Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не е чел, не е чул какво казват учените, на чието мнение се позоваваме, ма бърза да го квалифицира като ''конспирация''.
Толкова им стига акъла. Още 2020 им я натресоха тая думичка, барабар с "антиваксър", "наука" и "експерти". От тогава мислейки се за голямата работа не спират да ги повтарят. Дори не забелязаха, че ковида, маските и ваксините изчезнаха преди почти 2 години. Спрели са не само интелектуално, но и във времето. Такава носталгия ги е налегнала по локдауните и ваксинките, че отказват да приемат каквато и да е друга реалност.
 
Толкова им стига акъла. Още 2020 им я натресоха тая думичка, барабар с "антиваксър", "наука" и "експерти". От тогава мислейки се за голямата работа не спират да ги повтарят. Дори не забелязаха, че ковида, маските и ваксините изчезнаха преди почти 2 години. Спрели са не само интелектуално, но и във времето. Такава носталгия ги е налегнала по локдауните и ваксинките, че отказват да приемат каквато и да е друга реалност.
ti преди беше нормален, какво се случи?
Кога и защо влезе в тия филми да делиш хората на някакви измислени от теб групи?
 
ti преди беше нормален, какво се случи?
Кога и защо влезе в тия филми да делиш хората на някакви измислени от теб групи?
Със сигурност ме бъркаш с някой друг. Никога не съм бил "нормален" по твоите тролски критерии. Откакто има форуми в нета съм бил против форумните тролове като теб, а това са вече 20 години.
 
Постарайте се повече, ваксърчета. Тъпи сте на боклук, единствената ви цел е да тролите безцелно, и на нито един елементарен въпрос не можете да отговорите. Силно разочароващо е и за нас, защото трябва да отговаряме като на деца в детската градина всеки път.
Абе теб като бебе не са ли те наболи с всички видове ваксина? Значи и ти си "ваксър". Щото аз познавам истински антиваксъри, които не си боцкат децата и ги минават с фалшиви бележки. Сега знам какво ще ми напишеш, че науката е доказала, че тези ваксини са изпитани и тествани. Но дори и това не е така, защото и те дават странични ефекти, както всички лекарства. Айде, чакам да хейтиш!
 
няма конспирации, някой е решил да спечели някой лев.
С това се изчерпва цялата тема.
За съжаление с това обяснение съвсем не се изчерпва темата за ковид-истерията.

Покрай пландемията се отнеха толкова елементарни човешки права, че предефинирахме термините ''демокрация'', ''свобода'', "право на избор", "право на достъп до медицинска помощ".

Запориране на лични баанкови сметки - не само ако не се подложиш на масов експеримет, но и ако подпомагаш с дребни средства хората, които се противопоставят на подобно безумие. Наложи се тотална диктатура в ''свободния" свят, ма това не е важно, нали? Диктатура има само в Русия и в Северна Корея. А, и в Китай.

Рупай си, не ни пречиш...
 
Аз само не разбрах защо Скай ме блокира, когато го попитах как е със здравето, знаейки, че кара Ковид... Още ми е странно...Ама живи-здрави, свят-широк.
 
Абе теб като бебе не са ли те наболи с всички видове ваксина? Значи и ти си "ваксър".
Не би трябвало да обяснявам, че когато съм бил бебе не съм разбирал абсолютно нищо и нямам никакъв спомен от тогава. Но понеже ти поставяш този въпрос, трябва също така да ти обясня, че това е така при всички хора. Биология.

Сега знам какво ще ми напишеш, че науката е доказала, че тези ваксини са изпитани и тествани. Но дори и това не е така, защото и те дават странични ефекти, както всички лекарства.
Ами не, в случая не съм като Мангъров да разправям, че някогашните ваксини само помагат и не вредят. От перспективата на 2020 се вижда, че назад във времето са се случвали подобни неща и схеми. Например, СПИН истерията има доста паралели с Ковид, дори някои от главните действащи лица са същите. Та сега не ми е много далече от мисълта, че може би и някогашните ваксинки са били същия бошлаф като сегашните, и десетилетия наред са били сигурен и лесен доход за техните производители.

Въобще, мнението ми за медицината е, че е на доста по-ниско ниво от представите ни, с изключение на операциите и работата с органи. Всичко що са хапчета и инжектиране на течности... примитивно ниво. Както сега през 2023, така със сигурност и преди десетилетия.
 
Не би трябвало да обяснявам, че когато съм бил бебе не съм разбирал абсолютно нищо и нямам никакъв спомен от тогава. Но понеже ти поставяш този въпрос, трябва също така да ти обясня, че това е така при всички хора. Биология.


Ами не, в случая не съм като Мангъров да разправям, че някогашните ваксини само помагат и не вредят. От перспективата на 2020 се вижда, че назад във времето са се случвали подобни неща и схеми. Например, СПИН истерията има доста паралели с Ковид, дори някои от главните действащи лица са същите. Та сега не ми е много далече от мисълта, че може би и някогашните ваксинки са били същия бошлаф като сегашните, и десетилетия наред са били сигурен и лесен доход за техните производители.

Въобще, мнението ми за медицината е, че е на доста по-ниско ниво от представите ни, с изключение на операциите и работата с органи. Всичко що са хапчета и инжектиране на течности... примитивно ниво. Както сега през 2023, така със сигурност и преди десетилетия.
Т.е. световната медицина не е напреднала значи. Хммм, много спорен въпрос, ама щом казваш. То нормално да мислиш така, щом мнението ти за ваксините и хаповете генерални е такова.
 
Т.е. световната медицина не е напреднала значи. Хммм, много спорен въпрос, ама щом казваш. То нормално да мислиш така, щом мнението ти за ваксините и хаповете генерални е такова.
Нивото на развитие и напредването са коренно различни неща. Ако ти учиш да кажем китайски език от една седмица насам, и днес си научил 2 нови думи, ти си напреднал с 2 нови думи. Но като цяло развитието ти в китайския език е много слабо, знаеш примерно едва 10 думи и съответно все още си в начално ниво на развитие.

За хапче-медицината смятам, че е в такова начално ниво на развитие. С всяко десетилетие може да има някакъв напредък, но пренебрежим. И то пак заради добрия стар принцип на търсенето и предлагането. Пациентите се задоволяват само с успокоение на симптомите, а фарма компаниите са най-щастливи когато продават хапчета, които само успокояват симптомите и никога не решават проблема.
 
03442c3b231ed05b0673b615e9e61f55.jpg
 
Никой нема далавера да те лекува.. там е целата работа :(
Но разбира се в представите на ваксърите медицината е на върховно ниво и всеки в тази сфера прави всичко по силите си за да лекува хората. Не че аз съм си представял нещо по-различно преди години, когато съм приемал всичко за чиста монета.

Придържай се към протокола - антиваксъри и конспиратори. Не си толкова специален за да въвеждаш свои определения.
 
Идея си нямат... Но така или иначе, искат - не искат, ще се наложи да го разберат макар и по най-горчивият начин.

АМИ ВЕРНО, много жестоко трябва да си заблуден, за да вярваш, че някой иска да ти помогне, като в същото време - колкото по-често си при него, толкова повече се облажва от глуповатата ти вяра :)
Начи лафа още е актулен, дори след 30y, "всяка сутрин се събужда по още един балък" 😆
 
@ReminD, недоумявам к'о се хилиш, на имунолог номер 1 за България.
Тоя клип е разбор на трите години ковид фашизъм.
Имунолог е Чорбанов. Мънги е инфекционист-педиатър. ;)

След 3 години можем да заявим категорично, че Мангъров беше абсолютно прав за цирка и неадекватните действия на медицинските и другите власти, но за жалост все още никой не му се е извинил официално за грозните нападки.
 
Имунолог е Чорбанов. Мънги е инфекционист-педиатър. ;)

След 3 години можем да заявим категорично, че Мангъров беше абсолютно прав за цирка и неадекватните действия на медицинските и другите власти, но за жалост все още никой не му се е извинил официално за грозните нападки.

Прав, прав, колко да е прав?
 

Прав, прав, колко да е прав?
Ми, точно. Сега вече знаем, че е бил прав. Лекарите са по-необходими от старците без медицинско образование. Трябва просто да заменим ''ваксинирайте'' с ''убийте'', за да ти светне. ;)
 

Горе