Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.

4 Out of 5 COVID-19 deaths in Canada since mid-February are from the vaccinated population​

 

2 пъти ти напомням, стига се прави на ударен. Там са ваксинирани колко процента от канадците? Как пък 3 пъти се чудиш как 4 ваксинирани умират от 5, и не може да се сетиш...


 
2 пъти ти напомням, стига се прави на ударен. Там са ваксинирани колко процента от канадците? Как пък 3 пъти се чудиш как 4 ваксинирани умират от 5, и не може да се сетиш...


Да ти кажа малко ме съмнява чак такъв процент да се RIP-ват. Не съм запознат доколко е достоверен източника на информация, но дори "Черната чума" и Белите бродници не са били с толкова голямо "посичане". Ако беше така, то нямаше да се чудят на какви гръцки букви, съзвездия и арабски цифри да кръщават всяка нова мутация на вируса, а щяха направо да го пишат "50 Shades of black"...
 
Да ти кажа малко ме съмнява чак такъв процент да се RIP-ват. Не съм запознат доколко е достоверен източника на информация, но дори "Черната чума" и Белите бродници не са били с толкова голямо "посичане". Ако беше така, то нямаше да се чудят на какви гръцки букви, съзвездия и арабски цифри да кръщават всяка нова мутация на вируса, а щяха направо да го пишат "50 Shades of black"...
It is the most fatal pandemic recorded in human history, causing the deaths of 75–200 million people, peaking in Europe from 1347 to 1351.

Estimates of deaths range from 17 million to 50 million, and possibly as high as 100 million, making it the one of the deadliest pandemics in human history after the Black Death bubonic plague of 1346–1353.

Второто е испански грип.

Ковида : 6.55M . И не знам за какво рипване говориш, ама ето ти статистика, да не се излагаш:

68% of the world population has received at least one dose of a COVID-19 vaccine.
12.75 billion doses have been administered globally, and 3.53 million are now administered each day.
22.7% of people in low-income countries have received at least one dose.​

 
И не знам за какво рипване говориш, ама ето ти статистика, да не се излагаш:
Ти май или прочете без да разбереш или разбра без да прочетеш. Говорех за статията. За статистиката мерси, да не си хабя моя Google викаш. Прочети отново какво съм писал преди да започнеш да се заяждаш.

Източникът е сайт за фалшиви новини.
И аз така предположих. Ако бяха починали 70% от всички ваксинирани, просто няма как да се скрие чак такъв мащаб.
 
Последно редактирано:

UK Government confirms the Triple / Quadruple Vaccinated account for 91% of all COVID Deaths since the beginning of 2022​

Communist Trudeau panics after his Government reveals the Quadruple/Triple Vaccinated now account for 92% of COVID Deaths across Canada​


Тези дни канадски съд реши, че който не е „ваксиниран“, няма право на животоспасяващи медицински интервенции. В конкретния казус става дума за трансплантации. Двойният стандарт и третирането на хора като подчовеци заради ваксинационния им статус било напълно конституционно.

Д-р Робърт Малоун, един от създателите на иРНК технологията, наскоро предупреди, че следващото поколение „ковид ваксини“ ще бъдат още по-осакатяващи и по-смъртоносни. Причината е, че са препрограмирани уж да действат против „варианта омикрон“. Но били така разработени, че да създават т.нар. immune imprinting – този „имунен отпечатък“ прави хората по-податливи и уязвими на патогени, които не влизат в програмата на „ваксината“.


Така, както го описва Малоун, отново говорим за фармацевтично причинен СПИН – синдром на имунна недостатъчност.
Масмедиите бяха заставени да признаят, че тия фарма бъркочи атакуват „временно“ и репродуктивната система на жените. При това – „по-често, отколкото се знаеше досега“. Вижте например този репортаж в корпоративката NBC.


Неотдавна излезе и научен доклад, в който се доказа, че ковид инжекциите причиняват „временен“ стерилитет и при мъжете. В света на „конспиративните теории“ тези неща се знаеха от ден първи, даже отпреди пускането на „ваксините“.
 
Последно редактирано:
Една от водещите новини тия дни е, че Хонг Конг и Китай са започнали да поставят проследяващи гривни на „положително тестваните“ за медийно-политизирания грип. Отбелязва се, че такива гривни на крака носят и престъпниците под домашен арест. В случая „карантината“ се явява именно такъв арест, който е част от псевдонаучната и тоталитарна доктрина за „нулев ковид“.


По-малко известен факт обаче е, че това не е ново хрумване. Всъщност идеята за него дойде още през април 2020 г. в Европа, в самото начало на фалшивата пандемия. И не след дълго РЗИ София получи няколко десетки такива гривни. Не ми е известно дали са поръчвани повече през изминалите 2 години, нито кога и дали (ще) се използват.
 
Ако бяха починали 70% от всички ваксинирани, просто няма как да се скрие чак такъв мащаб.
То тъй се прави геноцид над собствения си народ, и то за нищо. Той и Бил ги трепеше с ваксини в Африка, пък толкова пари наля и ваксини, че 'без да желае' увеличи средната продължителност на живота в региона с 20-тина години.

Да не се чудиш - странно ми е как изобщо ти минават през главата такива мисли. Не е нормално.
 
2 пъти ти напомням, стига се прави на ударен. Там са ваксинирани колко процента от канадците? Как пък 3 пъти се чудиш как 4 ваксинирани умират от 5, и не може да се сетиш...
Kолко процента са ваксинирани? 80% и малко.
Колко е 4 от 5? 80%.

Източникът е сайт за фалшиви новини.
Дори тази статия да е измислена, да кажем поради липса на официални данни, да не мислиш че е много далече от истината? Аз още миналия Декември изчислявах тук в тази тема каква е ефективността на магическата отвара според нашите официални данни, и разбира се установих, че ваксинката почти не ви помага, колкото и да се самозалъгвате в обратното.

Ей го, хвани най-последните ни данни и в тях пише така (при все още 30% боднати у нас):
Новопостъпилите в болнично заведение лица са 139. От тях 75,54 % не са ваксинирани...
Девет нови случая са регистрирани през изминалото денонощие. 77,78 % от починалите лица не са били ваксинирани.
 
И аз така предположих. Ако бяха починали 70% от всички ваксинирани, просто няма как да се скрие чак такъв мащаб.
Нека все пак да разсъждаваме над това, което четем. Никъде не пише, че 70% от всички ваксинирани са починали. Това би означавало, че повече от половината население там трябва да е измряло само за няколко месеца.

В статията пише, че 4 от 5 от починалите от Кромид са от ваксинираната популация. Т.е. ако днес умират 100 човека от Кромид, от тях 80 са били набодени и 20 не са. Което от своя страна значи (защото 80% от канадците са набодени), че ваксинката е напълно неефективна и няма значение дали си боднат или не - шанса да пукнеш от короната е един и същ.
 
Никъде не пише, че 70% от всички ваксинирани са починали.
Ясно, да. Не се изразих правилно :).
В статията пише, че 4 от 5 от починалите от Кромид са от ваксинираната популация. Т.е. ако днес умират 100 човека от Кромид, от тях 80 са били набодени и 20 не са.
Ето тук ми се струва малко нереално. Не, че съм почитател на Boost отварата, но все пак трябва да има малко или много ефект и чак тогава да се преработи стъкмистиката...*статистиката. 4 от 5 ми се струва малко нереално. Дори плацебо хапче/игла ще покаже по-добри резултати :rolleyes:
 
Ясно, да. Не се изразих правилно :).

Ето тук ми се струва малко нереално. Не, че съм почитател на Boost отварата, но все пак трябва да има малко или много ефект и чак тогава да се преработи стъкмистиката...*статистиката. 4 от 5 ми се струва малко нереално. Дори плацебо хапче/игла ще покаже по-добри резултати :rolleyes:

Ти питаш този, дето пита в темата дали изобщо вирусите съществуват. и защо еволюират ако съществуват вируси. Какви отговори очакваш.
p < 0.0001 е смъртността при почти 13 милиарда дози ваксини от различни корпорации по света.
 

Event Outcome
Age
Count
Percent
Death< 6 Months
2​
0%​
1-2 Years
1​
0%​
3-5 Years
3​
0%​
6-17 Years
130​
0.02%​
18-29 Years
188​
0.02%​
30-39 Years
267​
0.03%​
40-49 Years
395​
0.05%​
50-59 Years
834​
0.1%​
60-64 Years
690​
0.08%​
65-79 Years
3,533​
0.42%​
80+ Years
4,268​
0.5%​
Unknown
9,697​
1.14%​
total
20,008
2.36%
 
Последно редактирано:
Ти кога ще пукнеш, че да ни освободиш от простотиите си?
Стотина хиляди пукнаха от простотията си, и туй само регистрираните. Реално са тройно повече.

Search Results

From the 9/23/2022 release of VAERS data:​

Found 848,415 cases where Vaccine is COVID19 and Manufacturer is PFIZER/BIONTECH​

Government Disclaimer on use of this data

 
  • The number of reports alone cannot be interpreted as evidence of a causal association between a vaccine and an adverse event, or as evidence about the existence, severity, frequency, or rates of problems associated with vaccines.
  • Reports may include incomplete, inaccurate, coincidental and unverified information.
  • VAERS does not obtain follow up records on every report. If a report is classified as serious, VAERS requests additional information, such as health records, to further evaluate the report.
  • VAERS data do not represent all known safety information for a vaccine and should be interpreted in the context of other scientific information.

И това са общо случаите на оплаквания, а не СМЪРТ , някой идиот като теб, се е оплакал, щото си е ударил гъза след 5 дни и мисли, че нанороботите на Бил го убиват.
 
И това са общо случаите на оплаквания, а не СМЪРТ , някой идиот като теб, се е оплакал, щото си е ударил гъза след 5 дни и мисли, че нанороботите на Бил го убиват.
Идиот ама жив и здрав.
2 милиона оплаквания, европейците примерно в прав текст си казват, че 40% от оплакванията са със сериозен и инвалидизиращ ефект. Сам може да провериш.

Горната таблица описва именно случаите на СМЪРТ от въхсина, в случая на извадката - на Файзър в Америка. 20 хиляди. Айде ся екстраполирай колко са изпукали по цял свят, като броим и нерегистрираните. Около 300 000 ги смята един американец, зорлем убити от НЕнауката на СМРАДовете дето ги гледате. Повече от атомните атаки, щяха да са живи и здрави, ако не бяха тъпи да се набодат.

Хъката мъката почната да признават, че инокулирането води до стерилитет, тайничко изплащат обезщетения на осакатени от експерименти, уволнени "антиваксъри" съдят работодателя си, и им плащат с лихвите. У евро парламента се дърлиха тия дни, що нямало персонал по самолетите. Ненабодените уволниха, набодените пък станаха негодни за работа.

Искаме Нюрнберг 2! Заради пустите печалби ни бяха запряли като добитък, мачкайки Конституциите на всички държави. Закона го направиха на тоалетна хартия, и искаме възмездие и мъст!
 
Последно редактирано:
Идиот ама жив и здрав.
2 милиона оплаквания, европейците примерно в прав текст си казват, че 40% от оплакванията са със сериозен и инвалидизиращ ефект. Сам може да провериш.

Горната таблица описва именно случаите на СМЪРТ от въхсина, в случая на Файзър в Америка. 20 хиляди. Айде ся екстраполирай колко са изпукали по цял свят, като броим и нерегистрираните.

Хайде ще гледаме модерна. Да видим твърдението ти, че 40% са изпукали ot оплакалите се.
03f5544d2d3443895a54e6b6c5b03f4d.png


a42df212860f9600bcc4a9e463c8db45.png


saw.dll


Иначе добре са се сетили на всяка страница, да пишат, и да предупреждават такива като тебе, че не можете сами да разчитате данните и да ги анализирате.

d7b6d2eaef76c7555c6541fe15d3e455.png



800 милиона дози, колко викаш са умрели според тебе? 40% на тея 360 000 случая?
 

Горе