Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Нормално, той е страхлив. Бил човек, който изпълнява законите :D Как само пита Мангъров, ама кажи нали има вирус да не кажат че сме конспиратори, ама мога ли да те наричам мой приятел...
Ма, моля ти се... Той, великият журналист не знаел, че аутопсиите бяха забранени. То ясно, че беше тотално облъчен от баба Радка и ку-кунчев, ама па чак толкова да не е слушал какво се говори, не вярвам. Прави се на дръж ми шапката.

Интересно, започна да се търси кръв от не ваксинирани и това не е първата такава статия на която попадам.

Първият случай беше миналата година във фашистка Италия. Мисля, че дори им отнеха детенцето. Дано е оцеляло и да са си го върнали.

Това са повелите на Шваб, Сорос и Гейтс - разбий семейството до самостоятелни безмозъчни единици и подчинявай с лекота.
 
Между другото с толкова много пейтриън канали на този и онзи, дали е възможно да се направи споделен акаунт, който да се ползва от няколко човека като съответно се дели таксата. С други думи, със съмишленици искате да следите работата на 5-10 човека и си делите абонамента и акаунта в пейтриън, дали е възможно?
У фейса тъй събират пари, вземат 1 акаунт от Патреон, после качват видеата на Киро брейка за всички.
 
Последно редактирано:
Тук беше обратно с ваксинираната кръв. Миналият септември се наложи да дарявам кръв, и ме питаха дали съм ваксиниран. Вакснатите ги връщаха.
 
Ако някой следи ситуацията с бебето от Нова Зеландия на което родители искаха не ваксинирана кръв за него при операция. Битката е голяма



Ситуацията е повече от ясна. Утре може да поискат скалпела на хирурга, който ще оперира, да е намазан с отвара от леблебия и змийска кожа. Още не мога да разбера в качеството си на какви и на какво основание искат това?В много кофти rabbit hole някои хора са се вкарали и са загубили всякакъв common sense.

@Green Bars вече не.
 
Ситуацията е повече от ясна. Утре може да поискат скалпела на хирурга, който ще оперира, да е намазан с отвара от леблебия и змийска кожа. Още не мога да разбера в качеството си на какви и на какво основание искат това?В много кофти rabbit hole някои хора са се вкарали и са загубили всякакъв common sense.

@Green Bars вече не.
В качеството си на родители, които искат най-доброто за детето си имат право на всякакви изисквания, глупако. Дано някой ден имаш дете и изживееш усещането да ти го отнемат.
 
В качеството си на родители, които искат най-доброто за детето си имат право на всякакви изисквания, глупако.


които искат най-доброто за детето си имат право на всякакви изисквания, глупако.
Чакаме да оборят световната медицинска колегия и общност и да представят факти, колко добра кръв е не-ваксинираната и колко опасно е да се прелива ваксинирана такава.


Понеже си тъпа на галош - ще обясня само веднъж - Ако твърденията на Карен-ите са верни - хората масово ще умират след кръвопреливане - отивай търси 'масовите' гробове след кръвопреливане - това е единствения аргумент, който показва що за глупаци са въпросните подкрепящи простотии като на тези Каренс.

по същата причина амиши и подобни, които демандват разни неща заради религия - как да се оперира и как да си вършат работата докторите - отдавна ги отсвириха и то законово - такива неща нямат място в 2022 година.


И имат повече експертиза как да се извърши операция от докторите и хирурзите? Ясно. Трябваше аз за апендисита да дам един лист с инструкции как да се извърши операцията, ама не се сетих.

Когато имаме дете - със сигурност няма да рискувам живота им като се правя на Karen


Fucking Karens
 
Последно редактирано:
Специално за кръвопреливанията можеш да си намериш донор и даже насърчават хората да си търсят донори. То и в България е така. Сега изведнъж правят правят 180 градуса завой, като отказват на родителите нарочно с цел да не се получат и други такива случаи
 
Специално за кръвопреливанията можеш да си намериш донор и даже насърчават хората да си търсят донори. То и в България е така. Сега изведнъж правят правят 180 градуса завой, като отказват на родителите нарочно с цел да не се получат и други такива случаи

Колко са починали вследствие на 'ваксинирана' кръв - като се вземе предвид, че явно 100% от кръводарителите са ваксинирани в някои страни? - Или не си се замислял опасно ли е или не - важно е да сме с конспирациите.


Зависи какъв е случаят - ако е нещо спешно и след катастрофа - ама пак, самия аргумент е толкова глупав - кръвната плазма е ясно какво съдържа, кое точно от ваксината, какво вещество се прехвърля, и как вреди на донора???
 
Или не си се замислял опасно ли е или не - важно е да сме с конспирациите.
Ако си малко по осведомен, ще знаеш, че ако ще и баща ти да даде кръв за теб, то тя минава първо през лаборатория и тогава ти я преливат
 
Ако си малко по осведомен, ще знаеш, че ако ще и баща ти да даде кръв за теб, то тя минава първо през лаборатория и тогава ти я преливат



Зависи какъв е случаят - ако е нещо спешно и след катастрофа - като се оправиш теоритично какво - ще връщаш кръвната плазма ли?
, самия аргумент е толкова глупав - кръвната плазма е ясно какво съдържа, кое точно от ваксината, какво вещество се прехвърля, и как вреди на донора???

Пък най-лесното е просто да отвориш статистиката и ако това, в което вярваш - ще е много видно в статистиката, и хората масово ще умират след трансплантации / донорство - благодарение на 'ваксинираната кръв' - а ваксините се използват все повече и повече - дай да видим статистики - каква е тая лоша ваксинирана кръв.

Има всякакви луди хора, които демандват всякакви глупости, до вчера не бях чувал и за такива, които демандват неваксинирана кръв, ама явно имат 'сериозни' аргументи и научен труд /статистика...

Ето релевантна Карен, която демандва, да местят таз до нея с бебето, защото то щяло да се събуди и да плаче - пък тя е customer - иска най-доброто за себе си - и иска да говори с мениджъра :D , не и се получи, но менталиката е същата при твоя кейз с ваксинираната кръв. Вече едното застрашава пряко живот, представи си да почине, защото родителите му чакат все още 'неваксинирана кръв' - какво правим? Амишите отдавна закона се разправя с тях като оставяха децата им да умират.

 
Последно редактирано:

Горе