Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
В крайна сметка и аз днес взех решението да се ваксинирам както и да кажа на родителите ми. Ако умрем след ваксината след 3 години, да умираме. Често съм при тях и те работят с много клиенти и аз също и риска е голям. Особено за тях са на 50г. и според мен е по-добре да се ваксинират. Все пак за ваксините още не се знае дали ще има странични ефекти след години, а от Ковид вече се виждат. А пък това, че искат да ни убият или да ни направят нещо Бил Гейтс и други според мен те ако искат да го направят ще го направят и без ваксина и по всякакви други начини. Ако пък има такива зли сили, които да убият 70% от Европа и после да ни контролират, то не знам дали не по-добре да си бия ваксината наистина. Освен това според мен историята се повтаря както и преди хората са мислили, че ще има странични ефекти. Преди години нацистите са мислили, че ваксините са еврейска разработка и искат да ги стерилизират и да ги убият, само че аз до сега не съм чул някога да е имало случка чрез ваксините да са убили хора. Иначе по всички времена откакто има ваксини, хората са мислили, че искат да ги убият.
Освен това не знам дали да не предпочета ваксините и след време да умра, отколкото да вляза в тези болници и да лежа с напъхана тръба упоен и вързан да се гаврят с мене
Искрено се надявам ние да грешим, а вие да сте прави. Имаш пълното право да вземеш решение за себе си, но не съм сигурна, че трябва да вземаш такова и от името на родителите ти. Помисли можеш ли да понесеш чувството за вина после? Аз не бих, ама за мен угризенията са си постоянно състояние на ума. Успех! Стискаме палци всичко да е наред.
Я си признай, по тая картинка в коя зона си?
https://www.nhs.uk/Livewell/healthy-living/PublishingImages/weight-chart-377.jpg Аз съм на границата между жълтата и първата оранжева. Трябва малко да се стегна
Много либерална тая таблица, бе! Сигурно е американски стандарт?! :)
 
Искрено се надявам ние да грешим, а вие да сте прави. Имаш пълното право да вземеш решение за себе си, но не съм сигурна, че трябва да вземаш такова и от името на родителите ти. Помисли можеш ли да понесеш чувството за вина после? Аз не бих, ама за мен угризенията са си постоянно състояние на ума. Успех! Стискаме палци всичко да е наред.

Много либерална тая таблица, бе! Сигурно е американски стандарт?! :)
Така е, но както си мисля, че да се ваксинират е правилното решение и не им кажа и стане нещо, после ще се обвинявам, че не съм им казал. Естествено крайното решение е тяхното, макар и да знам, че и те са толкова объркани, че крайното решение ще бъде това, което аз съм ги посъветвал. Така че на мен ще ми тежи на съвестта каквото и да кажа или да премълча, ако стане нещо. Не искам да се успокоявам, но има родители, които си ваксинират децата и дори да са под 18г. е на тези хора не знам как ще се чувстват
 
Така е, но както си мисля, че да се ваксинират е правилното решение и не им кажа и стане нещо, после ще се обвинявам, че не съм им казал. Естествено крайното решение е тяхното, макар и да знам, че и те са толкова объркани, че крайното решение ще бъде това, което аз съм ги посъветвал. Така че на мен ще ми тежи на съвестта каквото и да кажа или да премълча, ако стане нещо
То стана бетер турско-индийски сериал. Да кажи им какво мислиш. Всеки над 18 год. трябва да си вземе решение за себе си. Ти техния и те твоя живот ли живеете? Аз не си позволявам дори на съпругата си да и казвам какво да прави, ти си тръгнал родителите си да учиш...
 
В крайна сметка и аз днес взех решението...
хах ти да не се уплаши от поста на Дзунински (или както се пише), как така изведнъж го реши :) Родителите ти са каде 50, начи ти си каде 20.. На 20 що правиш тук да си хабиш имунитета..ако продължаваш в същия дух, до 2-3г. ще ти остане имунитет само на върха на пръстите и тук таме в някоя част на мозъка :) и ковида ще ти е най-малкия проблем, щото и пиле да мине покрай теб, да си изпусне некое перце и хоп - инфекция - черен мерцедец комби :D:D
 
В крайна сметка и аз днес взех решението да се ваксинирам както и да кажа на родителите ми. Ако умрем след ваксината след 3 години, да умираме. Често съм при тях и те работят с много клиенти и аз също и риска е голям. Особено за тях са на 50г. и според мен е по-добре да се ваксинират. Все пак за ваксините още не се знае дали ще има странични ефекти след години, а от Ковид вече се виждат. А пък това, че искат да ни убият или да ни направят нещо Бил Гейтс и други според мен те ако искат да го направят ще го направят и без ваксина и по всякакви други начини. Ако пък има такива зли сили, които да убият 70% от Европа и после да ни контролират, то не знам дали не по-добре да си бия ваксината наистина. Освен това според мен историята се повтаря както и преди хората са мислили, че ще има странични ефекти. Преди години нацистите са мислили, че ваксините са еврейска разработка и искат да ги стерилизират и да ги убият, само че аз до сега не съм чул някога да е имало случка чрез ваксините да са убили хора. Иначе по всички времена откакто има ваксини, хората са мислили, че искат да ги убият.
Освен това не знам дали да не предпочета ваксините и след време да умра, отколкото да вляза в тези болници и да лежа с напъхана тръба упоен и вързан да се гаврят с мене
Само после да не кажеш, че аз съм те накарал, моля те!
 
Само после да не кажеш, че аз съм те накарал, моля те!
Теди, при цялото ми уважение (което е на санитарния минимум), ама ти не можеш да накараш дори човек да пие вода в пустинята. :)
 
... лежа с напъхана тръба упоен и вързан да се гаврят с мене

Чувал съм че за част от популацията това било доста вълнуващо и дори търсено преживяване.
 
... Аз не си позволявам дори на съпругата си да и казвам какво да прави, ти си тръгнал родителите си да учиш...
Всяка жена цял живот търси някой дето да й казва какво да прави.

По-добре ти да поемеш тая отговорна роля щом тъй и тъй сте женени...
 
Така е, но както си мисля, че да се ваксинират е правилното решение и не им кажа и стане нещо, после ще се обвинявам, че не съм им казал. Естествено крайното решение е тяхното, макар и да знам, че и те са толкова объркани, че крайното решение ще бъде това, което аз съм ги посъветвал. Така че на мен ще ми тежи на съвестта каквото и да кажа или да премълча, ако стане нещо. Не искам да се успокоявам, но има родители, които си ваксинират децата и дори да са под 18г. е на тези хора не знам как ще се чувстват
Човек 6 МИЛИЯРДА поставене ваксини! Цялото ми семейство е ваксинирано без дертове никакви! Днеска вашинктон пост ни подиграва като държава, че сме ниско образовано племе, което се страхува от ваксините които са ДОКАЗАНО безвредни. Слагайте ги нищо няма да ви стане, не е нормално да има толкова ниско образовани хора, които 2 и 2 немогат да сглобят... Жалка работа...

Ако това станело, ако онова станело, няма лекарство на тоя свят което да не с листовка предупреждаваща за 1% възможност за нещо! Ама всички гълтате аспирин, аналгин и каквото се сетите като ви заболи нещо... Ама ваксината щяла след 10 години да те направи зелен или можеби с 8 крака и 5 ръце?!? Тъпо, тъпо тъпо...

И ако някои гении пак каже, то не е доказано пак ще напиша 6 милиярда поставени дози? И то основно западни страни понеже бедните нямат достъп! Ако нещо не беше наред с това нали щяхме да гледаме зомбита вече по улиците :Д:Д:Д:Д:Д
 
ваксините които са ДОКАЗАНО безвредни.
Само това изречение те прави смешен. Доказан е алцхаймера на баба ти. За доказателства за безопасност можем да говорим поне 2 години, след като е минала фазата на масови клинични изпитания, които текат в момента. ;)
 
Човек 6 МИЛИЯРДА поставене ваксини! Цялото ми семейство е ваксинирано без дертове никакви! Днеска вашинктон пост ни подиграва като държава, че сме ниско образовано племе, което се страхува от ваксините които са ДОКАЗАНО безвредни. Слагайте ги нищо няма да ви стане, не е нормално да има толкова ниско образовани хора, които 2 и 2 немогат да сглобят... Жалка работа...

Ако това станело, ако онова станело, няма лекарство на тоя свят което да не с листовка предупреждаваща за 1% възможност за нещо! Ама всички гълтате аспирин, аналгин и каквото се сетите като ви заболи нещо... Ама ваксината щяла след 10 години да те направи зелен или можеби с 8 крака и 5 ръце?!? Тъпо, тъпо тъпо...

И ако някои гении пак каже, то не е доказано пак ще напиша 6 милиярда поставени дози? И то основно западни страни понеже бедните нямат достъп! Ако нещо не беше наред с това нали щяхме да гледаме зомбита вече по улиците :Д:Д:Д:Д:Д
Гледа се ваксинираните хора, а те са 2.6 милиарда
 
Гледа се ваксинираните хора, а те са 2.6 милиарда
Ами като слагаш 2 дози мисля, че сме умни хора + 3 доза на малко хора бройката е точна! А обикновенно при поставянето на доза в рамките на 2 дена се проявява ако има нещо затова съм написал 6 милиярда поставене ваксини, което си е коректното :)

А уважаемата ако иска може да изчака 99% от населението да се ваксинира да минат 100 години и тогава да признае, че ваксината е доказано безопастна :)

Както колегата е постнал да 2.6 МИЛИЯРДА не милиона хора са ваксинирани, какво повече трябва да искаш? КАКВО?
Да доказано е безопастна!
 
Добре бе, как все не сте били агитирали, никой нищо не карате да прави, ама...
Слагайте ги нищо няма да ви стане, не е нормално да има толкова ниско образовани хора, които 2 и 2 немогат да сглобят... Жалка работа...
Ей зор голем да се набодат всички бе деба маа му. А наистина трябваше като хора дето са си свършили работа и сте двойно и тройно защитени, просто да нямаше какво да дирите в тая тема. Трябваше да сме останали тука групичка антиваксърчета дето да си обсъждаме конспирацийките тъй за кеф. Но не, трябва на всяка страница по няколко пъти да се подканят всички да се ваксват, да се обясни и колко ниско интелигентни са невакснатите, и да се завърши с "не, никой не агитираме".
 
Както колегата е постнал да 2.6 МИЛИЯРДА не милиона хора са ваксинирани, какво повече трябва да искаш? КАКВО?
Да доказано е безопастна!
И по-добре да са безопасни тия отвари, че както казвах и преди, не ми се живее в свят в който хората наоколо да мрат като мухи.

И докато се опитвате да разсъждавате за това дали отварите били безопасни или не, активно пренебрегвате другите въпроси - за свободата, за незибраните владетели, за правата на хората, за пропагандата, за Клаус, Фаучи, Били и приятели, за глобалистки идеали, за климата дори, и за ред други неща дето се появиха заедно с появата на китайския вирОс.

Вирус, Случаи, Ваксина, Вирус, Случаи, Ваксина, Вирус, Случаи, Ваксина - само този непрекъснат цикъл ви е в главите, и после ние сме били простите за дето имаме смелостта да погледнем и отвъд.
 
Да доказано е безопастна!
Доказано е само, че си тролиш, без да си поне малко информиран. Ако беше доказано, че нещо е безопасно, производителите на всички бъркочи щяха да носят отговорност за евентуални негативни последствия и смърт, каквито има в изобилие. Ама не - освободени са от отговорност и на практика никой не носи такава. Неслучайно всички смъртни случаи и тежки последствия се прикриват. Виновен е ретроградният Меркурий, но не и графеновия оксид и другите токсични химикали в бъркочите.

Сключваме пакт с теб и с Тедката: Ако след две години сме още живи (аз не съм умряла от вируса, а вие от ваксините) се събираме и публично признавам, че съм сгрешила за ваксините. Вие пък ще признаете, че ковид също не е бил толкова страшен. Deal??? :)
 
Доказано е само, че си тролиш, без да си поне малко информиран. Ако беше доказано, че нещо е безопасно, производителите на всички бъркочи щяха да носят отговорност за евентуални негативни последствия и смърт, каквито има в изобилие. Ама не - освободени са от отговорност и на практика никой не носи такава. Неслучайно всички смъртни случаи и тежки последствия се прикриват. Виновен е ретроградният Меркурий, но не и графеновия оксид и другите токсични химикали в бъркочите.

Сключваме пакт с теб и с Тедката: Ако след две години сме още живи (аз не съм умряла от вируса, а вие от ваксините) се събираме и публично признавам, че съм сгрешила за ваксините. Вие пък ще признаете, че ковид също не е бил толкова страшен. Deal??? :)
Каква отговорност да насят бе хора нали и те са си сложили тая ваксина? Сами ли ще се затриваме всички? Логиката е много проста вече над 50% от земята е ваксинирана 50 скапани процента и вероятно ще станат над 80-90% какво умиране ви гони?

След 2 години може да не умрем а изведнъж да станем зомбита и да ви изядем?

Никаква агитация не правя!!! Просто се ядосвам на конспиративните теории и глупостите! Има световна пандемия и борба с нея! Ковида му се види края на запад вече гонят нужния % ваксинирани и се връщат към нормалното!

А се правим на цигани, то тая ваксина хапе бе бате... ще ми изяде крака :) цитат от манго пред западни медии...
 
Доказано е ...
Сериозно си се заела със задачата да примамваш нови пишман-ковидити че да не замира лафа... Ама белким ги подбирай малко де.
 
Логиката е много проста вече над 50% от земята е ваксинирана 50 скапани процента и вероятно ще станат над 80-90% какво умиране ви гони?
Пак да попитаме - ти като си вакснат и Ковидо не може да те бутне, какво те боли фара дали другите са вакснати?
 
Сериозно си се заела със задачата да примамваш нови пишман-ковидити че да не замира лафа... Ама белким ги подбирай малко де.
Къв подбор, бате? Те са еднояйчни близнаци - всичките. Работим с наличния материал...
 

Горе