Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
По протокол, за да се вкарат народите в масова истерия, трябва първо нещо достатъчно шокиращо да се случи някъде по света, за да служи като причина. Сега няма нищо шокиращо около поредния вариант. Само най-глупавите КРОМИДьонци (като Тедката) биха били склонни с кеф пак да се маскират и да се заключват по домовете, но иначе не виждам от къде ще се вземе критична маса от истерирани за да започне нов епизод от тази поредица. Освен ако вакснатите не започнат да падат като конски фашкии по сигнали от 5G мрежата, ама чак толкова не ми се вярва.

В същото време, доколкото разбирам интереса към военната обстановка на север също намалява. Милиардите дето изпратиха там вече трябва да са предостатъчно (за каквото и да са ги изпратили). Освен ако нацистите не тръгнат да нападат европейските държави, друго достатъчно шокиращо не виждам какво може да се случи.

Лятото си заминава, а с това и потенциалните причини за климатична истерия. Освен ако някак мистериозно слънцето да блесне над центъра на Антарктида, разтопи ледовете и образува ново море там.

Движението за разбъркване на половете също не среща особен интерес. Макар че там целевата група са подрастващите и не е толкова въпрос на масова истерия, колкото на тиха пропаганда.

Дали ни очакват спокойни месеци без световни истерии? А дано, ама надали. Все трябва да измислят с нещо да ни занимават. Аз лично нямам търпение вече да "дойдат" извънземните :)
 
Да, чакам да извадят заключение, че пак няма Ковид. Или сега ще кажат, че грипът е по-опасен. Което между другото вече е факт, след като чрез мутации, преболедуване и ваксини силата на Ковида намаля.
 
Цък и чувате какво ни чака и защо от водещ политик

 
Да, чакам да извадят заключение, че пак няма Ковид. Или сега ще кажат, че грипът е по-опасен. Което между другото вече е факт, след като чрез мутации, преболедуване и ваксини силата на Ковида намаля.
Оо Тедка, как е? Знаеш ли, навремето като бях 3 или 4 клас (и се кефех на грипните ваканции) имах 1-2 съученици, които все бягаха от училище и изоставаха. Такива трябваше да повтарят. Та ти ми напомняш на тях, имам чувството че си третокласник. В тоя ред на мисли, купи ли си нови учебници за тази учебна година, или ще караш с тези от миналата година?
 
Цък и чувате какво ни чака и защо от водещ политик

Май си объркала темата. Но понеже го препоръчваш това, исках да се насиля да видя какво ще каже тая, но нЕмах желание. 1 минута издържах и се отчаях от фалшиво измъчената физиономия на другарката. Всичкото политици са един дол дренки, независимо какво приказват. Бих казал, че думата "политик" е синоним на "лъжа", но не е точно така. Думата "лъжа" е синоним на "политик".
 
Май си объркала темата. Но понеже го препоръчваш това, исках да се насиля да видя какво ще каже тая, но нЕмах желание. 1 минута издържах и се отчаях от фалшиво измъчената физиономия на другарката. Всичкото политици са един дол дренки, независимо какво приказват. Бих казал, че думата "политик" е синоним на "лъжа", но не е точно така. Думата "лъжа" е синоним на "политик".
Ми точно една минута ти трябва, за да чуеш приблизително следното: ''Измислена и фалшива пандемия ни гласят отново, защото наскоро купиха нови милион и триста броя ваксини. Дадоха милиони, за да напълнят гушите на Файзер и други фарма-компании, а можеха да похарчат за нещо по-полезно'' -тва беше, което трябваше да чуеш.

И, да по темата е точно.
 
И, да по темата е точно.
Явно гледаш друго видео. В първата минута на това другарката (Курнелия Нинова) казва "Няколко депутати внесоха предложение да се дарят на Украйна ракетите С-300". Пак е нещо 300, ама не са ваксини. След това говори за избори, конституции, кметове и други глупости.

Ванчо, ти па точно на Тедката ли припомняш какво било отношението към възрастните. Та той лично пререди дядовците за да се набоде преди тях. През ваксинираното му дупе му за възрастните на него.
 
Последно редактирано:
Явно гледаш друго видео. В първата минута на това другарката (Курнелия Нинова) казва "Няколко депутати внесоха предложение да се дарят на Украйна ракетите С-300". Пак е нещо 300, ама не са ваксини. След това говори за избори, конституции, кметове и други глупости.

Ванчо, ти па точно на Тедката ли припомняш какво било отношението към възрастните. Та той лично пререди дядовците за да се набоде преди тях. През ваксинираното му дупе му за възрастните на него.
Нееее, бъркааааш, имаше коридор и се възползвах от него, никого не съм изпреварил. И само да ти кажа: моето здраве си е МОЯ работа. Запомни го най-после.
 
Оо Тедка, как е? Знаеш ли, навремето като бях 3 или 4 клас (и се кефех на грипните ваканции) имах 1-2 съученици, които все бягаха от училище и изоставаха. Такива трябваше да повтарят. Та ти ми напомняш на тях, имам чувството че си третокласник. В тоя ред на мисли, купи ли си нови учебници за тази учебна година, или ще караш с тези от миналата година?
Е не съм повтарял де, аз също се кефех и ходех на ски. Това какво общо има с темата???
 
И само да ти кажа: моето здраве си е МОЯ работа. Запомни го най-после.
За съжаление, твоето здраве не е твоя работа и избор! Твоето здраве е съобразен избор и РАБОТА на институциите отговарящи за него.. ЩОТО ако си мислиш, че ТИ ИЗБИРАШ ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА, то много яко си се объркал.. ТВОЕТО единствено задължение е, да вярваш и да си плащаш...АКО ПЪК ЛИ НЕ - има и мастер кард, ако се сещаш... а АКО не се сещаш, винаги ще ти помогнем ПОДСЕЩАЙКИ ТЕ, че е време да си платиш за здравето 😆;)
 
Това какво общо има с темата???
Без да се заяждам, но директно и индиректно ти казвам, че те смятам за доста глупав. Няма общо с темата, но и твоите писаници нямат. Повтаряш едни и същи неща като развалена плоча. Нямам какво повече да ти кажа по темата, то е напълно безполезно - ни приемаш, ни предаваш. Причината да пишеш по твоя начин явно е или за да се гъбаркаш с нас, или защото наистина си много глупав. Ако е първото, тогава що и аз да не се гъбаркам с теб по твоя глупав начин? Ако пък е второто, значи просто ти казвам истината и е редно да го осъзнаеш и да започнеш да го променяш. И в двата случая изглеждаш като глупак и не печелиш нищо. И в двата случая трябва да седнеш, да преразгледаш подхода си, и да вкараш малко (всъщност доста) повече интелигентност.
 
Явно гледаш друго видео. В първата минута на това другарката (Курнелия Нинова) казва "Няколко депутати внесоха предложение да се дарят на Украйна ракетите С-300". Пак е нещо 300, ама не са ваксини. След това говори за избори, конституции, кметове и други глупости.
Странна работа! Копирала съм връзката в текущо време, така че клипът да тръгва точно от мястото, където се говори за новата ковид вълна, дължаща се на крупна покупка на ''ваксини'' за десетки милиони. При мен клипът тръгва от 18:51. Не знам защо при теб зарежда от начало.
 
За съжаление, твоето здраве не е твоя работа и избор! Твоето здраве е съобразен избор и РАБОТА на институциите отговарящи за него.. ЩОТО ако си мислиш, че ТИ ИЗБИРАШ ПРАВИЛАТА НА ИГРАТА, то много яко си се объркал.. ТВОЕТО единствено задължение е, да вярваш и да си плащаш...АКО ПЪК ЛИ НЕ - има и мастер кард, ако се сещаш... а АКО не се сещаш, винаги ще ти помогнем ПОДСЕЩАЙКИ ТЕ, че е време да си платиш за здравето 😆;)
Говоря в частност дали да се ваксинирам или не, няма нужда да генерализираш толкова нещата. Тогава сам избирах и избрах да се боцна. Теб някой принуждавал ли те е да се ваксинираш? Мен "институциите" не са ме карали да го правя. И мисля, че темата е на изчерпване. Боцнал съм се, това е. Нямам странични ефекти за момента. Точка.
 
13/09/2021
Натискът е толкова силен, защото все повече хора познават лично някого, получил необратими увреждания след ваксинация, или дори някой починал. Тогава успокоенията на медиите губят сила.
 
13/09/2021
Теб "натиснаха" ли те, че всеки път плачеш така???
 
Странна работа! Копирала съм връзката в текущо време, така че клипът да тръгва точно от мястото, където се говори за новата ковид вълна, дължаща се на крупна покупка на ''ваксини'' за десетки милиони. При мен клипът тръгва от 18:51. Не знам защо при теб зарежда от начало.
Аааабе... аз копирам линка от самото видео и пускам в друг таб, а при това положение изглежда изчезва маркера за секундата и тръгва от началото :D Но това е още по-лошо, защото значи си слушала червената пръдня повече от 18 минути за да стигнеш до тая реплика, което е силно притеснително за психичното ти здраве. Освен ако не си взела линка от някъде.

Мен "институциите" не са ме карали да го правя.
По същата логика тийнейджърите си вярват, че всичко което правят е по тяхно лично желание и преценка. А всъщност точно в тези години на развитие (и не само тогава) са много силно повлияни от всичко около тях - приятели, родители, училище, мода, музика, филми и т.н. Та и ти така. Може усещането ти да е, че си се боцнал по собствено желание, но истината е че си се боцнал под силното влияние на медиите тогава. Е, при твоя детски акъл не е трябвало много да те убеждават. Но много не чак толкова наивни хора се боцкаха под заплахи от уволнения и въобще невъзможност да живеят нормално, което ти с твоята детска наивност не можеш да разбереш. В твоите представи 99% от населението са с твоя акъл и желания, а останалия 1% сме ние от форума + разните "антиваксъри" дето си видял по телевизията.
 
Теб "натиснаха" ли те, че всеки път плачеш така???
Еми за 2 години бяхме втора ръка хора. Не можеше да влизаме в обществени заведения, понеже не се подложихме на убийствения експеримент.
Вие зомбитата мислехте, че обществото може да продължи без нас. Само дето фалира половината бизнес, понеже и набучените като тебе, отказаха да влизат в същите тия заведения. После верижна вълна от фалити.
 

Горе