Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Всеки желаещ. Ние тук нали това правим - намираме информация, обсъждаме я, преценяваме колко е достоверна, колко е логична, това е разследване. А разследването е криминално, защото съмненията ни са, че се прилагат действия срещу човечеството (а не в полза на човечеството, както обичат да си мислят някои).

То не е реално разследване с всичките му там професионални полицаи, детективи, съдии и какво ли не, но си е разследване в движение така или иначе. Разбира се някои го наричат със звучната дума "конспирация", но както видяхме през последната година, бяха положени големи усилия тази дума да се превърне в синоним на "пълни измислици".

Ако възприемаме и най-дребното несъгласие към правителството като конспирация, то вече сме в комунизъм. Короната не е само медицински проблем, Короната е малко медицински и много политически проблем. Много хора си затварят очите за политическия проблем, сложили са си медийните очила със специален филтър и виждат само и единствено медицински проблем.

Имаме проблем: Никой няма да Ви повярва, и ще Ви изкарат за ЛУД.
 
Четох, но нямам много време и не разбрах за договори, че трябва в продължение на 10г да не се показват договорите или 10г да не се докладват ефектите. Или и за двете т.е да не се покзват договрите 10г. а вътре е писано да не се докладват последствията.
Ако се намери официалния документ и се прочете ще е най-добре и няма да има измислици, а той го има някъде в интернет.
 
Четох, но нямам много време и не разбрах за договори, че трябва в продължение на 10г да не се показват договорите или 10г да не се докладват ефектите. Или и за двете т.е да не се покзват договрите 10г. а вътре е писано да не се докладват последствията.
Ако се намери официалния документ и се прочете ще е най-добре и няма да има измислици, а той го има някъде в интернет.

Всичко е качено в Дарк Мрежата.
 
Имаме проблем: Никой няма да Ви повярва, и ще Ви изкарат за ЛУД.
Нищо подобно, повече от половината население по света е на мнението, че нещо смърди. Това не са неща дето от немай къде си ги вадим из г.з. и никой досега не ги е чувал. Точно заради това няма как ситуацията да се класифицира като конспирация - онзи тип конспирация, в която се разказва как може би някога някъде нещо подозрително се е случило, ма дали се е случило или не вече е без значение. Едно че се случва в момента и е в развитие, второ че твъъърде много хора го усещат като нередно, трето че засяга твъъърде много хора лично.

Единствения (що годе мирен) начин желаните промени да бъдат наложени е да се налагат постепенно. То и заради това постепенно се налагат. Иначе ако трябва да сме честни, ако наистина имаше апокалиптичен вирус дето мори всичко до което се докосне, не само щяхме да искаме локдауни и ваксини, а сами щяхме да се бутаме в най-дълбоките си дупки от страх да не се заразим, нетърпеливо очаквайки да дойдат спасителните ваксини. Но щом не се случва така, значи самото човечество не възприема ситуацията като толкова опасна.

Не че не може да бъде направена и опасна... при "добро" желание вероятно може да се пусне и наистина доста смъртоносен вирус, или множество такива, и наистина много бързо да бъдем изтребени. Но това разбира се крие риск да изтреби и създателите на такъв вирус, така че не мисля че това може да се случи или че се случва сега. Сега според мен просто са хванали юздите на пропагандата и се забавляват докато пробутват колкото се може повече от мокрите си сънища - разделение, паспорти, лека депопулация, климатична фантазия, преразпределение на финансите и т.н.
 
Нищо подобно, повече от половината население по света е на мнението, че нещо смърди. Това не са неща дето от немай къде си ги вадим из г.з. и никой досега не ги е чувал. Точно заради това няма как ситуацията да се класифицира като конспирация - онзи тип конспирация, в която се разказва как може би някога някъде нещо подозрително се е случило, ма дали се е случило или не вече е без значение. Едно че се случва в момента и е в развитие, второ че твъъърде много хора го усещат като нередно, трето че засяга твъъърде много хора лично.

Единствения (що годе мирен) начин желаните промени да бъдат наложени е да се налагат постепенно. То и заради това постепенно се налагат. Иначе ако трябва да сме честни, ако наистина имаше апокалиптичен вирус дето мори всичко до което се докосне, не само щяхме да искаме локдауни и ваксини, а сами щяхме да се бутаме в най-дълбоките си дупки от страх да не се заразим, нетърпеливо очаквайки да дойдат спасителните ваксини. Но щом не се случва така, значи самото човечество не възприема ситуацията като толкова опасна.

Не че не може да бъде направена и опасна... при "добро" желание вероятно може да се пусне и наистина доста смъртоносен вирус, или множество такива, и наистина много бързо да бъдем изтребени. Но това разбира се крие риск да изтреби и създателите на такъв вирус, така че не мисля че това може да се случи или че се случва сега. Сега според мен просто са хванали юздите на пропагандата и се забавляват докато пробутват колкото се може повече от мокрите си сънища - разделение, паспорти, лека депопулация, климатична фантазия, преразпределение на финансите и т.н.

Притеснявате ли се за собствената си сигурност?
 
Аз такова нещо не намирам в оригиналната статия, че 80% от ваксинираните са хоспитализирани.

80% заразени имало, които имали симптоматика - кашлица и някакви дребни. От 5 хоспитализирани - 4 са били ваксинирани.
Не че съм за ваксините, ама тази статия е или не вярна или напълно подвеждаща. Изследване от 5 човека и правим статистика
80% са били зарезените с ваксина- симптоматика имат, но лека. Ваксината е да не боледвуаш тежко, т.е според тях всичко е катко трябва.

Аз пък в оригиналния доклад на CDC намирам следното:

In July 2021, following multiple large public events in a Barnstable County, Massachusetts, town, 469 COVID-19 cases were identified among Massachusetts residents who had traveled to the town during July 3–17; 346 (74%) occurred in fully vaccinated persons. Testing identified the Delta variant in 90% of specimens from 133 patients. Cycle threshold values were similar among specimens from patients who were fully vaccinated and those who were not.

И още:

During July 2021, 469 cases of COVID-19 associated with multiple summer events and large public gatherings in a town in Barnstable County, Massachusetts, were identified among Massachusetts residents; vaccination coverage among eligible Massachusetts residents was 69%. Approximately three quarters (346; 74%) of cases occurred in fully vaccinated persons (those who had completed a 2-dose course of mRNA vaccine [Pfizer-BioNTech or Moderna] or had received a single dose of Janssen [Johnson & Johnson] vaccine ≥14 days before exposure).

Ето и графиката за излюстрация:

1628693873199.png
 
Това заплаха ли е?

Не, защо да е заплаха?

Визирах, притеснението защото всеки може да каже че работите срещу държавата си, и че данните които се изнасят не са реални.
 
Визирах, притеснението защото всеки може да каже че работите срещу държавата си, и че данните които се изнасят не са реални.
Аз и преди съм казвал, че този проблем е на глобално ниво и няма смисъл да гледаме какво става конкретно в нашата държава. Каквито и мерки да се прилагат тук, те са синхронизирани с глобалните такива. Източника на проблема е някъде в Америка (както обикновено), обичайните заподозрени са въвлечените в WEF (World Economic Forum) и приятели, които искат скоро да нямаме нищо и да сме щастливи. Това колкото и откачено да звучи, дори не е тайна, те сами си го казват и повтарят - The Great Reset, 4-та индустриална революция, Build Back Better и т.н. И таксиджийте вече ги знаят тези неща.
 
Аз и преди съм казвал, че този проблем е на глобално ниво и няма смисъл да гледаме какво става конкретно в нашата държава. Каквито и мерки да се прилагат тук, те са синхронизирани с глобалните такива. Източника на проблема е някъде в Америка (както обикновено), обичайните заподозрени са въвлечените в WEF (World Economic Forum) и приятели, които искат скоро да нямаме нищо и да сме щастливи. Това колкото и откачено да звучи, дори не е тайна, те сами си го казват и повтарят - The Great Reset, 4-та индустриална революция, Build Back Better и т.н. И таксиджийте вече ги знаят тези неща.
Искате да кажете, че и политическата криза в България и липсата на правителство също е част от плана?
 
Искате да кажете, че и политическата криза в България и липсата на правителство също е част от плана?
Как да си обясним това, че България наред с почти всички държави по света са в синхрон с локдауните и мерките, докато по-голямата част от населението по света не ще и да чува вече за локдауни, мерки, корони и вируси?
 
Как да си обясним това, че България наред с почти всички държави по света са в синхрон с локдауните и мерките, докато по-голямата част от населението по света не ще и да чува вече за локдауни, мерки, корони и вируси?

С други думи в България се готви гражданско неподчинение подобно на това по целият свят?
 
С други думи в България се готви гражданско неподчинение подобно на това по целият свят?
И защо се опитваш да ме изкараш, че ръководя движение за държавно неподчинение? :)
 
И защо се опитваш да ме изкараш, че ръководя движение за държавно неподчинение? :)

Вие не сте политическа личност, и едва ли бихте организирал подобен проект. Вие спазвате ли хранителна диета?
 
Oo, имаме далеч по-интоксикирани членове във форума. Тедката горкия сигурно не си излиза от стаята от страх да не го закачи някое летно вирусче :D
 
Потребителят “Тедката” е непознат/а за мен, и бих искал до го/я попитам как си дезинфекцира стаята, и приема ли витамини?
 
Понеже съм в групи за ковид, днес ми излезе една анкета - гласувалите не са много, но...
26 човека са гласували какви усложнения са получили след Ковид
- 10 автоимунно заболяване (1 от тези и преди това е имал автоимунно заболяване, но е гласувал, така че са 9)
- 9 косопад
- 3 тромб
- 2 атопичен дерматит
- 1 перикардит
- 1 високо кръвно, сърцебиене, прескачане на сърцето
Излез от групите за Ковид, и против Ковид, и за и против вакисни. Чети източници, които можеш да провериш и си създавай мнение на база на проверена информация.
Не съм лекар, ама ако прочетеш как протичат и как се диагностицират автоимунните заболявания веднага ще ти стане ясно , че няма как да се боднеш и на другия ден изведнъж да стане чудо, и да се появи болестта. Но има как да си се правил на луд и да си игнорирал симптомите и да не си посетил лекар години наред преди ваксинацията. Или пък просто да си нямал симпотми.
Най-нормалното нещо е ако си нямал никакви симптоми преди ваксината, когато някога се проявят след нея да кажеш, че е от нея. Аз същото бих казал, ако не дай боже нещо ми се случи. Но това не го прави вярно.

Питай ги тея твоите фейсбук хора колко от тях са се тествали/преглеждали за каквото твърдят, че имат сега, преди да се вакиснират. Но отговора мисля, че се досешташ какъв ще е. И не е въпроса колко хора са гласували, а на база на какво си вадят изводите, които споделят.
 

Горе