Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Сега ще го гледат в туитър, за да чуят истината, която масмедиите не казват или грубо изопачават. Т
Не искам да гледам на нещата, като на конспирация, но след като му гледах няколко изявления, как хвали и прехвалва туитър, като платформа за "free speech" и тнт. Това ми звучи, като сериозна реклама и няма да се учудя, ако имат някакво споразумение с Мъск в което той да му дава платформа за изява с обещание, че няма да го трие а Тъкър да я промотира ...:rolleyes:
 
Редактед са особено тежък случай понеже Клейтън е взел и жена си да дърдори и да симулират диалог, та да се увеличава ефирното време и кинтите.
Абе остави клетата женица на мира у къщи да готви, да шета и да си реди саксиите там, бе!
Или пък той да си остане вкъщи, щото жена му е по-симпатична :D
Заглавията им са твърде новинарски за моя вкус. То са BOMBSHELL, BREAKING, SH*T, CATASTROPHIC и всякакви такива. Няма заглавие без поне една такава дума. Но пък от друга страна, ако целта им е да привличат повече от тия промити мозъчета дето са свикнали да гледат новини в американски стил, предполагам няма лошо.

Категорично няма да се съглася. Гледали са го в корпоративна медия, за да чуят неговото мнение - неговите анализи и неговите разкрития. Сега ще го гледат в туитър, за да чуят истината, която масмедиите не казват или грубо изопачават. Тези хора са много далеч от промити мозъци. Напротив, това са събуждащите се хора, които са наясно с плановете за нов световен ред, докато другите спят, защото не гледат нищо или гледат неправилните медии.
Отново подчертавам, че не съм редовен зрител на Такър.
Горките. Ако не беше Тъкър, нямаше и да разберат че имало свят извън корпоративната медия.

Както да е... да се радваме, че имаме достъп до различни източници на информация, защото няма да е за дълго.
Аз викам, че ще е за дълго. Някога пиратствах от торент сайтовете, тях ги преследваха отново и отново за да ги спират, и все още си пиратствам от торент сайтовете :D В Интернет източниците на информация се менят, но не изчезват.

Не искам да гледам на нещата, като на конспирация, но след като му гледах няколко изявления, как хвали и прехвалва туитър, като платформа за "free speech" и тнт. Това ми звучи, като сериозна реклама и няма да се учудя, ако имат някакво споразумение с Мъск в което той да му дава платформа за изява с обещание, че няма да го трие а Тъкър да я промотира ...:rolleyes:
Всичко идва от неустоимия чар на Elon, за това не трябва конспирация.
 
Не искам да гледам на нещата, като на конспирация, но след като му гледах няколко изявления, как хвали и прехвалва туитър, като платформа за "free speech" и тнт. Това ми звучи, като сериозна реклама и няма да се учудя, ако имат някакво споразумение с Мъск в което той да му дава платформа за изява с обещание, че няма да го трие а Тъкър да я промотира ...:rolleyes:
Аз пък гледах ''she's amazing'' при Карбовски, която правеше същото като Такър - хвалеше свободата на словото в Туитър. Дали имат споразумение с Илон - ти си по-навътре в нещата, кажи? Щото нали... Ети каза #катживотни#. :)

Горките. Ако не беше Тъкър, нямаше и да разберат че имало свят извън корпоративната медия.
Нямаше да разберат доста неща, които ги касаят пряко, но както искаш...

В Интернет източниците на информация се менят, но не изчезват.
В даден момент ще изчезнат и това, за жалост не е конспирация. При следващата пандемия ще бъде затворено кранчето на всички, които ''не вярват в науката'' - така е по план. ''Оня'' план за новия световен ред. ;)
 
Аз пък гледах ''she's amazing'' при Карбовски, която правеше същото като Такър - хвалеше свободата на словото в Туитър.
Малко е наивна и се радва, когато не я трият.

Ети каза
Къде се покри тоя, след изборите никакъв го няма, да не са му организирали заплаха с бомба, като на Гешев или онея с многото профили пак са го докладвали за бан ?
 
В даден момент ще изчезнат и това, за жалост не е конспирация. При следващата пандемия ще бъде затворено кранчето на всички, които ''не вярват в науката'' - така е по план. ''Оня'' план за новия световен ред. ;)
Някои неща не знаем как ще станат. Дай поне докато не знаем как ще станат тия неща, да заровим конспираторството и да сме оптимисти :)

Оня може да си има неговите представи за бъдещето, може дори да има влияние над определени хора, които имат влияние над други хора, които имат влияние над нас, но много често нещата не се случват точно според първоначалните очаквания, или се променят в движение. Какъвто и план да има Оня, не е задължително да се случи по неговия начин, или въобще. То така и един друг злодей от миналия век си представяше, че ще завладее всички континенти един по един, ама се спъна, падна и повече не стана.
 
Къде се покри тоя, след изборите никакъв го няма, да не са му организирали заплаха с бомба, като на Гешев или онея с многото профили пак са го докладвали за бан ?
Последно се появи в темата за Русия, нарече ни ''кучета'' и си отиде отвратен. Мисля, че просто е вдигнал ръце и си е казал ''с тия няма оправия''. На мен лично ми липсва.

Малко е наивна и се радва, когато не я трият.
Наивни са само чистите души. Това е хубаво качество, въпреки че на пръв поглед изглежда като недостатък.

Някои неща не знаем как ще станат. Дай поне докато не знаем как ще станат тия неща, да заровим конспираторството и да сме оптимисти :)

Оня може да си има неговите представи за бъдещето, може дори да има влияние над определени хора, които имат влияние над други хора, които имат влияние над нас, но много често нещата не се случват точно според първоначалните очаквания, или се променят в движение. Какъвто и план да има Оня, не е задължително да се случи по неговия начин, или въобще. То така и един друг злодей от миналия век си представяше, че ще завладее всички континенти един по един, ама се спъна, падна и повече не стана.
Искрено се надявам да си прав. Аз се улавям, че изобщо не си правя дългосрочни планове, защото се срахувам, че животът ни коренно ще се промени, и то много скоро. Не е конспиративно мислене, а чист човешки страх.
 
Честито за истанбулската конвенция.


Сега остава една малка формалност - да ни задължат да я приемем. Решението е задължително за всички страни членки на ЕС.

Нямаме суверинитет, нямаме право на самостоятелни решения. Урсули и Борели решават как ще живеем.
 
"Ще настъпят последните времена, когато девет болни ще отидат при един здрав и ще кажат: ти си болен, защото не си такъв, каквито сме ние".
Св. Антоний
 
По темата, за да не се сърди Ванката:

346277618_2149987315390924_824120395137102541_n.jpg
 
По темата, за да не се сърди Ванката:
Много ви е весело на вас, ама кампанията за принудителна ваксинация си беше престъпление от рода на Холокоста.
Най-лошото от цялата работа е, че забравихте. Нахвърляте се срещу мене, на Пасков му станаха тесни всички медии на Гугъл, Мангъров още е персона нон грата. Ако и да видяхме, че е прав.
Следващия локдаун ще е като при китайците. Урсула успя да пробута затвор при отказ от мед. експерименти в Австрия, и започна постъпления това да важи за целия ЕС.
Като сте късопаметни и податливи за манипулация - следващия път номерът ще мине.
Концлагерите вече са построени, в Австралия дори ги бяха отворили ефективно. Набутваха там само по подозрения, дори при 2 отрицателни теста. Въпрос на време е това да стане в цял ЕС, както в момента ни натискат за ИК, без да се интересуват за мнението ни. А ИК носи GREVIO, наднационална джендър полиция, с дипломатически имунитет. Нещо като SS по времето на третия райх.
 
Много ви е весело на вас, ама кампанията за принудителна ваксинация си беше престъпление от рода на Холокоста.
Най-лошото от цялата работа е, че забравихте. Нахвърляте се срещу мене, на Пасков му станаха тесни всички медии на Гугъл, Мангъров още е персона нон грата. Ако и да видяхме, че е прав.
Следващия локдаун ще е като при китайците. Урсула успя да пробута затвор при отказ от мед. експерименти в Австрия, и започна постъпления това да важи за целия ЕС.
Като сте късопаметни и податливи за манипулация - следващия път номерът ще мине.
Концлагерите вече са построени, в Австралия дори ги бяха отворили ефективно. Набутваха там само по подозрения, дори при 2 отрицателни теста. Въпрос на време е това да стане в цял ЕС, както в момента ни натискат за ИК, без да се интересуват за мнението ни. А ИК носи GREVIO, наднационална джендър полиция, с дипломатически имунитет. Нещо като SS по времето на третия райх.
Ванка, роптаеш, ама действаш като тях. Спри да правиш внушения, че сме забравили - НЕ СМЕ!!!!

Просто, за разлика от теб, ние виждаме и другите фигурки от пъзела, докато ти си фокусиран върху само една. Никак не ни е весело, но те (врагът) имат изцепки, които са жалки и смешни. Категорично заслужават да им се присмиваме.

п.с. и спри да бъдеш такъв киселяк. От един отбр сме. Не търси врага сред нас. ;)
 
Просто, за разлика от теб, ние виждаме и другите фигурки от пъзела, докато ти си фокусиран върху само една
За разлика от вас, цитирах ИК и конкретно частта от него, въвеждаща GREVIO.
Не съм пущал някакви песенки, на някакъв Устата. Тоя радва баба ви Нешка Робева, и дядо ви Киро брейка. Наскоро имаха цял брейкаст, включващ тримата гореспоменати.
Вместо да дадем дружен отпор на истинският фашизъм дето иде (тая пандемия беше тест и генерална репетиция)...
Пасков ръгна да ни вади от НАТО и ЕС, народът коментира Ергенът и Фермата, а около мене тихо си умират от рак, набори, и дори по-малки от мене. 4 човека вече, оставиха по 2 деца, а фризьорката дето ме подстригваше беше манекенка. Благородно ѝ завиждах на семейството, като за витрина бяха, и как се обърнаха нещата! Още ми е терсене като се сетя.
 
Вместо да дадем дружен отпор на истинският фашизъм дето иде
Защо мислиш, че тенденцията, възпята от устата не е част от тоя фашизъм?
 
Защо мислиш, че тенденцията, възпята от устата не е част от тоя фашизъм?
Не съм го и слушал, бабичките са бръмнали на тема джендъри. Банално стана, все едно не кучетата ги разкъсват на път за работа, а джендъри. Джендър на живо не са виждали, ама явно с туй ги забавляват в момента по телевизиите. Нямам идея, тая година не съм си закачил декодера, толкова жалка работа стана. Сякаш не за хора, ами за добитък са тия медии, с бюджет стотици милиони.
 
Не съм го и слушал, бабичките са бръмнали на тема джендъри. Банално стана, все едно не кучетата ги разкъсват на път за работа, а джендъри. Джендър на живо не са виждали, ама явно с туй ги забавляват в момента по телевизиите. Нямам идея, тая година не съм си закачил декодера, толкова жалка работа стана. Сякаш не за хора, ами за добитък са тия медии, с бюджет стотици милиони.
Пак не вдяваш, ама жив и здрав...

Последен опит: както за теб е мега-драма, че не си могъл да пикаеш в мола без сертификат, така за много родители + баби и дядовци е драма, че зорлем карат децата им да стават фрийкове и извратеняци. Всички тия хубавини плюс още много други идват от едно място и с една цел. Не знам защо ти е толкова трудно да видиш връзката.
 
Пак не вдяваш, ама жив и здрав...

Последен опит: както за теб е мега-драма, че не си могъл да пикаеш в мола без сертификат, така за много родители + баби и дядовци е драма, че зорлем карат децата им да стават фрийкове и извратеняци. Всички тия хубавини плюс още много други идват от едно място и с една цел. Не знам защо ти е толкова трудно да видиш връзката.
Писна ми всички да дуднете, отсякъде, за тия джендъри. Уловката в ИК е другаде, а именно GREVIO и задължението да пускаме през границите джендър бежанци.
Като теле у шарена врата гледате, че и мене обвинявате, дето не го правя.
Както и да е, гледам номерът на Урсула е минал. Фашимерията, дето са нагласили в момента, изобщо да не важи БГ управлението, ще ни набута директно в месомелачката на следващия медицински експеримент. Докато преживяте по шарения екран.
 
Писна ми всички да дуднете, отсякъде, за тия джендъри. Уловката в ИК е другаде, а именно GREVIO и задължението да пускаме през границите джендър бежанци.
Като теле у шарена врата гледате, че и мене обвинявате, дето не го правя.
Както и да е, гледам номерът на Урсула е минал. Фашимерията, дето са нагласили в момента, изобщо да не важи БГ управлението, ще ни набута директно в месомелачката на следващия медицински експеримент. Докато преживяте по шарения екран.

Мисля, че просто не харесваш г-н Устата и за тва фулиш толкова агресивно. На практика казваш същото, каквото казваме и ние, ама в твой си стил, вмъквайки и по някоя обида към съмишлениците.

Се тая. Радвам се, че сме на едно мнение. ;)

п.с. Иване, имаш ли жена? Ако да, хубаво, че ''приехме'' истанбулската конвенция. :(
 

Горе