Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Иване, имаш ли жена?
Що, свободна ли си? Кво общо има с темата, по дяволите! Признавам си, вбесява ме, как простихте на тия, дето бяха тръгнали да ни избиват, в съвсем прекия буквален смисъл!
На влачете, Устата ви го казва туй, дето и аз.
 
Последно редактирано:
giphy.gif
 
вбесява ме, как простихте на тия, дето бяха тръгнали да ни избиват
Решаваш нещо, което не стъпва на твърди факти и си се вбесяваш - твой проблем. Ти приемаш, че понеже не дуднем постоянно едно и също като теб, значи сме простили и забравили. Ми, не сме, просто реагираме различно.

Що, свободна ли си? Кво общо има с темата, по дяволите!
Има общо с характера ти. Много сприхав характер имаш, а аз мислех, че аз съм проклетия. В сравнение с теб съм еманация на добрите обноски и пример за благ характер. ;)

За хората, които вярват в науката, нещо полезно от истински доктор:

 
Решаваш нещо, което не стъпва на твърди факти и си се вбесяваш - твой проблем. Ти приемаш, че понеже не дуднем постоянно едно и също като теб, значи сме простили и забравили. Ми, не сме, просто реагираме различно.
Бе някви чалгии почнахте да развявате, различно, мчи как.
Избори има през 6 месеца, избирате си същите фашисти, дето ви се зъбеха, че лично ще се заемат да те "ваксинират", за Кирчо говоря.
Не говоря само за теб, разбира се. За простия народ, който се държи като добитък. Арабелите що не се наваксаха, и не им минават джендър простотиите!
 
Бе някви чалгии почнахте да развявате, различно, мчи как.
Избори има през 6 месеца, избирате си същите фашисти, дето ви се зъбеха, че лично ще се заемат да те "ваксинират", за Кирчо говоря.
Не говоря само за теб, разбира се. За простия народ, който се държи като добитък. Арабелите що не се наваксаха, и не им минават джендър простотиите!

monkey-laptop.gif
 
Ти видя интервюто при Карбовски на адвоката на Галя, как са и взели детето ? :eek:

Видях, но видях и самата Галя. Там са ми 50 - 50 нещата. Да, не е редно да го правят по тоя начин, но и не е редно дете да се отглежда по такъв начин в 21-ви век. Много сбъркана история като цяло. Не мога да заема категорична позиция по казуса.

Но, това е курса като цяло. Разбиване на семейството и скъсване на връзката между родители и деца.
 
По какъв начин?
По същия начин, по който така наречената ''майка'' отглежда и безпризорните кучета.
 
По същия начин, по който така наречената ''майка'' отглежда и безпризорните кучета.
Все пак не намирам отговор на въпроса, по какъв начин е редно да се отглежда дете в 21 век, и какви са определените (според кой?) стандарти за отглеждане от така наречена майка или родител 2 или както искаш го наречи ?

За мен бъдещето е излизане от системата и децата да се обучават в къщи, а не да им се промиват мозъците още от детската градина и училището. Трябва да са близо до природата и със собствената си мисъл и желание за нещата.

И не на последно място, тя не отглежда безпризорни животни и деца, а се грижи за всички около нея по начин по който явно не се вписва в реалния свят. Това, като да живееш не ваксиниран в свят на ваксинирани по някакви техни стандарти.
 
Вие си пущайте весели чалгийки, с шарени джендъри!
Мнозина си мислят, че геноцида причинен от ПЛАНдемията е отминал и няма да се повтори. Аз нямам такива наблюдения. Точно обратното. Да чуем Алберт Бурла какво казва.
🕎✡️Евреинът Алберт Бурла, президент и главен изпълнителен директор на Pfizer, каза това наскоро в Икономическия клуб в Чикаго:

„Наистина вярвам, че най-добрите дни предстоят, защото ковид беше репетиция за нас…“👇
Клаус Шваб от Световния икономически форум със специален видео-поздрав към “Асоциация на производителите на насекоми в България“ (ВИДЕО) БОНУС: 🦗🐛🪳🪰🐜🪲 Готварска книга за Новия световен ред! (КНИГА)
 
Едни милиарди се похарчиха за "здраве"! За здравето, на кой? На създателите на ваксините сигурно?

f-10.jpg
ИЗТОЧНИК
 

Знам, че е тъжно и шегите са крайно неуместни, но ме напъва малко черен хумор: Сега Джейми може да изиграе Рей Чарлз (отново) и Стивън Хокинг по метода Станислвски. :(

И все пак е тъжно, най-малкото, защото му е причинено насилствено, докато най-ентусиазираните бодящи се с експерименталки, все още се въртят в пространството.
 
Георги Тодоров
2 дни ·
Вчера, на 79 г.възраст е починал Професор Арне Бургхардт, доайена на анти КОвид ваксинационната кампания, доказал с аутопсиите си и с научни методи , колко опасни и вредни са т.нар ваксини срещу Коронавируси. Проф Бургхардт , с последната си изява в Европарламента на 03.05.2023 г доказа и показа на всички , как екперименталките на ФиЗер водят до преждевременно състаряване и увреда на основата на кожата, и как за 2 години хората се състаряват все едно за 10. Благодарим , като български лекари, че беше и наш гост през 2022г. с помощта на Милва и дружеството по патоанатомия. Почивай в мир Проф. Бургхардт, истинските лекари . в Европа ще ви помним като наш учител и непримирим търсач на медицинската истина, в името на медицинската наука, която много употребиха и злоупотребиха с нея. Поклон пред светлата памет на професора!
 

Горе