Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Моите команди са единствено в главата ми.
Това не са команди, наричат ги "бутони". Т.е. нещо което ти "натискат" чрез командите и така задействат твоята неприсъща упоритост да ги следваш.

По новите правила да си успял в живота означава да нямаш нищо и да си щастлив. Ти вече стремиш ли се към този идеал?

И все пак какво мислиш за яденето на гъсеници и скакалци, ще спасим ли човечеството като заменим месото с инсекти? Готов ли си да пробваш някое протеиново барче от скакалци?
 
2_n.jpg

Борислав Иванов добави нова снимка към албума: тъ}|{но.​

·
1f610.png
1f928.png
1f611.png
RIP. КОЛКО ЗАБЛУДЕНИ ДУШИ....
Това е другият починал днес от синдром на внезапната смърт (новата диагноза- извинение за убийство с ваХина).
Никога не е на добро да подценяваш колективния разум на народа си.
 
Това не са команди, наричат ги "бутони". Т.е. нещо което ти "натискат" чрез командите и така задействат твоята неприсъща упоритост да ги следваш.

По новите правила да си успял в живота означава да нямаш нищо и да си щастлив. Ти вече стремиш ли се към този идеал?

И все пак какво мислиш за яденето на гъсеници и скакалци, ще спасим ли човечеството като заменим месото с инсекти? Готов ли си да пробваш някое протеиново барче от скакалци?
Не съм, защото съм капризен на тема храна. Аз не се движа пи правила, в огромна грешка си. Хич не ме познаваш, ама хич.
 
Ванка, всички хора умират. Каквото и да правят все някога умират. Такъв е животът.
Некои на 90+. До нас има жива баба на 91.
Десетки хиляди бяха УБИТИ от въхсина. Официално потвърдено.
Правиш ли разлика?



Event Outcome
Age
Count
Percent
Death< 6 Months
2​
0%​
1-2 Years
1​
0%​
3-5 Years
3​
0%​
6-17 Years
128​
0.02%​
18-29 Years
187​
0.02%​
30-39 Years
263​
0.03%​
40-49 Years
392​
0.05%​
50-59 Years
828​
0.1%​
60-64 Years
686​
0.08%​
65-79 Years
3,518​
0.42%​
80+ Years
4,251​
0.5%​
Unknown
9,672​
1.15%​
total
19,931
2.36%​

From the 9/16/2022 release of VAERS data:​

Found 844,492 cases where Vaccine is COVID19 and Manufacturer is PFIZER/BIONTECH​

 
Последно редактирано:
Некои на 90+. До нас има жива баба на 91.
Десетки хиляди бяха УБИТИ от въхсина. Официално потвърдено.
Правиш ли разлика?



Event Outcome
Age
Count
Percent
Death< 6 Months
2​
0%​
1-2 Years
1​
0%​
3-5 Years
3​
0%​
6-17 Years
128​
0.02%​
18-29 Years
187​
0.02%​
30-39 Years
263​
0.03%​
40-49 Years
392​
0.05%​
50-59 Years
828​
0.1%​
60-64 Years
686​
0.08%​
65-79 Years
3,518​
0.42%​
80+ Years
4,251​
0.5%​
Unknown
9,672​
1.15%​
total
19,931
2.36%​

From the 9/16/2022 release of VAERS data:​

Found 844,492 cases where Vaccine is COVID19 and Manufacturer is PFIZER/BIONTECH​

Брато, тури си скафандър, да не би някой случайно да те набоде. Ти да не си роднина на Копейкин? Че те така мислят като теб.
 
Брато, тури си скафандър, да не би някой случайно да те набоде. Ти да не си роднина на Копейкин? Че те така мислят като теб.
Копейкин е най-изпечения двуличник, който някога съм срещал:

Кво ще речеш за данните на VAERS? По-официални няма. Ако ги събера с умрелите от Модерна, Зенека и компания - току стигнали 50 000. Още толкова от ЕМА, нашите европейските...
Реално са над 300 000, някакъв американец се беше опрегнал да екстраполира.
300 000 умрели от въхсиниране, и
Счита се, че жертвите в Хирошима са между 90 000-140 000 души, а в Нагасаки между 60 000-80 000, като болшинството от жертвите са сред цивилното население.[7] Други източници посочват 330 000 убити, 476 000 ранени и 9 200 000 бездомни
Отнемането на основни граждански и човешки права, погазването на половината закони, докато не им приема фашистките експерименти...
Това е престъпление срещу човечеството, достойно за трибунал, като след Втората световна.
Смъртоносните им отвари дори имат обратен ефект, тия държави дето им повярваха се оказаха по-болни и от нас, дето реално сме 80% "антиваксъри".
 
Последно редактирано:

Георги Тодоров​

2 ч ·

Несправедлият днешен Европейски съюз, доминиран на практика от няколко големи корпорации, държащи т.нар политици с политическата мантра: Свободно движение на стоки, капитали и хора, на практика измами хората от източна европа. Изсмука най-добрите кадри на запад, фалира множество малки бизнеси и стопанства, с печалбата си от това накупи т.нар елити на изток ,много от тя, оказали се и крадливи. Всички дето си ги спомняте: Ферхойгеновци, Меркели, Джефри Ван Орденовци измислиха моркова еврофондове, за да го дададт на своите бюрократи и корпорации, субсидираха тук там някой , и така се бюрократизира целия стопански живот, Вече имаме конкуренция за ЕФ , а не между предприятията. Такова нещо свободен пазар няма. Станахме основен донор на работна ръка, а у нас няма нито един краен продукт и така е почти навсякъде на изток. Сега ще ни натресат и Еврото и ще станем щастливи роби на измисления от ЕС елит - наш и васали на шепа началници от брюксел-не е грешка малката буква. От там ще ви дойде и ограничението да плащате в брой, което ще ви превърне в дигитални роби, а после и ако не сте ковид наваксан може и да не ви дадат парите и, тоест да ядете.

suisse_n.jpg

Информиран избор​

·

В резултат от еликсира, жената очаква … смърттта си
 

Прикачени файлове

  • еликсир_n.jpg
    еликсир_n.jpg
    114.2 KB · Преглеждания: 4
Последно редактирано:
Абе много сте ми странни. Португалия и Израел 98 процента с 4 дози. Нещо не чувам да им е намаляло населението.
Тедка, ти не само това не си чул. Дори не знаеш за какво става въпрос в това видео. Това дето си написал по никакъв начин не е свързано с това дето аз съм пуснал. Никой не ти говори за ваксини, но ти явно само за тях си мислиш.
 
Абе много сте ми странни. Португалия и Израел 98 процента с 4 дози. Нещо не чувам да им е намаляло населението.
И оздравяха ли? Като добитък ги бяха заключили да не ходят до съседния квартал. Племенник ми е там/
 

Dimitrinka Stoichkova​

Язък за приелите Препарата за предотвратяване на заболяване, това не го покрива застраховката. И "Ама аз не знаех!", не важи, да си знаел, да си се информирал и не от ТВ и от продажните лекари, а от достойните и честни лекари и учени, информация имаше предостатъчно за който търси, е намерил.
 

Прикачени файлове

  • инокулации.jpg
    инокулации.jpg
    96.1 KB · Преглеждания: 10
И аз вече съм с бустерна доза :D
Пак ли те грипоса?

Канада маха изискванията за ваксиниране. o_O
 
Аха, тоз път на ПСР немаше уточнение за вариант, ма ше да беше някой от по-модерните, щото тоя път вкусово си бях наред. Изпратихме са вече - пу жиу пу здрао.
 

Горе