Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Този бан не е случаен, етера преди да си отиде разкриваше тайни и мистерии за ваксините и биоинженерството. Сорос го е поръчал, следваща е нандибандата, а твоята глава пада последна. Вие сте биороботи, ваксинирани с наборната ваксина!
Всички умираме един ден, дори самИ син Божи умря за малко!
Оставете ни да си вземаме решенията, помниш ли как ни наричахте преди да почнете да падате като круши, и да пълните спирките с некролозите?
Пуниноид съм бил, антиваксър (то ваксина няма), плоскоземец, невярващ в науката и т.н.
Аз вземам решението за моята глава, не разни плашимори като проф. Аргирова и компания баби Яги.
Вас никой не ви е спрял да им се водите по акъла. Инак как тия, дето НЕ сме ги избирали - Бурла, Урсула, Гейтс... как ще ни управляват живота, че да си зареждат частните суперлукс джетове, да обикалят по света да сеят душевната си зараза...

п.с. Между другото - имам си лична, извоювана тапия, дето се учи 5 години - M.Sc. Мастер от сайънс, господар на науката. Буквален превод, с воден печат и личен подпис на ректора, и изходящ номер дето ще се пази и като умра...
Тия дето ни критикувате и шофьорски книжки нямате!
 
Последно редактирано:
Този бан не е случаен, етера преди да си отиде разкриваше тайни и мистерии за ваксините и биоинженерството. Сорос го е поръчал, следваща е нандибандата, а твоята глава пада последна. Вие сте биороботи, ваксинирани с наборната ваксина!
Представи си дори само един ден, в който нас няма да ни има във форума. Ще измрете от скука, удавени в собствената си джендър-недоклатена ментална безпомощност. ;)

п.с. Джендър е определение, с което визирам цялата ви клика - не е обида, защото не е насочена персонално към теб. По-точно, не само към теб. ;)
 
Всички умираме един ден, дори самИ син Божи умря за малко!
Оставете ни да си вземаме решенията, помниш ли как ни наричахте преди да почнете да падате като круши, и да пълните спирките с некролозите?
Пуниноид съм бил, антиваксър (то ваксина няма), плоскоземец, невярващ в науката и т.н.
Аз вземам решението за моята глава, не разни плашимори като проф. Аргирова и компания баби Яги.
Вас никой не ви е спрял да им се водите по акъла. Инак как тия, дето НЕ сме ги избирали - Бурла, Урсула, Гейтс... как ще ни управляват живота, че да си зареждат частните суперлукс джетове, да обикалят по света да сеят душевната си зараза...

п.с. Между другото - имам си лична, извоювана тапия, дето се учи 5 години - M.Sc. Мастер от сайънс, господар на науката. Буквален превод, с воден печат и личен подпис на ректора, и изходящ номер дето ще се пази и като умра...
Тия дето ни критикувате и шофьорски книжки нямате!
Напълно прав си! Падахме като круши и пълнехме спирки с некролози. С Бурла, Урсула и Козяк пием кафе всеки ден.

Иначе имам шофьорска книжка ама съм малко пишман, щото от ваксината(която според теб имам) ми порасна голяма пишка и ми пречи да шофирам.

Представи си дори само един ден, в който нас няма да ни има във форума. Ще измрете от скука, удавени в собствената си джендър-недоклатена ментална безпомощност. ;)

п.с. Джендър е определение, с което визирам цялата ви клика - не е обида, защото не е насочена персонално към теб. По-точно, не само към теб. ;)
Защо постоянно говориш с чуждици, писна ми от разни модерни изрази като джендър-ментална. Едно време се ползваше думата педали! Омръзна ми от джендерасти като теб! Дано да измрете от скука когато цената на етериума се вдигне и той се завърне тук. Веднага щом се случи @IvanKirov ще се инокулира на публично място, а ти ще гръмнеш в главата като Хитлер!

П.П. Не е трудно да се пишат глупости!
 
П.П. Не е трудно да се пишат глупости!
На теб ти е особено лесно. Нямаше нужда да ни правиш показно. ;)
 
Щото точно аз можеше да съм късата клечка, нали се сещаш?!?
Да, то може и саксия да ти падне на главата ако вървиш под нечия тераса. Но това че си хипертоник не променя вероятностите. А те са такива, че е по-вероятно да пострадаш от ваксинките, отколкото от Кромид. Но ти това не можеш да го разбереш, защото по начало си предубеден, а сега вече си инвестирал (боднал си се).

Пускал ли си репорти срещу ремайнд, щото и той доста добра компилация от псувни има?
Този се оказа, че съм го игнорнал още преди години. Не помня точно заради какво, но няма значение, въпроса е че съм наясно че не е читав и много много не му обръщам внимание. Етера го имах за по-читав (леко луд, но читав), обаче след като му се "скарах" за глупостите дето пише не само ми се изрепчи, а продължи да ги бълва, и то сякаш нарочно. Но един ден влезнах във форума, видях му някакъв пост с псувни и си казах, че това няма място във форума и трябва да се репортне, такова ми беше настроението просто и отнесе репорта. Обаче едва ли само заради моя репорт е бил баннат. А това дето някой го бил провокирал са глупости. И мен ме провокират, ама не псувам наред. Аз съм много разочарован не само от него, а и куп други тролове в темата. Постоянно се питам какво въобще правя в тоя форум, но аз редовно така си прокрастинейтвам с неща дето няма смисъл да ги правя.

Колкото до дефа и Етериум - няма как да има двама по-различни човека на света. Дефа си има тежки дефекти в централния компютър и като цяло е безобиден. Просто е адски досаден с това постоянно търсене на внимание.
За мен са еднакви по това, че и двамата почти не ги разбирам. Но да, ако се напъна ще разбера постовете на Етера, докато тези на Дефа са мисия невъзможна.
 
Да, то може и саксия да ти падне на главата ако вървиш под нечия тераса. Но това че си хипертоник не променя вероятностите. А те са такива, че е по-вероятно да пострадаш от ваксинките, отколкото от Кромид. Но ти това не можеш да го разбереш, защото по начало си предубеден, а сега вече си инвестирал (боднал си се).


Този се оказа, че съм го игнорнал още преди години. Не помня точно заради какво, но няма значение, въпроса е че съм наясно че не е читав и много много не му обръщам внимание. Етера го имах за по-читав (леко луд, но читав), обаче след като му се "скарах" за глупостите дето пише не само ми се изрепчи, а продължи да ги бълва, и то сякаш нарочно. Но един ден влезнах във форума, видях му някакъв пост с псувни и си казах, че това няма място във форума и трябва да се репортне, такова ми беше настроението просто и отнесе репорта. Обаче едва ли само заради моя репорт е бил баннат. А това дето някой го бил провокирал са глупости. И мен ме провокират, ама не псувам наред. Аз съм много разочарован не само от него, а и куп други тролове в темата. Постоянно се питам какво въобще правя в тоя форум, но аз редовно така си прокрастинейтвам с неща дето няма смисъл да ги правя.


За мен са еднакви по това, че и двамата почти не ги разбирам. Но да, ако се напъна ще разбера постовете на Етера, докато тези на Дефа са мисия невъзможна.
Значи според твоята логика, аз ще го изкарам леко, щото съм на средна възраст? Добре, ами ако не го изкарам леко? Ако ми остави последствия, както стана със сума ти народ? Да, инвестирах в здравето си, прав си!
 
А това дето някой го бил провокирал са глупости.
Мммм, не съм съгласна. Началният ми опит в този форум ме научи, че тук няма правила. Всъщност има едно правило и то е: ''на наши хора позволяваме всичко и режем техните опоненти, когато го поискат от нас''. Пускала съм репорти - блинки си напъха целия юмрук в носа, но не изтри обидите на друг негов господар - uphero/sky, който ме е наричал как ли не, само защото съм била на различно от неговото мнение.

Относно неадекватната модерация на Блинки, и друг път съм давала пример с темата на Константин от преди години. Момчето си предлагаше услугите в собствената си тема, доколкото можеше, защото троловете постоянно спамеха и го обиждаха, включително с вулгарни думи. На репортите (и мои) за спама, Блинки реагира по възможно ''най-мъдрия'' начин - заключи темата на момчето, защото генерирала спам. Разбираш ли какво казвам - наказа жертвата, а не агресорите, защото миниатюрните им орехчета му бяха заседнали дълбоко в гърлото. Не се извинявам за вулгарната аналогия, защото чудесно описва ситуацията и защото всяка несправедливост ме побърква, а когато съм афектирана изказът ми става цветущ.

Тъпо ми е за Етера, защото мисля, че псувните към боклука РетарД бяха преди всичко в моя защита. Защото тъпото говедо не се спря. Била съм се напила с водка ПАК, защото линквам статии от сайт, който чета и ми харесва. Обидните квалификации дори няма да ги цитирам. Етериум е единственият човек с топки в тоя форум, който си е правил труда да напусне зоната си на комфорт, за да защити някого. Единственият, освен мен.

Теб също те защитих оня ден, когато Чили влезе адски просташки и без никакво основание. Не може да сме мишки. Не е редно. Ако настояваме, че не искаме да ни направят био роботи, то не бива да спираме да бъдем хора. С всичките си кусури на характера, но преди всичко ХОРА.
 
Ако настояваме, че не искаме да ни направят био роботи, то не бива да спираме да бъдем хора. С всичките си кусури на характера, но преди всичко ХОРА.
Врагът се прегрупира, тия дето се набодоха ги съкратиха от уравнението. Занимавате се с глупости. Може да се наложи да се вардим с оръжие. Само преди 3 г. ходеха незаконно по къщите и убиваха наред.
 
Значи според твоята логика, аз ще го изкарам леко, щото съм на средна възраст? Добре, ами ако не го изкарам леко? Ако ми остави последствия, както стана със сума ти народ? Да, инвестирах в здравето си, прав си!
Възрастта не ти я знам, акъла и постовете са ти като на някой на 17. Но дори на 50 да си, пак няма страшно. Няколко пъти съм показвал графиките защо. Важното е да не се реагира параноично и да не се правят излишни експерименти. Ковид протокола обаче е експеримент, и то очевидно смъртоносен. Дори ако оставим ваксините настрана, виждаме как реакцията към Ковид носеше само смърт. Какво остава за ваксините, пробутвани от същите хора които създаваха параноята.

И най-смешното от всичко - след толкова обещания се оказа, че дори не вършат работа тия ваксини. Трябваше да дойде Омикрон за да спре заразата поне докато тече оня конфликт на север от нас. Но ти си убеден, че ваксинката те пази, и това е нормално, при положение че ти тече из вените. То е като да си купил Догита и те веднага след това да се сринат. Еми до последно няма да признаеш, че си направил грешка. Така работи психологията на човека.
 
Нанди, аз бих изтрил половината тема ако става на въпрос. Включително и тия неща дето сега си пишем. По простата причина, че не са по темата. Аз съм перфекционист, някога съм бил администратор на подобен вид публичен форум, и само при вида на някой пост дето не е по темата ми се човърка OCD-то. Но разбирам, че офтопика е неизбежен и е редно да го толерирам. Не толерирам обаче детската градина, когато всеки почне да се държи като малоумно изпуснато чаве. Въпреки това дори при това положение по принцип не репортвам.

Аз си имам мой начин да се справям с тия глупости, и той е като използвам Игнор функцията. Да, ама като съм игнорнал половината, то постоянно някой не-игнорнат отговаря на пост на игнорнат. По-лошото е, както вече казах, когато темата се превърне в детската градина, и постовете дето виждам са на не-игнорнати, влезли в разпри на ниско ниво с игнорнати. На мен ми идва просто да ви кажа "Абе игнорнете ги тия малоумници, за кво въобще им отговаряте?". Но ти кажи на кой беше този подпис "Не игнорирай формуния трол - храни го!"??? И не си само ти такава, която търси тия неща. Когато критикувах Етера за лайната дето изсра, после се изредихте от "моя отбор" да ми обяснявате, как такива интриги били много интересни. Само пуканки де не ми предложихте. Сори, ама за мен детската градина е напълно излишно явление, мен такова нещо не ме кефи, а само ме дразни. Въобще, ама въобще не го намирам за интересно. Това че един единствен път съм репортнал някой защото е насрал темата е буквално нищо от моя страна. Защото както казах, ако зависеше от мен и моите лични предпочитания, поне половината тема нямаше да я има и щеше да има много повече баннати. На моменти и ти си за банване.
 
Защото както казах, ако зависеше от мен и моите лични предпочитания, поне половината тема нямаше да я има и щеше да има много повече баннати.
Блинки насра форума именно с прекалена модерация. Стига сте го подкокоросвали да трие. И без това е пристрастен, вече се е набол. Повечето народ забелязахме, че като се набодат им става нещо и стават агресивни по темата.
Врагът е доволен като се караме, и без това в тубата и фейса такива теми направо изчезват нацяло. Фарма мафията буквално владее социалните мрежи.
Искат ви мъртви! При 10 човека заразени и после оздравели - затвориха цяла държава. При 300 000 убити от ваксини - трият фактите и слагат подкупни лекета на министерските кресла, да се чудят как да ни изнудят да се бодем още и още. Радев таман тия дни тури пак такъв боклук. Не го интересувала превенцията, интересувало го да ни инокулира.
 
Значи според твоята логика, аз ще го изкарам леко, щото съм на средна възраст? Добре, ами ако не го изкарам леко? Ако ми остави последствия, както стана със сума ти народ? Да, инвестирах в здравето си, прав си!

Дано не ти прозвучи злопаметно, маааа ти нали го беше изкарал?

whtf.pngwthf2.png
 
Блинки насра форума именно с прекалена модерация.
Корекция - неадекватна модерация. Не е ок да наказваш едното от двете биещи се деца, а другото (провокаторчето) да го лансираш, щото сте си по-така. Докато въпросното поведение се игнорира и толерира, циркове с псувни и обиди ще има. Точка по темата.

Асенчо, игнор опцията не работи, когато дебатираш. С кого ще спориш, ако не го виждаш? Въпросът е кой как спори и приема чуждо мнение. Онова истеричното просто не приема чуждо мнение, аргументи и данни от медии, които не му харесват. При истеричната му реакция как да реагираш, освен като му сипеш от неговото?

На моменти и ти си за банване.
Така е, но в комплект с този, който ме е предизвикал да изляза извън рамките на добрия тон. :)

Спорен ден на всички.
 
Дано не ти прозвучи злопаметно, маааа ти нали го беше изкарал?

Виж файлът 25248Виж файлът 25249
Е да, след 3 дози го изкарах дето се вика на крак. Случайно, нали? Хахахаха, не, ваксата не помага.
Ти си цар да ровиш в досиетата, стани детектив. Я припомни и за аптеката и коридорите!
 
Е да, след 3 дози го изкарах дето се вика на крак

Както и много неваксинирани, Теди. Няма лошо да приписваш ''чудото'' на ваксините, щото си поел ужасен риск и не върви да си кажеш ''абе, май сгреших''. Жив и здрав. Дано си от щастливците, при които няма да има тежки поражения върху здравето.

п.с. Не мога да пожелая същото на разни хилещи се боклуци.
 
Ей, кълнящият, я си кълни на село кокошките, ако обичаш.
Те цялата пасмина са всичките кълнящи. И банът на техния "лидер" не беше за обиди, а защото във всяко мнение отправяше пожелания за смърт и клетви. Точно като първата му приятелка @принцесапростакеса, която и в последното си мнение пак кълне, а в миналото е пожелавала смъртта на различни потребители.
 
Те цялата пасмина са всичките кълнящи. И банът на техния "лидер" не беше за обиди, а защото във всяко мнение отправяше пожелания за смърт и клетви. Точно като първата му приятелка @принцесапростакеса, която и в последното си мнение пак кълне, а в миналото е пожелавала смъртта на различни потребители.
Нашето е само думи.
Вие, инокулирани орки, убихте няколко от нас. На мирен протест, далечна непредизвикана снайперска стрелба. Трошихте ни, газихте, затваряхте, оставяхте ни без работа - в личен фалит. Блокирахте ни сметки и право на движение. Всичко това напълно незаконно.
Кълненето ви е най-малкото. За бесило сте. Менгелета, дъното на 2 милиарда г. еволюция.
Не очаквайте съжаление, платихте за глупостта си, жертвите ви са пъти повече атомните атаки над Япония.
В усърдието си да копаете нашия гроб, 300 000 американци паднахте в него, и вероятно още толкова европейци.
Вселенската справедливост сработва, фашистите платиха с живота си преди 70 г, що си мислехте, че на вас ще се размине?
Ние със станиолените шапки дето ни маскарихте, набедени путиноиди, плоскоземци с M.SC. (aз), нобелови лауреати кепазихте, че и видните избихте. Докато им ползвате изобретенията.
Ние сме здрави. Вие се молете, вече и вождовете с черепчета на черните фуражки - не могат да ви помогнат. Отварите им избиха десетки хиляди младежи, дето без проблем щяха да сборят бацила.
За естествената глупост лечение няма, ни ваксина.
Пасмина сме, ама сме си в законното право, и здрави. За вас има награда анти-Дарвин! Ваксина няма и не работи, ама слуховете са, че директно ви води в рая. Поне някаква компенсация за безкрайната ви глупост. Молете се, нас не мислете! Ние ще наследим планетата, не някви инокулирани орки.
Правителствата вече признават, че са ви увредили необратимо! Тия същите дето се чудиха как да ни вкарват в затвора, дето им нещем корпоративните отрови. На гледай, не вярвай на здрава пасмина като нас!
 
Последно редактирано:
Тя темата се изчерпа. Едните се ваксинирахме, другите - не се. Не разбирам какво има да се дискутира повече.
 
Тя темата се изчерпа. Едните се ваксинирахме, другите - не се. Не разбирам какво има да се дискутира повече.
Има има. Не се знае какви дългосрочни поражения са ви приготвили. Тепърва почват да излизат плахи данни.
Боледувате десетки пъти повече от нас, от туй дето ви защитиха.
 

Горе