 
Аз така и не мога да фана началото на това спречкване!
Така ще кажеш като не ти изнася. Щото те кефи тоя мекия и лекия. (Принудителна вакса за тебе!)
Ясна си ми.
Много си ми ясна.
Още преди ми беше ясна.
(Много добре те усетих.)
Толкова леко и фино я подхванахте, че страничният наблюдател не може да разбере от какво ескалира напрежението.
Не омаловажавай нещата - бихме се мъжката, стигна се и до репорт, та чак рефер Блинки се намеси да ни разтърве. Смятай къв кютек беше. (Сега си мажа джонгите с памуче с риванол.)
Друго си е при нас с Дефа - ''куха и проста'' = ''ай, да ти маменцето и татенцето''. Класика!
Вий сте недостижими.
 
Щото те кефи тоя мекия и лекия. (Принудителна вакса за тебе!)

Много си секси, когато ревнуваш.

AmpleCompassionateCottonmouth-size_restricted.gif
 
"Следващата диаграма показва реалната ефективност на ваксината срещу ковид сред тройно ваксинираното население в Англия според докладите за наблюдение на ваксините на Агенцията за здравна сигурност на Обединеното кралство за седмица 3 , седмица 7 и седмица 13 от 2022 г. –
image-227.png

Отрицателната ефективност на ваксината показва увреждане на имунната система, тъй като ефективността на ваксината всъщност не е мярка за ефективността на ваксината. Това е мярка за ефективността на имунната система на реципиента в сравнение с ефективността на имунната система на неваксиниран човек.

Има още много официални правителствени доказателства, но горната диаграма сама по себе си доказва, че ковид инжекциите увреждат имунната система и това увреждане продължава да се влошава всяка седмица."
 
Ти пушеше, Нандибани, нали?

Между другото, има село Лесново до Ботевград. Била съм там на гости при един Геле. ;)

п.с. Нито Дефа, нито някой друг ми е подарявал цигари. Аз съм еманципирана жена и мога да си задоволя всички пороци. ;)

Гледам да се вместват в бюджета ми. :)
 
Около 95 процента от австралийците на възраст над 16 години са получили две дози ваксина срещу коронавирус, а повече от 70 процента са получили бустер инжекция, която помага за защитата на хората от тежко заболяване
Мдам... Айнщайн ли го беше казал, или просто му го приписват, не е важно.
Идиот значи да правиш едно и също и да очакваш различен резултат.
Нали щяхме да се спасим, като се наваксаме на 70%. Едни дебилни реклами бяха засрали ефира. Кво се оказа - наваксани на 95% влизаме във все по-тежки локдауни!
 
"Американската администрация по храните и лекарствата (FDA) се опита да забави публикуването на данните за безопасността на ваксината срещу ковид на Пфайцер за 75 години, въпреки че одобри инжекцията след само 108 дни преглед на безопасността на 11 декември 2020 г.

Но в началото на януари 2022 г. федералният съдия Марк Питман им нареди да публикуват 55 000 страници на месец. Те пуснаха 12 000 страници до края на януари.

Оттогава PHMPT публикува всички документи на своя уебсайт. Последният спад се случи на 1 юни 2022 г.

Един от документите, съдържащи се в изхвърлянето на данни, е 'reissue_5.3.6 postmarketing experience.pdf' . Страница 21 от поверителния документ съдържа данни за нежелани събития от особен интерес, като едно от тях е конкретно херпес вирусна инфекция.
image-228.png

Според документа до края на февруари 2021 г., само 2 месеца след като ваксината на Пфайцер получи разрешение за спешна употреба както в САЩ, така и в Обединеното кралство, Пфайцер е получила 8152 доклада, свързани с херпесна инфекция, като 18 от тях вече са довели до множество органи синдром на дисфункция.

Следващата диаграма показва броя на търсенията в Гугъл за „херпес зостер“ в Обединеното кралство и датите, на които са приложени първата, втората и третата доза от ковид инжекцията –
image-231.png

Следващата диаграма показва неблагоприятни събития от инжекциите Covid-19, докладвани на CDC , свързани с херпес, херпес зостер и синдром на множествена органна дисфункция до 13 май 2022 г.

Той също така показва броя на нежеланите събития, съобщени срещу противогрипните ваксини, всички комбинирани ваксини (с изключение на инжекциите срещу ковид) и ваксините срещу HPV/едра шарка между 2008 г. и 2020 г. –
image-229.png


Както можете да видите, ковид инжекциите са причинили повечето инфекции, свързани с херпес, и това е в рамките на 17 месеца. Когато ги сравняваме с броя на обострянията, съобщени срещу ваксините срещу HPV/вариола за 13 години, тези числа са изключително тревожни.

Това не е и защото толкова много хора са получили ковид инжекция. Официалните данни на CDC всъщност показват, че само 1,7 милиарда дози противогрипна ваксина са били приложени между 2008 г. и 2020 г. Докато към 6 май 2022 г. в САЩ са били приложени 580 милиона дози ваксина срещу ковид.

Следващата диаграма показва процента на 1 милион приложени дози на нежелани събития, свързани с херпес, херпес зостер и синдром на множество органи –
image-230.png

Процентът на свързаните с херпес инфекции, съобщени като нежелани реакции към грипните инжекции, е 0,75 нежелани събития на 1 милион приложени дози. Но процентът на свързаните с херпес инфекции, докладвани като нежелани реакции към ковид инжекциите, е 31,31 нежелани събития на 1 милион приложени дози.

Това е разлика от 4075% и е показател за много сериозен проблем. Сериозен проблем, който се причинява от факта, че ковид инжекциите унищожават имунната система.



24-ти юли 2022

Д-р Тедрос, генералният директор на Световната здравна организация, отмени решението на комитета на Световната здравна организация и еднолично обяви херпес зостер (маймунска шарка) за извънредна ситуация за общественото здраве от международно значение.

Измамното решение на генералния директор означава, че всички държави-членки на СЗО, включително САЩ, Обединеното кралство, Австралия, Канада, Нова Зеландия и Европа, вече са законово задължени да отговорят и да действат.

image-187.png

И съгласно Международните здравни разпоредби (IHR) от 2005 г. държавите имат законово задължение да реагират незабавно на извънредна ситуация за общественото здраве от международно значение, което означава, че най-вероятно сме на път да станем свидетели на ковид 2.0.

Погледнете тези две карти една до друга. Едната показва страни, в които случаи на „маймунска шарка“ са докладвани на СЗО от май 2022 г., а другата показва основното разпределение на ковид инжекцията на Пфайцер по държави.
image-223.png


Според научно изследване, публикувано през 1988 г. , е практически невъзможно да се направи разлика между маймунската шарка и варицелата.
image-225.png

А варицелата се причинява от вируса варицела-зостер и точно като неговия близък роднина вируса на херпес симплекс, той остава в тялото за цял живот.

И подобно на другия си братовчед, гениталния херпес , варицелата може да мълчи в продължение на много години, криейки се в нервните клетки и може да се активира отново по-късно, причинявайки хаос под формата на мъчителното кожно разстройство, херпес зостер, което е мехурен, парещ кожен обрив.

За съжаление или за щастие; в зависимост от това дали сте избрали да получите ковид инжекция, официалните правителствени данни и поверителни документи на Пфайцер категорично предполагат, че ковид инжекцията може да реактивира латентния вирус на варицела или вируса на херпес поради плашещите щети, които причинява на имунната система.

Това най-вероятно се е случило току-що с Джъстин Бийбър, оставяйки половината от лицето му парализирано и го принуждава да отмени предстоящото си турне
image-226.png

На 10 юни той пусна видео, в което разкри, че половината от лицето му е парализирано, след като е диагностициран със синдрома на Рамзи Хънт, което доведе до отмяната на предстоящото му турне.

Синдромът на Ramsay Hunt се причинява от същия вирус, който причинява варицела и се появява, когато огнище на херпес зостер засяга лицевия нерв близо до едно от ушите ви. В допълнение към болезнения обрив на херпес зостер, синдромът на Ramsay Hunt може да причини парализа на лицето и загуба на слуха в засегнатото ухо.

Състоянието обикновено засяга хора на възраст над 60 години, освен ако не сте били ваксинирани срещу ковид, което от своя страна е унищожило имунната ви система, което води до реактивиране на вируса варицела-зостер."
 
"Монголия започна своите масови ваксинации срещу ковид на 23 февруари 2021 г. Към този момент, според Worldometer , кумулативните смъртни случаи от ковид през предходните 12 месеца са 2. Двама души от население от почти 3,4 милиона .

След като беше свободна от ковид през 2020 г., два месеца след началото на масовата „ваксинация“, Монголия преживя „най-тежкото огнище“ досега и възобнови публичното си „ваксиниране“ на 23 април 2021 г.

Шест ваксини са одобрени за употреба в Монголия. Към 5 май 2021 г., според Министерството на външните работи на Монголия , 42,2 процента от населението е било ваксинирано и са били приложени 1 398 592 дози. Монголия е получила 2 600 540 ваксини чрез COVAX, марките АстраЗенека и Пфайцер. Освен това правителството е закупило Спутник V от Русия и Синофарм от Китай.

Worldometer показва драстично увеличение на смъртните случаи от ковид, започващи малко преди 23 април 2021 г., които възлизат на общо 69 за предходните 14 месеца – 67 от починалите след началото на програмата за „ваксиниране“. Оттогава 2112 са добавени към броя на смъртните случаи от ковид. Ако някога е имало пандемия, тя е започнала, след като населението е било инжектирано с така наречените ковид „ваксини“.
image-185.png


Our World in Data е съгласен и показва пряка връзка между приложените ваксини и смъртните случаи от ковид:
coronavirus-data-explorer-2.png


За тези, които се съмняват в валидността както на Worldometer , така и на Our World in Data, Световната здравна организация потвърждава , с изключение на някои времеви разлики в данните: „В Монголия, от 3 януари 2020 г. до 19:12 CEST, 22 юли 2022 г., е имало 934 357 потвърдени случаи на ковид19 с 2119 смъртни случая , докладвани на СЗО. Към 8 юли 2022 г. са поставени общо 5 635 286 дози ваксини .“ [подчертаваме собствено]
image-186.png

Колко живота биха могли да бъдат спасени, ако монголските власти не бяха настояли да инжектират населението си? Може да минат десетилетия, преди да стане известен истинският брой на смъртните случаи от Covid инжекциите.
FJul23d.png


Ясно е като бял ден: Монголия преживява пандемия от ваксинирани.
 
"Amazon продължава експанзията си в областта на здравеопазването, като обяви в четвъртък , че ще придобие One Medical, „технологично задвижвана“ комбинация от първична медицинска помощ и телездравна услуга за близо 4 милиарда долара. Това прави това едно от най-големите придобивания на Amazon досега и показва, че гигантът за електронна търговия е много сериозен относно плановете си за здравни грижи, насочени към потребителите. Но като се има предвид нарастващият контрол върху антитръстовите проблеми на Amazon, не е ясно дали сливането ще премине през регулаторите - и някои законодатели критикуват сделката.

Amazon навлиза в сферата на здравеопазването от години. Тя придоби PillPack , онлайн аптека, през 2018 г. и след това стартира Amazon Pharmacy през 2020 г. Членовете на Prime получават специални отстъпки за лекарства, които не се покриват от тяхната застраховка. Amazon се насочи към диагностиката през последните години и направи свой собствен Covid тест (който наскоро беше преустановен ). Компанията стартира Amazon Care , услуга за първична грижа, през 2019 г. за някои от собствените си служители, преди да я разпространи в други компании като предимство на работното място по-рано тази година. Amazon дори се разклони в медицински устройства и здравни носими устройства , а зад кулисите също инвестира в разработване на технологии който захранва индустрията.

И така, само след няколко кратки години Amazon притежава (или ще притежава) части от почти всеки аспект на индустрията на здравеопазването - изглежда всичко с изключение на болници и здравно осигуряване.

Критиците на Amazon не бяха развълнувани от новината. Стейси Мичъл, съизпълнителен директор на Института за местна самоувереност, описва предложеното придобиване като „най-новия ход на Amazon за разширяване на пипалата си в здравеопазването“.

„Както при другите му ходове в този сектор, целта е да посредничи в предоставянето на здравни грижи, като стане посредник между пациенти, лекари и застрахователи“, обясни Мичъл. „Това е точно това, което Amazon направи в други големи сектори, включително електронна търговия, облачни услуги и глас.“

Сенатор Ейми Клобучар (D-MN), която е писала до Федералната търговска комисия („FTC“) за разследване на сделката, със сигурност ще посочи това в писмото си до Федералната търговска комисия, като казва:
„Също така моля FTC обмислете ролята на данните, включително като потенциална бариера за навлизане, като се има предвид, че тази предложена сделка може да доведе до натрупване на изключително чувствителни лични здравни данни в ръцете на компания, която вече интензивно използва данни."
 
"Професор от Единбург твърди, че последните данни потвърждават „причинно-следствената връзка“, тъй като той призовава шотландското правителство да отвори отново обществено разследване.

Пенсионираният професор от Единбург Ричард Енос казва, че официалните данни за 2021 г. и 2022 г. „предоставят много убедителни доказателства за причинно-следствена връзка“ между ваксинациите и огромния брой свръхсмъртни случаи в страната, пише Греъм Крауфорд в статия, публикувана от Holding the Line .

Професор Енос е писал на Siobhian Brown MSP, организатор на комитета за възстановяване от ковид на шотландското правителство, призовавайки я да отвори отново публично разследване на смъртните случаи, които могат да бъдат обяснени само частично с вируса.

По-рано тази година комисията разследва причината за безпрецедентно ниво на прекомерна смъртност, регистрирана в Шотландия от седмица 21 до седмица 52 на 2021 г.

Наброявайки 4819, това е с 12% над средното – най-лошото, регистрирано някога.

Регистрираните досега смъртни случаи през 2022 г. се насочват в същата посока и професор Енос предполага, че сега те са следствие от бустерната инжекция.

В скорошно писмо до г-жа Браун, на 12 юли, той също така изразява загрижеността си, че общественото разследване по-рано тази година на прекомерните смъртни случаи през 2021 г. не споменава инжекциите като потенциална причина.

Той заявява, че от 103 публични изявления към разследването, повече от една трета посочват инокулациите като възможна причина за раздутата загуба на животи.

Той казва на г-жа Браун:
„Въпреки това във вашия доклад до Хумза Юсаф, секретар на кабинета по здравеопазването и социалните грижи, не се споменават нито едно нежелани реакции към ваксините срещу ковид19 като възможна причина за свръхсмъртността, наблюдавана в Шотландия през 2021 г. .

„Това беше въпреки факта, че редица респонденти предоставиха подробна информация от рецензирани научни статии, показващи, че смъртта е известна нежелана реакция на ваксините срещу ковид19 и че са установени различни механизми на действие (предизвикване на кръвни съсиреци миокардит и др.).

Аутопсиите също потвърдиха, че ваксинацията срещу ковид19 може да причини смърт на реципиентите и това се признава от правителството на Обединеното кралство, което вече е изплатило обезщетение на множество семейства на починали в резултат на ваксинация срещу ковид19.

Липсата ви на каквато и да е препратка към нежеланите реакции от ваксина срещу ковид19 като причина за прекомерната смъртност в Шотландия през 2021 г. е още по-притеснителна, тъй като скорошен подробен анализ на данните от Националния регистър на Шотландия сега предполага причинно-следствена връзка между прекомерната смъртност в Шотландия и covid- 19 ваксинации."

Професор Енос заявява, че аргументът, водещ до това заключение, започва с наблюдението, че през последните 32 седмици на 2021 г. прекомерната смъртност е започнала в различни възрастови класове на населението на Шотландия по шахматен начин, приблизително 12 седмици след пиковата ваксинация на тази възрастова група.

Започвайки с най-старите, този модел се повтаряше, докато разгръщането на ударите продължаваше надолу през все по-младите възрастови групи.

Той предполага, че може да има само две причини, посочени за допълнителните смъртни случаи: инжекциите или липсата на медицинска помощ, причинена или от оттеглянето на услугите на NHS, или от невъзможността на пациентите да получат достъп до тези услуги, „и двете последици от шотландския Отговор на правителството на ковид.

Въпреки това, казва той, не е имало постоянно нарастване на свръхсмъртните случаи, което да сочи към забавена медицинска помощ в резултат на дълги списъци с чакащи.

Вместо това, това, което разкриват данните от Националните архиви на Шотландия, казва професор Енос, е второ завихряне на свръхсмъртните случаи след инжекцията с бустер (трета доза) – като 2022 г. отразява модела от 2021 г., при който смъртните случаи във възрастовата група са настъпили приблизително 12 седмици след пиковото приложение на ваксина.

Той заявява, че последователният начин, „предсказан от хипотезата за неблагоприятната реакция … предоставя много убедителни доказателства за причинно-следствена връзка между ваксинацията срещу ковид и прекомерната смъртност“.

Към момента на писане на писмото му, кумулативните свръхсмъртни случаи в Шотландия през 2022 г. са били 1669, „и този брой продължава да се увеличава всяка седмица“.

Писмото на професор Енос завършва: „Данните от Националния архив на Шотландия не подкрепят изявлението, което сте направили пред Хумза Юсаф на 28 април 2022 г. , че „прекомерните смъртни случаи са намалели и към датата на това писмо са под средните за време на годината.”

Напротив, ситуацията с прекомерна смъртност в Шотландия през 2022 г. се оказва толкова сериозна, колкото беше през 2021 г.

„Като се има предвид този набор от доказателства, бих искал да ми обясните защо във вашия доклад до Хумза Юсаф не споменахте абсолютно никаква възможност нежеланите реакции към ваксината срещу ковид19 да са отговорни за поне част от свръх смъртни случаи, наблюдавани в Шотландия през 2021 г.

„Също така ви призовавам да отворите отново разследването на прекомерните смъртни случаи в Шотландия, като се има предвид възобновяването на прекомерните смъртни случаи през 2022 г. (552 само през последните четири седмици), но този път като се има предвид, че нежеланите реакции към ваксината срещу ковид19 може да да има значителен принос за тези прекомерни смъртни случаи.“


В отговор на въпросите, повдигнати от писмото на професор Енос, говорител на шотландския парламент заяви:
Разследването на комисията за прекомерните смъртни случаи в Шотландия от началото на пандемията вече приключи. Всички доказателства, които разгледа, включително отговорът на шотландското правителство на констатациите на комисията, са достъпни на уебсайта на парламента."

Професор Енос каза:
Разтревожен съм от този напълно неадекватен и уклончив отговор от шотландското правителство. Не е достатъчно добро. Заложени са животи, но уместните въпроси, произтичащи от официалните данни, просто се отхвърлят. Къде е така прехвалената загриженост за общественото здраве, която ни налагаха през последните две години и половина.“
 
Какво казаха уважавани експерти тази седмица

Към 19 юли 2022 г. Световната здравна организация твърди, че по света са били приложени над 12,2 милиарда дози „ваксина“ срещу ковид. Има толкова много новини относно инжекциите срещу ковид, че не можем да се надяваме да обхванем дори малка част от тях, но ето някои статии от последните няколко дни, които не бихме искали да пропуснете.


Д-р Байрам Бридъл посочва, че инжекциите срещу ковид са 13 пъти по-малко ефективни от естествения имунитет, докато Джеймс Лайънс-Вайлър обяснява какво означава отрицателна ефикасност, а д-р Пол Александър, използвайки данни от Холандия, го демонстрира. Джоел Смоли пише за това как „ваксинираните“ произвеждат варианти и защо страдат от повтарящи се инфекции. Global Aviation Advocacy Coalition пише, че QANTAS признава, че анулиранията на авиолинии се дължат на болест на пилота и кабинния екипаж.

Д-р Стефани Сенеф обяснява увреждането на ДНК, невродегенеративните заболявания, поведенческите проблеми и други, причинени от инжекциите на ковид. Германски служители признават, че зашеметяващата 1 на 5000 инжекции ковид причинява „сериозни странични ефекти“. TrialSite News разкрива бомби с истината за инжекциите Пфайцер и Модерна, разкрити в разделите на пакета с клинични данни на регулаторните документи. Стив Кирш демонстрира как обява за работа в CDC разкрива, че са излъгали за безопасността на „ваксините“. Във втора статия Джеймс Лайънс-Вайлър разкрива как FDA разчита на научна измама, за да разреши ковид инжекцията на Пфайцер за бебета и малки деца.

Daily Skeptic пише за свръх смъртните случаи в Англия и Уелс през последните 11 седмици. News Punch подчертава, че смъртта поради „неизвестни“ причини вече е третата водеща „причина“ за смърт в Канада.

Д-р Робърт Малоун пише, че твърдението на CDC и FDA, че ефектите от ковид инжекцията върху репродуктивното здраве са редки, е лъжа.

Преди да стигнем до новините за ваксините, едно напомняне за опасностите от носенето на маски за лице.

Маските са опасни и не работят, това се знае от десетилетия – д-р Саймън Годдек
Проучване, публикувано в Nature , показва това, което вече е известно от десетилетия: маските бързо се заразяват с патогенни бактерии и гъбички.


Носенето на маски следователно води до директно излагане на бактерии и гъбички, които постоянно се вдишват. Това е особено тревожно, тъй като Aspergillus, Cryptococcus, Pneumocystis и ендемичните гъби са основни белодробни гъбични патогени, които могат да доведат до животозастрашаващи инвазивни заболявания."
 
„Експертът“ на BBC „Ваксината е безопасна“ за бременни жени се оказа и главен изследовател на "Ковид инжекцията" на Пфайзер в процеса на бременност

Професор Норман Фентън докладва за пристрастността на документалния филм на Би Би Си „Неваксиниран“, който се прожектира днес, 20 юли. Това е опит да се убедят онези, които са избрали да не си поставят Covid инжекция, да се „убодат“. Това е навременно, отварящо очите разследване, поръчано от BBC Factual, BBC твърди, без да обяснява защо е „навременно“ – вероятно те се надяват да повярваме, най-вероятно поради измамното използване на PCR тестове, „ковид е отново във възход.”

Търсенето както в интернет, така и в уебсайта на BBC за „BBC Factual“ не даде резултати, което кара човек да се чуди кой всъщност е поръчал „разследването“ на BBC. Ако някой от нашите читатели има някаква информация за „BBC Factual“, ще бъдем благодарни да го отбележите в секцията за коментари под тази статия.

В този документален филм, пише проф. Фентън, „математичката проф. Хана Фрай – с помощта на „експерти“ – се опитва да убеди 7 членове на обществото (които досега са отказвали) да приемат ваксината срещу ковид. Както посочих, Би Би Си (в публичността на програмата) вече посочи вероятните крайни пристрастия в програмата чрез масово подценяване на броя на неваксинираните хора в Обединеното кралство, като по този начин се опитва да представи такива хора като малка екстремна периферия.

Друг така наречен „експерт“, използван от BBC, за да убеди неваксинираните – онези, които следват добрата наука и са част от почти 30% от населението на Обединеното кралство, избрали да останат неваксинирани – е Асма Халил.

Колкото повече копаем, толкова по-лошо става, написа проф. Фентън в туит . Ето Асма Халил , „експертът“, който те използваха, за да обявят „ваксината“ за безопасна за бременни жени:

И още през 2015 г. Асма Халил декларира тези конфликти на интереси като член на Комитета за стандарти за качество на Националния институт за здравеопазване и грижи („NICE“).
image-159.png


В отговор на туита на проф. Фентън, Анди Сандс прецизно описва пропагандния документален филм на BBC:

Повече за „Експерта” на BBC Асма Халил
Сега знаем, че Халил е главният изследовател („PI“) на Пфайцер за „ваксиниранете срещу ковид“ в изпитването за бременност. Ние също така знаем от отговор на искане за свобода на информацията, заедно с задълбочено гмуркане в единственото проведено проучване за бременност/плодовитост, че медицинските регулатори и Pfizer са избрали публично да прикрият тревожни аномалии на развиващия се плод и фалшиво понижиха действителния риск от „ваксиниране“ по време на бременност чрез потискане на документираните констатации на клиничните данни.

И така, има ли нещо друго около Халил, което трябва да накара камбаните да звънят? да Има повече за Халил в статията на професор Фентън, озаглавена „ „Независимият експерт по ваксините“ на BBC просто отговаря за Центъра за ваксини на Pfizer “:

Оказва се, че тя е била участник в финансираната от Фондация Бил и Мелинда Гейтс симулация „ Подготовка за болестта X: Осигуряване на равнопоставеност на ваксините за бременни жени при бъдещи пандемии “ – резултатите от която са докладвани в ТОЗИ документ , на който тя е съавтор и е финансиран от:
image-161.png

Имайте предвид, че няма декларация от Асма Халил („АК“). Това изисква обяснение. Нито AK декларира някакъв конфликт на интереси („COI“) в другите си скорошни публикации.

И така, какво всъщност мислят така наречените „анти-ваксъри“?

За разлика от пристрастните глупости на BBC, Daily Skeptic публикува статия през май, която описва строго проучване на възгледите на неваксинираните. Вместо просто да слушат мързеливите стереотипи на скептиците, представени в пресата, академичните среди и правителството, авторите на изследването – д-р Раминдер Мула, Ейми Уилоус и Русер Шонива – решиха, че ще отидат и ще разберат какво всъщност мислят хората.
Проучване от януари 2021 г. на Miguel et al заключи, че хората, които избягват спазването на мерките за ограничаване на ковид, са по-склонни да проявят „по-ниски нива на емпатия и по-високи нива на безчувственост, измама и поемане на риск“.
Подтикнато от желанието да се насърчи истинско разбирателство между различните страни на лагера на ковид, ново проучване, ръководено от д-р Раминдер Мула, се задълбочи в този въпрос. Проучването, озаглавено „Да гледаш в очите им “, не е изненадващо, че тази оклеветена група е всичко друго, но не и убийци на бебета или терористи. Най-важното е, че те не разкриха стереотипните тропи за „антиваксърите“, които се разпространяват в корпоративните и социалните медии.
Казано по-просто, участниците смятат, че локдауните са превишаване на държавата. Те се противопоставят на блокирането поради тежестта върху цялото население, независимо от риска, причинените съпътстващи щети и налагането на гражданските свободи и свободата на личността.
Обръщайки се директно към етикета „anti-vax“, проучването установява, че повечето от участниците не са били против ваксинирането по принцип, но са изразили съмнения относно бързото развитие и внедряване на настоящите ваксини срещу Covid и техните странични ефекти. Никой от участниците в проучването не се присъедини към необичайни теории, отнасящи се до 5G или наноботите, с които тази група често е стереотипна.
Задълбочавайки се в ценностите на участниците, проучването установява, че повечето наблягат на личната отговорност и автономия в здравеопазването и други въпроси и важността на максимата „правете на другите това, което бихте искали те да правят на вас“.
Въпреки разочарованието, изразено от някои интервюирани от онези, които безпрекословно се съобразиха с разказа за Covid, те не им пожелаха вреда или неудобство. За разлика от това, други проучвания показват , че това отношение на не-злонамереност не се реципрочно от отстъпчивите към неотстъпчивите, които според отстъпчивите заслужават безработица, обедняване и цензура.

Гледайки в очите им: Дисидентите от историята на ковид по собствените им думи , Daily Sceptic, 3 май 2022 г.
 
Д-р Робърт Малоун пише, че твърдението на CDC и FDA, че ефектите от ковид инжекцията върху репродуктивното здраве са редки, е лъжа.
Вяра в науката, мамицата им инквизиторска! Тоя е нобелов лауреат и го баннаха у всички социални мрежи!
 

Горе