Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Асенчо, игнор опцията не работи, когато дебатираш. С кого ще спориш, ако не го виждаш?
Бем ти и дебатирането когато почнат да се прехвърлят псувни. Аз не случайно го наричам "детската градина". То дори и без псувни не може да се дебатира с троловете, какво остава когато почнат зорлем да се правят на малоумни. Теб обаче явно те кефи това явление "детската градина", затова не давай зор да се банват повече тролове, бъди доволна по-малко да са в бан.

Така е, но в комплект с този, който ме е предизвикал да изляза извън рамките на добрия тон. :)
Пак да попитам - мен що така не ме предизвикват да излизам извън рамките на добрия тон? Не че не искам да ги запсувам като каруцар понякога, просто имам някакви принципи да не го правя. За мен такива дет псуват са най-ниското ниво, а аз не искам да падам на това ниво. Толкова е просто и логично.

Е да, след 3 дози го изкарах дето се вика на крак. Случайно, нали? Хахахаха, не, ваксата не помага.
В най-добрия случай, ако статистиките въобще са достоверни, ваксата ти намалява вероятността да пукнеш само наполовина. Един вид, сваля 8-10 годинки от възрастта ти. И това е само ако стигнеш до болницата, където да ти приложат смъртоносния Ковид Протокол. Ако не се паникьосваш, а си се лекуваш нормално, увеличаваш шансовете си да оцелееш многократно - това е истинската ваксина.
 
Тя темата се изчерпа. Едните се ваксинирахме, другите - не се. Не разбирам какво има да се дискутира повече.
Бъркаш. Аз съм се ваксинирал с много по-добра ваксина от твоята - NoPanic ваксината ;) Тя ме кара като се ковидясам да Не се наливам директно с букет от антибиотици и да Не търся доктори, които веднага биха ми закачили кислородна маска без никаква влажност, а после биха ми приложили смъртоносния Ковид Протокол: Ремдесивир -> приспивателни -> вентилатор -> метален ковчег.
 
Е да, след 3 дози го изкарах дето се вика на крак. Случайно, нали? Хахахаха, не, ваксата не помага.
Ти си цар да ровиш в досиетата, стани детектив. Я припомни и за аптеката и коридорите!

Т.е. изкарал си го, но се притесняваш как ще го изкараш?

Не е ровене, а най-елемтарна памет, нещо което мейнстрима иска да премахне. Скролваш като у фейа надоле-надоле.. и нема връщане назад. Нема хистори - нема проблем.
 
Нашето е само думи.
Вие, инокулирани орки, убихте няколко от нас. На мирен протест, далечна непредизвикана снайперска стрелба. Трошихте ни, газихте, затваряхте, оставяхте ни без работа - в личен фалит. Блокирахте ни сметки и право на движение. Всичко това напълно незаконно.
Кълненето ви е най-малкото. За бесило сте. Менгелета, дъното на 2 милиарда г. еволюция.
Не очаквайте съжаление, платихте за глупостта си, жертвите ви са пъти повече атомните атаки над Япония.
В усърдието си да копаете нашия гроб, 300 000 американци паднахте в него, и вероятно още толкова европейци.
Вселенската справедливост сработва, фашистите платиха с живота си преди 70 г, що си мислехте, че на вас ще се размине?
Ние със станиолените шапки дето ни маскарихте, набедени путиноиди, плоскоземци с M.SC. (aз), нобелови лауреати кепазихте, че и видните избихте. Докато им ползвате изобретенията.
Ние сме здрави. Вие се молете, вече и вождовете с черепчета на черните фуражки - не могат да ви помогнат. Отварите им избиха десетки хиляди младежи, дето без проблем щяха да сборят бацила.
За естествената глупост лечение няма, ни ваксина.
Пасмина сме, ама сме си в законното право, и здрави. За вас има награда анти-Дарвин! Ваксина няма и не работи, ама слуховете са, че директно ви води в рая. Поне някаква компенсация за безкрайната ви глупост. Молете се, нас не мислете! Ние ще наследим планетата, не някви инокулирани орки.
Правителствата вече признават, че са ви увредили необратимо! Тия същите дето се чудиха как да ни вкарват в затвора, дето им нещем корпоративните отрови. На гледай, не вярвай на здрава пасмина като нас!
И ти ли стана възрожденец? Мислех, че не си зависим от пасмината израждане... Направо ми разби представите и вече не ти вярвам!
 
И ти ли стана възрожденец? Мислех, че не си зависим от пасмината израждане... Направо ми разби представите и вече не ти вярвам!
Може да погледнеш в темата на Калдата - "ПП Възраждане и новия месия".
Менте възрожденците ги храня от години, и държа темата номер 1 в търсачките. И последния орк да прочете за какъв музеен плъх си дава гласа, но за съжаление менте възрожденците не четат, а някои и не могат.
Хахаха. Това същия Пацо ли е?

Съвсем същия. Както споменах - не спирам да ги храня, баннат съм от всички техни канали.
Не гледай опаковката, гледай съдържанието. Болни мозъци на тема диктатура са, има и по-тъпи клипове, но за инокулацията е прав.
Урсула ви продаде на Бурла като добитък, в малки серии по 100 милиона, в конфликт на интереси, семейството им е у фарма индустрията. Тая свиня майка има 7 деца, пък тръгнала да трепе вашите, искаше задължителна инокулация на целия ЕС. Тая пача дори не е избирана, назначена е.
С Бурлата още не щат да разсекретят договорите с ЕС за милиарди, крият ги все едно че им е семейна собственост.
Като почнат да им измират жертвите, ще се отприщи сериозно недоволство, и ще се озоват на трибунала като учителите си СС-овци.
 
Последно редактирано:
Етера иска да предам от негово име че е баннат, много съжалява за поведението си и се извинява на Ремайнд за тежките думи.

Бил осъзнал че Нандибанди е виновна за тежката му участ, понеже го въвлякла в тия преекспонирани междуличностни драми и той необмислено влязал в режим "бял рицар на бял кон". Обаче си е взел поука от станалото и вече нямало да се държи така.

Даже обмислял дали да не се ваксинира.
 
Етера иска да предам от негово име че е баннат, много съжалява за поведението си и се извинява на Ремайнд за тежките думи.

Бил осъзнал че Нандибанди е виновна за тежката му участ, понеже го въвлякла в тия преекспонирани междуличностни драми и той необмислено влязал в режим "бял рицар на бял кон". Обаче си е взел поука от станалото и вече нямало да се държи така.

Даже обмислял дали да не се ваксинира.
Не ви ли е срам да лъжете толкоз долно!
 
Етера иска да предам от негово име че е баннат, много съжалява за поведението си и се извинява на Ремайнд за тежките думи.

Бил осъзнал че Нандибанди е виновна за тежката му участ, понеже го въвлякла в тия преекспонирани междуличностни драми и той необмислено влязал в режим "бял рицар на бял кон". Обаче си е взел поука от станалото и вече нямало да се държи така.

Даже обмислял дали да не се ваксинира.
Ноке, на море ли беше?

И по-важно: ще се включиш ли в петицията за намаляване присъдата на Ети. Засега в нея сме се включили само аз и Ванката.
Помисли добре. Да не се налага да ти припомням как същият човек те бранеше от лошия чичко Вършилов. ;)
 
Ноке, на море ли беше?

И по-важно: ще се включиш ли в петицията за намаляване присъдата на Ети. Засега в нея сме се включили само аз и Ванката.
Помисли добре. Да не се налага да ти припомням как същият човек те бранеше от лошия чичко Вършилов. ;)
Не.

Да. Ама може и сам да се ънбанне.

Сега като ми припомняш се сетих и че ми дължи едни сребърници.
 
Не знам как става това. Днес започнах мини комикс "Приключенията на Манди" и първия герой, който нарисувах беше Етерката.
jpg.jpg
 
И по-важно: ще се включиш ли в петицията за намаляване присъдата на Ети. Засега в нея сме се включили само аз и Ванката.
Помисли добре. Да не се налага да ти припомням как същият човек те бранеше от лошия чичко Вършилов. ;)
Пробвай да се разревеш и да паднеш на колене. Тогава големите батковци може да му махнат бана. ;)
 
Пробвай да се разревеш и да паднеш на колене. Тогава големите батковци може да му махнат бана. ;)
Никой не го е банвал. Просто логика. Аз щях да го банна наужким, ако беше дошъл в моето странно форумче. :)
 
Пробвай да се разревеш и да паднеш на колене. Тогава големите батковци може да му махнат бана. ;)
Пробвай веднъж поне да бъдеш оригинален. Така и не ти се получи, дева. Сигурно щото влагаш твърде много злоба. Злобните хора не са забавни.

Освен това ми е пределно ясно, че блинки няма да намали наказанието на Етериум. Това с петицията си е просто кодош работа. Да се намираме в приказка...
 
Освен това ми е пределно ясно, че блинки няма да намали наказанието на Етериум. Това с петицията си е просто кодош работа. Да се намираме в приказка...
Заформя се малка новела. Сериозно не вярвам, че Блинки ще го банне, освен ако не е оспамил (като му знам етикета на поведение)
 
Заформя се малка новела. Сериозно не вярвам, че Блинки ще го банне, освен ако не е оспамил (като му знам етикета на поведение)
Алиса в страната на чудесата. То си пише, ама кой да чете. По-уместно е да вярваш или да се съмняваш в нещо, което е безспорен факт.
 
Алиса в страната на чудесата. То си пише, ама кой да чете. По-уместно е да вярваш или да се съмняваш в нещо, което е безспорен факт.
Факт е, че ще сте едни от главните герои в моята графична новела. Ти не помниш, но преди няколко месеца ви избрах 5 човека.
 
Факт е, че ще сте едни от главните герои в моята графична новела. Ти не помниш, но преди няколко месеца ви избрах 5 човека.
ReminD е също там. Контрата, но той може би ще отпадне от каста.
 
Факт е, че ще сте едни от главните герои в моята графична новела. Ти не помниш, но преди няколко месеца ви избрах 5 човека.
Тия графики не си ги правил ти, нали? Откъде ги гепи?

И по-важно: ще има ли ваксинации в графичната ти новела, че много се отклонихме от топика на темата и ще има сърдити?
 
Тия графики не си ги правил ти, нали? Откъде ги гепи?

И по-важно: ще има ли ваксинации в графичната ти новела, че много се отклонихме от топика на темата и ще има сърдити?
Трябва да ти кажа, че си в много сериозна грешка за почти всичко. Блинки е човек, който ни трае (по негови си причини), но ни трае. Ти изобщо си в грешка по принцип.
 
Пробвай веднъж поне да бъдеш оригинален. Така и не ти се получи, дева. Сигурно щото влагаш твърде много злоба. Злобните хора не са забавни.
Все едно и също, дева... Къде я видя тая злоба?
 

Горе