Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Има ли експерт в залата, който да ми обясни следната закономерност: всички ковидиоти и укрофили са част от ЛГБТ комюнитито - защо е така???

Ей и тука ги обсъждат. Слага си 5-ия бустер и пита ''кога мога да си сложа следващия?" - педерастка му работа.

 
Някой знае ли, какво се случва със създателя на темата ?
Жив ли е, добре ли е ?
Високоуважаемият наш виден съфорумник @dimitur7 , още - Митето (което не е истинското му име) е авторът на темата. Добър човек и патриот, гарантирал съм за него пред не една и две банки и кредитни институции.

Последно чух, че занимал да се бие в Украйна. Поне доколкото разбрах.
 
Правило №1 на Конспирологията:

Директно отдолу НЕ е оптималната позиция за снимане на кемтрейлс!
 
Немски съд постанови оцеляла от Холокоста жена да бъде насилствено ваксинирана с 2 дози, защото е настанена в дом за възрастни, отделно жената е с деменция. Мирише ми на Нюрнберг скоро, а вятърът духа от Америка...
 
Така, като се замисля плана е супер. Ваксинират хората и ако не измрат веднага, то ще станат доживотни клиенти на фармацията и онкологичните болници ..
Има и други организации, които могат да пожелаят тези клиенти. Телекомуникационни например.


 

"Сатурацията при ковид болните е малко фалшива, при затопляне се вдига до едни стойности, които в нормалната медицина се приемат за несъвместими с живота. Тук нарушението на съдовете е по много специфичен вариант и това, че е една от грешките - някои хора се интубираха, но без да има нужда. За съжаление, не си взехме изводи от всичко това, което се случи", добави проф. Чавдар Ботев.

И ко прайм са?
 
И аз ви го казвам, и Мънги ви го казва... Има някаква закономерност между ковидизма и педерастията

1673422503142.png
 
И аз ви го казвам, и Мънги ви го казва... Има някаква закономерност между ковидизма и педерастията

Виж файлът 27202
Това си е някаква твоя интерпретация, просто щото от снощи си на такава вълна.

Може да е примерно сравнение м/у хомосексуализъма в провинцията и в града.
 
И аз ви го казвам, и Мънги ви го казва... Има някаква закономерност между ковидизма и педерастията

Виж файлът 27202
На Тедката от бустерите нали му порасна спринцовката :D :D :D
 
На Тедката от бустерите нали му порасна спринцовката :D :D :D
Тва ''нали'' предполага въпрос, ама аз не мога да потвърдя неговото твърдение. Трябва да питаме партньора му.. :D
 
 
Сега май преетикират експерименталките, скоро ще ни залеят с противогрипки...

Ма, нема се плашите. Имаме готово решение за всеки грип.

Хомо-тата ся вече ш'се изтрепат за боцкане

 
Ма, нема се плашите. Имаме готово решение за всеки грип.

Хомо-тата ся вече ш'се изтрепат за боцкане

Това не е нищо, Австралия са вече на ваксина 3в1 :eek:


 
Жилави са :)
На всякъде е едно и също по големите градове в развитите страни. В провинцията е друго, дори и в Китай. "Изостанали" страни, като нашата са рай. Спомняте ли си при локдауните, как европейци пристигат с кемпери и каравани в България, защото мерките са по разпуснати ?
Страни, като България ще са новия ноев ковчег на света ;)
 

Горе