Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
А между другото темата е дали сме се ваксинирали или не. Само припомням. Ти дълбаеш в други води. Пусни си тема: защо няма аутопсии след смърт. Я си отговори сега: това лесен процес ли е, евтино ли е, близките искат ли го? Стой си в окръгО и си брой звездите.
 
Едно видео за историята на компанията Nestle и мръсните практики в които са се забърквали в историята си:


Това видео не е за короната, но могат да се направят много паралели. Разбира се, Тедката не би могъл да ги направи.
 
Едно видео за историята на компанията Nestle и мръсните практики в които са се забърквали в историята си:


Това видео не е за короната, но могат да се направят много паралели. Разбира се, Тедката не би могъл да ги направи.
Не, бих могъл, ама няма нищо общо. Пак се целиш във въздуха. Откажи се, няма смисъл. А и нали ме беше игнорнал, що пишеш?
 
това лесен процес ли е, евтино ли е, близките искат ли го?
Не ми философствай. Причина за смърт се доказва, чрез аутопсия. За да използваш фразата ''доказано починали от ковид'', трябва да имаме аутопсии, а ние нямаме. Защо за първи път при медицински проблем от такъв мащаб не се следва стандартния медицински протокол? Аутопсиите помагат да се опознае болестта и да ѝ се противодейства. Кажи защо бяха забранени? Не просто не бяха правени - забранени бяха.
 
Господ си разчиства градинката, гори боклуците.

Пламен Пасков​

20 мин ·

Бог да го прости Антоний Гълъбов, социолог, преподавател в НБУ, яростен пропагандист на експерименталките.
"Синдром на внезапната смърт при възрастни".
Нищо общо с никакви ваксини, разбира се.
Случва се и в най-добрите френски семейства...
Амин...

Информиран избор​

·

Страните с най-висок набоден процент в Европа отбелязват и най-висока смъртност над обичайните нива (свръхсмъртност). България е на последно място по смъртност над обичайните нива в Европа. След десетки години първи в негативните класации по смъртност, можем да бъдем горди, че най-накрая сме последни в една. Причинно-следставените връзки са ясни.
 
Мноо готин тоя сайт Обективно.бг. Една от малкото достоверни и обективни медии. ;)

@partytime, ти как мислиш? :)
 
Мноо готин тоя сайт Обективно.бг. Една от малкото достоверни и обективни медии. ;)

@partytime, ти как мислиш? :)
Тетката ми е интересно, наистина ли мисли, че ако открият странични ефекти и ще изтеглят и изхвърлят въхсини за 35 милиарда долара, купени на тъмно! Или ще обявят синдрома на внезапната смърт, от който си замина тия дни един връл поддръжник на въхсинирането, полит коментатор, не се сещам как точно се казваше. Караше ми се от монитора колко съм безотговорен да НЕ ползвам отварите, дето платихме милиарди $ и дори не щат да кажат какво има вътре.
 
Тетката ми е интересно, наистина ли мисли, че ако открият странични ефекти и ще изтеглят и изхвърлят въхсини за 35 милиарда долара, купени на тъмно! Или ще обявят синдрома на внезапната смърт, от който си замина тия дни един връл поддръжник на въхсинирането, полит коментатор, не се сещам как точно се казваше. Караше ми се от монитора колко съм безотговорен да НЕ ползвам отварите, дето платихме милиарди $ и дори не щат да кажат какво има вътре.
Чакам си бустера, ще ви уведомя дали съм жив.
 
Чакам си бустера, ще ви уведомя дали съм жив.
Тедка, ти май и в училище си бил същия. Примерно даскалицата те пита колко прави 2+2, а ти й отговаряш "Чакам слънцето да изгрее за да ме стопли".
 
Тедка, ти май и в училище си бил същия. Примерно даскалицата те пита колко прави 2+2, а ти й отговаряш "Чакам слънцето да изгрее за да ме стопли".
Я по-добре ме игнорни пак, че мисля скоро да те понапсувам. Даскалица ли е, учител ли е, все тая...
 
Я по-добре ме игнорни пак, че мисля скоро да те понапсувам. Даскалица ли е, учител ли е, все тая...
Не вярвам. Че не си научил нищо в училище е ясно на всеки, но поне не си агресивен с думите. Глупавичко дете си бил, ама послушно. Такъв си останал и до ден днешен :)
 
Не вярвам. Че не си научил нищо в училище е ясно на всеки, но поне не си агресивен с думите. Глупавичко дете си бил, ама послушно. Такъв си останал и до ден днешен :)
Е щом казвал, такъв съм бил. Ти си направо Нострадамус. Я кажи с колко съм завършил средното си образование и с колко висшето? Да, и такова имам, колкото и да си изненадан.
 
Е щом казвал, такъв съм бил. Ти си направо Нострадамус. Я кажи с колко съм завършил средното си образование и с колко висшето? Да, и такова имам, колкото и да си изненадан.
Какъв Нострадамус те гони бе, Тедка? Аз ти казвам как изглеждаш в момента, а не в бъдещето. Повече от 2 години пишеш по тая тема, но всичко дето си написал се свежда до "Само каквото казват по телевизията е истина" и "Аз ще се маскирам, затворя, набода и ще направя само каквото ми кажат по телевизията". Повтаряш тия неща като папагал, особено когато те питат нещо и нямаш отговор.
 
Дедо Алцхаймер е обявил край на кови пландемията в щатите, но Тедката ще се боде до откат... Жив и здрав.
 
Какъв Нострадамус те гони бе, Тедка? Аз ти казвам как изглеждаш в момента, а не в бъдещето. Повече от 2 години пишеш по тая тема, но всичко дето си написал се свежда до "Само каквото казват по телевизията е истина" и "Аз ще се маскирам, затворя, набода и ще направя само каквото ми кажат по телевизията". Повтаряш тия неща като папагал, особено когато те питат нещо и нямаш отговор.
Виж какво ще ти кажа. Аз не ти броя чашите или вредните храни, нали? Тогава какво се палиш толкова? Нито се опитвам да те убедя в нещо против волята ти, нито нещо друго. Аз съм си направил изводите за себе си - дали от телевизия, сайтове, лекари - няма значение. И съм супер доволен, че се боцнах. И пак и пак и пак ще го направя ако трябва.
Между другото и ти не пишеш по темата.
 
Между другото и ти не пишеш по темата.
Как бе Тедка, аз не съм преставал да пиша по темата. В случая анализирам любителите на редовното бодване като анализирам теб. То няма кой друг, понеже ти си единствения останал представител на тази форма на живот в тази тема. Не знам какво стана с другите - отказаха ли се, спряха да им плащат ли, умряха ли...

Аз не ти броя чашите или вредните храни, нали?
Като спомена храни, вече пробва ли как са на вкус гъсениците и щурците?

Аз съм си направил изводите за себе си - дали от телевизия, сайтове, лекари - няма значение.
Изразявай се правилно - не си направил изводите, а си получил командите. За едното се иска да можеш да анализираш, за другото се иска покорност - да слушаш и изпълняваш. На някои хора им е по-лесно да правят изводи, на други им е по-лесно да слушат и изпълняват без да задават въпроси. Ти не само не задаваш въпроси, а дори не можеш да отговаряш на такива когато те питат.
 
Как бе Тедка, аз не съм преставал да пиша по темата. В случая анализирам любителите на редовното бодване като анализирам теб. То няма кой друг, понеже ти си единствения останал представител на тази форма на живот в тази тема. Не знам какво стана с другите - отказаха ли се, спряха да им плащат ли, умряха ли...


Като спомена храни, вече пробва ли как са на вкус гъсениците и щурците?


Изразявай се правилно - не си направил изводите, а си получил командите. За едното се иска да можеш да анализираш, за другото се иска покорност - да слушаш и изпълняваш. На някои хора им е по-лесно да правят изводи, на други им е по-лесно да слушат и изпълняват без да задават въпроси. Ти не само не задаваш въпроси, а дори не можеш да отговаряш на такива когато те питат.
Моите команди са единствено в главата ми. Казва се "мозък". Нещо, което очевидно ти липсва. Ама ти вярвай, че някой ме командва. Нямаш си идея колко съм упорит. И благодарение на това качество съм успял в живота. За теб не знам, все ми е тая.
 
  • Like
Реакции: Test

Горе