Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Най-вакснатите най-мрът.

4c98415b84957272c70e7c261935aaac.png
 
хората масово ще умират след кръвопреливане
Тук не говорим за ''хората'', а за дете. За детето си всеки нормален човек иска най-доброто. Защо да нямат право на избор родителите, бе галош? Само бездетен дебил като тебе говори на ангро, без да се опита дори да влезе в положението на родителите. Ти разбираш ли, че се касае за тотално зверство? Тия, дето тъпчат обърканите си деца с хормони за смяна на пола, са добри родители, а тия, дето не искат да рискуват с нещо все още слабо познато, са лоши и им отнемат децата...

Лудница пълна, а дебила не може да я види. Толкова е тъп. Тежък ментален и емоционален инвалид.
 
Тук не говорим за ''хората'', а за дете. За детето си всеки нормален човек иска най-доброто. Защо да нямат право на избор родителите, бе галош? Само бездетен дебил като тебе говори на ангро, без да се опита дори да влезе в положението на родителите. Ти разбираш ли, че се касае за тотално зверство? Тия, дето тъпчат обърканите си деца с хормони за смяна на пола, са добри родители, а тия, дето не искат да рискуват с нещо все още слабо познато, са лоши и им отнемат децата...

Лудница пълна, а дебила не може да я види. Толкова е тъп. Тежък ментален и емоционален инвалид.

Кое вреди от кръвта на 'ваксиниран' на това дете? - втори пост без отговор.
 
дай да видим статистики - каква е тая лоша ваксинирана кръв.
Първо, отнето е правото на избор, което всеки има по закон.
Второ, медикамента наречен ваксина е опасен за бебета. Те тепърва разработват ваксини за бебета от 6 месеца на горе а тука в случая говорим за бебе което се е родило 2 месеца по рано. За това родителите не искат да рискуват с такава кръв и то при операция на сърце !
Сега разбираш ли че не е просто прищявка а е основателна причина?
 
Кое вреди от кръвта на 'ваксиниран' на това дете? - втори пост без отговор.
А има ли достатъчно данни, че нищо не вреди, бе? Способен ли си да мислиш поне малко? Би ли рискувал живота на детето си, ако нямаш 100% сигурност, че това, което му правят е напълно безопасно? Ти точно сигурно да.
 
А има ли достатъчно данни, че нищо не вреди, бе? Способен ли си да мислиш поне малко? Би ли рискувал живота на детето си, ако нямаш 100% сигурност, че това, което му правят е напълно безопасно? Ти точно сигурно да.
Още ли се занимавате с тоя спрелия дебил? Единствения човек, който съм сложил в игнора за толкова години във форума. Просто е толкова тъп, че не си заслужава да живее...
 
Още ли се занимавате с тоя спрелия дебил? Единствения човек, който съм сложил в игнора за толкова години във форума. Просто е толкова тъп, че не си заслужава да живее...

За майка си ли говориш? Много е тъп тоя римайнд - оспорва ни пропагандата и простотиите дето пишем, не знаем как да отговорим, затова ще обиждаме.
 
За майка си ли говориш? Много е тъп тоя римайнд - оспорва ни пропагандата и простотиите дето пишем, не знаем как да отговорим, затова ще обиждаме.
Ахахахахааааааааааа. И това казано от палячото, който се самоутвържадава ръсейки обидни (поне в средите на третокласниците и явно според него също) епитети :D
 
И в България тромбите и емболиите станали масово явление, обаче причината бил Ковид, а не ваксините, както дуднат конспираторите!

 
И в България тромбите и емболиите станали масово явление, обаче причината бил Ковид, а не ваксините, както дуднат конспираторите!

Само като чух изречението: "разчитаме на мерките, които всъщност вече отпаднаха'' и бих хикса. :)
 
Само като чух изречението: "разчитаме на мерките, които всъщност вече отпаднаха'' и бих хикса. :)
То тъй и коги Господ е раздавал акъл, бая хора са били хикса на офертата коги им е излязла на екрана.

Ама тромбите не са опционални.
 
Ще оправят популацията на страни, като България, Япония Южна Корея и др. да се вдигне. Измисли ли са го хората :oops:
Бременността е вече демоде :confused:
Много ми напомня на матрицата по някакъв начин


 
Ще оправят популацията на страни, като България, Япония Южна Корея и др. да се вдигне. Измисли ли са го хората :oops:
Бременността е вече демоде :confused:
Много ми напомня на матрицата по някакъв начин


Ами то за сега има кувиози, които доизнасят преждевременно извадени бебета. Скоро ще почнат още от фаза първа целият процес на изкуствено оплождане, износване и раждане.
Следва приома, който вече се налага на запад за това децата да са собственост на държавата, а не на родителите. След това обучение спрямо гените, касти и тн. Във научно-фантастичната литература тези идеи са застъпени още от средата на миналият век.
 
Филма Died Suddenly https://www.imdb.com/title/tt23810972/ ?
Тук го намерих, ако има и с бг субтитри някъде ще е още по добре:
Не го гледай - твърде много дезинфо, а за капак изкарват ваксините едва ли не за причинители на тия съсиреци!

Просто Ковида причинява такива работи.

ПП. А може и да са си пропуснали датата за бустера.
 

Горе