Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
 
Да не се е гътнал д-р Юри? Гледам клипът е отпреди 2 години.

Аз много си го гледах заради полезните му съвети за отглеждане на котанки. Жалко, че е от сектата на бодящите се, но иначе е позитивен и готин.
 
Да не се е гътнал д-р Юри? Гледам клипът е отпреди 2 години.

Аз много си го гледах заради полезните му съвети за отглеждане на котанки. Жалко, че е от сектата на бодящите се, но иначе е позитивен и готин.

Жив е изглежда.
Хем изкарал ковида, хем после се боднал - направо безсмъртен е станал.

Просто забранил коментарите на въпросното видео и продължил нататъка... Ама е забавно де.
 
Жив е изглежда.
Хем изкарал ковида, хем после се боднал - направо безсмъртен е станал.

Просто забранил коментарите на въпросното видео и продължил нататъка... Ама е забавно де.
Същия, като нашия д-р Стефчо - високомерния гъз. И той пръв се нареди за вакса, след като изкарал вируса, за да пази близките си. Бухааа! Как ли се е почувствал вярващия в науката д-р Стефчо, когато е чул, че никой не правил проучване за спиране на разпространението? Поне във Файзер.
 




 
Последно редактирано:
Yordan Yordan Lambov
5 дни ·
Добре де !
Искам един да се появи от ония дето си надупчиха рамото публично !
Къде сте бре ?
Инвалиди заради ваксинацията" - под това име се проведе акция в Берлин, която беше организирана от германците, чиито роднини и приятели загубили здравето си след ваксиниране срещу ковид.
Германските медии предпочетоха да замълчат за акцията.
 
👏👏👏👏💪

361370584_829944208490061_4545459946502460391_n.jpg


 
цовит.jpg
 
Испанският политик и учен Пабло Еченике се прочу в цял свят с оценката си за Новак Джокович след финала на "Уимбълдън".

"Алкарас е абсолютно впечатляващ и най-добрият от всички! Джокович има крайнодесни убеждения, путинист е, подкрепя сръбския геноцид, антиваксър е и обича теориите на конспирацията. Това прави чудото на Алкарас още по-прекрасно", пише Еченике в Twitter, цитиран от БТВ.

Прикован в инвалидна количка от детството си поради спинална атрофия, ученият е наричан от някои "Стивън Хокинг на испанската левица". След като става специалист по квантова и молекулярна физика, той защитава и докторската си дисертация. Работи в Испанския национален съвет за научни изследвания в Сарагоса.
 

Горе