Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Такър е out of Fox!
Според Робърт Кенеди, заради този сегмент от шоуто му, в който е подразнил основните спонсори на телевизията - фарма-мафията.

Неговата anti-war позиция също може да е причината, защото се знае, че военно-промишления комплекс също държи здраво медиите за топките.

 
И дела май ще водят с него и телевизията.
Говори се, че са го махнали заради огромните компенсации, които фокс изплатиха на фирмата за доставка на машините за гласуване.

Най-смешното е, че и CNBC са махнали свой култов кадър - Дон Лемон, който пък е в другата крайност - ковидиот, тотално подчинен пропагандатор.

Фарма мафията и ВПК държат мейнстрийм медиите. Който е кух, да си ги гледа...

Спекулира се, че Такър може да отиде в Редактед, понеже са стари дружки с Клейтън и Натали. Ще бъде много интересно ако се случи.
 
Говори се, че са го махнали заради огромните компенсации, които фокс изплатиха на фирмата за доставка на машините за гласуване.

Най-смешното е, че и CNBC са махнали свой култов кадър - Дон Лемон, който пък е в другата крайност - ковидиот, тотално подчинен пропагандатор.

Фарма мафията и ВПК държат мейнстрийм медиите. Който е кух, да си ги гледа...

Спекулира се, че Такър може да отиде в Редактед, понеже са стари дружки с Клейтън и Натали. Ще бъде много интересно ако се случи.

Няма нужда да ходи при никой - може спокойно сам да обяви свой канал и ще го напъплят милионите му фенове.

Редактед са леко долнопробни.
 
Най ме дразни, като не дават думата на тоя с белите слушали (ме му знам името), когато иска да се включи :rolleyes:
Te са всъщност двама братя близнаци - единият е в кадър (Дейвид), а другият (не му помня името) никога не се показва, вероятно щото няма нужда, след като виждаме близнака му.
И понеже искаше конфронтация с кака, на ти! Лъжеш, винаги му дават думата. И Клейтън, и Натали спират по средата на изречението и казват ''Go ahead, David".

Редактед са леко долнопробни.
Ти па си много убав.. :confused:
 
:D

1682427067850.png
 
Да, за Дейвид Фостър става дума.
На когото Клейтън и Натали ВИНАГИ дават думата, когато иска да каже нещо. Обикновено коментарите му са Spot on!
 
ВИНАГИ дават думата
Да, и бързат да го прекъснат за да продължат. И "ВИНАГИ", може би защото им се водил продуцент, знам ли.. Не ме разбирай погрешно, харесвам ги за разлика от контрата :) :D
 
Да, и бързат да го прекъснат за да продължат. И "ВИНАГИ", може би защото им се водил продуцент, знам ли.. Не ме разбирай погрешно, харесвам ги за разлика от контрата :) :D
Тия са бахти говорилнята.
Четат ми новини от рандъм кликбейт източници и се вайкат.
 
:eek:
:rolleyes:
 
Не ме разбирай погрешно, харесвам ги за разлика от контрата :) :D
Щото наричат наш'то момиче ''she's amazing", нали? ;)
 
Тва колко пъти ще го пускаш вече? :)
Не може да бъде... ако съм го пускал значи трябва да се тествам за деменция.

Щото наричат наш'то момиче ''she's amazing", нали? ;)
Ама Клейтън пред жена си ли го е изръсил това?
 
Не може да бъде... ако съм го пускал значи трябва да се тествам за деменция.
Извинявай, не си го пускал ти, а Асенчо. Ти трябва да се тестваш за невнимателно следене на темите, в които участваш. ;)
 

Горе