Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
@nandibandi , когато вчера си писахме публично, изобщо не съм знаел етерката да е баниран. темите Русия-Украйна, Ваксини съм ги изоставил.
Малкото комиксче, което бях започнал да правя беше малко преди това, и идеята беше тази (от един виц, който чух по телевизията):

mandi.jpg
 
@nandibandi , когато вчера си писахме публично, изобщо не съм знаел етерката да е баниран. темите Русия-Украйна, Ваксини съм ги изоставил.
Малкото комиксче, което бях започнал да правя беше малко преди това, и идеята беше тази (от един виц, който чух по телевизията):

mandi.jpg
Добро е като илюстрации, ама идеята има нужда от малко оригиналност. Дерзай! Развий сюжета, така че да бъде забавно.

п.с. не съм сигурна, че тук е мястото да презентираш творческите си изяви, обаче. Някои участници много се дразнят ако се отклоняваме от темата.
 
Добро е като илюстрации, ама идеята има нужда от малко оригиналност. Дерзай! Развий сюжета, така че да бъде забавно.

п.с. не съм сигурна, че тук е мястото да презентираш творческите си изяви, обаче. Някои участници много се дразнят ако се отклоняваме от темата.
Даже не мисля, че презентирам. Базирано е на форумите ми впечатления.
 
Даже не мисля, че презентирам. Базирано е на форумите ми впечатления.
Пускайки го в публичното пространство, ти вече го презентираш, дори да не е официално.

Давай, продължавай да твориш и може да помолиш блинки (понеже сте си гъсти, гледам) да намали наказанието на Ети. То не е сигурно, че той ще се върне, какъвто е честолюбив, но да се надяваме. Без него на мен лично ми е доста скучно.
 
Даже не мисля, че презентирам. Базирано е на форумите ми впечатления.
Съветвам те на всяка страница отдолу да добавиш надпис "Всяка прилика с хора и събития от действителността (виртуалната действителност а.к.а. новата реалност) е напълно случайна", че гледам героинята ти е русокоса с червени панделки, което прилича донякъде на една профилна снимка тук :)
 
Съветвам те на всяка страница отдолу да добавиш надпис "Всяка прилика с хора и събития от действителността (виртуалната действителност а.к.а. новата реалност) е напълно случайна", че гледам героинята ти е русокоса с червени панделки, което прилича донякъде на една профилна снимка тук :)
Тва, че съм прототип на персонажа ясно, само не мога да разбера защо Етера е представен като началник гара / кондуктор? Не съм останала с впечатление да е служител на БДЖ.. o_O
 
Пускайки го в публичното пространство, ти вече го презентираш, дори да не е официално.

Давай, продължавай да твориш и може да помолиш блинки (понеже сте си гъсти, гледам) да намали наказанието на Ети. То не е сигурно, че той ще се върне, какъвто е честолюбив, но да се надяваме. Без него на мен лично ми е доста скучно.
на всяка манджа мерудия, нали така @nandibandi , затова е така направена малката Манди, с пръст сочещ
 
на всяка манджа мерудия, нали така @nandibandi , затова е така направена малката Манди, с пръст сочещ
Ти кажи защо Етера е кондуктор във влака Видин - София?
 
Това са тайни неща.
Ясно, така го виждаш в мокрите си сънища. ;)

Уважавам личното ти пространство.
 
Ясно, така го виждаш в мокрите си сънища. ;)

Уважавам личното ти пространство.
Без клишета, моля.
 
Нанди, имаш ли вода?
Да, пие ли ти се?

В Своге и още две села нямат. Нашето село си има собствен водоизточник, който засега е ок - да чукна на дърво,
 
Ванка, има надежда за справедливост

1660824926491.png
 
Тепърва се започва с делата срещу принудителното ваксиниране и дискриминацията срещу нежелаещите да се включат в експеримента. В щатите се признават като основание за отказ единствено ''религиозни причини''. Абсурдът стига дотам, че някаква трансджендър групировка регистрира църква, за да могат членовете ѝ да се измъкнат от насилствено ваксиниране срещу ковид.

И понеже фарма-индустрията е имунизирана срещу юридическо преследване, делата се завеждат срещу работодателите и болничните заведения, където са поставени ''ваксините''

 
Тепърва се започва с делата срещу принудителното ваксиниране и дискриминацията срещу нежелаещите да се включат в експеримента.
Дано се окажеш права Нанди. Ако питаш мен, вероятността да се осъди (ама наистина) наш политик е по-голяма, отколкото за принудителна ваксинация, но Поживём увидим.
 
Дано се окажеш права Нанди. Ако питаш мен, вероятността да се осъди (ама наистина) наш политик е по-голяма, отколкото за принудителна ваксинация, но Поживём увидим.
Обръщат палачинката, мамицата им въшлива долна. Сега ще ни изкарат нас виновни за цялата свинщина. Само гледайте.

Това, което го твърдим в продължение на 2 години, а плоскоземците с шапки от фолио на тиквите се хилеха като дебили. Вече е официално: локдауните са убили повече хора, отколкото грипа

 
Това, което го твърдим в продължение на 2 години, а плоскоземците с шапки от фолио на тиквите се хилеха като дебили.
Не ги обиждай така, те никога не биха си сложили шапките на главите, това е разхищение. Слагат си ги на муцуните за да не прихванат някой вирОс.
 
Не ги обиждай така, те никога не биха си сложили шапките на главите, това е разхищение. Слагат си ги на муцуните за да не прихванат някой вирОс.
То най-тъжното е, че карикатури като безмайнд ей сега ще дойдат да плеснат някое хилещо се емо под статията, вярвайки, че графеновия оксид и локдауните са спасили милиони хора от поредния грип.
 

Горе