Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Кифленски му работи! И първолаците им се мръщят!
Ама ЕтерИум им се кефи. Тва щото е втори клас и вече знае... ;)
 
Сливенския прост мангал. Искал сайт да прайм. ХАААААхАХАХА, кво ша пишем? Путин е велик, Русия е против резета, защитава цивилизацията, ваксините малко вредят и не помагат ама не нещо повече? Тва ли ти е ПРОЗОРЛИВОСТТТА ма, циганко? Тва ли ти е КЛАСАТА ма? Утка смотана селска.
Недей. Нали виждаш, че нарочно те дразни. И не с лоша умисъл, а просто те ръчка, понеже знае, че палиш бързо. :)
 
Недей. Нали виждаш, че нарочно те дразни. И не с лоша умисъл, а просто те ръчка, понеже знае, че палиш бързо. :)
Ни ме интересува помяра от КЛАСНОТО МЯСТО, а не като мен:
Ама сяка жаба да си знае гьола :)
А твоят е там дето са редовите консуматорски-ориентирани конспита, къде четат, съгласяват се автоматик, цъкат с език и репостват

И кво е тва място тука, КВО Е? Кво има тука като факти, свързани в ПРАВИЛЕН КОРЕКТЕН ПРОВЕРИМ контекст? КВО? Тва ли е местото дето не съм бил дорасъл за него? На Контрата и още некви дет почти не са мръднали от масмедията, лекичко само? Кво е тва място?
 
Ебалсъмимайката на тая пумярка. Накрая тя, а не аз, ще остане. (Щото ВЕЛИКОТО МЯСТО задържа САМО КЛАСНОТО.) Докът съм тука ше я псувам. Тъпата муцунка.
Стига ма занимава че имам много работа!
 
И викаш няма лоша умисъл, ми е така. Е ква му е умисълта?
Е, точно тва му е умисълта: да се почувстваш засегнат, недооценен и да избухнеш.

И те уверявам, че наистина оценява това, което постваш, просто си е провокатор - такъв му е стилът. Не се връзвай. :)
 
И викаш няма лоша умисъл, ми е така. Е ква му е умисълта?
(Мойта е проста - ако може поне някой, освен изкукуригалите антивакси, поне да не ми разправя е такива лайна като цитираното. Ама може и да се псуваме, пак бива.)
Ама отде да предполагам че ти сериозно си решил да информираш и да святкаш хората за дереджето... Божеее, пък аз мислех че основно се гъбаркаш :rolleyes:

Ок, айде ше тривна.

Тююю, каква форумно-планетарна драма стана..
 
Тоа път нема "се сдобрим".
Е как тъй "нема"?! :(

Виж как хубаво се допълваме - аз обичам да вбесявам хората, пък ти доста подскачаш.

Един за друг сме.
 

Горе